Pásový gril: stavebné jemnosti

Ťah ľudí na varenie vonku neskúsené. Nemali by ste ju bojovať – ​​môžete jednoducho obsahovať svoju túžbu. A skvelá pomoc tu môže mať kvalitnú grilovanie rúry.

Vlastnosti a cieľ

Barbecue Rúra pre jeho funkcie je blízko Kazaja a Mangalu: Všetky tri odrody ohniska vám umožňujú používať oheň na varenie. Brunette väčšina ľudí bude rozlíšená bez ťažkostí, pretože je navrhnutý striktne pre kebabs. Kde tenšia tvár oddeľuje grilovanie z pouličných krbov. Nebude to rozpoznať, pretože krb neposkytuje špeciálnu mriežku pre režim spracovania požiaru. Je určený predovšetkým na vytvorenie útulnej atmosféry a spracovanie výrobkov pre ňu je sekundárna funkcia.

Akýkoľvek projekt grilu musí znamenať racionálne odstránenie pece z rezidenčných a ekonomických budov. Nielenže vytvára výraznú hrozbu pre oheň, ale môže neustále chytiť dym a je nepravdepodobné, že by miloval aj tých najviac asketických a pacientov. Navrhnite grilovanie čo najviac, starať sa o pohodlie návštevy domu. Každá minúta môže byť potrebné vrátiť sa na rôzne výrobky, oblečenie alebo pokrmy.

Starostlivo a zamyslene by sa mali vybrať na výrobu: mala by byť veľmi silná, vylúčiť oheň, nie kolaps pod činnosť poveternostných prvkov.

Odrody

Lôžková grilovanie s angličtinou – vonkajší oheň. Sa objavil v kotle dvadsiateho storočia vo forme hemisféry dal tento typ nového impulzu ohniska. Komplex pece môže byť reprezentovaný v rôznych variantoch:

 • Jednorazový. Z tenkého cínu. V palete sa nachádza uhlie a na vrchole s mriežkou.
 • Mobilné. To je druh kufra, ktorý sa ľahko pohybuje na správne miesto. Ideálne pre milovníkov pikniky a kebabov na ulici.
 • Kotol. Američan podľa typu pôvodu. Vybavené vekom vo forme kopule, pri zatváraní, ktoré dizajn pripomína mosadznú skriňu (mnohé mäso môže byť pripravené naraz).
 • Kopa. Mechanizmus je pomerne komplikovaný, pracovná časť sa skladá alebo fixuje v samostatných variáciách.
 • Stacionárny. Najčastejšie vyrobené z tehál a doplnené veľkým stolom pre hostí.

Okrem práce na uhlia najjednoduchšieho grilu existujú aj iné možnosti. Prevádzka na zemný plyn sa často používa v kaviarňach a iných zariadeniach tohto typu. V Dacháse sa takéto štruktúry používajú dodatočne a ako gril, často môžete nájsť prípady, keď sú vložené do záhradných prvkov. Elektrické výrobky sa vyznačujú kompaktnými rozmermi – položte ich na najbežnejšie tabuľky. Ale aj keď hovoríme o pouličných krboch (otvorených ohniskách) obvyklých druhov, môžu byť reprezentované nielen základnými riešeniami.

Pomerne často používal rozšírenú otvorenú pec, ktorá je potrebná ako krb v záhrade alebo altánok, a pridanie mriežky alebo pľuvania vám umožňuje pripraviť mäso veľmi chutné. Ruská rúra môže byť tiež použitá ako gril, v požiarnej komore, ktorá je vynikajúca pečenie, smokhouse a dokonca cookop. Stacionárny gril je možné meniť v pomerne širokom rozsahu: je to oboje na úrovni pôdy a o niečo vyššie alebo nižšie. Výber štvorcového alebo zaoblenej konfigurácie je úplne závislá od vlastníkov. Konštantná požiadavka je len povlak na mieste okolo zamerania nekurovaným materiálom.

Kde nájsť?

Najvhodnejšie pre inštaláciu grilovania je altánok a terasy, vďaka čomu môžete zostať na ulici bez ohľadu na poveternostné podmienky. Nemenej dôležitý faktor – kombinácia s ostatnými časťami krajiny, pretože pec by mala harmonicky dopĺňať zloženie chaty alebo záhradného podložky a nie je z toho vyradená. Keď je nádvorie pokryté tehlou, odporúča sa dať pec z podobného materiálu. Odporúča sa premýšľať o umiestnení grilu vo fáze tvorby krajiny všeobecne.

Ideálna menovitá zóna by mala byť odstránená nielen z domácich a domácich budov, ale aj z akéhokoľvek krídla, dreva, ploty a iných ľahko horľavých vzorov. Zároveň by ste mali premýšľať o ochrane bývania pred dymom a o dlažbách trávniku alebo na trávniku (ak sa tam pec vstane). Veľmi dôležitý detail – vysoko kvalitné podsvietenie, pretože sviatky a len priateľské stretnutia majú nehnuteľnosť na meškanie až do večera a dokonca aj neskorú noc ..

Stacionárne štruktúry sa zohľadňujú ďalšie zváženie – jednoduchosť použitia. „Pohodlie“ nie je možné opísať nejakú jednu normu, je to do značnej miery subjektívne. Odporúča sa však priniesť cestu k mangickej zóne; Ak je záhrada alebo chata už vybavená, budete si musieť vybrať medzi miestami, kam idú. Stáva sa to, že nie je jedna budova so strechou na mieste, okrem domu, potom je miesto zvolené, so zameraním na zásoby priestoru pre inštaláciu obedovej skupiny. Okrem toho je žiaduce odolať určitej vzdialenosti od sekcií susedov, bez ohľadu na to, či sa používajú domáce alebo výrobné pece.

Výroba materiálov

Dokonca aj najvýhodnejší projekt a starostlivo premyslený umiestnenie neumožní dosiahnuť optimálny výsledok, ak nepoctivo pristupuje k výberu konštrukčných materiálov. Vo väčšine prípadov, grilovanie používajú rôzne typy tehál. Treba poznamenať, že zadná stena sa zahrieva na vysoké teploty, pretože v tomto prípade je lepšie používať žiaruvzdornú tehlu namiesto jednoduchej verzie. Nadácia sa často vykonáva z mramoru alebo žuly, ktoré nie sú zlé na prenášanie významného zaťaženia.

Street Brick Focti sú postavené hlavne z hodnotiacich tehál univerzálneho profilu. Zo značiek prezentovaných na trhu sú najlepšie výsledky demonštrované SHA a SB, ktoré sa ľahko prenášajú na 1650 stupňov. Ak hovoríme o prírodných materiáloch, potom pri vytváraní pecí sa odporúča použiť:

 • čadič;
 • vápenec;
 • dolomit.

  Okrem konštrukčných materiálov sa musíte postarať o prípravu spojovacích roztokov. Na ich získanie ich, cement a piesok sa používajú, a na kladenie chamotte tehly – červená íl. Osáva sa objemu vody s objemom vody a ponechá sa samostatne pri 5-6 dňoch, po ktorých sa miešajú až do vytvorenia homogénnej hmotnosti. Piesočný piesok (relatívne málo) a menšia časť cementu M200 dopĺňa proces prípravy.

  Nemusí nutne vybudovať grilovanie z prírodného kameňa alebo tehál. Kovové vzory sa tiež uvádzajú dobre. Zvlášť široko používané liatinové výrobky: Pri použití rizika vysokej tvorby je minimálny. Vo vnútornom objeme pece je teplo dokonale rozdelené a zostáva na dlhú dobu – dokonca aj tie najlepšie odrody ocele nie sú schopné. Nedostatok liatiny je závažnosť zamerania, ale ak je zriadený ústava, môže sa táto okolnosť zanedbávať.

  V remeslochových podmienkach je ľahké urobiť improvizovaný grilovanie z plynového valca. V porovnaní s takýmto riešením sú aj najjednoduchšie návrhy priemyselnej výroby príliš drahé. Prísne pozoruje postup konania, ani príliš sofistikovaný v práci s kovovými ľuďmi dostane vynikajúci výsledok. Spotrebitelia môžu dať do zariadenia presne funkčnosť, ktorú potrebujú a neplatia za zbytočné dodatky. A napriek tomu: Štruktúry na báze plynového valca úplne mobilné.

  Keďže tieto kontajnery sú vyrobené tak silno, ako je to možné, nie je dôvod sa obávať ich nespoľahlivosti. Dno nebude svietiť a absolvuje variť mäso, potrebujete len zatvoriť veko – nie je potrebné naliať. DÔLEŽITÉ: Pred začatím práce budete musieť uvoľniť celý zostatok plynu, ktorý zostal po použití balóna.

  Tento typ grilovania má niekoľko nevýhod:

  • Bez tepelne odolnej farby sú estetické vlastnosti pokazené;
  • Výrobok sa ukáže, že je veľmi ťažký;
  • To bude trvať pevné skúsenosti so zváracím zariadením (s neistotou v dôsledku toho je lepšie kúpiť hotový dizajn).

  Postupná výroba

  Grilovanie výkresy a schémy by mali odrážať nielen ich veľkosť a typ použitých materiálov, ale aj tehlového usporiadania trénera. Je dôležité okamžite rozhodnúť o štrukturálnych vlastnostiach štruktúry: venovať pozornosť usporiadaniu regálov a drevných výklenkov, na toasters pre varené jedlá. Odporúča sa odrážať pohľad na strechu a úroveň mriežky, upevnenej nad pražením, ako aj umiestnenie umývadla.

  Pri budovaní grilu s vlastnými rukami je vhodné zamerať sa na takéto rozmery:

  • Výška – až 180 cm;
  • Stlačte – až 80, maximálne – až 90 cm;
  • Brazier Výška – 50-70 cm;
  • Šírka vnútornej časti pece – až 50 cm.

  Nosič grilovania sa vykonáva na báze betónu. Najčastejšie je reprezentovaný sporákom vystuženým. Hrúbka štruktúry je 0,3 m. Navyše, pod touto základňou, odporúča sa umiestniť pár presne rezaných gumových listov: vykonávajú úlohu hydroizolácie nadácie nižšie. Ak chcete odstrániť štrbiny s tehál pomocou diamantu, a na rezné bloky – UCM s diamantovými diskami. Počiatočný riadok (lobby) je povinný vyložiť v ½ tehly a druhý riadok je umiestnený z celých blokov.

  Komín môže byť vyrobený nielen z tehál, ale aj z kovu. Ďalšie úspory materiálu zabezpečia odmietnutie tehlových tabuliek. Aby ste riadne postavili pece, musíte zadať vo výkrese, aký bude štruktúra vrstvy štruktúry (ako je lepšie pridať do radov). Všeobecným pravidlom je: dvojica pozdĺžne orientovaných blokov je umiestnená na spodnú tehlu. Smoková trubica sa najčastejšie robí s použitím oceľových konštrukcií alebo žiaruvzdorných tehál.

  Prevádzkové tipy

  Dokonca aj najvyššia kvalita a dobre postavený grilovanie dáva optimálny výsledok len s prísnym dodržiavaním pravidiel používania. Z toho, ako sa dôkladne realizujú, nielen komfort majiteľov chaty alebo domáceho pozemku závisí, ale aj požiarna bezpečnosť. Rovnako ako pri používaní akýchkoľvek pecí, chovných požiarov, je neprijateľné používať horľavé kvapaliny, naliať mazací a rastlinný olej do ohňa. Ďalší prísny zákaz spaľuje odpadky a potravinársky odpad: môžu nielen pokaziť samotnú pecu, ale aj provokenú otravu. Vyžaduje sa používať iba typ paliva, ktorý poskytuje dizajn.

  Je prísne zakázané spáliť veľa paliva naraz alebo sa pokúsiť použiť gril ako krb, vykurovaciu pec. Len v peci môžete chovať oheň, ak to urobíte v zameraní, môžete poškodiť dizajn alebo zapáliť oheň. Zodpovední hostitelia vždy začínajú pracovať s dizajnovými funkciami a predpismi výrobcu.

  Nemôžete poznať gril v zime alebo po veľmi ostro zrážok: môže viesť k praskaniu povrchu. Ako keby boli majitelia v zhone, mali by ste sušiť rúru na 30 minút na malom ohni.

   Pri zapálení a pridajte nové časti paliva, pri čistení grilu musíte nosiť ochranné rukavice. Nie je možné, aby sa do ohňa ľahko opaľoval položky. Sledujte aj starostlivo sledovať deti, zvieratá, chráni ich pred kontaktom s plameňom. Pravidelne je potrebné skontrolovať vyprážací kontajner, mriežku, oheň a steny. Pri detekcii trhlín a skladieb by mali byť okamžite odstránené.

   O zložitosti stavebného penziónu nájdete ďalšie video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: