Air Humidifiers Venta: Vlastnosti a návod na použitie

Mikroklíma v dome je často spojené s vykurovaním, vetraním a klimatizáciou. V mnohých prípadoch však bude mať rozhodujúca pomoc zvlhčovača vzduchu. Táto jednotka výrobcu venta si určite zaslúži pozornosť. Je dôležité zvoliť správne a používať zariadenie.

Vlastnosti a práce

Nič mimoriadne z hľadiska práce tento zvlhčovač nepreukazuje. Pôsobí však veľmi dobre a dobré, čo chýbajú iné modely. Po prechode zariadenia prechádza cez zariadenie, pohybuje sa cez hydratačné disky. Zariadenie je naplnené vodou (čisté alebo s pridaním hygienických zložiek). Preto sa takýto názov objavil ako čistič zvlhčovača. Vzduch sa čistí:

 • peľ;
 • prachové častice;
 • Ostatné malé upchávky.

Súdiac podľa recenzií, použite vzduchový čistič venta je jednoduchý. Bude pripravený pracovať ihneď po naplnení vody. Účinnosť sa kontroluje skúsenosti aj v najhorúcejšie a najhorúcejšie dni. Aj keď sa klimatizácia vyjde ohromený, nepríjemný vzduch – venta určite opravuje prípad. Okrem toho je práca zariadenia schopná zasiahnuť aj tých najpresvedčivejších skeptikov.

V dôsledku použitia jednotky prestane prejavovať bolesť v hrdle, výtok z nosa, sucho pocit a kožné vzpery. S pravidelným čistením sa zistilo, že na všetkých povrchoch sa prach usadí oveľa menej ako predtým.

Spotrebiteľ môže okamžite kúpiť fľašu s hygienickými prísadami s objemom 0,5 litra. Takéto prísady zvýšia pozitívny účinok z zvlhčovača. Fľaša môže byť strávená najmenej 6 mesiacov aj pri aktívnom použití.

Ako používať zariadenie?

K nemeckému vzduchu zvlhčovača pre byt alebo domov priniesol prospech, je potrebné ho použiť len po prečítaní pokynov na použitie. Zdá sa, že toto odporúčanie je dočasné, ale nie je možné ho zanedbávať v žiadnom prípade. Odborníci oslavujú, že je potrebné usilovať sa o vlhkosť od 30 do 50%. Zvlhčovanie zvlhčovania spôsobuje bláznovňu, nadmernú izoláciu a kondenzátový vzhľad, dokonca formy. Ak je to možné, zvlhčovač musí byť umiestnený uprostred miestnosti.

Prečítajte si viac  Wall Reproduktory: Vlastnosti, Prehľad modelu, Upevňovacie prvky na stene

Ak je jej centrum obsadené, potom sa musíte pokúsiť vybrať miesto od stien ďaleko od okien a vykurovacích zariadení. Keď sa zvlhčovač venta používa na hydratáciu vzduchu okamžite v niekoľkých izbách, je umiestnený uprostred podávanej zóny.

Na udržanie optimálneho obehu môžete zariadenie dať do výšky 0,5 m nad podlahou.

Spodná časť a steny nádrže na vodu sa odporúča pravidelne čistiť a len potom zariadenie bude fungovať bezchybne. Na čistenie, najmä proti kovaným kontaminantom, musíte použiť Venta Cleaner. Čistenie sa vykonáva takto:

 • Zariadenie je odpojené a predajcovia;
 • Vodné upchaté vodu;
 • Umyte všetky sedimenty a odstráňte nečistoty;
 • Umyte nádobu sanitárneho roztoku;
 • Utrite lopatky ventilátora a jeho pohon, ako aj prevodovku mäkkej hmoty;
 • Odnímateľné časti sú pranené pod prúdom vody a dôkladne sa sušia;
 • Znovu sa zostava vykonáva až po sušení všetkých častí.

Bezpečnosť spotrebiteľa je zabezpečená len vtedy, keď je pripojená k zásuvkám a elektrickým mriežkam, ktoré zodpovedajú pokynom technického pasu. V tomto prípade je prísne zakázané používať akékoľvek napájacie adaptéry, okrem výrobcu odporúčaného pre tento model. Je zakázané vziať zvlhčovač, jeho drôt alebo adaptér s mokrými rukami. Venta Venta nemôže byť použitý ako sedadlo alebo ako stojan pre všetky položky. Pred spustením zvlhčovača sa musíte uistiť, že je úplne zmontovaný.

Okrem výrobcu je neprijateľné použiť akékoľvek prísady do vody. Takéto porušenie je zistené okamžite a okamžite zavádza ukončenie záruky. Pri momentoch, keď sa zariadenie nepoužíva, musí byť vypnutý zo siete. Je zakázané dať zvlhčovače na nerovnom alebo mokrom povrchu. Treba tiež pripomenúť, že nie sú určené na použitie:

 • na miestach s jedovatými, výbušnými alebo požiarnymi nebezpečnými látkami (najmä plynnými);
 • v miestnostiach s ťažkým prachom a vzdušným vzduchom;
 • v blízkosti bazénov;
 • na miestach, kde je vzduch nasýtený agresívnymi látkami.
Prečítajte si viac  Review MFP Xerox

Modely

Veľmi dobrá voľba môže byť považovaná za umývadlo vzduchu Venta lw15. V režime zvlhčovania vzduchu môže slúžiť miestnosti 20 kV. M. V režime čistenia je prípustná oblasť dvakrát. Dizajnéri poskytli indikátor vodnej doplnkovej látky. Rozmery prístroja 0,26×0.28х0,31 m.

Poskytuje sa automatické vypnutie. Samotný prístroj je natretý čiernym tónom. Spolu dosky bubnov majú plochu 1,4 m2. Výška stropu podávanej miestnosti je maximálna hodnota 2,5 m. Hluk pri vlhkosti je 22 dB a pri čistení vzduchu – 32 dB.

V bielej farbe maľované Model LW25. Je to dvojnásobok produktívneho predchádzajúceho hydratačného zvlhčenia, môže pracovať na ploche 40 kV. M. V režime zvlhčovania a 20 metrov štvorcových. M. V režime čistenia. Lineárne rozmery prístroja sú 0,3×0,3×0,33 m. Poskytnuté, samozrejme a automatické vypnutie. Výkon sa líši od 3 do 8 W a značková záruka je uvedená na 10 rokov.

Hmotnosť zariadenia je 3,8 kg. Objem zverejneného zvuku je v závislosti od režimu, 24, 34 alebo 44 dB. Kapacita vodnej nádrže je 7 litrov. DÔLEŽITÉ: DOPRAVA DOPRAVA ZABEZPEČENSTVO 1 KLUKTUÁLNA 0,05 L. Výrobca zaručuje čistenie vzduchu z:

 • domáci prach a kliešte v ňom obsiahnuté;
 • zeleninový peľ;
 • Vlny domáce zvieratá;
 • Iné alergény (za predpokladu, že veľkosť častíc je až 10 mikrónov).

Nalievanie do jednoduchej vody z vodovodu. Nie je potrebné ďalšie filtrovanie.

Pozornosť si zaslúži a umývanie vzduchu LW80 / 81/82, a model LW45. Druhé z týchto verzií môže zvlhčiť vzduch na ploche 75 a prane na ploche 40 kV. M. W LW45 Celková plocha odparovacích dosiek dosiahne 4,2 kV. M.

VENTA LW15 Zvlhčovač vzduchu Prehľad Zobraziť viac.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: