Soľné brikety na vaňu a saunu

V starých dňoch bola soľ oceňovaná hmotnosťou zlata, pretože bola priniesla zo zahraničia, a preto bola cenovka vhodná. Dnes sú na ruskom trhu dostupné rôzne dovezené odrody solí. Soľ má veľa užitočných vlastností, ale používajú ho nielen v potravinách. Často Soli Brikety sa používajú v kúpeli a sauny na nasýtenie vzduchu s hojením párov, aplikujte soli drôty a masáže. Na odrody brikiet z tohto minerálu, ich výhody, poškodenie a funkcie, ktoré sa učia v tomto článku. A tiež sa oboznámiť podrobnejšie, ako ich používať doma.

Zvláštnosť

Soľ v briketách do kúpeľa alebo sauny umožní aj doma vytvoriť skutočný kúpeľný salón s minimálnymi nákladmi. Soľné brikety v domácom kúpeli môže byť vynikajúce Prevencia vírusových ochorení, Sú schopní významne zvýšiť imunitu, starať sa o duchovné a fyzické zdravie. Najčastejšie brikety vážia 1,5 kg, zatiaľ čo ich cena zostáva prístupná širokej škále spotrebiteľov. Existujú však väčšie aj menšie možnosti. Tu je veľa závisí od výrobcu.

Akákoľvek soľná briketa je užitočná tabuľka Mikroelementy a minerály. Najväčšia popularita pre všetky procedúry kúpeľa je obzvlášť Himalayan Sol. Existuje názor, že v tomto mineráli nie je viac ako päť percent nečistôt. V brikiet sa často objavuje morská soľ, ale najčastejšie nie v jej čistej forme, ale s rôznymi prídavnými látkami.

Predtým, ako pôjdete do kúpeľa alebo sauny, je mimoriadne dôležité dozvedieť sa o všetkých kontraindikáciách na použitie výparov soli. V prítomnosti zdravotných problémov by ste mali najprv získať radu od lekára. Získať dobrý účinok používania soli brikety, tento druh Výrobky by mali byť zakúpené len v overených a špecializovaných miestach. V opačnom prípade môžete naraziť na falošný, ktorý nebude mať prospech a správny zdravotný účinok.

Prínos a poškodenie

Nie je to tajomstvo, že soľ je prítomná v ľudskom tele. Môžeme ju pozorovať, keď muž plače alebo potene. V týchto tekutinách je prítomná soľ, čo znamená, že jeho nevýhodu musí byť doplnená v priebehu času. Okrem použitia soli s jedlom, môže priniesť veľké výhody, ak dýchate v kúpeli alebo sa s ním použijete soli. Soľ v brikiet používaných v pároch, Čistí vzduch, a tiež pomáha Bojovať s rôznymi ľudskými chorobami.

Prečítajte si viac  Ako urobiť uhorku z polykarbonátu?

Predpokladá sa, že uvedené vlastnosti mnohých solí, vrátane Himalájska, nemajú vedecké dôkazy, a teda pred použitím kúpeľových postupov s určitou soli alebo pred návštevou soľných miestností Odporúča sa získať konzultáciu s odborníkom. Poškodenie soli môže byť len vtedy, ak je v tele príliš veľa. V niektorých mineráloch, ako je dobre známe, sú obsiahnuté mnoho ťažkých kovov, čo môže nepriaznivo ovplyvniť zdravie a dokonca viesť k vážnym chorobám.

Názory

Soli Brikety môžu mať rozmanité zloženie. Dnes, okrem soli, niektorí výrobcovia môžu pridať chuť, byliny a oleje. Príchute musia byť umelé.

Brikety s morskou soľou Umožňuje relaxovať a cítiť na pobreží, a ak sú v ich zložení užitočné citrusové extrakty, relaxačný účinok bude dvojnásobne. Pre kúpeľ, najmä vybrať možnosti s citrónom a oranžovým. Brikety s himalájskym minerálom sa považujú za najužitočnejšie, pretože táto soľ je charakterizovaná čistotou a koncentráciou užitočných stopových prvkov v ňom jednoducho valci.

Tam sú tiež zaujímavé soľné brikety s liečivými bylinkami, vrátane harmančeka, šalvia, kalendále, žihľavy, mäty, altajských bylín, levanduľa, rovnako ako brikety S prirodzenou kávou, káblami jedľa a eukalyptus. V závislosti od rôznych solín a dodatočnej kompozície v nej, oleje a bylinkách, môže mať relaxačné, tonické a posilňujúce imunitné vlastnosti.

Odporúčame tiež venovať pozornosť briketám S Krymskou ružovou soľou, ktorý bol dlhodobo známy svojimi liečivými vlastnosťami.

Ako použiť?

Soli Brikety rôznych typov minerálov sa predávajú v špeciálnych balíkoch. Pokyny pre ich použitie vyzerá takto.

  1. Získajte jednu alebo viac brikiet z balenia (v závislosti od parnej miestnosti).
  2. Pošlite ich na horúce kamene v pare.
  3. Počkajte, kým sa soľ nie je celkom zahriať, potom, čo je to trochu voda, aby sa na ňu splasul. Tak, vzduch v parnej miestnosti bude nasýtený liečivými solenými pármi. Opakovane môžete pridať vodu.

Predpokladá sa, že minerál odhaľuje všetky svoje prospešné vlastnosti vplyvu vysokých teplôt. Horúca soľ na kameňoch vytvára užitočný parný mrak pozostávajúci zo soľných iónov. Takéto ošetrenie vzduchu je obzvlášť dôležité pre ľudí, ktorí trpia problémami s respiračnými terénmi, nosa a hrdlami. SALT Najlepší vplyv na celý dýchací systém, uvoľňuje, zmierňuje stres, umožňuje vyvážiť psycho-emocionálny stav a dokonca zlepšiť typ pokožky.

Prečítajte si viac  Všetko o Lipa na kúpeľ

DÔLEŽITÉ: Nepoužívajte soľ v takomto formáte Electric Hinewer bez špeciálnych kontajnerov, v ktorých by sa mali umiestniť soli brikety.

Pokyny na použitie soli brikiet pre vaňu a saunu, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: