Gril SandBook: Typy a pokyny na aplikáciu

Mnohí milujú rýchle občerstvenie a sendviče, ktoré bohužiaľ môžu negatívne ovplyvniť zdravie. Nie je však potrebné kategoricky odmietnuť rýchle občerstvenie. Sandwicker môže otočiť „sukhinky“ na užitočnejšie horúce jedlo. Niektoré modely zahŕňajú aj funkcie wafflexných látok a grilu, rozširovanie používania nástrojov.

Hlavné charakteristiky

Dnes je na trhu zastúpený veľký počet profesionálnych pracovníkov s rôznymi funkciami. Ak chcete urobiť správnu voľbu a priniesť sendvič, ktorý vám bude vyhovovať, stojí za to venovať pozornosť viacerým základným parametrom.

Forma vnútorných platní

Ak chcete začať, je potrebné rozhodnúť, ktorý chlieb budete používať. Niektoré modely sú určené len na vyprážanie obyčajného chleba. Niektoré – len pre chlieb používaný v útierkach. Ak sa Sandwicker má štvorcové alebo trojuholníkové vybrania, potom to znamená použitie toastových kúskov. Ak zariadenie má zaoblené vybrania, je vhodný na používanie bežného chleba.

Tam sú tiež univerzálne modely s plochým typom platní. Ich hlavnou nevýhodou je však, že náplň sa môže roztaviť a šíriť cez Sandwicker.

Veľkosť a prítomnosť non-palica povlaku

Trh predstavuje niekoľko typov modelov rôznych kapacít. Ak žijete sám, môžete ušetriť a kúpiť Toseger s jedným alebo dvoma oddeleniami pre sendviče. Ale ak vaša rodina zahŕňa väčší počet ľudí, potom taký malý sendvič môže priniesť len straty. Stratíte čas a peniaze, pretože budete musieť začať proces varenia, budete mať viac ako raz, čo ovplyvní spotrebu elektriny.

Veľkosti sú izolované 3 typy sendvičov:

 • Malý (1-2 sendvič);
 • médium (4 sendvič);
 • Veľké (8 sendvičov).
Prečítajte si viac  Ako si vyrobiť dom z domácnosti?

Absencia non-palce povlaku môže pokaziť dojmy o používaní zariadenia. Chlieb bude spáliť a priľnúť k doskám a zostávajúce častice prinesú dodatočné nepríjemnosti z dôvodu potreby čistenia povrchu. Najlepšou možnosťou v tomto prípade bude nadobudnutie sendvičov s odnímateľnými doskami. Takže môžete diely vyčistiť tak rýchlo a efektívne.

Prítomnosť funkcie blokovania zariadenia a tepelnej izolácie

Je žiaduce, aby dosky boli vybavené blokovaním. Toto je potrebné pre Vašu bezpečnosť: Platne majú veľmi vysokú teplotu, v dôsledku čoho existujú riziko. Ak sú v dome malé deti, blokovanie je nevyhnutným predpokladom.

Vysoko kvalitné Sandwicker musí mať dobrú tepelnú izoláciu, takže počas prevádzky sa prípad a jeho časti nevyhrievajú a nepriniesli nepríjemnosti.

Indikátor procesu, časovač a regulátor teploty

Prítomnosť týchto funkcií môže zjednodušiť proces varenia, hoci modely s ich prítomnosťou sú drahšie ako tí, ktorí nie sú s nimi vybavené.

Indikátor procesu vám umožňuje byť vedomí toho, ktorý fáza je príprava (vykurovanie / práca / pripravenosť). Indikátor umožňuje, aby sa nedodržať prípravu potravín, ale napríklad zapojiť sa do iných prípadov, aby ste sa pripravili na prácu. Trh predstavuje modely so zvukovými a ľahkými ukazovateľmi.

Pomocou časovača môžete nastaviť čas vypnutia zariadenia, ktorý ma ušetrí od horenia. Zároveň nemusíte nasledovať proces.

Niektoré modely majú regulátor teploty v arzenále, Vďaka, ktorým sa môžete rozhodnúť, koľko je váš sendvič maľovaný.

Stabilita zariadenia

Sandwicker musí „s istotou“ postaviť na povrchu a nesmie sa na to, inak to môže negatívne ovplyvniť stav zariadenia a na vaše zdravie. Opäť stojí za zmienku, že pri varení sa teplotné dosky výrazne zvyšujú, a keď padnú, môžu spáliť ten, kto bude blízko.

Preto mnohí sendvičí ľudia majú pogumované nohy, aby sme venovali pozornosť pri nákupe.

Extra príslušenstvo

Pod dodatočným príslušenstvom znamená vymeniteľné dosky, ktoré sú dodávané so zariadením. To vám umožní používať zariadenie na varenie nielen sendviče, ale aj vafle. A ak máte špeciálne mriežky, môžete variť aj mäso a ryby. Napriek vysokým nákladom, takýto spotrebič uloží miesto v dome, pretože 3 v 1 sendvičov môže byť nahradený wafelnitsa a grilom.

Prečítajte si viac  Vyberte pec pre písmo

Napájacie zariadenie

Napájanie ovplyvňuje, ako sa dosky rýchlo zahrejú. Čím vyššia je sila, tým rýchlejšie vykurovanie, čo znamená, že potravina sa pripravuje rýchlejšie. Aj keď neovplyvňuje kvalitu pripraveného sendviča, pretože to bude rovnako chutné oboje na úrovni 640 W a na maximálne 900 W.

Model môže byť model rozdelený do 3 kategórií:

 • Nízky výkon (600-700 W);
 • Priemerný výkon (750-800 W);
 • Výkonný (900 W a vyšší).

Materiál zborov

V predaji nájdete modely s dvomi možnosťami rýchlosti: kov a plasty. Prvá sú väčšia trvanlivosť, ale zároveň stojí viac a majú väčšiu hmotnosť. Plasty sú lacnejšie, ale pri páde takéhoto zariadenia môže zlyhať. Stojí za zmienku, že tlačová doska je vždy kov.

Užitočné poradenstvo

Stojí za to zvážiť niekoľko odporúčaní, ktoré vám umožnia Urobiť používanie sendvičových baní čo najpohodlnejšie.

 • Pred prvým použitím by sa zariadenie malo pripraviť. Zapnite a zahrejte Sandwagon (zabije všetky mikroorganizmy na povrchu dosiek).
 • Nepoužívajte príliš hrubé plátky.
 • Pripravte sa a zahrejte dosky pred varením sendviče.

 • Zložte na chlebovom oleji, takže dosiahnete tvorbu ostrosti.
 • Nepoužívajte výrobky, ktoré sú tesné pri vysokých teplotách, ako sú uhorky alebo šalát. Neodporúča sa použiť príliš šťavnatú zeleninu, ako sú paradajky.
 • Mäso a polotovary v sendvičici môžu byť len etikety, ak nie sú určené na použitie ako gril.

Pravidlá starostlivosti

Ak chcete začať, odpojte zariadenie zo siete a nechajte ho vychladnúť. Utrite ho zvnútra vlhkou handričkou, potom, čo utrite suché. Odnímateľné panely môžu byť prepláchnuté v umývačke riadu.

Neodporúča sa používať kovové špongie a abrazívne lieky pri čistení, ktoré môžu poškriabať sendviče a pokaziť jej vzhľad.

Výrobcovia

Na trhu nájdete veľký počet podobných výrobkov od rôznych výrobcov v rôznych cenových kategóriách. Pred nákupom stojí za to oboznámiť s výhodami a nevýhodami niektorých z nich.

Prečítajte si viac  Woods pre kúpele: Druhy a ich vlastnosti

Cratrónový

Náklady na modely tejto značky – od 950 rubľov a vyššie. Nástroje majú mechanickú kontrolu, ľahko sa stará. Hlavnou nevýhodou je príliš krátky výkon.

Redmond

Redmond sendviče nájdete pre 980 rubľov. Jednou z kľúčových výhod modelov značky je dvojitá rukoväťou odolná voči teplu. Bohužiaľ, uzatvárací mechanizmus nemusí vždy pracovať (napríklad, ak urobíte sendvič príliš rozsiahly).

TEFAL

Modely značky TEFAL sa ľahko starajú. Pripravujú sendvič dostatočne rýchlo, čo spôsobuje ich cenu (od 1500 rubľov). Hlavnou nevýhodou je nedostatok tlačidla napájania. Zariadenie vypne iba odpojením od napájania.

Russell Hobbs

Russell Hobbs zariadenia hlavne pozitívna spätná väzba. Na výrobu uzavretých modelov sa používajú iba vysoko kvalitné materiály. Takáto elektrická energia vám bude slúžiť ani jeden rok.

Záver

K dnešnému dňu je ťažké si predstaviť život bez takéhoto asistenta ako Sandwicker. Teraz viete, čo chcete venovať pozornosť pri nákupe takéhoto zariadenia a ako uložiť na funkcie, nemusíte používať.

Ako variť sendviče v clatronic sendvič, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: