Neobvyklé mangály: Originálne štruktúry v oblasti krajiny

V predvečer teplých dní manganu sa stáva doslova kultovou vecou. Bez nej je nemožné predstaviť si uvoľnenú krajinu víkendy alebo piknik v prírode. Aby sa nenavrhli dočasnú značku „na cestách“ z predložených položiek, stojí za to starať sa o kompaktný prenosný dizajn ručne. A samozrejme, investovať maximálnu kreativitu a fantasy. Takže taká manga, ako nemáte nikoho iného na pozemku.

Zvláštnosť

V súčasnosti výrobcovia výrobcovia z kovu ponúkajú obrovský výber návrhov všetkých druhov dizajnu – od klasickej obdĺžniky k vzniku zvierat alebo vozidiel. Takéto myšlienky sa vykonávajú v dôsledku umeleckého kovania z kovu. Exkluzívny dizajn je drahý a niekedy neodôvodňuje všetky očakávania spotrebiteľov vo vzťahu aj v kvalite a praktickosti. Preto sa viac a viac ľudí snaží urobiť mangaľ s vlastnými rukami od priateľky, ktorá je v krajine.

Ak chcete niečo úplne nezvyčajné – stojí za to objednať osobné, nezvyčajné pre dizajn kovania braziera v kováči. Môže ho dokonca vytvoriť podľa vašich náčrtov. Samozrejme, radosť nie je lacná, ale určite budete môcť zapôsobiť na všetkých priateľov a hostí. Falšované mangály môžu byť stacionárne (kvôli ich gravitácii) a prenosné (ak je kompaktná alebo skladateľná verzia). Mimochodom, súbežné dekorácie mangálov sú potrebné nielen ako veľkolepé dekoratívne prvky s kukočmi a všetkými druhmi geometrických tvarov. Kováč si nad nimi myslí ako prvky posilnenia štruktúry, čo znamená, že kovaná značka bude stabilnejšia na pozemku a silou štruktúry stúpa časy.

Ironové mangály majú nasledujúce výhody:

 • cenovo dostupné náklady;
 • Jednoduchá údržba a čistenie;
 • Možnosť dopravy (ak je mangalát prefabrikovaný);

 • Jednoduchosť montáže a demontáže;
 • Jednotné pečené mäso a iné potraviny spôsobené skutočnosťou, že železo drží teplo;
 • pohodlie v prevádzke;
 • Možnosť výroby jednoduchého kovového manga dizajnu s vlastnými rukami.

Neštandardné nápady

Väčšina z nás je zvyknutá na klasickú značku je čierna kovová box na nohách. Aby takáto smutná budova nepokazovala vašu stránku, je lepšie, aby sa gril vo forme zvieraťa, hrudníka, nádrže, zbraní, vozíkov, auta, motocykla alebo dokonca ponorky. Stojí za zmienku, že takýto výrobok je možné objednať nielen zo skúseného pána, ale aj vytvárať vlastné ruky. Všetko, čo potrebujete, je tak skladovať potrebné materiály, čas a trpezlivosť.

Najnovšia myšlienka relaxácie v prírode urobí dekoratívnu značku z kovu vo forme zvierat. Existujú návrhy mangálneho „jeleňa“, „Leo“, „medveď“, „Barashka“, „Pony“, „ošípané“, „Pavlin“, rovnako ako „Dragon“ a ďalšie báječné tvory. Nič obmedzuje vašu fantáziu. Hlavnou vecou je nájsť kvalifikovaných zváračov alebo umeleckých diel, ktoré je schopné robiť kovový originálny tvar. Často sa kovová nádrž používa ako zvieracie telo, vnútri, vo vnútri, vo vnútri, vo vnútri môžete upevniť špízu a nainštalovať gril.

Mnohí výrobcovia ponúkajú pripravené prechádzajúce montáž Mantale-Beast vzory s odnímateľným revom vyrobeným z ocele valcovanej ocele a špeciálnym tepelne odolným povlakom. Náklady na takýto atraktívny dizajn sa pohybuje od 14 000 do 25 000 rubľov. Môžete tiež ísť na webovú stránku výrobcu a požičať si jeden z myšlienok, aby ste zachránili rodinný rozpočet. Okrem toho môžu byť komplexné kovové a oceľové konštrukcie často nahradené pravidelným sudom alebo potrubím, pričom ich pridávajú dekoratívnymi prvkami.

Z populárnych konštruktov kreatívnych mangálov si môžete všimnúť nasledovné. Pre „lokomotíva“ potrebujete širokú trubicu na báze a malé pre komín. Takáto objemná stacionárna značka sa môže pohybovať len na mieste (samozrejme, ak oprávte založené na kolese). Ale taká parná lokomotíva sa stane skutočným centrom a dekoráciou vašej chaty, zbierať chválu, a niekedy závistické názory na susedov.

Originál, ale trochu desivý nápad – to sú kostry alebo piráti, ako keby držali návrh braziera. Takáto značka je vhodná pre reštauráciu alebo exkluzívny dizajn kaviarne. Určite podobný dizajn priláka mnoho zákazníkov, ktorí budú venovať pozornosť takýmto detailom v interiéri a bude chcieť s ním fotografovať.

Brazier z tela starého auta nielenže pomáha zbaviť sa kovu šrotu, ale aj prekvapiť hostí s jeho vynaliezavosťou. Rev takéhoto dizajnu je umiestnený pod kapotou, ktorá súčasne slúži a Manga veko. Takáto značka je už s kolesami, takže sa môže dokonca prepravovať ako príves.

Pre obzvlášť kreatívne, ako aj pre tých, ktorí sa neboja odvážne experimenty, môže poskytnúť kovový vozík z supermarketu ako mangala. V skutočnosti ukazuje mobilný oheň. Jeho pokročilá nižšia úroveň bude slúžiť na palivové drevo a horiace oheň, a na hornej mriežke môžete usporiadať podobnosť grilu.

Tipy

Každý muž pred vykonaním manga sa musí rozhodnúť, ktorý typ bude vyzerať harmonicky na určitom mieste. Z kovového barela 60 litrov si môžete vytvoriť malý prenosný dizajn vo forme zvieraťa. Barrel vykoná úlohu svojho „tela“ a zároveň pečenie. A ak vám veľkosti oblasti krajiny a finančných možností umožňujú objednať silnejšie oceľové konštrukcie alebo vybudovať stacionárnu špinenú tehlovú inštaláciu.

Pri montáži mangalu od priateľky stojí za to zaplatiť pozornosť všetkým druhom nuans a detailov, bez toho, ktoré nemôžete urobiť. Starý kovový sud alebo prázdny plynový valec by mal byť starostlivo prašný pred inštaláciou. Odporúča sa používať výlučne sudy z bezpečného obsahu. Tak, hlaveň, kde boli chované palivo a chemikálie, je lepšie sa vyhnúť. Ak chcete vytvoriť mobilný dizajn Mangala, mali by ste poskytnúť v kresbe alebo načrtnite prítomnosť kolies. A kryt Mangala by mal byť vybavený špeciálnym „montážnym“ – najmä dverovými slučkami a rukoväťou, s ktorou sa brazier otvorí.

Stojí za zastavenie niekoľkých praktických rád, ktoré pomôžu urobiť braziera ešte pohodlnejšie a praktickejšie.

 • Na nohách Mangala môžete vytvoriť stojan pod palivovým drevom alebo jedálmi – orezávanie tenkého potrubia pomôže.
 • K dažďu a iné atmosférické zrážky nepokazali piknik, je potrebné sa postarať o montáž carportu cez grilovanie. V zásade môžete urobiť z akéhokoľvek materiálu (okrem dreva, samozrejme, pretože je ľahko horľavý).
 • Ak plány vytvoriť odolnú železnú konštrukciu, potom by sa mali použiť na montáž dielov zvárací stroj alebo skrutka.

 • Tak, že by sa mal dodržiavať riadne grilovanie viac ako jeden rok, mali by sa dodržiavať pravidlá údržby a požiarnej bezpečnosti. A ak sú v dizajne drevené prvky (napríklad rukoväte), potom by vzdialenosť od nich mala byť najmenej 20 cm. Takéto prvky musia byť liečené antipiren.
 • A ďalšie užitočné rady, ktoré vám pomôžu urobiť grilovanie alebo kebaby, sú dokonca tastrie. Faktom je, že plemeno stromov používané ako palivo pre plášť, priamo ovplyvňuje chuť mäsa. Nie je prísne neodporúča používať ihličnaté stromy ako palivové drevo a zoznamy preglejky alebo drevotrieskovej dosky sa nehodí. Ale mnoho ovocných stromov bude dať pikantné mravy. Palivové drevo z dubov sa odporúča na varenie rýb a morské plody, od Apple Tree – Pre Kebabs z bravčového alebo jahňacieho mäsa; z brezu – pre hovädzie mäso a kurča; Od Cherry – pre vtáčierne; A ak ste skutočný gurmán – pripravte slimáky na drevenom dreve.

Krásne príklady

Mangall-lokomotív zdobia vašu chatu. Upozorňuje na neobvyklé dizajn a veľké veľkosti.

Pre tento čarodejník nie je nič nemožné. Pôvodné zloženie dvoch mačiek, ktoré držia brazier.

Mangal-motocykel je skutočné kované majstrovské dielo. Dizajn je považovaný za najmenší detail.

Odvážny jeleň sa stane „spojivom“ medzi prírodou a človekom.

Mangal s kostry vhodné pre exkluzívnu kaviareň. Vyzerá to veľkolepé a originál.

Pre typy neobvyklých mangálov nájdete v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: