Mangal vo forme lokomotívy: pôvodný dizajn na vašej stránke

Brazier vo forme mangala-parného lokomotívy je možné objednať v špeciálnych predajniach alebo majstrovi, ale je to zvyčajne drahé. Takáto značka môže byť vykonaná nezávisle. Môžete vytvoriť úplne iné formy, všetko závisí od vašej predstavivosti. Mangal-Locomotive je jednou z najúspešnejších foriem mangálov, má mnoho funkcií, esteticky príjemné, môže sa to urobiť nejako v špeciálnom kreatívnom kreatíve.

Mangall-lokomotíva bude veľmi nezvyčajný detail vašej chaty. Najdôležitejšia dizajn môže byť navyše pri navrhovaní, ešte viac priestoru a priestoru pre kreativitu a dizajnu.

Ready Mangal Locomotive je veľmi pohodlný a multifunkčný, ale vyznačuje sa vysokou cenou. Avšak, ak viete, ako pracovať s kovom, potom môžete ľahko urobiť sami, ušetriť peniaze. Ak chcete implementovať túto myšlienku, bude potrebné podrobnejšie učiť sa o konštrukcii, o potrebných materiáloch. Z boku mangálneho parného lokomotívu bude vyzerať ako miniatúrny vlak.

Hlavnou funkciou Manga je na to variť chutné jedlo. Návrh manga-parného lokomotívy má mnoho ďalších výhod a bonusových funkcií a príležitostí z dôvodu použitého materiálu.

Požadované nástroje

Základné nástroje na výstavbu mangale personálu: Kresby, zvárací stroj, skrutkovač, kliešte, žiaruvzdorná farba, skrutky. Kresba môže byť vykonaná sám, ak máte predstavu, ktorá mosadz by mala byť, je možné urobiť náčrtky a poskytnúť im master, alebo sa nakreslite. Ale môžete tiež zbierať fotografie a už nakresliť. Pre Mangala budete potrebovať materiály v závislosti od jeho dizajnu.

Mangala-Locomotive Design

Hlavným prvkom mangale je, samozrejme, brazier, ktorý musí mať pobočku na horiace materiály (môže to byť uhlie, alebo palivové drevo). Toto oddelenie určuje, bez nej nie je v grile nie je bod, stáva sa len dekoráciou. Hlavná parná lokomotíva v brazier je brazier.

Ak voľba padla na výrobu manga-lokomotívy, potom by mala byť potrubia prítomná na výkresoch, Ona bude v grilu za krásu a komín.

Pre pohodlie ďalšieho používania Mangala je potrebné poskytnúť miesto vopred, kde sa jedlá nachádza, a kde by mäso malo byť marinované.

Môžete si vytvoriť stodolu takým spôsobom, aby sa pohon mäsa priamo pri pražení, vďaka ktorému nemusíte tráviť čas chôdze z jedného miesta na druhé s odizolovaným mäsom, zber prachu, nečistôt a letného moshkar.

Výroba

Musíte byť pripravení na to, koľko času budete mať výstavbu manga-lokomotíva: ak robíte konštrukciu denne, potom v tomto tempe si môžete vybudovať dizajn mangalu v priebehu niekoľkých dní, ale zbierať celú značku Jedného dňa, s najväčšou pravdepodobnosťou. Je potrebné mať na pamäti.

Prečítajte si viac  Gazebo s krbom: Ako vybaviť svoje vlastné ruky?

Pred začatím konštrukcie sa uistite, že ste sa uistili, že všetky vaše kvalitné výkresy, Spôsobujú všetky presné markupi a veľkosti budúcnosti Mangala. Je potrebné premýšľať o tom, či váš uhlíkový lokomotív s kolesami alebo bez toho, aby existoval iný vagón v dizajne, v ktorom môžete v budúcnosti dať materiály alebo palivové drevo. Je potrebné porovnať svoje schopnosti, prísť s niekoľkými možnosťami, vyberte si to najlepšie z nich, predstavte si, ako ste variť mäso, ako keby ste už mali, ako sa zdá. Teraz je potrebné pozrieť sa na dostupné materiály, ak je to potrebné, pridajte ich, kúpiť niečo a neustále sa s odkazom na výkresy alebo náčrtky, začnite stavebné stavby.

Najlepšie zo všetkých štruktúry uhlíkového rozpätia sa získava z plynových valcov, hlavným prvkom bude samotný brazier – vyzerá to ako vertikálna časť s potrubím a tiež horizontálnou časťou.

Aby bolo možné pečenie, plynové valce sú dobre vhodné.

Podobné modely sú vyrobené z rôznych kovov, pretože je najvhodnejší na tento účel, ktorý je súčasne odolný a trvanlivý materiál. Kov, ktorý odoláva zvýšenú teplotu, je ľahko spracovávať a meniť. Ak hovoríme konkrétnejšie, je možné použiť liatinu alebo oceľ, tieto materiály sú základom všetkých prvkov štruktúry-lokomotívy. Je to vlastnosti týchto kovov, ktoré prispejú k tomu, čo bude veľmi ľahké pripraviť šťavnaté mäso, ktoré bude veľmi chutné, s rozprávkou. Tento dizajn je pomerne trvanlivý a slúži vám už mnoho rokov.

Ak chcete na dlhú dobu mangall-parný lokomotív a podávate dobre, potom je dôležité zvoliť si optimálnu hrúbku kovu, nie tenšie, ale nie hrubšie normy. Tieto povrchy, ktoré budú priame kontakt s horiacimi látkami, musia byť určite hrúbkou najmenej osem milimetrov. V opačnom prípade, ak nie je v súlade s týmito podmienkami, kov sa môže stať tak jemným, že kvôli svojej vlastnej hmotnosti, váš nový Brazovoz vráti a deformované pod váhou vlastnej hmotnosti.

Takéto mangály vykonávajú mnohé funkcie, čo je hlavným dobrým bodom takýchto zložitých štruktúr. Right Locomotive s viacerými pobočkami poskytuje všetko na varenie na prirodzenom ohni. Takže grilované kebabs, čerstvá zelenina. Na grile pripravte steaky na mriežke, ktoré cítia ako voňavé opar. Obchody s grilom sa používajú na údené horúce. Ak má manga-parný lokomotív bočnú kameru, potom sa používa pri fajčení studenej.

Ako bezpečne demontovať plynový valec?

Je nebezpečné pracovať s plynovým valec naraz, najmä na to, aby ste ju najprv znížili, je potrebné uvoľniť zvyšky vzduchu, ako aj plyny. Je potrebné byť opatrní, pretože valček bol pod tlakom, a keď sa rezanie začne explózia v dôsledku zostávajúceho plynu v plynnom valci.

Prečítajte si viac  Oranžéria v dome: najpozoruhodnej možnosti pre domáce a letné chaty

Je potrebné otočiť žeriavu z valca, možno, ak podľahne korózii a už nie je prístupné, bude potrebné použiť plynový kľúč. Vzhľadom na starobu a hrdzu môžu byť tiež možné prejsť na prechody z valca k žeriavu. Pomocou kvapky, vo vnútri valca, ktoré potrebujete naliať vodu, potom voda tlačí zostávajúci plyn z vnútra kapacitnej, ako aj vzduchu. Vzhľadom k tomu, že otvor adaptéra je príliš malý, je potrebné nalejte vodu vo vnútri balóna len v pripojenej polohe, inak je otvor zablokovaný a vzduch nebude schopný dostať sa z balóna. Ak sa to stalo, v prípade zaseknutia leteckej dopravy zostáva len nalejte vodu s malými časťami, potom vzduch bude uvoľnený dielmi.

Je veľmi dôležité, aby voda úplne naplnila balónom.

Dizajn

Manders mangálov stroys nekonečné množstvo. Vďaka kovu a vlastnostiam výstavby mozgu predpokladá veľa špecifických dekoratívnych častí.

Tak, že brazier je iný, vzory sú zvarené okolo jeho zborov, ktoré je podobné skutočnému lokomotívu. Ďalšie kované a liatené prvky môžu byť prítomné v Mantale Decor. V závislosti od konštrukcie zmeny funkcií hubov. Ale v malom modeli, je možné zmeniť všetko, čo potrebujete, a vzhľad neovplyvňuje. No, keď Mangala má ďalšie príležitosti.

Kolesá, najmä keď rozsiahly dizajn môže pomôcť pri pohybe manga na území.

Potrebné materiály

Na výrobu manga-parného lokomotívu je v rôznych verziách potrebná veľa kovu. Ak chcete, aby sa puzdro, rám, kolieska, baldachýn, bude potrebný: potrubia, nádrž, sud, prázdne valce, plech a iné návrhy. Zaznamenajte potrebné materiály, aby ste sa rozhodli, čo urobíte sami, a čo je lepšie dať majstrovi podľa objednávky. A je to tiež pohodlnejšie, než udržať všetko v mojej hlave, keď prídete do obchodu na nákup materiálov.

Na liečbu materiálov budete potrebovať špeciálne zariadenia: stroje, brúsky, súbory, rôzne známky zváracích strojov, soležérov a vŕtačky, ako aj kladivá.

Potrebujete si pamätať – nie všetko, čo musíte kúpiť, napríklad, aj stroj pre kované dekor, môžete urobiť ruku. Vďaka tyčovému stroju, rôzne kučery. Z zostávajúcich orezávacích potrubí robí kolesá. K rámcov Mangala je odolný, môžete si vziať profilované potrubie alebo výstužné tyče alebo rohy.

Zvárané RAMA

Okamžite určiť všetky presné rozmery a koľko návrhov bude potrebných, nebude fungovať, presná suma sa dá určiť len počas výkresu. Musíte pochopiť, kde budú pripojené kolesá, rám a pomocné štruktúry. Podrobnosti sú pripojené pomocou zváracieho stroja, potom sa švy čistí a počas defektov sa postup opakuje a kov je odrezaný.

Prečítajte si viac  Automatické MANGALY: VLASTNOSTI A PRÍNOSY

Rámec

Na puzdre Mangala môžete experimentovať a dať vôľu fantasy, ale môže to byť štandardný. V takom horizontálnom grilovaní grilu, ako aj vertikálny fotoaparát. Pre gril môžete mať valček potrubia alebo plynu.

Je potrebné znížiť materiál podľa vašej veľkosti, narezať hornú časť potrubia, vitajte na slučke, nastavte ako kryt, urobte rukoväť. Bočná komora môže byť vyrobená z oceľového plechu a variť vo forme krabice. Uhlový profil sa používa na vytvorenie rámu, ktorý na boku zatvára plech.

Kolesá a dekor

Kolesá sa najlepšie vyrábajú pred konštrukciou manga, zvárania s rámom, zatiaľ čo prípad nie je nainštalovaný. Potrebujete tri alebo štyri páry kolies, materiál pre nich sú potrubia.

Ako dekor, tyče, nity, kučery a ďalšie, to všetko závisí od vašej predstavivosti a túžby. Pre šperky manga-parného lokomotora, môžete prísť s množstvom nových prvkov a krásnych dizajnov a potom ozdobiť brazier a obdivovať mäso pri varení.

S pomocou kučery vyrobených z kovových tyčí, strany sú zdobené a vnútro dizajnu, Čo to robí ešte jedinečným. A jedinečnosť hovorí veľa o svojom majiteľa a radosť z používania krásneho mangalu, ako bude mať každý viac.

Dnes sa tvarované štruktúry stále viac populárne. Sú to nielen krásne, ale aj veľmi trvanlivé a budú vám slúžiť niekoľko desaťročí.

Ďalšie zariadenia

Okrem hlavného, ​​existujú aj iné mangačné vzory, ktoré používajú každý deň príjemnejšie a pohodlnejšie. Môžete vytvoriť háčiky, komín, a tiež police s baldamikami.

Háčiky sú zvarené na bokoch alebo na vrchole do rámu, sú vhodné, pretože čepele alebo nočerman na nich visia. Police pomáhajú skladovať palivové drevo. Canopy chráni pred vodou.

Domáce Smokehouse – lokomotíva sa vyznačuje jeho originalitou a funkčnosťou. Je to úplne ľahké urobiť si vlastné ruky, ak budete sledovať naše odporúčania. Sledujte vopred všetky potrebné materiály a nástroje.

Brazier musí byť natretý na ochranu pred hrdzavom a rozšírením životnosti, pre túto žiaruvzdornú tepelne odolnú farbu. Je lepšie zvoliť kvalitné zloženie od osvedčeného výrobcu. Pri odchode pre takúto nezvyčajnú značku vás bude radovať už dlhú dobu s lahodnými jedlami, a môžete si oddýchnuť v prírode a komunikovať s priateľmi!

Ako urobiť brazier vo forme odparovania z častí automobilov a plynového valca, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: