Dvojpodlažné kúpele: Krásne príklady štruktúr

V súčasnosti mnohí majitelia súkromných chát snívajú o vlastných kúpeľoch. Dnes existuje značný počet rôznych projektov na navrhovanie takýchto priestorov. Zároveň sa stávajú čoraz populárnou kúpeľnou štruktúrou v dvoch poschodiach.

Zvláštnosť

Veľký počet ľudí uprednostňuje dvojpodlažné kúpele, pretože s ich pomocou môžete výrazne znížiť náklady na výstavbu. V tomto prípade vám tento typ registrácie umožní kombinovať niekoľko samostatných zón v tej istej miestnosti.

Tam je spravidla parná miestnosť na nižšej vrstve a všetky potrebné vybavenie kúpeľa. Na hornom poschodí robí extra izby (obývacie izby, bazény, detské, športové haly, úložný priestor) \ t.

Pomerne často v dizajne dátových dizajnov dizajnéri zahŕňajú priestranné terasy. Projekt je možné urobiť, ako to urobiť sami a objednávku v špeciálnych stavebných firiem. Takéto štruktúry budú môcť zdôrazniť krásu a eleganciu budovy kúpeľa a celej oblasti krajiny ako celku.

Mnohí odborníci na opravu odporúčajú spotrebiteľom vybudovať dvojpodlažné kúpele na ich pozemných pozemkoch, pretože takéto budovy majú rad významných pozitívnych vlastností:

  • Multifunkčnosť. Tieto štruktúry nebudú mať príliš veľa miesta, ale zároveň môžu ubytovať rôzne priestory (telocvičňa, špajza, dielňa, miesto pre biliard).
  • Krásny vzhľad. Dvojpodlažné budovy tohto typu sa dokonale pozerajú na takmer akúkoľvek stránku krajiny a budú môcť mu dať krásny, nádherný prízvuk.
  • Možnosť inštalácie bazéna. Tieto kúpele umožnia majiteľom vybudovať bazén bez ťažkostí. Spravidla je nainštalovaný na druhú voľnú podlahu.
  • Ľahká tepelná izolácia hornej vrstvy. Nie je potrebné vykonávať komplexné postupy na izoláciu druhého poschodia, pretože horúce páry z pary sa zvýšia nad a zahriať priestor.

Výber materiálov

V súčasnosti sú špecialisti na opravu ponúkaný veľký zoznam materiálov vhodných na výzdobu dvojpodlažných kúpeľňových konštrukcií. V tomto prípade sa drvivá väčšina spotrebiteľov tradične vyberá rôzne odrody dreva. Je to drevený základ, ktorý sa najčastejšie používa pri stavbe týchto štruktúr.

Najčastejšie pre dokončenie jednoduchého dreva. Tento materiál je šetrný k životnému prostrediu, s pomocou neho bez veľkého obtiažnosti môžete vytvoriť krásny a harmonický dizajn izby. Podobná možnosť Brušov môže byť základom protokolov – má praktické dôležité dôležité vlastnosti a vlastnosti.

Často je v konštrukcii dvojpodlažných kúpeľov a penového betónu – tento materiál získava rastúcu popularitu medzi kupujúcimi.

Aj keď je horšie ako drevené základy na životné prostredie, ale stále sa môže pochváliť významnými pozitívnymi vlastnosťami:

  • má vysoký požiarna odolnosť;
  • má nízku hmotnosť;
  • Umožňuje jednoduchú inštaláciu.
Prečítajte si viac  Alutech Gate Design Funkcie

Treba tiež poznamenať, že tento materiál nevyžaduje silné nadácie; pomerne obvyklý pásový základ, Koniec koncov, štruktúra penového betónu je pomerne jednoduchá.

Zároveň počas príprav na výstavbu je potrebné venovať osobitnú pozornosť ochrane pred škodlivou vlhkosťou. Na tento účel je podpora pokrytá grugoidom.

Stojí to za zmienku Ak je penový betón, ktorý sa používa pri výstavbe poschodovej izby, bude potrebné vytvoriť ďalší exteriérový dizajn.

Tento typ produktu nie je dekoratívny, nie je vhodný na navrhovanie takýchto konštrukcií buď vo vnútri alebo vonku. V opačnom prípade bude návrh situácie príliš škaredý a nezaujímavý.

V súčasnosti Mnohí spotrebitelia dávajú prednosť dizajnu dizajnov kúpeľov pomocou vlečky. Niektorí profesionáli o opravách poznamenávajú, že tento materiál bude schopný prilákať spotrebiteľov nielen krásny estetický vzhľad, ale aj nízky.

V mnohých projektoch projektov na usporiadanie dvojpodlažných kúpeľov môžete vidieť externú výzdobu miestnosti, vyrobená pomocou vlečky rôznych farieb. Toto rozhodnutie bude zaujímavé pozrieť sa na takmer akýkoľvek typ takejto štruktúry.

Ďalší populárny materiál Pre externé dekoračné kúpele sú považované za tehly. Takýto základ bude dostatočne silný a bude môcť slúžiť svojim majiteľom mnoho rokov.

Je dôležité poznamenať, že tehlové prvky nemajú vysokú tepelnú vodivosť, preto vyžadujú dodatočnú izoláciu miestnosti. Okrem toho by ste nemali zabúdať, že ich upravovanie je časovo náročné a ťažké.

Plán

Pred začiatkom všetkých potrebných stavebných prác, uistite sa, že urobíte podrobné výkresy budúceho dvojpodlažného kúpeľa. Súčasne sa musia v schémach uplatňovať nielen všetky prvky kúpeľa, ale aj presné rozmery jednotlivých častí a celého dizajnu ako celku.

Väčšina odborníkov radí samostatne kresliť obrázky prvého a druhého stupňa. S pomocou takýchto náčrtov môžete byť ľahko inštalovaný bez toho, aby ste umožnili vážne chyby.

Uistite sa, že označte druhý poschodový projekt na výkrese – môže byť určený pre rôzne obytné izby (bazén, biliardová miestnosť, hranie pre deti). Ak sa rozhodne doplniť kúpeľ s terasou, verandou, zimnými záhradami alebo garážou, musia sa použiť aj na systém.

V prípade, že nemôžete samostatne urobiť výkres, nájsť pripravené schémy a vybrať najvhodnejšie možnosti pre seba.

Mnohí odborníci odporúčajú aplikovať na výkresy budúcich kúpeľov aj systémy vykurovania a vodovodu. Mali by sa tiež zobraziť aj na streche dizajnu. Môže to byť z rôznych typov (dvojité, uhlové, zlomené, rovné). Výber typu prekrývania závisí od celkového typu dizajnu miestnosti az individuálnych preferencií svojich vlastníkov.

Prečítajte si viac  Mangálna zóna: Ako to urobiť správne a krásne?

Je dôležité premýšľať vopred všetky veľkosti štruktúry kúpeľa a určiť ich v schéme. Kvôli prítomnosti dvoch poschodí naraz môže byť dizajn pomerne malá veľkosť (3×4, 4×4, 4×6 metra). Stojí za zmienku, že sauna škála 3 4 metre je najviac malá, takže keď je výstavba, je potrebné starostlivo prístup.

Existujú projekty priestorov as veľkou plochou (6×6, 6×8, 6×4, 6×9, 6×7, 9×9 metra). Zariadenia 6 na 9, 6 na 7 a 9×9 metrov sú pomerne priestranné a môžu ubytovať niekoľko obytných oblastí naraz. Okrem pary.

Je dôležité si uvedomiť, že veľkosti kúpeľa musia byť vybrané tak, že a hlavný dom sa pozerajú na stránku harmonito. Pri stave budovania príliš veľkého dizajnu, malý dom bude vyzerať inorák. Väčšina odborníkov radí vopred, aby študoval rozsah týchto budov a spojte ich.

Stojí za zmienku, že ten istý systém nebude stačiť pri budovaní kúpeľa v krajine. Je to najvýraznejšie vytvoriť niekoľko náčrtkov jednotlivých častí a jednu spoločnú kresbu, ktorá môže ukázať celý dizajn všeobecne. To vám umožní správne vykonávať všetky inštalačné práce a vyhnúť sa porušeniu a chybám.

Exteriérový povrch

K dnešnému dňu sú dizajnéri ponúknuté obrovské množstvo možností pre vonkajšiu časť kúpeľných izieb. Môžete to vykonať s celými materiálmi (drevo, dekoratívne kameňa, kovové, vedľajšie, plastové). Počas usporiadania jednej budovy sa často kombinuje niekoľko typov povrchových úprav.

V súčasnosti Najmódnejšie a krásne je orezanie, „pod starovekom“. V tomto prípade môžu byť protokoly rôznych farebných odtieňov. Často v takých typoch dizajnu sa aplikuje rezbárstvo, ktoré dopĺňa dizajn a dáva miesto krásy a milosti. Prípustná a prítomnosť kovových alebo plastových vložiek, ktoré tiež umožňujú, aby sa vytvorila elegancia a estetika.

Samostatná pozornosť si zaslúži lemovanie kúpeľov postavených z penového betónu. Tento materiál nie je dekoratívny, takže nemôže byť ponechaný ako povrchový povrch. Ak chcete dať krásne estetické druhy, takéto štruktúry sú pokryté svetlým odtieňom alebo zdobia malým kameňom. Niekedy v projektoch projektov nájdete externý dizajn takýchto priestorov as pomocou konvenčného dreveného baru.

Interné plánovanie

Dnes existuje veľký počet nápadov na plánovanie vnútra dvojpodlažného kúpeľa. Každá verzia územného priestoru sa rozlišuje svojimi výhodami, avšak pri vypracúvaní plánu je potrebné spoliehať sa na najprv na jeho túžby a preferencie. Okrem toho, miesto projektu jednotlivých zón bude závisieť od toho, ako bude cieľ v miestnosti.

Na prvom poschodí sa spravidla nachádza samotná spoločnosť Parilla av druhom horizont sú obytné izby. Horná časť dizajnu môže byť tiež vyrobená v jednom priestore, a môžete rozbiť niekoľko malých zón. Takéto oddelenie bude schopné pripojiť krásny vzhľad.

Niekedy sú hostitelia vybavené a malé podkrovné miesta pod strechou – zdieľať ich v menších pobočkách nestojí kvôli príliš malému.

Stavebné prvky

Väčšina odborníkov odporúča spotrebiteľom pred začatím práce na dizajne dvojpodlažnej vane, aby venovali pozornosť niektorým dôležitým parametrom. Po prvé, uistite sa, že základ, na ktorom bude celý dizajn stoja, je pomerne trvanlivý a spoľahlivý. V opačnom prípade, že miestnosť nebude trvať dlho a čoskoro sa ľahko zrúti.

Prečítajte si viac  Greenhouse "Butterfly": Dizajnové vlastnosti výroby

Je tiež potrebné venovať pozornosť systému zásobovania vodou. To je obzvlášť dôležité, ak chcete nainštalovať bazén na hornej vrstve. Chybný inštalačný mechanizmus môže ťažko urobiť. Spolu s Mnohí špecialisti odporúčame zamerať sa na odpadové kanalizácie pre odpadové vody.

K dnešnému dňu existujú rôzne projekty dizajnu pre usporiadanie dvojpodlažných kúpeľov. Niektoré z nich predstavujú malé a laconické štruktúry, ale niekedy sú špecialisti ponúkajú a komplexné bunkové komplexy. Takáto miestnosť sa spravidla vykonáva z rôznych druhov materiálu (drevo, kameň, plastový, kovový).

Krásne príklady

Medzi projekty lôžkových kúpeľov často môžete stretnúť budovy vyrobené z tmavého odtieňaného dreva. Často sa v takýchto konštruktoch používajú jasné predmety, ktoré sú potrebné na zriedenie vzhľadu dizajnu. Strecha spravidla robí rovnakú farbu alebo trochu ľahší. Okná a dvere sú výhodnejšie navrhujú všetko v jasnejších farbách (béžová alebo biela).

Taktiež často môžete vidieť kúpele postavené pomocou drevených guľôčok svetlo farebnej palety. V tomto prípade sa strecha najlepšie robí v rovnakých farbách, ale nestojí za to používať tmavé farby na navrhovanie takejto krytu. Otvory dverí a okien môžu byť usporiadané v bielych alebo svetlo sivých odtieňoch.

Existuje pomerne niekoľko projektov kúpeľov vyrobených z drevených barov alebo vlečiek svetla béžová. Zároveň sú vyrobené ďalšie prvky (schodisko, dvere, okenné rámy, strecha) z tmavších materiálov (hnedé, horčica). Prípustné v takých typoch povrchových úprav a prítomnosť dekoratívneho kameňa, kovových vložiek a nití.

Niektorí dizajnéri odporúčajú oddelenie dizajnu kúpeľa s dekoratívnymi kameňmi rôznych farebných odtieňov. Často v takýchto projektoch robia nízke stĺpy vyrobené z rovnakého materiálu. Prekrytie môže byť vyrobené v tmavnej palete (čokoláda, tmavo modrá, tmavo zelená).

Tiež sú tieto návrhy často vybavené niekoľkými malými pouličnými lampami okrúhlym alebo štvorcovým tvarom. Budú schopní dať kúpeľňu s krásnym vzhľadom a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Preskúmajte dvojpodlažné kúpele vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: