Všetko o kovových prístreškoch pre autá

Kovový baldachýn je priestorová konštrukcia, na výrobu sa používa tenký kov (alebo iný) list, fixovaný na kovovom rámci. Rám (alebo kontúr) sa vykonáva v ktoromkoľvek z dobre známych štýlov a vzorov, ako aj akejkoľvek veľkosti. Všetko závisí od túžby a potrebám klienta.

Obrys moderného automobilového baldachýn v krajine môže byť kovaný a zváraný. Treba poznamenať, že kované kontúry sú viac v dopyte od zákazníkov z dôvodu sily a krásy vykonávania.

Zvláštnosť

Kovový baldachýn pre auto má takéto dizajnové funkcie.

 • Plotová funkcia – baldachýn chráni vozidlo pred zrážkami a poškodením.
 • Spodná pozornosť – ľahšie a ľahšie navrhnutie kovu.
 • Nižšia cena – kovový baldachýn výrazne laitka ako napríklad betónová konštrukcia. V porovnaní s baldamikami z bunkových polykarbonátových kovov sú však drahšie.
 • Rýchla konštrukcia – Vzhľadom na nízku hmotnosť dizajnu a jednoduchosti v zariadení, kovové kapusty nevyžadujú dlhé časové náklady na štruktúru a inštaláciu, najmä ak sa používa pevná kovová handrička.

Názory

V prvom rade sú všetky typy prístreškov rozdelené do Samostatne a Burzové domy. Prvé sú plnohodnotné štruktúry na štyroch podperách, druhá na jednej strane sa spoliehajú na jednu z stenách domu, podporné piliere v takýchto väzniciach sú len dve.

Podľa stupňa upevnenia môžu byť canopies rozdelené do stacionárneho a mobilného. Stacionárne spoľahlivo upevnené na jednom mieste. Mobilné prístrešky môžu byť rozobraté a zmontované v niektorom z miest, nemajú fixáciu v zemi, takže ich referenčné póly nemusia kopať.

V konštrukcii strešných stolov sú rozdelené nasledovne.

 • Jednosmerný. Najčastejšie sa používa v pripojených väzniciach. Zrážky – sneh, dážď – roll na pôdu a nepokazujú počiatočný typ konštrukcie. Jednotná strecha – väčšina rozpočtových výstavby.

 • Double. Taká strecha sa skladá z dvoch šikmých obdĺžnikov, ktoré sú umiestnené na ráme. Tento dizajn je veľmi spoľahlivý a krásny. Používa sa na balniky umiestnené oddelene.

Najčastejšie je barná strecha pripevnená na formu podobnú tvaru strechy domu, aby sa nerozbila všeobecný pohľad na krajinu.

 • Oblúk – Táto možnosť je ťažké vyrobiť plechy, ale stále existujú možnosti. Canopy má oblúkový tvar, vďaka ktorej dažďovej vody letí rýchlo, snehové rolky a stále takýto dizajn je dobre vetraný.
Prečítajte si viac  Zariadenia na fajčenie "Idylliya": Charakteristiky a výhody

Projekty

Akýkoľvek projekt začína kresbou. Je na výkrese, že formu a vzhľad budúcich zariadení sú viditeľné. Po určovaní formulára štruktúry musíte odstrániť merania. Výber formulára budúceho baldachýnu, je potrebné vziať do úvahy podnebie terénu, v ktorom bude postavený. Pod baldachýnom nie je vytvorená mikroklíma, ako v garáži, kondenzát sa neuspokojuje, čo znamená, že deštrukcia kovového kovu sa nevyskytuje.

Baldachýn by mal byť taký silný, aby odolal dažďu a snehu; Ak sa klíma s drsnými zimami, potom by mal byť baldachýn hrubý a nepodlieha deformácii. Kovový obrys musí byť dodatočne vylepšený tak, že môže vydržať asi 100 alebo viac kilogramov na 1 m² baldachýn.

Ako na to?

Môže sa zdať, že nezávisle postaviť baldachýn 6×3 m alebo 6×6 m pre vozidlo nie je ľahké, ale v prítomnosti niektorých skúseností s kovom a zručnosťami staviteľa, stavba takýchto štruktúr nerobí problémy s vlastnými rukami. Sekvencia akcií je rovnaká pre oddelený aj pripojený baldachýn. To všetko začína s pokládkou stránky, na ktorej bude stáť.

Nadácia

Najjednoduchší a rozpočtový spôsob bude klásť ihrisko pomocou sutiny. Jeho ostré rohy musia byť kvalitatívne tumpované – potom detské ihrisko sa stane homogénnou v štruktúre, a to bude možné dať baldachýn. Ale ak potrebujete niečo vážnejšie a pevné, potom vyplňte betónové alebo dlažobné dosky, položené ako základ.

Ten môže vyzerať veľmi pôsobivé, najmä ak ju položíte a stopy na stránke. Tile môže mať tradičnú formu alebo originál, ako je šesťuholník. Je možné položiť mozaikový vzor, ​​potom pôda bude vyzerať ako umelecké dielo.

Príprava sa vyskytuje takto: Zo pôdy je horná vrstva odstránená, vankúš piesku a sutiny je naskladaný, potom všetko električky. Ďalej produkujete výplň betónu, alebo laikov dlažby.

Rámec

Ak je jedno auto naplánované pod baldachýnom, dĺžka konštrukcie by mala byť väčšia ako dĺžka vozidla na meradlom a šírka je 2 metre. Ak sú stroje dve, potom sa šírka vypočíta podľa vzorca: W = SH1 (šírka prvého vozidla) + SH2 (šírka druhého) + 2 M + 0,8 m Dva metre znamená, že z každej strany zostane 1 m, a 0,8 m je vzdialenosť, na ktorej budú stáť vozidlá.

Prečítajte si viac  Sekčná brána ALUTCH: Klady a nevýhody

Výška baldachýnu sa musí vypočítať tak, že auto sa skladá aj s nákladom, ktorý je upevnený na trupe na vrchole. Ale nad 2,5 m vybudovať baldachýn nestojí za to, ako šikmý dážď a sneh môže padnúť na vozidlo, obchádzanie strechy.

Stavebné materiály pre podpery môžu byť kovové, drevené, betón. Môžete postaviť tehlový alebo kamenný stojan.Ale kovové alebo drevené sú najviac rozšírené v dôsledku jednoduchosti inštalácie a v dôsledku relatívne nízkych nákladov. Podpery železa musia byť trvanlivé. Ak je baldachýn inštalovaný v oblasti so zasneženou zimovou zimovou, priemer kovových rúrok používaných na pripojenie nosičov nemôže byť menší ako 100 mm, najmä ak sú podpery len štyri. Ak je viac, priemer potrubia môže byť minimálny.

Montáž rámu je vyrobený takto: Strešné krokvy sú pribité na nosičoch. Predtým, než ste necht, musia byť vložené do špeciálnych zátvoriek. Ďalej je nainštalovaný Doom. Rozstup koreňa závisí od toho, ako bude pokrytie, ako aj sklon sklonu je vybraný pre korčule. Ak je uhol viac ako 15 stupňov, koreň je namontovaný za kroky 6 cm.

Strecha

Ak sa baldachýn nachádza oddelene, strešné pokrytie môže slúžiť ako listy profesionálnych podláh alebo ondulínu. Sú silné, spoľahlivé, s dlhou životnosťou. Môžete si vybrať kovovú dlaždice – jej životnosť je ešte dlhšia, ale je drahšie. Okrem toho, zvláštnosť kovovej dlaždice je, že sneh na to je oneskorený, okamžite nevychádza. Nosičovanie profesionálnych podláh alebo ondulínu sa vyrába tak, aby boli posunuté listy. Bude to využívať špeciálne nechty na upevňovacie listy. Musia byť zľavené na spodnej strane každej vrstvy.

Zo vnútra môžete urobiť obloženie plastových alebo drevných panelov.

Krásne príklady

Fotografie výsadba domácich prístreškov pre vašu inšpiráciu:

 • Nie je potrebná žiadna garáž, ak existuje taká nádherná štruktúra;
Prečítajte si viac  Odrody zimných skleníkov

 • Dvojitá kontrastná strecha a štyri nosné regály sú jednoduché a atraktívne;

 • Vynikajúci príklad priestranného baldachýnu, vlastne garáž bez dverí;

 • Zaujímavá možnosť pre parkovanie pred bránou.

Ako vybudovať Carport pre auto z profilového potrubia s vlastnými rukami, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: