Ako poslúchať vidiecky dom?

Materiály na orezávanie chát je potrebné zvoliť obzvlášť opatrne. Čelné by mali chrániť štruktúru z negatívnych vonkajších faktorov, takže jeho kvalita a výkon by mal byť vhodný. Našťastie, stavebné a koncové materiály na trhu ukazuje dostatok výrobkov vhodných pre takúto prácu. Dnes sa pozrieme na to, čo môžete efektívne dodržiavať vidiecky dom.

Požiadavky

Aby sa v dome v krajine v krajine nebola tvarovaná, bola vždy pohodlná, teplá a útulná, a Mimo konštrukcie vyzeralo esteticky, je potrebné vybrať takéto materiály, ktoré spĺňajú množstvo základných požiadaviek.

 • Čelia by mali byť charakterizované nízkou tepelnou vodivosťou. Vo vnútri konštrukcie sa bude konať len tak teplé.
 • Tvárstvo musia byť priepustné pre pary. Vo vnútornej časti izolačných rezervoárov by sa nemala objaviť kondenzát.
 • Odolnosť voči vlhkosti – ďalší dôležitý parameter, ktorý by sa mal liečiť. Materiál by nemal absorbovať vlhkosť do svojej štruktúry a uložiť ho tam.
 • Tepelná odolnosť obkladov – alebo zvýšená alebo absolútna. Materiály musia byť ticho odohraní účinkom zvýšených teplôt: sa neroztopia, nezapájajte, nie deformovať.
 • Odporúča sa vybrať takýto obklad, ktorý je inertný do chemických vplyvov. Nemalo by zmeniť pôvodné vlastnosti, keď tieto látky naň.
 • Čenta musí byť kvalitatívne chránená pred škodlivým účinkom rôznych mikroorganizmov. To by nemalo byť priaznivé prostredie parazitov, hmyzu alebo hlodavcov.
 • Materiál orezania by nemal byť oneskorený alebo podliehať strate fyzických vlastností pod pôsobením agresívnych lúčov ultrafialového zariadenia.

Aby bola pokožka účinná vo všetkých ohľadoch, musí byť zaistená len tak spoľahlivo na základe, ale aj na doplnenie celej sady vrstiev, z ktorých každý bude vykonávať svoje špecifické funkcie.

Materiál

Musí sa vybrať orezávanie chatiek na základe nielen svojich vlastných preferencií a rozpočtových možností, ale aj výkonnostných charakteristík konkrétneho materiálu. Rozsah podobných produktov je obrovský, takže zdvihnite dobrú, vysoko kvalitnú a trvanlivú možnosť pre vonkajšiu výzdobu vidieckeho domu nebude ťažké.

Drevo

Drevené opláštenie bolo relevantné vždy. Je nepravdepodobné, že jeho popularita príde na nie. Tento materiál je tak populárny a dopyt, pretože má nádherný vzhľad a môže regulovať úroveň vlhkosti v priestoroch.

Toto je jediný typ plášťa, ktorý sa určite odstráni nadmerná vlhkosť, bez ohľadu na to, ktoré suroviny sú vyrobené z stenových štruktúr doma.

Najobľúbenejšie materiály založené na strome je:

 • Blokový dom;
 • Imitácia dreva;
 • Podšívka pre vonkajšie.

  Blokový dom účinne napodobňuje zaoblený log. Jeho predná strana sa vyznačuje zaoblenou štruktúrou. Pokiaľ ide o simuláciu stĺpca – špecifikovaná krytina externe podobná hobľovacím pruhom. A ostatné druhy vonkajšej dekorácie musia byť pripojené k vopred určenej, silnej prepravke. Potom by mal byť povlak leštený a zabalený so špeciálnymi ochrannými impregnáciami. Niekedy majitelia domov tinkers takéto orezanie alebo lakované.

  Podšívka pre vonkajšiu dekoráciu sa líši od materiálu určeného na vnútornú prácu. Je to oveľa hrubšie a hustejšie, ale ostatné charakteristiky zostávajú takmer rovnaké.

  Ako je uvedené vyššie, drevený vonkajší obklad je vždy pripojený k prepravke. Zvyčajne to robí buď strom alebo kov. V prípade potreby je vybraný izolovaný materiál umiestnený v priestore medzi doskami (polystyrénová pena a pena) sa neodporúčajú, a potom je pevná a samotná koža.

  Uvedené plošné materiály, ktoré sú založené na strome, môžu byť najlepším riešením pre vidiecky dom, postavený nielen z dreva, ale aj penového bloku, prevzdušňovaného betónu alebo trosky.

  Ak chcete uložiť, môžete sa obrátiť na väčšinu rozpočtovej verzie – jednoduchá banková rada. Jeho hrúbka sa pohybuje od 40 cm. Pripojte ho ako podšívka alebo blokový dom – to bude mať doom. Pre takéto obklady sa bude musieť starať, inak sa začne hniť, stmaviť, zrútiť sa z útokov parazitov.

  Vlečka

  Toto je ďalší populárny obkladový materiál, ktorý je často vybraný namiesto drevených možností. Mnohí ľudia sa obrátia na bodu. Tento typ obkladu je tiež pribitý na prepravu, takže fasáda ide na vetranie.

  Viding je vynikajúce riešenie, ak potrebujete umiestniť vily chaty z baru, guľatiny alebo štítov, penového bloku, prevzdušňovaného betónu, troskových blokov.

  Prideliť niekoľko poddruhov. Takže vinylové produkty produkujú z polyvinylchloridu. Jedná sa o prúžky, na pozdĺžnych plochách, z ktorých je na jednej strane uzamykací systém, a na druhej – perforácia pre upevňovacie prvky.

  Pripojte tieto kryty na prepravu. Je lepšie použiť kovovú základňu, ale je povolený dizajn drevených tyčí ošetrených ochrannými činidlami.

  Hlavnou výhodou vinylovej vlečky je, že je relatívne lacná a namontovaná veľmi jednoducho. Ale má slabé stránky. Vinylová vlečka rýchlo popáleniny do slnka, stráca jas farieb. Odporúča sa kúpiť panely nie sú príliš tlačené a nasýtené farby – dlhé atraktívne takéto riešenia nebudú. Tento materiál je schopný odolať rôznym spôsobom teploty, ale v príliš mladých mrazoch sa stále stáva krehkou.

  Tenké hliníkové prúžky sú kovové vlečky. Namiesto hliníkovej ocele sa môže aplikovať. Na týchto výrobkoch je špeciálny ochranný náter. Systém upevňovača týchto produktov je rovnaký ako Vinylové možnosti.

  Kovové vlečné povlak môže byť polymér. Toto sú spoľahlivé riešenia, ktoré nie sú vystavené vyhoreniu na slnku. Ďalšie klimatické faktory Tieto materiály nie sú tiež hrozné. Ale výber farieb metalových rúchov je chudobný. K dispozícii je tiež kovové vlečky, doplnené práškovými povlakmi. Tu je rozsah farieb na výber oveľa bohatší, a farba sa koná v priebehu rokov bez nedostatkov.

  Kovová vlečka je odolná voči opotrebeniu a trvanlivá. Môžete byť ohnutý, ale je to sotva možné zlomiť. Inštalačné práce jednoduché a rýchle. Je pravda, že estetické kvality tohto materiálu spôsobujú pochybnosti z mnohých majiteľov domov. Zdá sa, že ľudia sa takto orezali, vyzerajú príliš „výrobu“.

  Oddelene stojí za to demontovať vlastnosti základnej vlečky. Toto je jedna z poddruhov vinylových povlakov. Jeho vlastnosti sa líšia od polyvinylchloridových produktov: hrúbka je väčšia, vzhľad iného. Tento materiál bol vyvinutý na zdobenie a ochranu základne budov, ale dnes sa používa na vonkajšie obklady všeobecne.

  Vďaka zeme vlečká fasáda vidieckeho domu, bude možné stavať tak, že jeho steny napodobňujú murivo alebo chický divoký kameň. Imitácia sa často získa tak úspešná, že môžu byť „vypočítané“ len vtedy, ak čelia povrch.

  Tento typ vlečky je tiež namontovaný na prepravku. Hradné systémy tu sú podobné vinylové možnosti. Rozdiel leží len to, že tieto prvky nemajú obdĺžnikovú štruktúru, ale formu určitej časti steny s obrázkami pozdĺž okrajov.

  Termopanely

  Toto je jeden z relevantných a moderných povlakov pre vonkajšie obloženie a izoláciu časti fasády budov. Sú vhodné na smeru záhrady alebo vidieckeho domu. Na predaj Takéto výrobky sa stali relatívne nedávno, ale nebránili im v krátkom časovom období víťazstvo.

  Termálne podlahy majú rad výhod, ktoré ich robia v dopyte:

  • Tento multitaskingový materiál, ktorý zdobí fasádu a izoluje štruktúru;
  • Vysoko kvalitné panely napodobňujú murivo dobre, vyrobené v rôznych odtieňoch, takže si vyberú takmer každú chuť a farbu;
  • Urobte povrch presnejšie a estetické;
  • Termopanely môžu byť použité na pokrytie všetkých budov: a drevených a tehál;
  • Takéto povlaky majú miernu hmotnosť, takže dodatočne posilňujú základ starého domu nemusí;
  • Vzhľadom k tomu, že tento kryt má nízku úroveň absorpcie vody, fasáda môže byť blokovaná vodou z hadice;
  • Panely sú pevne spojené, takže chlad v dome neprenikne.

  Základom týchto povlakov môže byť polyuretán alebo polystyrénová pena. V tejto základni sa vstrekujú slinkové dlaždice.

  Panely môžu byť ako priamy a roh. Namontoval tento moderný materiál na prepravu, ako aj vyššie opísané možnosti. Dizajn môže byť vykonaný nielen z kovu, ale aj drevený bar ošetrený antiseptikami.

  Fibro cementové dosky

  Primatívne nový materiál. Rovnaký typ na predaj sa objavil vlečko.

  Tvorili výrobky z drevenej fibra, sľudy, kremeňa, cementu.

  Prítomnosť azbestu a chlóru je povolená. Roztok je obsiahnutý do listu, dehydratovaný a môže podstúpiť streľbu. Ďalej na detailný list uloží dekoratívne a ochranné vrstvy:

  • akryl;
  • hydraulická keramika;
  • Fotografia keramika.

  Povrch krycieho obloženia môže byť hladký, matný alebo lesklý. Namontujte dosky na montážnych pásoch, pripojte k stenám s Kleimers. Materiál tvorí pevný povrch, spoje sa utesní, nie sú v nich žiadne zrážky.

  Ako na Sheathe Country House a koľko to stojí, môžete sa naučiť z videa.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: