Jednotné prístrešky z kovu

Šport z kovového profilu sú v dopyte medzi majiteľmi stránok krajín, pretože je možné efektívne organizovať rekreačnú oblasť alebo parkovisko, poskytujúce ochranu pred atmosférickými zrážkami. Urobte jednoručnú baldachýnu pomocou rôznych technológií a používania priateľky.

Zvláštnosť

Mnohí zvažujú jednotlivé kovové coopers z univerzálnej a spoľahlivej konštrukcie. Funkcie takýchto štruktúr zahŕňajú nasledujúce.

 1. Jednoduchá výrobná technológia. Prístrešky z profesionálnych podláh. Toto je primitívny rám s prvkami prepravky, ktorého zariadenie je vyrobené štyrmi alebo viacerými podpermi.
 2. K dispozícii. Profilová rúra, ktorá bude musieť byť zakúpená na organizáciu regálov budúceho baldachýnu. Samozrejme, náklady na kovové výrobky sa môžu líšiť v závislosti na veľkosti, kvalite kovu a určenia. Avšak, takmer každý si môže dovoliť kúpiť podobné výrobky.
 3. Dlhá životnosť. So vhodným spracovaním kovového rámu, dizajn bude trvať dlhé, nie ostrie a nebude sa zhoršovať. Ak chcete zvýšiť životnosť, odporúča sa pravidelne aktualizovať ochranu.

Uvedené vlastnosti Urobte jatočné telá z kovového profilu v dopyte v krajinných domoch. Výhodou jediného kovového kovového baldachýnu je, že vytvára spoľahlivý úkryt pred dažďom zo snehu, udržiava si jeho farbu a počiatočnú krásu na dlhú dobu, zatiaľ čo prakticky nevyžaduje starostlivosť.

Aké sú prístrešky?

Carport susedné s domom môže mať iný dizajn a byť vyrobený z rôznych materiálov. Takéto štruktúry robia v podstate:

 • jeden;
 • klenuté;
 • s plochou strechou.

Vytvorenie kostry baldachýnu pripojenej k domu, častejšie používajte oceľové potrubie alebo drevenú hrudku štvorca. Najbežnejším dizajnom dizajnu je jediným carportom so susedným k domu.

Stavy sa vyznačujú spoľahlivosťou, malou cenou a jednoduchosťou inštalácie.

Oblečené balday, ale nie tak často, v porovnaní s prvou možnosťou. Mínus takéto návrhy – komplexnosť inštalácie. Nie prvýkrát je možné vytvoriť profilové potrubia na vytvorenie fariem, najmä ak sa práca vykonáva nezávisle.

Canopies s plochými strechami sú dopytom v južných regiónoch. V strednom a severnom pruhu sa takéto štruktúry nezaujímajú s bremenom snehu. Na strechu plochého baldachýnu môže odolať impozantný tlak, to bude trvať profesionálny zápas profesionáli pre jeho stvorenie.

Prečítajte si viac  Mini Skleníky: Možnosti a funkcie zariadenia

Výber a príprava miesta

Výstavba budúceho baldachýnu začína výberom a príprave pozemku na nádvorí, na ktorom je plánovaný objekt. Odporúča sa vybrať miesto s odkazom na miesto určenia budúceho dizajnu. Takže, ak plánujete vybudovať jeden carport na ochranu altánok alebo veku parkoviska, stojí za to predbežné starať o požadované veľkosti stránky a vypočítať počet podpory, ktoré môžu vydržať plánované zaťaženie.

Ak chcete správne pripraviť zvolené miesto na vykonanie ďalšej práce, musíte urobiť nasledovné.

 1. Starostlivo vyčistiť územie z vegetácie a odpadu. Ak sa vyžaduje inštalácia baldachýnu na zlepšenie a ochranu rekreačnej oblasti, nie je nutné zbaviť sa trávy.
 2. Zarovnajte povrch opuchom depresie alebo rezaných plátkov. Inak to nebude fungovať hladký a odolný baldachýn.
 3. Ak sa plánuje v budúcej plošine pod baldachýnom, aby sa naplnil betónom alebo organizoval iný povlak, stojí za to odstrániť hornú vrstvu pôdy s hrúbkou 10-15 cm. Faktom je, že obsahuje rastliny a ich semená, ktoré sa môžu prelomiť povlakom a zničiť ho.
 4. Vykonajte značku, aby ste označili umiestnenie podpory prístrešky. Predtým sa odporúča vykonať požadované výpočty na počítanie počtu podperov a krokov medzi stĺpcami. Označenie je obrys obdĺžnika na zemi. Je dôležité, aby sa obrázok vytiahol bez skreslenia, aby sa zabránilo zníženiu sily konštrukcie pri montáži.
 5. Na miestach, kde sa vyžaduje, aby sa vytvorili podporu, vytvorte hĺbku výklenku, ktorá je schopná prekročiť značku mrazu na zemi o 10-15 cm. Následne bude cementová malta zaplavená tvorbou nadácie.

Keď bude dokončená všetka práca na príprave stránky, môžete prejsť na výstavbu baldachýnu.

Nástroje a materiály

Ak sa rozhodlo, že jeden carport sami, stojí za to zodpovedný prístup k výberu vhodných nástrojov a materiálov. Výber zložiek sa vykonáva s ohľadom na:

 • financie;
 • Projekt vzhľadu;
 • Dizajn architektúry.

Výhody výberu kovového rámu sú zrejmé:

 • dlhá životnosť;
 • Požiadavky na minimálnu starostlivosť;
 • kompaktnosť;
 • Pohodlie montaja.
Prečítajte si viac  Altánok s brazierom v krajine, urobte to sám: Ako stavať?

Jedinou nevýhodou takéhoto dizajnu je zložitosť spracovania, pretože pre niektoré procesy môže byť potrebné pre zvárací stroj alebo elektrický vlak. Pre konštrukciu podpery budúceho rámca sa často používajú azbest-cementové potrubia naplnené betónom. Líšia sa vo vysokej pevnosti a rýchle expozície. Pokiaľ ide o strechu CARPORT, potom v podstate výhodné listy profesionálnych podláh.

Toto je odolný a odolný materiál, ktorý sa uvoľňuje v rôznych verziách a farbách.

Ďalšie dostupné možnosti strechy pre kovové kanóny.

 1. Kovové dlaždice. Rozdiel je pôvodná forma, ktorá sa podobá keramickým dlaždice. Ak chcete získať, sa používa tenký list ocele, ktorý vyžaduje, aby sa takýto materiál na korčule so sklonom viac ako 12 stupňov.
 2. Ondulin. Rozpočtový povlak, ktorý je valcovaný bitúmenový materiál. Nevýhoda – krátka životnosť, ktorá nepresahuje 15 rokov. Okrem toho, vzhľad materiálu tiež ponecháva, že je žiaduce.
 3. Bunkový polykarbonát. Plastová priehľadná a ohybná strecha. Plusy zahŕňajú nízku hmotnosť a odolnosť voči tvorbe hrdze počas prevádzky.

Posledná možnosť je optimálne vhodná pre balky, ktoré sú inštalované nad bazénmi alebo rekreačnými oblasťami.

Etapy s vlastnými rukami

Aby ste urobili jednostranný baldachýn, bude potrebné urobiť výpočet dizajnu na určenie vhodných veľkostí príslušných prvkov. Vypočítajte rám skeletového rámca pre zaťaženie zo snehovej hmotnosti a montážneho zaťaženia, regály sa vypočítavajú na vetre.

Nadácia

Pred vstupom do stavebnej konštrukcie je potrebné pripraviť základ jeho inštalácie. V tomto prípade, vo vopred určených miestach, kde je inštalácia plánovaná, pôda sa odstráni. V dolnej časti výslednej jamy, vrstva sutiny, ktorá neskôr trambeje na dosiahnutie požadovanej pevnosti.

Nasledujúci stupeň prípravy nadácie – montážna hypotéka so zváranými skrutkami. Môžete tiež použiť armatúry, ak chcete dosiahnuť maximálnu konštrukčnú silu. Keď sú vystavené všetky prvky, pripravený cementový roztok sa vleje do zostávajúceho priestoru. Bočné steny budúceho baldachýn sú zostavené pomocou spojovacích fariem a pilierov, ktoré budú slúžiť ako podpora. Pri vykonávaní zásadnej práce musíte venovať pozornosť veľkosti dizajnu uvedenú vo výkrese.

Prečítajte si viac  Chata v štýle Provence

MONTAGE KARCASA

Zber výstavby sa vykonáva podľa schémy v jednej z nasledujúcich metód.

 1. Zváranie. Táto možnosť je vhodná pre majiteľov zváracích strojov a tých, ktorí sa používajú na prácu s kovom. Je dôležité vedieť, ako variť kovový. Ak nie sú žiadne zručnosti pri vykonávaní takýchto prác, odporúča sa vybrať iný spôsob.
 2. Pomocou závitových pripojení. V tomto prípade bude potrebné skladovať kovové rohy a upevňovacie prvky vo forme skrutiek.
 3. S použitím Khomuty. Jednoduchý a pohodlný spôsob, akým trvá dlho.

Zostavte rám – proces je jednoduchý a pomerne ekonomický. Baldachýn, vyrobený s vlastnými rukami, bude stáť lacnejšie vlastné alebo nákupné dizajn.

Strešný kryt

Ďalšia etapa po inštalácii rámca znamená štýl strechy zo zoznamu. Vykonáva sa v niekoľkých krokoch.

 1. Po prvé, inštalácia prepravovacích prepraviek, na ktorej profesionálne podlahy bude odoslaná. Štandardný postup. Stačí, aby sa na vrchole kovového rámu umiestnili niekoľko drevených tyčiniek. Zapínanie tyče s nosníkmi sa vykonáva pomocou skrutiek. Samozrejme, profesionálne podlahy môže byť okamžite priskrutkované do kovového rámu, ale v tomto prípade bude potrebné predbežné výpočet konštrukcie, určovanie kroku strechy. Takže napríklad to môže byť 4×6 alebo 5 až 6 dizajn.
 2. Druhý krok znamená upevnenie profesionálnej podlahy do prepravky. Spôsob sa vykonáva pomocou samoobslužných skrutiek s tlačovými podložkami, ktoré majú gumové tesnenia. Samoobslužné skrutky sú inštalované cez vlnu v spodnej časti, aby sa zabránilo deformácii.
 3. Bervál strechy – posledná etapa. S ňou bude možné urobiť vzhľad stropu baldachýnu atraktívnejšie, rovnako ako schovať za vodičmi vodičov, ktoré vedú k osvetľovacím zariadeniam.

Uvedenie profesionálnych podláh sa odporúča s prekrytím, aby sa zabránilo strešnej krytine. Single Carport of Metal Products – Univerzálne riešenie, ktoré nebude chrániť len vybranú zónu pred vonkajšími vplyvmi vo forme zrážok, ale aj atraktívne sa pozrieť na stránku.

O tom, ako urobiť jeden carport z kovových výrobkov s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: