Garage Gate Alutech: Výhody a nevýhody

Alutich Skupina spoločností už viac ako dvadsať rokov, vyrába vysoko kvalitné automatické brány, valcovacie konštrukcie, ako aj hliníkové profily. Veľmi sa prejavuje na trhu stavebných materiálov. Dnes pre mnoho ľudí značky Alutech je symbolom vysokej kvality a spoľahlivosti. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom veľmi široký výber rôznych nádherných systémov. Dnes budeme hovoriť o garážoch tejto spoločnosti.

O značkách

Sekcia garážových brán, ktoré sú vyrobené zo sendvičových panelov – moderné a spoľahlivé riešenie pre vidieky, chaty, všetky druhy garáží. Rovnako ako veľké parkovisko.

Garážové výrobky triedy ekonomiky sa skladajú z alutech sendvičových panelov s celkovou hrúbkou 45 mm. Vonkajší povrch – oceľový plech hrubý 0.5 mm s polyamidovým povlakom, vo vnútri panelu je naplnený polyuretánovým výplňou.

Spojenie vnútorných a vonkajších oceľových plechov neumožňuje sendvičové panely usadiť.

Pri otváraní a strop sú upevnené vodičmi, pre ktoré sa brána sekcia pohybuje. V uzavretej polohe sendvičových panelov sú umiestnené vertikálne v otvore, pri otváraní, sú posunuté cez vodiace lišty a zaberajú miesto rovnobežne so stropom. Tento dizajn šetrí priestor v interiéri aj bráni.

Alutech garáže výrobky sú rozdelené do dvoch typov: Štandardné a klasické. Rozdiel medzi modelmi je umiestniť torzné pružiny, ktoré poskytujú otvorenie brány. Alutich Gate je pre vás a vašich rodinných príslušníkov trezor.

Sendvičové panely majú hlavne špeciálnu formu, ktorá úplne eliminuje zovretie prstov z vonkajšej alebo vnútornej strany. Všetky pružiny mechanizmu majú ochrannú ochranu, čím sa zabráni prasklám tkaniny vodiacimi vodičmi. Brána má ochranu proti háčikom a rezom, a obmedzené úsilie na zdvíhanie a zostupnú plátno nebude umožniť pohyb, ak bude prekážka alebo hmotnosť webu splnená ako obvykle ako obvykle.

Použitie vo vysoko kvalitných sendvičových paneloch poskytuje dobrú úroveň bezpečnosti a konštrukčnej sily.

Produkty môžete spravovať v manuálnom a automatizovanom režime. Diaľkové ovládanie vám umožní otvoriť a zatvoriť garážovú bránu, bez toho, aby ste opustili interiér vozidla. Dizajn sendvičových panelov môže byť vyrobený v ôsmich základných farbách. Štruktúra konštrukcie sendvičových panelov: mikrovlnná rúra, zvlnenie, tesniace tmely a imitácie dreva. Alutech Garage Gates vám bude slúžiť viac ako 15 rokov.

Dôstojnosť

Alutech produkty majú mnoho nesporných výhod. Výber garážovej brány Ako nákup do vášho nového domova sa už nemôžete starať o bezpečnosť vecí vo vašej garáži. Teraz sú presne nikto kradne. A vaše auto nebude predmetom únosu.

Konštrukcie pozostávajúce z niekoľkých častí – najlepšia voľba majstra garáže. Zaselené závesy vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele spoľahlivo upevnite časti týchto výrobkov. Návrhy sa vykonávajú v súlade so všetkými modernými normami a technickými požiadavkami.

Hlavné výhody produktov ALUCH:

 • Vynikajúca ochrana pred chladom;
 • spoľahlivosť výrobku;
 • vysoká pevnosť;
 • dlhá životnosť.

Na výrobu panelov sa používa veľmi kvalitná oceľová plátno. Vrstva gallínovej a vysoko kvalitnej dvojvrstvovej polymérneho povlaku dobre chráni panely od škrabancov, dažďa alebo snehu. Brána bude teda mnoho rokov, aby sa zachovala reprezentatívny vzhľad.

Vonkajšia časť majstrov je pokrytá polymérom. Táto látka je neustále pre vzhľad rôznych škrabancov, dokonale toleruje ťažký mráz a tepla, vlhkosť, má vysoký výkon a elasticitu, sa nebojí hrdze a moderných chemikálií domácností.

Na výrobu brány sa diely používajú z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele: držiakov a medziľahlých slučiek, potiahnutých vrstvou náterových častí mechanizmu a pružín, súpravy na použitie v miestnostiach s vysokou vlhkosťou.

Medzi vlastnosťami značkových produktov, možno rozlíšiť tieto body:

 • Listy začali byť spoľahlivo spojené na niekoľkých miestach.
 • Izolovaný obvod kovových dosiek robí nepravdepodobné stratifikáciu jednotlivých častí počas bránenia brány priameho slnečného svetla. Táto skutočnosť má veľký význam, ak žijete v horúcom podnebí južnej krajiny, alebo ak sú vaše garážové dvere natreté v tmavých odtieňoch.

 • Tvar dosiek prispieva k hustým susedným a vylučuje možnosť tepelného výkonu z garáže. To značne uľahčuje úlohu inštalácie. Teraz je dohľad počas inštalácie garážovej brány jednoducho nemožný.
 • Samostatné miesta sa nachádzajú v vtip z vonkajšieho a vnútorného hárku. Dobré zapínanie oceľových dosiek eliminuje stratifikáciu, ak sa garážová brána náhle pádu.

Na výrobu panelov sprievodcu, vysoko kvalitné diely z ocele. Sú pokryté zinkovou vrstvou. Z prednej strany panelu môžete vidieť polyuretánový povlak.

Výrobky spoločnosti Alutech harmonicky zmestia do štýlového interiéru vášho domova. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom, okrem štandardných možností dizajnu a viac originálnych modelov, napríklad brány z panelov, externe napodobňuje povrch prirodzeného stromu. Takáto garáže bude vyzerať veľmi prestížne a štýlové.

Môžete maľovať prenosný dizajn spoločnosti Alutech vo vašej obľúbenej farbe. Paleta farieb prezentovaných spoločnosťou vám umožňuje urobiť Bez toho, aby bola dotknutá vaša peňaženka.

Čo si môžete vybrať?

Skôr ako si vyberiete výber na konkrétnom modeli, je lepšie sa zoznámiť so všetkými navrhovanými možnosťami a Porovnajte svoje silné a slabé stránky:

 • Sekcia Garage Gate Alutech Nielenže chráni vaše územie z prenikania votrelcov, ale bude tiež udržiavať teplo, ktoré je dôležité pre prevádzku v kontexte ruskej zimy. Zo všetkých existujúcich zdvíhacích brán sú brány v sekcii najúčinnejšie. Okrem toho je to jedna z najodolnejších štruktúr. Samozrejme, sekčné brány môžu byť nielen garážou, ale aj záhradou alebo vchodom.

 • Roll Gate Alutech V interiéri fasády modernej mestskej budovy alebo chaty je jedným z moderných trendov. Okrem iného, ​​valcovaná brána má viac kompaktnosti bez vytvorenia obmedzení a obmedzeného priestoru. Majú dobré hacking vlastnosti. Externe vyzerá ako štýlové, krásne žalúzie. Princíp prevádzky valcovanej brány je rovnaký ako valcované záclony. V Roll Gate Alutech môže byť hliníková alebo oceľová lamela navinutá na hriadeli, ktorá sa nachádza na vrchole. Výhody valcovaných brán sú vyjadrené v tom, že môžu byť inštalované v už existujúcemu vzniku budovy.

Brána tohto typu je veľmi trvanlivý – aj po mnohých rokoch prevádzky, vyzerajú ako nové.

 • Opäť Brána pre majitelia vidieckych domov sú vo väčšine prípadov optimálna voľba. Môžu to byť tradičné výrobky z plechu oceľové výrobky, a vyrobené železné brány a výrobky, vyrobené z chrátu.
 • Hojdačka Modely sú pomerne populárne u Rusov. Ak sú vybavené automatickým otvárajúcim mechanizmom všetkým, potom takéto produkty sú súčasne kombinujú estetiku aj využitie. Takéto opuchnuté brány sú najvhodnejšie na použitie v jednotlivých obytných priestoroch.

Nastavenie brány vyžaduje Cleisky Po návode na inštaláciu. Po inštalácii dizajnu je potrebné upraviť prácu položiek, ak je to potrebné. Nespájajte: Nesprávne namontované brány môžu vyžadovať rýchlu opravu alebo vôbec nebudú fungovať. Mimochodom, vo všetkých otázkach týkajúcich sa možnej opravy, nastavenie častí, nastavenie pohonu je lepšie konzultovať vopred s špecialistami spoločnosti.

Recenzia produktov spoločnosti sú hlavne pozitívne. Kupujúci oslavujú vysokú kvalitu, širokú škálu, trvanlivosť produktu a jednoduchosť inštalácie. Samostatná zmienka si zaslúži individuálny prístup ku každému klientovi. Ak si želáte, môžete urobiť Louvund alebo inú bránu na vlastných veľkostiach, aby ste poskytli bránu.

Ako nainštalovať Garage Gate Aluch, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: