Ako nabiť stĺpec?

Každoročne k dispozícii viac a viac bezdrôtových gadgets k dispozícii spotrebiteľom. Stále častejšie sa môžete stretnúť s mladými ľuďmi v rukách s Bluetooth stĺpcom. Tieto zariadenia sa objavili v predaji 2-2,5 rokmi, ale teraz majú obrovskú popularitu.

Bezdrôtové stĺpce zahŕňajú štýlový dizajn, minimálna veľkosť, ale s týmto sa nachádzajú dosť výkonné reproduktory a batériu s veľkou kapacitou. Všetky tieto charakteristiky otočia mini gadget na plnohodnotné hudobné centrum. Na rozdiel od objemného káblového technológie, bezdrôtový gadget neobmedzuje poslucháč v pohybe.

Ale bez ohľadu na to, ako dlho, bezdrôtová technika pracovala v režime offline, skôr alebo neskôr v okamihu, keď sa musí nabíjať prenosné zariadenie. Nabíjanie Mini-stĺpca nebude vyžadovať extrakciu z puzdra batérie. Samotný proces je veľmi jednoduchý a nebude vyžadovať špeciálne zručnosti alebo ďalšie vzdelávanie.

Pravidlá nabíjania

Pred prvým nabitím batérie je potrebné čakať na jeho plné vypúšťanie. Je potrebné sa oboznámiť s pripojeným návodom na obsluhu. Proces nabíjania trvá približne 4 hodiny. Čas sa môže mierne zvýšiť alebo znížiť v závislosti od rôznych modelov.

Okrem samotného zariadenia, USB kábel je zahrnutý okrem samotného zariadenia, obsahuje USB kábel na nabíjanie. Preto pri výbere takéhoto modelu budete potrebovať dodatočne zakúpiť napájanie s vhodným odporovým zariadením vhodným pre jeden alebo iný typ zariadenia. Zvyčajne informácie o pevnosti prúdu potrebného na dobíjanie gadget sú uvedené na jeho obale.

Ak však vlastník stĺpca má smartfón alebo tablet, možno sa vyhnúť nákupu samostatného napájania. Blok z telefónu vo väčšine prípadov je vhodný pre bezdrôtový stĺpec.

Bluetooth stĺpce slávnych amerických a európskych výrobcov, ktorí majú vysoké náklady. Samostatná akvizícia sa nevyžaduje.

Napriek rôznym cenám alebo výrobcom môžu byť všetci mini reproduktory účtované dvoma spôsobmi.

Prečítajte si viac  Ako pripojiť viac televíznych televízorov na jednu anténu?

Zo zásuvky

Ak chcete nabiť reproduktor zo zásuvky, budete potrebovať kábel a napájanie. Ak chcete spustiť proces, musíte vykonať niekoľko akcií.

 • Vypnite stĺpec.
 • Nájdite svoje bývanie pomocou konektora Micro-USB. Nachádza sa na zadnom paneli zariadenia a najčastejšie skryté pod silikónovou zástrčkou.
 • Odstráňte uzáver, vytiahnite ju s nechtom alebo tenkým, ale nie akútnou položkou.
 • Jeden koniec drôtu s mikro konektorom vložkou do zásuvky na telese kolóny. A druhý koniec so štandardným USB konektorom vložte do napájania.
 • Napájací konektor na sieťovú mriežku.
 • Počkajte na úplné nabitie batérie.
 • Zakázať blok zo zásuvky.
 • Odstráňte drôt zo zásuvky stĺpca. Zatvorte silikónový zástrčku.

Prístroj môžete použiť ihneď po dokončení procesu nabíjania.

Z iného zariadenia

Existujú situácie, keď nebola zásuvka alebo napájanie. V tomto prípade môžete naplniť nabitie batérie z pracovného počítača, prenosného počítača alebo externého zdroja energie. To si vyžaduje dostupnosť USB drôtu a jasnú postupnosť akcií.

 • Vypnite mini-stĺpec.
 • Povoliť prenosný počítač alebo počítač.
 • USB kábel Pripojte tieto zariadenia. Konektor Micro Connect k stĺpci a štandardne – počítač.
 • Počkajte na nabíjanie.
 • Postupne odpojte drôt najprv z počítača, potom z stĺpca.

Stĺpec môžete použiť na tomto spôsobe nabíjania bezprostredne po jeho odpojení od napájania.

Stĺpec môžete nabíjať priamo z externej batérie, ani ho ani vypnite.

Táto metóda je veľmi vhodná na ceste, cestovaní, preprave, alebo keď je úroveň batérie nízka, a nie je možné prerušiť prehrávanie.

Ako pochopiť, že stĺpec nabitý?

Čas potrebný na dokončenie nabíjania batérie je uvedený v pokynoch pre jeho prevádzku. A vo väčšine modelov je 4 hodiny. Na rozdiel od gadgets, ktoré majú obrazovku alebo dotykový panel, ktorý zobrazuje stavové informácie o batérii, Pomocou špeciálneho indikátora môžete sledovať úroveň nabitia na stĺpci.

Prečítajte si viac  Všetko o kazetách pre atramentové tlačiarne

Indikátor úrovne nabíjania je 3-4 malé okrúhle otvory na stĺpci. Zvyčajne sú zvýraznené modrou farbou. Menší počet týchto otvorov svieti, tým nižšia je úroveň nabíjania. Jedno blikajúce svetelné svetlo označuje extrémne nízku úroveň nabitia a že zariadenie bude čoskoro vypnuté.

Ak sú všetky body jasné a nebližujú sa, znamená to, že stĺpec sa účtuje 100%.

Ako dlho je čas doľava pred koncom nabíjania, môžete súdiť podľa počtu osvetľovacích svetiel indikátora. Čo sú viac, tým menej času zostáva až do konca procesu.

Dlhodobá práca prenosného stĺpca priamo závisí od životnosti batérie. Rozšírte životnosť, ak je to správne nabíjať.

Pre plnú batériu sa musia vykonať niektoré požiadavky:

 • Zariadenie neodpájajte zo siete v predstihu pridelené na úplné nabíjanie;
 • Nepoužívajte napájanie s výkonnou silou inou ako aktuálnu pevnosť samotného zariadenia;
 • Nepoužívajte poškodený kábel USB;
 • Zabráňte výskytu ohyby, pretekov, holých častí na kábli;
 • vždy pevne zatvorte zástrčku priestoru, aby ste sa vyhli zasiahnutiu cudzích predmetov.

Dodržiavanie odporúčaní môžete ľahko nabiť bezdrôtový stĺp v akomkoľvek pohodlnom spôsobom. A zaostrenie na indikátor môžete vypočítať približný čas, kým sa zariadenie nedokončí a vložte ho na nabíjanie.

O tom, ako plne nabiť stĺpec, učiť sa v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: