Dávkovaná brána: Krok za krokom Nezávislé inštalácie

Auto ako vozidlo sa stalo nepostrádateľným atribútom pre mnohých obyvateľov megacities. Pre jej životnosť a vzhľad obrovského vplyvu na podmienky prevádzky a skladovania. Garáž vybavená nová generačná bránou je spoľahlivým prístavom pre vozidlo.

Zvláštnosť

Výrobky prezentované spoločnosťou Doorhan sa teší rastúcim dopytom. Táto spoločnosť sa zaoberá výrobou a uvoľňovaním veľkej škály bránov. Pozoruhodné je, že panely pre takéto štruktúry sú vyrobené priamo v Rusku a nie sú prevzaté zo zahraničia.

Brána je inštalovaná mnohými majiteľmi automobilov v ich garážach. Automatické nastavenie, ako aj nastavenie a programovanie klávesu FOB umožňuje, bez opustenia auta, voľne preniknúť na miesto jeho skladovania.

Charakteristickým znakom produktov tejto spoločnosti je spoľahlivosť a dlhé obdobie prevádzky. Stupeň jej ochrany pred preniknutím zahraničných v garáži je veľmi vysoká. Obstarávacia cena je celkom dostupná.

Mať zručnosti montážnych a zváracích prác, môžete nainštalovať bránu na vlastnú päsť, bez toho, aby sa uchýlili k pomoci špecialistov. Je potrebné krok za krokom sledovať body pokynu (je nevyhnutne dostupné v súprave zakúpenej), naladiť na dôkladnú prípravnú operáciu.

Názory

Doorhan vyrába a implementuje takmer všetky typy garážových brán:

 • sekcia;
 • valcovaný (valček);
 • zdvíhanie;
 • Mechanická hojdačka a posuvné (posuvné).

Sekčné dvere Pre garáž veľmi praktické. Tepelná izolácia je dostatočne veľká – nie je nižšia ako hrúbka tehlovej steny 50 cm, sú trvanlivé a trvanlivé.

Tento produkt je k dispozícii v rôznych verziách. Doorhan poskytuje prítomnosť vstavaných brán garážových brán.

Sekrečné dvere robia zo sendvičových panelov. Hrúbka plátna sa skladá z niekoľkých vrstiev. Vnútorná vrstva je naplnená penou, ktorá vám umožní držať teplo. Inštalácia takýchto štruktúr je možná v garážach s malými bočnými tesneniami.

Valcované (Roller) Brána je súbor hliníkových profilov, ktoré sa automatizáciou zložia do ochranného boxu. Je to na vrchole. Vzhľadom k tomu, že brána je nastavená vertikálne, ich inštalácia je možná na garážach, kde je susedné územie (miesto vstupu) je nevýznamné alebo v blízkosti chodníka.

Tvoje meno Rotačné zdvíhanie Brána bola získaná z dôvodu skutočnosti, že ich plátno (štít so systémom valcov a zámok) sa pohybuje v priestore z vertikálnej polohy do horizontálnej, tvoriť uhol 90 stupňov. Elektromechanický pohon riadi proces pohybu.

Posuvné brány Vyrobené z sendvičových panelov s hladkým alebo konštrukčným povrchom. Posuvné brány vyrobené z ocele valcovanej za tepla. Všetky oceľové prvky sú pokryté hrubou vrstvou zinku. Poskytuje ochranu proti korózii.

Najbežnejšie brány sú Hojdačka. Otvárajú sa alebo vnútri. Majú dve klapky, ktoré sú pripevnené na slučkách s ložiskami na bokoch otvoru. Ak chcete ísť von, je potrebné mať územie pred domom 4-5 metrov.

Doorhan vyvinula a implementovala vysokorýchlostnú valcovanú bránu do výroby. Pohodlný moment s ich intenzívnym použitím je rýchlosť workflow. Teplo vnútri miestnosti sa uloží kvôli schopnosti tela rýchlo otvoriť a zatvoriť. Tepelné straty sú minimálne. Z transparentného polyesteru. To umožňuje vidieť územie vonku.

Výcvik

Pred zakúpením brány vyrobeného dverí, musíte vykonať starostlivú analýzu a prípravné práce na mieste inštalácie.

Často, územie PRUGENI nestačí na inštaláciu brány. Je potrebné správne posúdiť situáciu (vykonať výpočty a merania všetkých parametrov, objasniť, ako bude dizajn v zhromaždení vyzerať).

Na začiatku práce by sa mala merať výška stropu (rám je pripevnený) v garáži, ako aj hĺbku konštrukcie. Potom merané, ako široké je jednoduché. Po tom, čo potrebujete zistiť, aká je vzdialenosť medzi horným bodom garáže otvoru a strechou (nesmie byť viac ako 20 cm).

Otvor sa kontroluje na nedostatok chýb. Trhliny a nezrovnalosti by mali byť eliminované úsporou s riešením a po vyrovnaní všetkých nezrovnalostí omietky. Z dvoch strán otvárania – vonkajšie a vnútorné. Celý ďalší komplex práce bude závisieť od kvality pripraveného nadácie.

Pred pokračovaním s nastavením brány musíte starostlivo skontrolovať ich kompletnú sadu.

Súprava obsahuje nasledujúce mechanizmy: Sady dielov na upevňovacie a vodiace profily; torzný motor; sendvičové panely.

Sám nainštalovať získanú bránu, vytiahnite káble, programovú automatizáciu v prítomnosti nástrojov:

 • Rolettes a skrutkovač;
 • Stavebná úroveň;
 • vŕtačky so sadou vŕtačiek a trysiek;
 • nitovaný nástroj;
 • kladivo;
 • Kľúče;

 • elektrolovka;
 • nôž a pasáž;
 • Brúsny stroj.
 • marker;
 • Upravičov pre upevňovacie profily;
 • skrutkovač a bity;
 • Sada kľúčových kľúčov;
 • Nástroje na skrutkovanie pružín.

Oblečené musia byť v špeciálnom zariadení, ochranné rukavice a okuliare.

Všetky inštalačné, zváracie práce a elektrické spojenia sa vykonávajú len s dobrými elektrickými nástrojmi.

Montáž

Nastavenie algoritmu Brána je jasne zaregistrovaná v pokynoch výrobnej spoločnosti.

Inštalácia každého typu sa vykonáva s prihliadnutím na jednotlivé funkcie dizajnu.

Sekcionálne garážové brány sú inštalované podľa takejto schémy:

 • Namontované vertikály otvoru;
 • Nosné panely sa vykonávajú;
 • nastaviť vyvažovacie pružiny;
 • Automatizácia pripojenia;
 • Picks and Cornls sú pripojené (na plátno);
 • regulovať napätie zdvíhacích káblov.

Po pripojení elektrického pohonu skontrolujte kvalitu pohybu plátna.

Zamerajte sa ešte podrobnejšie o inštalácii. Na samom začiatku bude potrebné pripraviť a inštalovať rámec. Keď je brána zakúpená, musia byť uvoľnené z obalu a rozkladať sa na kontrolu prítomnosti konfigurácie. Potom pin vertikálne regály atribútu mysle a vytvorte značku (zapálenie), kde budú.

Uistite sa, že pôjdete na okraj garážového otvoru, mali by sa nájsť strany spodnej časti plátna. V prípade, keď je podlaha indoors nerovnomerná, kovové dosky sú vo výstavbe. Panely len horizontálne. V spodnej časti sú nainštalované zvislé profily a pevné upevňovacie miesta pre regály. Musí byť odohraná vzdialenosť 2,5-3 cm od koncového okraja k uzlu vodidla.

Potom na oboch stranách otvoru regálov. Horizontálne vodiace lišty sú upevnené skrutkami a rohovými spojovacími doskami. Sú točí, pevne zatlačia na povrch. Urobte si zostavu rámcov. Po ukončení tejto operácie sa sekcie samotné.

Výrobcovia brány uľahčili proces montáže. Miesto alebo vrtné otvory pre montážne panely nemusia byť, ako už existujú. Vložte bočné podpery, slučky a uhlové zátvorky (v spodnom paneli). Dizajn je umiestnený na spodnom paneli, ktorý je potrebné nastaviť horizontálne a upevnené skrutkami.

Nasledujúca časť. Musí upevniť bočné držiaky a kombinovať s vnútornými slučkami. Bočné podpery sú umiestnené v predtým vyrobených otvoroch. Potom sú na hornom paneli upevnené valčekové podpery, držiaky a rohové konzoly. Všetky položky sú veľmi pevne pripojené, aby sa zabránilo útesovým vzorom a uvoľnili ich. Otvory v sekcii sa musia zhodovať s otvormi pod slučkami.

Panely vložte do otvoru navzájom. Montáž začína so spodnou časťou; Je upevnený v hlavách bočných. Samotný panel by mal byť bočné okraje ísť na stranách brány rovnako. Na rohových zátvorkách v držiakoch valcov položte valčeky.

Samostatne, v interiéri zozbierajú upevňovacie profily a nainštalujte ich vo vertikálnej polohe. Regály sú pripojené k bočným častiam otvoru. Po špeciálnej doske upevnite všetky horizontálne a vertikálne vodiace lišty. Rám. Pravidelne, úroveň kontroly panelu, ktorý sa má umiestniť striktne horizontálne.

Po pripojení spodnej časti je priemer pripojený, potom hore. Všetky sú navzájom spojené, zaskrutkovaním slučiek. Súčasne sa upraví správna prevádzka horných valcov, tkanina by mala byť čistená čo najbližšie k prívesku.

Ďalším krokom je upevnenie referenčného stúpačky so samostatnou montážou do brány.

Na oboch stranách úseku sú miesta na upevnenie kábla, ktorý je v nich upevnený. V budúcnosti sa používa na pracovný torzný mechanizmus. V procese práce musíte nainštalovať videá do miesta určeného pre nich. Po zostave hriadeľa a bubna. Bubon je nainštalovaný na hriadeli, tiež dali torzný mechanizmus (pružiny).

Ďalej je horná časť. Hriadeľ upevnený vopred pripravený ložisko. Voľné konce káblov sú upevnené v bubne. Káblový úsek do špeciálneho kanála, ktorý je zabezpečený dizajnom brány. Pripojený bubon so špeciálnym rukávom.

Ďalšia etapa práce znamená úpravu zadných torzných pružín. Namontujte pufre v strede otvoru, tyče sú pripevnené na stropný lúč pomocou upevňovacích prvkov. Ďalej na vonkajšej strane, miesto, kde bude priložená rukoväť a ventil. Upevnite ich skrutkovač.

Puzdro je umiestnené na hriadeľ, a na vodiacom príručke, dali disk a spojte celý dizajn. Konzola a túžby sú upevnené na profile a samočinne.

Konečná montážna operácia je inštalácia vodiaceho profilu, ktorý musí byť nad všetkými profilmi stropu. Vedľa jednotky je upevňovací nosník, ktorý v konečnom dôsledku opraviť druhý koniec kábla.

Káblové napätie je posledná fáza celého pracovného toku. Po tomto štádiu je prenosný systém namontovaný a inštalovaný vo vašich vlastných rukách skontrolovaný pre výkon.

Automatizácia akýchkoľvek návrhov sa vykonáva pomocou jednotky pohonu a riadiacej jednotky. Výber pohonu závisí od frekvencie ich použitia a hmotnosti krídla. Pripojená automatizácia je riadená klávesnicou, naprogramovaným diaľkovým ovládaním, tlačidlami alebo prepínačmi. Návrhy môžu byť vybavené elektrickým pohonom s manuálnym (bránom) zdvíhacím systémom.

Sekrečné dvere Automatizujte s reťazovými a zmesovými jednotkami.

Ak chcete zvýšiť ťažké klapky, používajte WECOM. V prípade, keď je otvorenie brány nízke, použite reťaz. Regulujú zastavenie a zdvíhanie plátna. Signálne kódované zariadenie, vstavaný prijímač, rádiové body robia tieto zariadenia s pohodlnou a veľmi pohodlnou prevádzkou.

Hydraulické pohony sú inštalované na posuvné brány. Takže sekcie hladko presunuté, používajú špeciálne valce. Nadácia v tomto prípade by mala byť pripravená vopred na valčekové vozne.

V úvodných bránoch pre automatizáciu používajte elektrické pohony (pripojené k každej krídle). Majú automatizáciu vo vnútri brány, keď sa otvárajú dovnútra alebo von. Akú automatizáciu dať na vašu bránu, každý majiteľ sa vyrieši.

Tipy a odporúčania

V návode na obsluhu poskytuje vývojári brány zárubníctva poradenstvo v oblasti správneho používania svojich produktov:

Vlastníci zdvíhania a otáčania sa neodporúčajú, aby sa ich autá v blízkosti garáže. Otvorenie pred bránou môže dôjsť k poškodeniu vozidla.

Pri výbere dizajnu by ste mali venovať pozornosť vzhľadu plátna. Bude to centrálna zložka celého garáže komplexu.

Venujte pozornosť garážovým stenám. Ak sú vyrobené z obyčajnej tehly, nestojí za to posilniť. Silné stránky podliehajú stenám penových blokov a iných materiálov (vnútri dutiny). Ich sila vám nedovoľuje vložiť bránu a používať úsilie o torzifikácii. V tomto prípade je rám zváranie, ktorý je vložený do otvoru garáže a opravy.

Recenzie

Väčšina kupujúcich zostala veľmi spokojná s produktmi na dverách. Vysoko výkonné charakteristiky sú neoddeliteľné v sekcii a valcovacích brán. Kľúčovým funkciou je jednoduchosť a jednoduchosť úpravy. Kontrolná automatizácia je taká jednoduchá, že nielen dospelý môže s ním vyrovnať, ale aj dieťa.

Inštalácia a inštalácia nevyžadujú osobitné znalosti a pod napájaním nikomu. Hlavnou vecou je jasne sledovať položky inštrukcie. Samotná výroba je spoľahlivá a trvanlivá. Zakúpený tovar dodaný v čo najkratšom čase. Rozumné ceny. Vždy, aby ste boli pripravení prísť kvalifikovaní špecialisti a poradiť o akýchkoľvek otázkach.

Ako nainštalovať zárubňu, pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: