Vlastnosti mangallov s elektrickým pohonom

Moderný človek bol dlhý v každodennom mestskom zhonu a rutine. Odchod do prírody – dlhoročná záchrana duše a tela. Každý z nás miluje skutočne vysoko kvalitnú dovolenku v prírode, ale niekedy aj podmienky pre to dosiahnu príliš ťažké.

Najčastejšie, odchod mimo mesta končí skutočnosťou, že 80% času robíme jedlo, menovite horúce kebab. Koniec koncov, nie je možné jednoducho dať špajdle na brazier a ísť na odpočinok. Musíte byť ľahko zostať vedľa, sledujte kosť a otočte mäso v čase, takže sa nehodí a nie pokazený. A len keď sa nosí všetko mäso, môžeme si dovoliť konečne sedieť a jesť. To nie je len čas pozrieť sa, a je čas ísť domov.

Všetok tento proces odsávania je ľahko vyhýbať. Len sa dozviete, ako používať elektrický mangát. A všetky varenie kebab budú podnecovať oheň a nahradenie vareného mäsa pre nové časti. Koniec koncov, Brazier s elektrickým pohonom bol vynájdený, aby sa ľahšie uľahčilo, aby sa jedlo na špíške. Automatický proces varenia vám poskytne možnosť odpočinku dobre, tráviť čas s blízkymi, a nie v blízkosti ohňa v dyme.

Tento článok popisuje takýto druh zariadenia na varenie v teréne, ako MIMBON s elektrickým pohonom. Väčšina používateľov (približne 90 percent), ktorá testovala zariadenie navždy, ktoré mu bolo preferencie a nikdy sa nevrátilo na použitie jednoduchej, mechanickej mangala.

Čo to je?

Elektrická značka vynájdená pred niekoľkými rokmi. V súčasnosti existuje niekoľko základných typov mangálneho dizajnu s elektrickým pohonom, z ktorých každý je jedinečný svojím vlastným spôsobom. Ak uprednostňujete hotový model, ktorý je možné zakúpiť v obchode, potom váš asistent bude schopný pripraviť niekoľko riadov na grile v rovnakom čase a dokonca grilovaný so špeciálnou mriežkou.

Jednoduché použitie takéhoto vybavenia okamžite vám umožní fanúšik moderného varenia kebab, Koniec koncov, musíte dať ostrý koniec špízu do špeciálneho otvoru a poslať rukoväte na zuby do puzdra Mangala Drive. Keď je elektrický pohon zapnutý, mechanizmus sa aktivuje pomocou elektrického motora, hviezdy sa začnú pohybovať, ozubené kolesá sú zdvihnuté, takže obvod sa začína otáčať, nesúci špíz s mäsom, v cviče s názvom SPIT.

Voliteľné kúpiť hotovú elektrickú značku v obchode. Môžete si ho postaviť sami, pretože dizajn nie je tak ťažký, ako sa zdá na prvý pohľad. Budete opustiť trochu času na výrobu Mangala, ale priniesť radosť z používania vylepšenej značky po mnoho rokov. A vždy môžete odstrániť dizajn z manga a naďalej vymazať Kebab v starších, manuálne.

Ak ste sa rozhodli samostatne vytvoriť elektrickú značku, v prvom rade musíte zoznámiť s typmi vybavenia a schém, aby ste si vybrali model, ktorý je najviac podobný.

Ak plány vstupujú do plánov na premazanie jednoduchej značky, zlepšiť jeho elektrický pohon, potom Vo vašom arzenále musia existovať takéto nástroje:

 • Elektrický motor;
 • Bulharčina;
 • Hnací pás môže byť nahradený reťazou z bicykla, ale potom sa kladky budú ako hviezdy;
 • dvere sú najlepšie elektrické;
 • kladky;
 • Prevody v takom množstve, koľko špízov bude vypočítaná vašou značkou.

Ako to urobiť sami?

Nemali by existovať žiadne ťažkosti pri výrobe elektrických panelov, pretože už máte značku. Musíte k nemu jednoducho pripojiť elektrický motor tak, aby sa špajdle otáčali nezávisle.

Kroky zberu napájania zahŕňajú niekoľko krokov.

 • Potrebujete urobiť prázdne miesta – dva obdĺžnikové dosky narezané z plechu. K tomu budete potrebovať bulharský. Z toho postavíte bývanie. Veľkosti sú vybrané podľa parametrov vášho grilu.
 • Urobte pohonu v hornej časti dosiek určených na inštaláciu špízov. Rozdiel medzi propuls by nemala byť nižšia ako veľkosť prevodovky.

 • Na montáž prevodovky na brazierovi musíte pripojiť kladku do motora. Ak používate reťaz z bicykla, kladka je nahradená hviezdičkou. Na kus, ktorý je viac ako zvyšok, musíte bojovať so zariadením. Celý dizajn musí byť pripojený k hriadeľu, ktorý je už upevnený na doske. Vyzdvihnúť hviezdičku vopred, pretože shares s kebab by sa nemali točiť č.
 • Zaistite druhý prevodový stupeň na zadnej strane hriadeľa.
 • Ku každému šampónu pripojte ozubené koleso vhodné na veľkosti na ozubené kolesá z kladky alebo hviezdičky, v závislosti od toho, čo ste použili.

 • Po zozbieraní elektrickej jednotky si vyberte vhodné pohodlné miesto na pripojenie srdca celého dizajnu – motor. Zvyčajne je pripojený k nohám mangala. Po inštalácii motora vytiahnite reťaz na malú kladku do veľkej, fixovanej v prípade jednotky. A zaistite druhý reťazec na ozubené kolesá v skrini a na veľkú hviezdu. Je potrebné umiestniť horizontálne.
 • Urobte otvory v rohoch kovových dosiek. Využite skrutky a pripojte dosky tak, aby bol celý rotačný mechanizmus skrytý vo vnútri.
 • Pre pohodlie, zvarové špeciálne háčiky na podporu elektrického pohonu.
 • Urobte podporu pre špízy z opačnej strany braziera, do neho robia otvory.

Výber motora

V skutočnosti máte široký výber motorov, ktoré môžu byť vhodné pre elektrickú manga. Napríklad motor z skleneného stroja na podložku od janitoru. Budete vyhovovať akémukoľvek typu podobného motora, hlavná vec je, že moc nebola nižšia ako 12V. Strana otáčania nemá.

Manuálny motor má svoje výhody, pretože to poskytne schopnosť regulovať rýchlosť otáčania, rýchlosti alebo vôbec práce v rôznych režimoch.

Výhody

Mangal s automatickým dizajnom – zlepšená metóda varenia mäsa v prírode. Šampuristi sa automaticky otáčajú a vďaka tomuto rovnomerne rezanému mäsu vo všetkých stranách bez pomoci osoby. COOK musí odstrániť len včas len včas, takže nie je spálené a nikdy neprehrobené.

Môžete veľmi o výhodách takéhoto turistického asistenta, ale označujeme hlavné výhody.

 • Kompaktné zariadenie – môžete vždy hodiť značku v kufri auta pred jazdením v prírode. A po skončení varenia – dávajte chladné vybavenie a vziať ho späť domov. Takýto brazier môžete uložiť, ako aj obvyklé – na balkóne, na ulici alebo v suteréne, podľa vášho uváženia.

 • Chuť Kebabs ako v reštaurácii. Zabudnúť na spálené, strhové mäso, ktoré potrebujete, pretože je mi ľúto. Niet divu, že v prírode je ťažké neustále monitorovať prípravu kebabu. A často sa to stane, že sa pohybuje od manga len za minútu, vrátite sa a dajte spálené mäso, pretože plánované otáčanie špízom zmeškané. S elektrickým mangálom sa takéto problémy už nevyskytujú. Celý dizajn je navrhnutý tak, aby minimalizoval kontrolu nad prípravou kebabov z ľudskej strany. Stačí len žiariť oheň, jazdiť mäso na špajdle, nainštalujte ich do dizajnu a spustite mechanizmus. A potom môžete urobiť plnohodnotný odpočinok, a nie inhalácia dymu v blízkosti mangala. Zároveň je mäso perfektné na koreň, úžasný vkus a bez veľkého úsilia.

 • Schopnosť samostatne urobiť elektrickú značku. Vyššie uvedené opisuje algoritmus výroby zariadení. Nič nie je dosť komplikované len na to, aby mal potrebný nástroj. Niekto sa vyrovnať s úlohou.
 • Čistenie elektrického mangalu sa prakticky nelíši od čistenia zvyčajného. Po varení kebabov dávajte ochladzovanie činku, opatrne potriasť všetky zvyšky uhlia zvnútra. Zvyčajne. Ale môžete tiež umývať zariadenie, ak ste zachytili dostatočné množstvo vody.

  Veľa bolo spomenuté o minimálnej kontrole procesu varenia mäsa, ale ešte raz sme označili túto výhodu. Žiadna kontrola prípravy na varenie grilovanie – hlavným dôvodom, prečo je dokonalý electroveter potrebný pre stacionárne mangály.

  O funkciách Mangalov Pomocou elektrickej jednotky nájdete v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: