Ako nabiť bezdrôtové slúchadlá?

Moderné technológie nestávajú, a skutočnosť, že pred niekoľkými desaťročiami sa zdalo fantastická „zložka“ budúcnosti, teraz sa nachádza takmer každý kútik. K tomuto typu vynálezov môžete bezpečne atribútovať zariadenia, ktoré už nepovinné v drôtoch, ktoré sú tak povedané, aby sa zamiešali na najviac inopportune moment. Bezdrôtové gadgets a adaptácie s úžasnou rýchlosťou sa stávajú čoraz obľúbenejším. Prečo sa to stalo? Stĺpce, nabíjačky a nepochybne slúchadlá, oslobodenie z mnohých drôtov, nie sú horšie ako ich predchodcovia v kvalite.

Slúchadlá Bluetooth majú rad výhod:

 • žiadne nenávistné „uzly“ a prestávky drôtov;
 • Možnosť voľného pohybu niekoľko metrov od počítača alebo notebooku a pripojte bezdrôtový headset na mobilný telefón;
 • Pohodlné športy (beh, školenia a dokonca plávanie) pod vašou obľúbenou hudbou.

Podobne ako akékoľvek elektronické zariadenie, Bluetooth slúchadlá vyžadujú dodržiavanie určitých pravidiel:

 • Skladovanie (vylúčenie rozdielov vlhkosti a ostrých teplôt);
 • použitie (prevencia kvapiek a iné mechanické poškodenie zariadenia);
 • Poplatok.

Dokonca aj tak jednoduchý na prvý pohľad, proces ako nabíjanie vyžaduje po určitom algoritme. Ako nabiť bezdrôtový headset a koľko času platiť za tento proces? Tieto a niektoré ďalšie otázky nájdete odpovede v tomto článku.

Kde pripojte kábel?

Podobne ako akúkoľvek inú elektroniku, bezdrôtové slúchadlá vyžadujú periodické nabíjanie. Rôzne modely Bluetooth-headset môžu byť vybavené nasledujúcimi typmi konektora, ktoré sú určené na prijímanie napájania:

 • Micro USB;
 • Blesk;
 • Typ C a ďalšie typy menej populárnych konektorov.

Niektoré modely „Free“ gadgets môžu byť účtované v špeciálnom ukladacom prípade. K tomuto typu bezdrôtových slúchadiel zahŕňa AIRPODS.

Prípad v tomto prípade pôsobí ako Power Bank. Samotný prípad vyplní svoju energiu cez kábel alebo prostredníctvom bezdrôtového zariadenia.

Princíp nabíjania to isté pre takmer všetky typy bezdrôtových hláv, o ktorých je k dispozícii. Celková inštrukcia opisujúca proces nabíjania je veľmi jednoduchá:

 • Vrátane mikro-USB nabíjací kábel;
 • Pripojte jeden koniec kábla k slúchadlám;
 • Druhý koniec (s konektorom USB) sa pripojte k počítaču alebo konektoru notebooku;
 • Očakávajte kompletné poplatky.

Pre nabíjanie slúchadiel Bluetooth tiež Vhodná energetická banka a nabíjanie áut.

Upozorňujeme, že nabíjačka mobilného telefónu sa neodporúča použiť na bezdrôtový headset. Získanie napájania priamo cez telefón, môže byť poškodený populárny gadget, pretože sila batérie pre slúchadlá a nabíjanie sa nemusí zhodovať.

Neoriginálny alebo univerzálny kábel USB negatívne ovplyvňuje prácu headsetu, Vzhľadom k tomu, že je súčasťou dodávky je plne prispôsobený špecifickému modelu bezkontaktných slúchadiel. Použitie drôtov tretích strán môže viesť k nežiaducemu skresleniu zvuku, uvoľnenie konektora alebo, dokonca horšie, rozbitie, takže v prípade straty „natívneho“ kábla, je ľahšie kúpiť nový USB drôt zodpovedajúceho model ako výdavky na nové slúchadlá.

Majitelia bezdrôtových slúchadiel môžu mať nasledujúcu otázku: Je možné účtovať svoje obľúbené „príslušenstvo“ zo siete?

Ak chce držiteľ headsetu zvýšiť životnosť do svojho zariadenia, potom je takýto napájací zdroj veľmi nežiaduci.

Sila vývodu zvyčajne presahuje výkon bezdrôtového headsetu, a v dôsledku takýchto nabíjaní, rizík gadget sa stane nefunguje.

S cieľom rozšíriť život na slúchadlá, Stojí za zastavenie nasledujúcich jednoduchých pravidiel.

 1. Používajte iba originálny nabíjací kábel, ktorý je kompletný bezdrôtový headset.
 2. V prípade výmeny kábla nezabudnite venovať pozornosť parametrom prúdu prúdu nového drôtu, jeho integrity a súladu konektora.
 3. Počas nabíjania nepoužívajte bezdrôtové slúchadlá.
 4. Bez toho, aby ste sa nemuseli otočiť objem na 100%. V tichosti hudby, tým dlhšia batéria bude trvať.
 5. Pred nabíjaním sa pokúste úplne vypustiť bezdrôtové slúchadlá (podľa tejto položky pomôže rozšíriť životnosť batérie).
 6. Nenechajte sa ponáhľať, aby ste zariadenie pripojili k sieťovej sieti cez adaptér, ak takáto schopnosť nie je uvedená v pokynoch alebo v charakteristikách Bluetooth-slúchadiel.
 7. Naučte sa pokyny a nájdite požadovaný čas nabíjania zadaný pre tento model bezdrôtového headsetu.
 8. Dajte si pozor na stav diód v procese nabíjania, aby ste mohli vypnúť gadget z aktuálneho zdroja.

Pamätajte, že opatrný postoj k niektorej veci je schopný rozšíriť jej život.

Koľko času by sa malo účtovať?

Zvyčajne Lacné, rozpočtové vzorky vyžaduje nabíjanie každých 2-3 dní, zatiaľ čo drahé, Technicky pokročilé modely gadget schopný existovať bez nabíjania 7 dní a ešte viac. Dôležitým faktorom je intenzita používania headsetu Bluetooth.

Bezdrôtový čas nabíjania slúchadiel pre rôzne modely. V prvom rade to závisí od Kapacita batérie. Väčšina moderných „zástupcov“ bezdrôtového headsetu vyžaduje 1 až 4 hodiny nabíjania. Viac informácií by mali byť zverejnené v pokynoch pripojených k slúchadlám, v charakteristikách zariadenia alebo na balení / balení.

Ak sa informácie o nabíjaní Bluetooth-slúchadlá nezistili, použite špeciálnu mobilnú aplikáciu.

S ním môžete ľahko určiť časový segment potrebný na správne nabíjanie.

Nakoniec, niektorí výrobcovia moderných modelov bezdrôtových pomôcok poskytujú takúto funkciu ako Rýchly poplatok, ktorý vám umožní dobíjať zariadenie v čase od 1 do 3 hodín za 10-15 minút.

Treba pripomenúť, že nabíjanie náhlavnej súpravy Bluetooth by malo byť vždy oznámené. Pravidelné alebo epizodické prerušenie procesu môže viesť k poškodeniu gadgetu: Príliš rýchle vypúšťanie zariadenia môže nasledovať výrazné zhoršenie zvuku.

Ako zistiť, že slúchadlá účtované?

Stav nabíjania zariadenia zvyčajne signalizuje zmenu stavu indikátorov:

 • Biela alebo zelená farba hovorí o normálnej úrovni nabíjania;
 • Žlté farebné správy na zníženie polovice energie;
 • Červená farba varuje nízke poplatok.

Po úplnom nabíjaní sa diódy v niektorých modeloch nepretržite spaľujú, iné – blikanie alebo úplne odpojené. Je to dióda, ktorá je indikátorom plného poplatku.

Ale môže sa stať, že slúchadlá prestanú reagovať na nabíjačku. Porucha nabíjania signalizuje nasledujúce funkcie:

 • Pri pripojení k pamäti sa indikátor blikajú a po chvíli sa vypne;
 • Samotný bezdrôtový headset nereaguje na stlačenie alebo reštartovanie.

Čo môže byť príčiny?

V niektorých prípadoch existujúce pasáže zabraňujú gumový kompresor. V prípade potreby by sa malo odstrániť, pretože táto položka zasahuje do zriadenia kontaktu.

Dôvodom problému nabíjania môže byť v hniezdom mini-USB. V tomto prípade pomôže nahradiť chybnú časť.

Možno Samotný kábel, Čo tiež zabraňuje normálnemu toku nabíjania zariadenia. Zmena nefunkčného drôtu by mal tento problém vyriešiť.

Ak metódy opísané vyššie nie sú eliminované problémy, z ktorých sa zariadenie stále nenabíja, dôvod môže byť oveľa vážnejší.

Poškodený výkonový regulátor alebo chybný ACB Potrebujete profesionálnu náhradu, ktorá sa vykonáva v servisnom stredisku.

Sledujte vyššie uvedené pravidlá jednoduché a jednoduché. S pomocou ich pomoci môžete ľahko zvýšiť životnosť vášho obľúbeného bezdrôtového „príslušenstva“ a vychutnať si hudbu, kedy a kde to chcete.

Ako nabiť bezdrôtové slúchadlá Bluetooth Pozrite sa ďalej.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: