BUDOVACÍCH STAVESTNOSTI Z OSB

Dopĺňať dom rôznymi budovami – veľmi dôležitou súčasťou časti v usporiadaní akejkoľvek krajiny alebo vlastníctva. Ale pomocné zariadenia už dlho vyžadovali nielen spoľahlivosť a silu, estetické parametre sú teraz kľúčové. V plnom rozsahu sa táto požiadavka vzťahuje na haly na ekonomické bloky.

Zvláštnosť

Celá väčšina vývojárov, vytvorenie stodoly s vlastnými rukami, oštepoží ho pomocou OSB-kachľov. Neohrabaná varu dosiek, ako aj maľované plechy železo už vyzerajú archaic na tomto pozadí. Orientovaná platňa je k dispozícii za cenu a pohodlné fungovanie. Láska k stenám sa vyrába až po dokončení strešnej úpravy. Súčasne, až po konečnej výzdobe stien existuje fronta inštalácie dverí, okien, a tak ďalej.

Dizajn a ubytovanie

Predtým by ste sa mali rozhodnúť, či sa stodola postaviť, alebo to bude mučenie do domu.

Môžete si ho stavať v rovnakom čase v rovnakom čase, ale existujú ďalšie úvahy:

  • V rámci vývoja stojí za to dať najmenšie cenné pre pestovanie ovocia a dekoratívnych rastlín, pozemný pozemok;
  • Je to najlepšie, ak nemôžete pristupovať len k úžitkovej štruktúre, ale tiež riadiť autom;
  • Odporúča sa vybrať si bod, kde uľahčuje sa dostať do domu, a na akékoľvek miesto v záhrade (záhrada) a na bránu súčasne.

Napriek zdanlivej jednoduchosti nadchádzajúcej práce nie je potrebné, aby sa svetlo cozppoys bez výkresov. Nie je to len, že môže existovať zlé vizuálne vlastnosti. Je to kresba alebo aspoň náčrt, ktorý je mimoriadne dôležité zvoliť správne miesto a posúdiť vhodné veľkosti, ako aj na výpočet všeobecnej potreby materiálov.

DÔLEŽITÉ: Stojí za to najprv urobiť všeobecný plán na území existujúceho a plánovaného rozvoja, a to len potom začne kompilovať viac súkromných projektov.

Tým sa vyhýbať mnohým smiešnym incidentom, často predbiehanie neskúsených staviteľov.

Výkon

Krok za krokom Pokyny v každom prípade predpíše najprv vyčistiť platformu a zosúladiť ho na ideálne hydraulické hladiny. Je kategoricky neprijateľné opustiť kríky a dokonca aj trávu alebo jednotlivé korene. Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť samotný základ, je použitie hotových blokov. Sú rozvinutí okolo obvodu. Alternatíva – Potenčatká základňa, už bude musieť vykopať jamy a po zamračení vankúš z piesku, dať do vnútra vertikálne rovnaké návrhy.

Ďalšia metóda spočíva v rozliatiu betónového roztoku, ktorý sa zmrazí, sa zmení na vynikajúci základ.

Ďalšie kroky počas výstavby budú:

  • Nízka páskovacia zostava;
  • spracovanie jeho antiseptiky;
  • Podlahová podlaha z dosiek, ktoré sú chránené pred hnilobou;
  • Montáž pôvodného rámu stojana a opraviť ho na kovový roh;
  • Pripojenie dočasného vzpera pre väčšiu tuhosť;
  • upevňovací list OSB;
  • Opakovanie rovnakej manipulácie s inými regálmi.

Keď je všetko dokončené, bude trvať len na maľovanie stien a urobiť prahovú hodnotu. Odporúča sa upevniť listy do spodného riadka rámca s zarážkou 50 mm. Dosiahne sa pridaním výšky potrebnej výšky na počiatočné páskovanie. Po opierke listu v tomto zámku, môže byť prenesený na iné miesto a postupovať postup. Najviac racionálne veľkosti pre halu – 3×6 m; menej nepraktické a zvýšenie oblasti dodatočne nevyžaduje všetko.

Odporúčania

Ak sa nadácia naliata pomocou debnenia, stačí, aby sa na 20-30 cm). V vankúš zmesi piesku s štrkom pred výplňou betónu stojí za to predstavovať armatúry. Strecha je takmer vždy vykonáva s jednostrannými, zložitejšie možnosti sú potrebné v mimoriadnych vzácnych situáciách.

Vzdialenosť medzi časťami komplexu Rafter je v ideálnom prípade 60-80 cm, podľa toho sa vypočíta počet krokov Rafter.

Strešný povlak pozinkovaný oceľ vám umožní opustiť prepravku. Rozloženie zoznamu by sa malo uskutočniť s Allenom. Ak sa rozhodne, že nie je chytiť mimo obkladu steny, ale aplikovať okrajovú dosku, odporúčaný Nastybest je 2,5 cm. Tým sa zabráni vzniku trhlín pri následnom sušení a zmršťovaní materiálu; Farba je najčastejšie aplikovaná na dokončovacie prvky pred obložením. Nesmiete zabúdať pri navrhovaní regulačnej vzdialenosti k iným budovám, na susedné ploty a verejných komunikáciách. Pre tvorbu podláh, dosiek s hrúbkou 4 cm, nemajú drážky.

Izolácia podlahy je najčastejšie minerálna vlna. Bezpečnosť sa vykonáva zo steny do vstupu. Ak je to možné, stojí za to kôlne na dvore, kde to nebude pokaziť. Vstupné usporiadanie by malo byť také slobodné a ľahko dostupné na jeho použitie. Najlepšie miesta sa nachádzajú na vznešených oblastiach a zdvihnite stodolu po zemi, môžete navyše chrániť pred koróziou a hnilobou; Odporúča sa okamžite navrhnúť všetko tak, že potreba rozšírenia.

Ako vybudovať stodola z OSB-Slab s vlastnými rukami, môžete sa naučiť z videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: