Vyberte dymový dym dym

Smokehhouse je kamera, kde dym ovplyvňuje rôzne potraviny. Studené fajčenie zahŕňa zmenu teploty v rozsahu od +18 do +35 stupňov Celzia. Spravidla Khtyat je spravidla ryby, mäso, huby a menej často – zelenina. Výrobky z studených fajčenia Zachovávajte tuky a iné užitočné látky a môžu byť dlhodobo udržiavané. Vyrobené z tohto ťažkého procesu bude správne pomôcť dymové kamery s rozprávajúcim a nezvyčajným názvom „dym drsych“.

Čo a ako fajčiť

Ak by skoršie fajčenie bolo potrebné pomôcť zachrániť jedlo pre chladnú zimu, teraz je to pochúťka, niekedy predávaná za veľmi nízku cenu. Teraz tajomstvo a nuansy fajčenia môžu preskúmať, kto chce, kto chce, a pomôcť týmto mobilných dymových komôr pomôžu.

Fajčenie v Smokecams Dobre toleruje nasledujúce produkty: Mäso, kurča, ryby, salo, šunka a rôzne klobásy. Po ukončení procesu, každý z týchto produktov získa peknú farbu a špeciálnu korenistú chuť. Pri použití špeciálnych receptov, typov čipov, špecifické trvania fajčenia a teploty, možno získať rôzne výrobky z rôznych stupňov údeného údeného.

Absolútne uzavretý fotoaparát fajčenie nevyžaduje. Preto, ak nádrže niektorých modelov nie sú úplne zapečatené, nemali by ste sa báť. Hlavná vec je, že neexistujú žiadne aktívne vetranie, ktoré vyhodí všetok dym.

Prehľad populárnych modelov

Všetky modely opísané nižšie prijaté uznanie a dobré recenzie. Vykonávajú svoje funkcie správne, a preto sú v spotrebiteľoch veľmi populárne.

„Dym pimmych 01m“

Oficiálne má táto jednotka nasledujúci názov – „Elektrický miniatúrny smoktón pre studený typ fajčenia“. List „M“ označuje, že tento model má malé rozmery a „01“ – na skutočnosť, že zariadenie je výroba prvej generácie. Väčšina z nich je tento fajčenie vhodné pre domáce fajčenie, takže to bol veľmi milovaný lovcami, letnými domami a domácimi milovníkmi.

Tento malý dom pre domácnosť v 32 litroch pokojne umiestnených do auta a nevyžaduje špeciálne prevádzkové podmienky. Úplný proces fajčenia môže trvať od 5 hodín do dní. Zariadenie tohto modelu obsahuje generátor dymu, údenú nádrž, kompresor, rôzne spojovacie hadice a inštrukcie.

„Dym pimmych 01b“

Analogicky s dymom PIMMYCH 01M, môžete uhádnuť, že tento model má dosť veľké rozmery, jeho objem je 50 litrov. V tomto dyme môžete fajčiť až 15 kg rôznych produktov. Takáto dymová kamera sa líši od predchádzajúcej veľkosti a získava najmä veľké rodiny alebo malé súkromné ​​spoločnosti, ktoré poskytujú najnovšie dodatočné príjmy. Prípad je tiež vyrobený z uhlíkovej ocele výrobkov valcovaných za studena. Jednotka jednotky zahŕňa: generátor dymu, fajčenie, kompresor, spojovacie hadice, orechy, podložky a iné malé časti, inštrukcie.

„Dym pimmich 02b“

Tento model bol prepustený druhou generáciou a ešte sa zlepšil. Výrobný materiál – nerezová oceľ. Z explicitných vylepšení je možné poznamenať príjemnejší vzhľad a odolnosť voči korózii. Objem tohto dymu je 50 litrov a maximálna hmotnosť spracovaných výrobkov – 15 kg.

Čas fajčenia by mal trvať viac ako 15 hodín.

Zariadenia zariadenia zahŕňajú nasledujúce agregáty: Dymogenerátor, rošt, Veľká nádržka, vzduchový kompresor, potrubie na vykurovací vzduch a potrubie pre kontrolu dymu, spojovacie hadice, hardvér a návod na použitie.

Hodnotenia zákazníkov

Vo všetkých Smokehhouse je hlavným zariadením generátor dymu, ktorý sa pripája k napájaniu, takže najprv musíte skontrolovať v dobrom stave. A je tiež dôležité vedieť, že čip na dym musí byť zakúpený nezávisle. Z kvality čipov bude závisieť aj od chuti výrobkov po fajčení.

Väčšina spotrebiteľov je spokojná so skutočnosťou, že fajčenie v fajčích z „dymu rojov“ je rovnomerne distribuovať, a produkty sú integrálne spracované. Jednoduché a pohodlné vybavenie, zariadenia tiež nezostali bez povšimnutia a dostali mnoho pozitívnej spätnej väzby. Existuje však negatívna spätná väzba, kde si kupujúci poznamenali, že boli nešťastní s nestabilnou konštrukciou s niektorými problémami pri otváraní a odstránení veka. Mnohí považujú za cenu za fajčenie mierne nadhodnotené. Významnou výhodou je však skutočnosť, že výrobky „dymových rojov“ sú certifikované a zabezpečené zárukou na 1 rok.

Proces fajčenia v dymovom dyme – v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár