Ospen metla pre kúpeľ

Aspen metla – nepostrádateľná vec v kúpeli. O jeho užitočných vlastnostiach, ako aj ako používať, pripraviť, skladovať, učíte sa z tohto článku.

Zvláštnosť

Aspen metla – špeciálny hosť v kúpeli. Krehké, v nešikovnej ruke, že sa blíži a zmení sa na mizerné vetvičky. Fanúšikovia nemilosrdní v dvojlôžkovej izbe sa nepáči. Ten, kto dokáže zvládnuť tento nástroj, určite ho s ním zachytí, pozná jeho cenné kvality.

Ospen metla pre kúpeľ

Funkcia Aspen Naši predkovia považovali majetok, aby sa energia. Ospen Broom Chránila ľudí z nečistého sily, vzali zlo, poškodenie, zlé oko.

Veľmi ocenili priaznivé vlastnosti stromu. Cubilate a éterické oleje listy s antimikrobiálnymi a antibakteriálnymi vlastnosťami priaznivo ovplyvňujú ľudské telo:

  • čistí pokožku, urýchľuje regeneráciu tkanív;

  • Zlepšiť pohody pri chorobách bronchopulmonálne a urogenitálne systémy;

  • pomáha s exacerbáciami reumatizmu a dna;

  • Posilniť imunitu, pozitívne ovplyvniť nervový systém.

Ospen metla pre kúpeľ

Ospen metla pre kúpeľ

Ospen metla pre kúpeľ

Ako sa para?

Aby ste spadali do Aspen metla s radosťou a prínosom, je dôležité správne pripraviť na prácu. Odlišne ponorené do studenej vody tak, aby sa líši sa zaoberali. Ďalej, spustený v vedre s teplou vodou, s teplotou nie je vyššou ako 40 ° C počas 15 minút, a potom prejde na pár. Opúšťanie vody na kamene, metla sa šíri, otočil sa v oblaku pary. Veniik pripravený pracovať.

Ospen metla pre kúpeľ

Skúsené prílohy odporúčajú jednoduchú extlusion, poklepanie metla bez ďalšieho úsilia, aby nestratili cenné listy. Ženy a deti majú mierny hladenie. Havaroval a spôsob „hľadá“. Horúce metly sú položené na tele, najmä pre boľavé miesta, a s hornými skrytými listami.

Pár majstrov Použitie a suché výrobky, potriasli ich cez dobre iské telo. Predpokladá sa, že hrdzu listov má magický vplyv na posilnenie fyzického zdravia.

Ospen metla pre kúpeľ

Ako sa pripraviť?

Prázdny prázdny – tvorivý proces pozostávajúci z niekoľkých stupňov.

Zbierka materiálu

Pobočky sú rezané, keď mladé listy spolu so slnečným svetlom boli poháňané energiou, kumulovanými užitočnými látkami. Pobočiek stromov stredného veku. Mladý a starý Aspen sa nehodia. Ich listy nie sú plastové, metla sa rýchlo dostane do disrepair. Perfektné výhonky s celou zásuvkou listov na konci. Ich veľkosť by mala byť „z homára“ – od lakťa skladacej ruky na koniec dlane.

Ospen metla pre kúpeľ

Vytvorenie metly

Vetvy sú položené na plochom povrchu prednej strany nadol, sa odrazí na seba, takže „korunové“ výrobky boli nádherné. Pobočky sú úhľadne položené, odrezávajú sučku na vetvičkách, takže „zhromaždenie“ bolo dokonale hladké. Dosiahnutie stredu, urobte druhú stranu metly, otočte vetvy lícom nahor. Zmluvný produkt je zviazaný s originálnym povrazom a poslať sa stať divokým vzduchom.

Ospen metla pre kúpeľ

Sušenie

Po posybení na ulici sa produkt suší v chladnej ventilačnej miestnosti. Takže, že metly nie sú plesne, majstri používajú špeciálne dištančné vložky. Hotové výrobky zviazané a umiestnené pod tlakom, aby ste vytvorili správny formulár. Niektorí pár milencov Pridať do produktu Birch Branch, Oak. Broom sa stáva silnejšou, ale Aspen vôňa, miešanie s brezou a dubovým duchom, stráca jeho jedinečné kúzlo.

Ospen metla pre kúpeľ

Ako uložiť?

Broom – drahý nástroj pre tých, ktorí milujú parou. Je dôležité, aby ste ho mohli správne uložiť, aby nestratili priaznivé vlastnosti. Udržujte metly v miestnosti, kde je tmavé, chladné a mokré. Sú to podkrovné, prístrešky, sklady. Je potrebné, aby útrbohon neustále vetrajte, nemalo by to byť vlhké a chemické zápasy, že listy môže absorbovať a namiesto pikantnej lesnej vône v páre.

Ak nemáte priestor na tento účel, zavesiť ich na strop v pre-banker, balenie do bielej knihy, ktorý neprenášajte svetlo. V mestskom byte si môžete uložiť metly na balkóne, zabalené do hustého, hygroskopického papiera a visieť vyššie, takže nebudú zasahovať do nikoho.

Ospen metla pre kúpeľ

Ospen metla pre kúpeľ

Produkty môžete zložiť do vhodnej papierovej skrinky. Dajte ich sám na inú, odrazu s novinami. V poli, urobte malé otvory pre vetranie a metly. Dajte boxy na suchom mieste, ale nezabudnite, že ak listy na tyče suché, vaše obľúbené budú už byť užitočné.

Ďalšie informácie o The Aspen Broom pre kúpeľ, pozrite si video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár