Hormínna brána: výberové jemnosti

Každý majiteľ vozidla má záujem o ochranu vozidla pred únosmi a nepriaznivými účinkami rôznych poveternostných podmienok. Na takéto účely sa garážová miestnosť podáva, kde môžete auto opustiť kedykoľvek. Aby ste sa uistili, že všetko je chránené, je potrebné inštalovať trvanlivú bránu.

Dnes trh predstavuje bohatú škálu takýchto výrobkov, takže musíte študovať rôzne možnosti, aby ste našli čo je vhodné pre vás. Vaša pozornosť ponúka návrhy nemeckej spoločnosti Hormann, ktorá v priebehu rokov práce získala dôveru svojich kupujúcich.

Zvláštnosť

Brána tohto výrobcu je k dispozícii na modernej technológii a spĺňať vysoké štandardy kvality. Na konštrukčných funkciách môžete spočítať nasledujúce. Ak hovoríme o sekcii Garage Gates, sú odoslané na pneumatiky, ktoré sú pripojené k okraju okrajov. Na druhej strane, tieto pneumatiky chovu pod stropom. Akonáhle sa dizajn otvorí, časti sa postupne nasadzujú pod prekrytím a umiestnia sa pod royalrážový strop.

Keďže spoločnosť vyrába niekoľko odrôd tohto výrobku, každý z nich pracuje vlastným spôsobom. Všetky automatické brány však kombinujú skutočnosť, že budete potrebovať vzdialenú konzolu na otvorenie a zatvorenie, takže nemusíte používať silu.

Hormann’s Retracting Design sa pohybuje na boku v závislosti od typu inštalácie. Stojí za zmienku upínacieho momentu brány, ktorý je rovnomerne distribuovaný v celom obvode produktu. Tesniace zariadenia sú inštalované na ochranu pred poveternostnými podmienkami. Na kompenzáciu hmotnosti sekčných garážových brán je potrebný dôležitý prvok, konkrétne na jar. Pre lepšiu zvukovú a tepelnú izoláciu je nainštalovaná tesniaca guma, bez ktorej je nemožné.

Výhody

Výhody produktov nemeckej spoločnosti veľa, takže by ste mali starostlivo študovať, aby ste sa uistili, že urobíte správnu voľbu:

 • Brána je vytvorená v prísnych klasických riadkoch, čo znamená individuálny dizajn.
 • Sú schopní zapadnúť do rôznych architektonických štýlov, pretože ich vzhľad je veľmi prezentovaný.
 • Okrem toho existuje mnoho rôznych odtieňov tkanín, okrem toho, môžete použiť obraz, aby ste zdôraznili individualitu.

 • Samozrejme, že technické vlastnosti štruktúry by sa mali poznamenať. Spotrebitelia priťahujú operáciu vysokej bezpečnostnej brány. Ľahko sa riadia, sú vhodné používať.
 • Mortal plátno neberie veľa miesta, ktorý je užitočný pre garáže s malou plochou. Bezpečnostný systém je schopný pracovať a zastaviť návrh dizajnu, ak je potrebné odstrániť akékoľvek rušenie.
 • Vzhľadom k tomu, garáž je navrhnutý tak, aby uložil auto z únosu, výrobcovia sa starajú o to, aby výrobky zodpovedali tomuto parametrovi. To znamená, že na dizajne je bezpečnostné zariadenie. Vďaka spoľahlivého fixéra sa mechanizmus prestane pracovať v nepriaznivej situácii.

Zvyšok výhod možno pripísať možnosti uloženia na vykurovanie, pretože je poskytnutá spoľahlivá tepelná izolácia. Otvor je zhutnený v dôsledku gumy odolnej voči mrazu. Nemusíte vyvinúť úsilie o riadenie dizajnu a bude trvať trochu času.

Chybne

Nemožno povedať, že brána nemeckého výrobcu je plne dokonalá, pretože akýkoľvek dizajn môže byť nevýhody:

 • Napríklad vnútorná a vonkajšia strana panelu má polyesterový primérový povlak, ktorý nie je tak vysoko kvalitný ako farby. Je vystavený atmosférickým vplyvom, vyblednutiu a niekedy aj korózii.
 • Ak sa v porovnaní s ostatnými výrobcami sekcie panely, potom sa Hormann neboja vysokou hustotou penového polyuretánu. Dôležitou funkciou je neregulovaná konzola, ktorá je umiestnená nižšie. Ak to chcete urobiť, musí existovať ideálne otvorenie, inak sa objaví medzera, a to bude mať vplyv na teplo a zvukovú izoláciu.

Názory

Výrobky spoločnosti sú prezentované v niekoľkých odrodách:

 • Zdvíhacia brána majú spoľahlivé ochranné prostriedky, na ktoré sa môžu pripísať uzávery a pružné obloženie medzi rámom a plátnom. Tento dizajn chráni pred náhodnými štipkami, takže sa považuje za bezpečné.
 • Štítkové dvere Nemecký výrobca spĺňa vysoké štandardy. Počas uzavretia, páka záves stlačí bránu pevne k boxu, a to zaisťuje úplnú tesnosť a medzi dizajnom a rámom nebudú žiadne praskliny.

 • Hlavné konštrukčné prvky Výrobky sú plátno, pneumatiky, hriadeľ, konzola a jazda. Takéto nemecké nastavenia sa považujú za ekonomickú možnosť, ktorá má vysokú šírku pásma. Tkaninu môžete zastaviť v medziľahlej polohe, aby ste znížili stratu tepla a chránili sa pred návrhom.
 • Otočné dvere priťahovať veľkú pozornosť, sú jednoduché a ľahko sa používajú. Náklady na takýto dizajn je pre každého dostupný, ale hlavnou výhodou je, že spotrebiteľ má možnosť vytvoriť produkt aj na neštandardných otvoroch. Takáto brána práca bez nadmerného hluku a trvá mnoho rokov, bez straty počiatočných charakteristík, pretože sú prispôsobené rôznym klimatickým podmienkam. Pre následnú údržbu nemusíte dodatočne stráviť, v ktorom sa môžete starať.

 • Skladacia brána Mať vlastné funkcie. Sú reprezentované vo forme harmoniky, ktorá zaberá malý priestor v zloženom stave, av prípade potreby sa tiahne čo najviac. Nemusíte čakať dlho, kým sa dizajn otvorí alebo zatvára, a to je pohodlie prevádzky.
 • Priemyselná vysokorýchlostná brána majú veľkú veľkosť, takže pre nich sa používa silný elektrický pohon. Na výrobu dizajnu sa aplikujú materiály so zvýšenou zvukovou a tepelnou izoláciou. Spoľahlivosť fitness výhodne rozlišuje bránu tohto typu. Majú vynikajúcu odolnosť proti opotrebeniu, takže sú často inštalované vo výrobe, v termináloch a hangároch.

 • Na ochranu garáže pred prenikaním ohňa môžete nainštalovať Brána firecare, Hrúbka, ktorej je 72 mm. Používa pozinkovaný kovový panel. Čo sa týka svojej hlavnej výhody, sa dosahuje tesniacem, ktoré majú vysoké tepelné izolačné indikátory. Atraktívne je cena takéhoto dizajnu, napriek zlepšeným údajom.

Stojí za zmienku, že vodiace lišty sú vybavené ochranným puzdrom. Nastavenie takejto brány vyrábajú kvalifikovaní špecialisti s bohatou skúsenosťou a príslušným vybavením. Ak hovoríme o rozmeroch, všetko závisí od parametrov otvárania a rozmerov miestnosti, kde bude takýto dizajn stáť, takže všetko je individuálne.

Automatizácia

Elektrický pohon pre hormanntnú bránu vám umožňuje jednoducho otvoriť akejkoľvek garážovej brány, ani sa nemusíte dostať von z vozidla. Ak to chcete urobiť, budete musieť predkonfigurovať systém a potom použite panel diaľkového ovládača, pretože hlavná úloha je nastaviteľná. Spoločnosť sa postarala o vytvorenie modernej automatizácie, ktorá bola vyvinutá pre takéto návrhy.

Vďaka špeciálnej jednotke by ste sa nemali starať o správu brány, ak nie je pripojenia k elektrickej sieti. Rollerové konštrukcie budú pripravené na použitie po úplnom nastavení, takže je lepšie dôverovať tejto úlohe v rukách profesionálov.

Výber automatizácie závisí od typu brány, ktorú ste potrebovali. Je dôležité zvážiť množstvo faktorov, odporúča sa hľadať pomoc od špecialistu, ktorý chápe tieto otázky.

Na jednotkách je nainštalovaný nový rádiový systém BISECUR. Poskytuje spätnú väzbu a súborový súbor. Takže dostanete nielen pohodlie, ale aj bezpečnosť pri riadení dizajnu garáže brány.

Montáž

Ak chcete nainštalovať bránu výšky otvárania garáže, budete potrebovať malý čas, ak používate potrebné nástroje a postupujte podľa pokynov. Môžete to urobiť na vlastnú päsť, buď hľadať profesionálnu pomoc a inštalácia bude vyrábaná v čo najkratšom čase, programovanie tiež padá na ramená špecialistu.

Špecialisti stoja za kontaktovanie a ak plánujete pridať alebo nahradiť sekciu, zväčšiť užitočnú oblasť posuvných a iných modelov alebo vykonávať iné diela.

Stojí za zmienku, že sa neodporúča nahradiť štandardné náhradné diely pre podobné, okrem od iných výrobcov, pretože to môže viesť k zraneniu a porušeniu správnej prevádzky ochranných prvkov.

Preto, aby sa znížili riziká, jasne dodržiavali pravidlá. Každý dizajn má krok za krokom inštrukcie, kde sú požadované informácie uvedené o všetkých častiach brány, ako aj podrobnosti spojené s inštaláciou. Po prvé, je potrebné pripraviť vonkajší povrch, po ktorom je potrebné urobiť bránu v miestnosti.

Venujte osobitnú pozornosť nasledujúcim bodom:

 • Spojovacie prvky musia byť spoľahlivé nielen pre miestnosť, ale aj pre konštrukciu výrobku;
 • Opatrne skontrolujte súlad upevňovacích častí, aby ste úplne zbierali bránu;
 • Je potrebné starať sa o vypúšťanie na odtok kondenzátu zo spodnej časti webu, kde sa dostane do styku s podlahou;
 • Izba by mala byť dobre vetraná, aby sa zabránilo korózii výrobku a celého dizajnu, takže je potrebné zabezpečiť vetranie.

Ak chcete naprogramovať bránu, musíte vykonať niekoľko akcií, ktoré sú uvedené v pokynoch.

Recenzie vlastníctva

Existujú rôzne názory na produkty tohto nemeckého výrobcu brány. Akékoľvek produkty majú svoje výhody a nevýhody, aby ste sa uistili, že ste našli presne to, čo potrebujete, odporúča sa študovať pripomienky spotrebiteľov. Rotačné brány sú perfektne vyrovnať s ich úlohou, podľa mnohých preskúmaní nielen špecialistov, ktorí študujú dizajn, ale aj kupujúci, ktorí takýto výrobok vytvorili.

Ak chcete otvoriť garáž, nemusíte robiť žiadne úsilie, pretože stačí stlačiť príslušné tlačidlo na diaľkovom ovládači a všetko je pripravené. Táto charakteristika je bez výnimky zaznamenaná, čo je výhoda. Pokiaľ ide o elektrinu, systém je vyrobený takým spôsobom, že môžete zvládnuť dizajn bez pripojenia k sieti, ktorý je veľmi pohodlný.

Počas inštalácie bude potrebné nastaviť horné valce a všetky prvky, aby sa o to starali v budúcnosti. Mnohí spotrebitelia tiež oslavujú široký výber dizajnu, pretože dizajn môže byť monofónny, vyrobený pod tmavým dubom, metalickým a t. D. Je to krásne a reprezentatívne.

Pred výberom garáže brány musíme vážiť všetko v a proti, starostlivo preskúmať vlastnosti, konzultovať a potom môžete nájsť to, čo potrebujete.

Ako správne nainštalovať Hormann Swing Gates, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár