Dutcha Domy 6×6 metrov

Pozemky pridelené na chaty málokedy majú veľkú plochu. Ale so zručným prístupom k zostavovaniu alebo výberu projektu, môže byť vidiecky dom 6×6 m veľmi príjemné a pohodlné bývanie.

Zvláštnosť

Najdôležitejšou črtou takýchto projektov je, že takmer všetky z nich sú typické, to je navrhnuté v hotovej forme konštrukčných organizácií pred mnohými rokmi. Dokonca aj plánovanie, ktoré sa zdá byť úplne jednoduché, v skutočnosti predstavuje v niekoľkých rôznych variantoch. Je mimoriadne ťažké umiestniť všetko potrebné na obmedzenú oblasť.

Pretože hlavným kritériom hodnotenia plánovania je účtovanie požiadaviek na domácnosť a žiadosti. Ak si želáte, môžete mierne upraviť typický program, avšak limity takejto úpravy sú dosť obmedzené.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Aké možnosti sú možnosti?

Veľmi atraktívnou voľbou môže byť dom 6×6 m s sporákom a profesionálnym krbom v strede miestnosti. Avšak, krb je voliteľný, ale bez pece alebo kotla v ruskej klíme je takmer nemožné. Klasická tehlová rúra sa zvyčajne používa nielen na vykurovanie, ale aj pre vizuálny zónový priestor. Vďaka hojnosti objednávok si môžete vybrať najlepšiu možnosť pre seba. V rovnakej dobe, niekedy sa pec nachádza v stene vzdialenosti.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Takéto projekty vám umožňujú maximalizovať užitočný priestor v strede miestnosti. Táto schéma je uznávaná ako klasická možnosť pre chatovú domu, kde je miesto neustále chýba. Ak chcete plne vypočítať a premýšľať, je vhodné kresliť diagramy na papieri alebo so špecializovaným softvérom. Je ťažké povedať, ktorá z týchto možností je lepšie, ale obaja sú jasne presahujú „vynájdenie hlavy“. Ak je v dome 36 kV. M. Bolo rozhodnuté zdôrazniť 2 izby, potom musíte „vyrezať“ medzi nimi malý chodba.

Plány sa líšia na základe nadácie), na ktorú sa bude dom spoliehať. Ďalšia skupina projektov je charakterizovaná pomocou plynového kúrenia. V tomto prípade musí byť pre kotly alebo ohrievače, musí byť priradená samostatná miestnosť. Niekedy to nie je rozšírenie, ale „Mostovka“, ktorá sa nachádza mimo obydlia. V ohromujúcich väčšinových okien na Dachas relatívne malé.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Ale ak je dom určený na bývanie po celý rok, môžu sa tam použiť rôzne možnosti panoramatických zasklenia. Uprednostnite im alebo sa snažia ušetriť peniaze, musíte sa vyriešiť v závislosti od dostupných finančných prostriedkov. Aj keď výber plánovania je poučený profesionálny dizajnér alebo organizácia dizajnu, musíte neustále sledovať svoju prácu. Možnosti s Verandami, terasy vyzerajú atraktívnejšie ako obyčajné, však zaberajú viac priestoru a náklady viac. Pri výbere typu strechy je tiež potrebné zohľadniť objektívne finančné obmedzenia a nielen subjektívna krása.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Jednopodlažný záhradný dom s podkrovím a verandou

Podobný byt je sen všetkých občanov. Vďaka rezidenčnému podkroviu, môžete dokonca aj jednopodlažnú budovu výrazne zlepšovať a zbaviť sa brúsenia. Aby ste zámerne eliminovali problémy, je lepšie nestaviť log. Áno, materiál vyzerá krásne a životné prostredie, ale log dom zaberá veľa priestoru. Je potrebné zohľadniť možné problémy:

  • Budova s ​​podkrovím je stále drahšia ako čisto jednopodlažná budova;

  • Sklopná strecha je ťažšia, aby bola teplá a oddelená;

  • Je ťažšie zvoliť príslušný zasklený systém;

  • V jasnom slnečnom dni sa horná časť domu môže veľmi liečiť;

  • Ťažký dážď často vytvára nepríjemný hluk.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Ale všetky tieto problémy sú vyriešené. Môžete použiť napríklad efektívnejšiu možnosť zvukovej izolácie a tiež myslieť na ventilačný systém. Aby to bolo dokonale zastretované, malo by sa dať priamo do procesu budovania domu a dizajn by mal byť tiež synchrónne.

Je potrebné jasne odlíšiť podkrovie a „vybavené podkrovím“. V druhom prípade môže byť teplý, suchý, ale miestnosť je stále určená len na krátkodobý pobyt.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Keď sa pridá podkrovie na už hodnotnému domu, musíte držať kvalitatívnu analýzu svojich stien a nadácie, zistiť ich technický stav. Splniť takéto pracovné sily len vyškolených profesionálov. V niektorých projektoch sa môže poskytnúť rozdelenie podkrovia na obytnej zóne a úložný priestor. Pôvodná možnosť, ktorá umožňuje Dachensons relaxovať, je veľké okno v streche. Prostredníctvom toho si môžete vychutnať pohľad na lietajúce mraky alebo hviezdnej oblohe.

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Dutcha Domy 6x6 metrov

Treba poznamenať, že vidiecke domy s podkrovnými nadstavbami vyzerajú viac úcty. Pokiaľ ide o verandu, odporúčajú sa, aby sa nachádzali z juhu hlavnej časti domu. Veľkosť rozšírenia v projekte závisí od toho, aký je jeho cieľ. Ak je len plánované stráviť čas so svojou rodinou, dostatok izieb stredných veľkostí. Ale pre pozvanie veľkej spoločnosti priateľov, veranda je lepšie zvýšiť tým, že ju vykoná vo formáte písmen r pozdĺž priľahlých stien.

DAKKA HOUSE PROJEKTU 6X6MU Pozri ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár