Colné orgány s verandou: Možnosti dohody

Prítomnosť v krajine pohodlných foriem s verandou nie je menej dôležitá ako výstavba samotného domu. Každý vie, že v dôsledku finančných alebo iných problémov, výstavba súkromného majetku niekedy trvá dlhé roky, takže po celý čas budete jednoducho potrebovať mať dočasnú miestnosť, ktorá bude menej veľká, ale aj praktické a pohodlné. Takáto dočasná budova pre poskytovanie môže byť stacionárny aj mobilný (na plošine a kolieskach). To môže byť podobným spôsobom, ako prepravovať z miesta na miesto, urobte uhlový (na to, aby ste si urobili menej miesta) alebo voľne presunúť vnútri stránky, ak ho potrebujete.

Vlastnosti vidieckych domov

Najuniverzálnejšie, cenovo dostupné, ergonomické a populárne s našimi krajanmi sú 6×3 m. Takéto všeobecne akceptované veľkosti sú dôležité a keď potrebujete prepravu kabín. V tomto prípade nebudú žiadnu špeciálnu dokumentáciu pre prepravu federálnych skladieb.

Ešte pohodlnejšia možnosť dočasného ubytovania – Dvojizbová domácnosť s verandou. Zároveň, časom, môžeme zmeniť svoj dizajn, aby sa skladovacia miestnosť alebo kúpeľ. Veranda v takýchto projektoch môže vykonávať funkciu letnej kuchyne, chodby alebo len prázdninové miesto so slnečnými lôžkami, stôl alebo stoličiek umiestnených na ňom.

Zastrešenie v kabíne s verandou môže byť jediná alebo dvojča a výhodne s zvyškom budovy. Vnútri domu sa zvyčajne rozdelí na 2-3 priehradky. Napríklad môže byť vstupná hala s kuchyňou pripojenou k nej a 2 obytné mini izieb (obývacia izba a spálňa). Táto možnosť je ideálna pre rodiny s deťmi, takže každý v hoteli majú „vlastný kútik“.

Je to spôsobené oddielmi, ktoré môžu byť vytvorené vo vnútri špeciálneho pohodlia a kompetentne nielen zonate priestor, ale aj distribuovať tepelnú energiu v interiéri. Najjednoduchším a rozpočtom bude možnosť gicewall oddiel.

Výhody domácností

Nepochybné výhody záhradníckych domácností, pred inými možnosťami pre dočasné ubytovanie, možno nazvať:

 • univerzálnosť a multifunkčnosť (možno použiť na rôzne účely);
 • Jednoduchá inštalácia (na výstavbu kabín s terasou bude dosť dvoch kvalifikovaných pracovníkov a niekoľko dní intenzívnej práce);
 • Cenovo dostupná cena (ak náklady v priorite, kov je najcračnejšie možnosti).

Možnosti pre domácnosti

Modulárne bunky môžu rozdelené ako vo funkčnom účele (V tomto článku považujeme daň z rezidenčných, Tak a na stavbe používanej v stavebníctve:

 • kov („príves“ alebo blokový kontajner) potiahnutý vlnitým železom;
 • Drevené (z brušného rámu, izolácie a dreveného reťazca);
 • Kombinovaný (kovový rám, pokrytý doskou alebo plastom).

Výhody drevených kabín:

 • teplo;
 • šetrnosť životného prostredia;
 • rôznych vzorov a tvarov;
 • priaznivá cena;
 • Sila a spoľahlivosť.

Minusy si môžete všimnúť možnosť požiaru a potrebu starať sa o drevený povlak. Ale tieto problémy sú čiastočne riešené pomocou špeciálnych impregnácií a výrobkov na starostlivosť o drevo.

Výhody kovových kabín:

 • trvanlivosť a trvanie prevádzky;
 • jednoduchosť starostlivosti;
 • Odolnosť voči rôznym vonkajším vplyvom;
 • možnosť umiestnenia materiálu na žiadosť vlastníkov;
 • Spoľahlivá ochrana proti vandals.

Zo minesov, existuje len skutočnosť, že aj s vrstvou izolácie v takomto obydlí môže byť zima v zime a horúce v lete. Preto je táto možnosť vybrať si tým, ktorí v hoteli nebudú tráviť príliš veľa času, ale občas ho používa len poštou.

Metóda zhromažďovania kabín je možné rozdeliť na niekoľko druhov.

 • Tienené domácnosti – najrýchlejší, jednoduchý a lacný spôsob budovania takejto dizajnu. Takéto dočasné a nepotrebuje špeciálny nadácia.

 • Bruce Domácnosti – najspoľahlivejšie a teplé, tak vhodné na použitie v severných regiónoch. Takáto domácnosť je v skutočnosti malá, ale veľmi praktický a funkčný vidiecky dom.

 • Rámové domácnosti Chystáte sa na špeciálne technológie, takže môžete žiť v zime. Táto stavba je vytvorená na dlhodobý pobyt. Vnútri štruktúry je pokrytá klapkou alebo drevotrieskou doskou, vonku tiež použité podšívky.

Ako vybudovať domácnosti s verandou

Ak sa rozhodnete vybudovať domácnosť na letných stránkach sami, najprv urobte pracovný plán (možno nájsť na internete v mnohých výrobkoch kabíny) a nakresliť predbežný výkres alebo náčrt štruktúry. Štandardný dvojizbový dizajn kabinetu má tvar „zasľúbenia“ s chodbou.

Prítomnosť Verandy poskytne dizajn ďalšieho pohodlia. Pri určovaní miesta pre miesto zohľadnite skutočnosť, že vzdialenosť medzi ním a susednými štruktúrami by mala byť viac ako 3 metre.

Trvanlivosť kabín závisí od spoľahlivého základu (Samozrejme, ak nehovoríme o mobilnom dizajne na kolesách). Ak je štandardná základná základná základňa nemožná (napríklad, ak sa stránka nachádza na svahu), bude lepšie používať skrutkové hromady. V takejto situácii nezabudnite na odvodnenie, ktorá bude chrániť pozemok a stavať na ňom z deštruktívnej sily podzemných vôd. Na tento účel bude vhodný ramenný štrk, piesok a drvený kameň. Najbežnejší typ nadácie pre podobné návrhy – stĺpec, je vyrobený z betónu alebo tehly.

Rám kabíny z tyčí sú namontované z rohov, potom príde strech. Vertikálne nosníky na fasáde sú vyrobené vyššie a samotná krytina sa bude držať na krokvy spojených prepravkou. Nezabudnite, aby sa odstraňovanie vody.

Strešná krytina umiestnená na vrchu s skrutkami a skrutkami. Že vaša strecha je spoľahlivá, praktická a energeticky efektívna, zakryte ho so strešnými žľazami a pozinkovaným listom a môžete izolovať koreň. Tí, ktorí nemajú radi knock kvapky pozdĺž železného povrchu, môžete odporučiť povlaku mäkké ondulínu.

Ďalej prichádza séria izoláciou stien a stropu a inštalácie okien a dverí. Lúče susedné so Zemou, stojí za to liečiť antiseptické z vplyvu húb alebo hmyzu. Pre fasádu stojí za to používať valcovanú izoláciu. A všetky druhy trhlín v dizajne môžu byť maskované pomocou montážnej peny.

Aby bola požiarna bezpečnosť štruktúry vysoká, je potrebné aplikovať špeciálnu impregnáciu na strome a použite high-end požiarnu odolnosť voči teplu. Zároveň musí byť tepelný izolačný materiál distribuovaný všade rovnomerne, vrstva musí mať hrúbku aspoň 10 cm.

Počas dokončovacích diel, všimnite si, že ochranné vozidlá na strome neposkytujú nielen váš hotel moderný a atraktívny vzhľad, ale tiež chrániť konštrukciu pred negatívnym dopadom ultrafialových lúčov, teplôt a všetkých druhov zrážok. Na konci sa vykonáva izolovaná podlaha (minerálna vlna je vhodná ako izolácia). Po spracovaní podlahy s antiseptikami, ktoré ho chránia pred vonkajšími vplyvmi.

Outlet verandy do domácnosti

Veranda pod útulkom, pripojená od predných dverí, vám poskytne ďalšie pohodlie v lete, a to nielen zvýšením užitočnej oblasti a vytváraním príjemného tieňa v teple, ale aj miesto odpočinku, sušenie bielizne, letnú kuchyňu Alebo aj grilovanie (nezabudnite na opatrenia proti požiarnej bezpečnosti). Hlavnou vecou je poskytnúť jedinú základovú rovinu pri plánovaní takéhoto rozšírenia.

Na rozšírenie verandy do hotela budete potrebovať:

 • dosky 30 mm a 25 mm;
 • Bar 100×100 mm;
 • Profesionálne podlahy zastrešenia;
 • spojovacích materiálov;
 • 4 Nastaviteľné podpery;
 • Stavebné náradie.

Základom verandy je položiť spolu s hlavnou nadáciou. Môžete pridať terasu a neskôr, hlavnou vecou je pevne pripojiť 2 základy. Bloky sú inštalované rovnakým spôsobom a upravené na výšku. Bruzové pásky je bezpečne pripevnené k domácim kovovým rohom a skrutkam. Skontrolujte, či je dĺžka uhlopriečkov verandy rovnaká.

Základom terasy je vyrobená z hľadiska úrovne, podlahové dosky sú naskladané a vertikálne podpery sú upevnené. Zvážte, že strecha bude nízka s rozdielom 10 cm. Horné páskovanie je vyrobené z tyče, rafters sa dali a doomle a profesionálne podlahy je upevnené pod strechou. V nadmorskej výške približne 90 cm od úrovne podlahy sa vykonáva zábradlia. A krása a nezvyužiteľnosť vašej verandy poskytnú všetky druhy dekoratívnych prvkov, napríklad pilasters a balíkov.

Dodatočné usporiadanie

Vodu môžete stráviť pripojením na centralizovanú prívod vody alebo pomocou autonómneho dizajnu. Na pripojenie elektroinštalácie je potrebné najať profesionálneho elektrikára, aby neohrozil svoju bezpečnosť. Z „civilizačných výhod“, ktoré budete pravdepodobne potrebovať v dočasnom ubytovaní, môžete tiež využiť WC, sprchovací kút, kanalizácie, klimatizácia.

Varenie potraviny môžu byť pripravené na elektrický sporák alebo použiť plyn z valcov. Podobne, s komperačnými inštalačnými prácami, môžete pohodlne žiť v domácnosti s verandou po celý rok.

Tipy

Moodovka, postavený s vlastnými rukami, je praktické a lacné bývanie, ktoré nemusí byť nevyhnutne dočasné, kým budete stavať dom na mieste. Môže sa dobre prichádzať po tom, čo je ako rezidenčná alebo pomocná miestnosť, napríklad kúpeľ alebo hozblock. Môžete si vybrať, či stojí za to kúpiť hotové potraviny z stavebnej spoločnosti alebo lepšie postaviť ho s vlastnými rukami.

Ak si chcete kúpiť pripravenú možnosť, lacnejšie kúpiť dizajn priamo od výrobcu a nie v stavebných predajniach. Pred nákupom, uistite sa, že ste prediskutovali všetky nuansy pred typom materiálov používaných v stavebníctve, ako aj veľkostiach, typ zasklenia, inštalácie a platobných údajov. Je možné, že budete priviesť hotový výrobok, pretože sa zbierajú v špeciálnych hangároch. Stavitelia na žiadosť zákazníka môžu namontovať dizajn a na vašej stránke.

A ak sa rozhodnete ponáhľať a robiť jedlo s verandou s vlastnými rukami, vyberte možnosť dvojizbovej izby. Takáto veľa je najpohodlnejšia. Bude to vynikajúce miesto na dovolenku po pracovnom dni v krajine. Ak je útulný na vybavenie takéhoto „hniezda“, potom si pravdepodobne nevšimnete rozdiel medzi ňou a plnohodnotným domom.

Ako vybudovať veľa jedla, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: