Ako opraviť akčnú komoru na helmu?

Aby ste zachytili jasné momenty života, potrebujete akčnú komoru, ktorá vytvorí vysoko kvalitné fotografie a videá v akýchkoľvek extrémnych podmienkach. Výrobcovia ponúkajú užívateľom veľký výber pre zariadenia pre takéto zariadenia, vrátane upevnenia na helme. Zvážte pravidlá pre ich inštaláciu, ako aj niektoré odporúčania špecialistov.

Typy upevnenia na helme

Úroveň dynamického a vysoko kvalitného videa závisí od možnosti montáže. Najčastejšou možnosťou na stanovenie akčných kamier sa považuje za miesto jeho na helme. Vykonáva sa teda sloboda konania a je zabezpečený vynikajúci uhol sledovania. Upevňovacie prvky sú vhodné pre motocykel, cyklistické a lyžiarske prilby alebo skateboardistov.

Existujú rôzne typy fixácie.

  • Popruh. Elastické popruhy alebo ďasná sa cítia v špeciálnych dier na helme, čím sa upevní fotoaparát.

  • Možnosť závesu Používa sa na získanie širšieho uhla prezerania. Upevňovacie prvky majú 360 stupňov reverznej schopnosti.

  • Predĺženie umožňuje odstrániť fotoaparát z helmy pomocou špeciálneho dizajnu.

  • Lepidlo. Upevňovacie prvky na adhéznej základni zaručujú spoľahlivú upevnenie fotoaparátu. V tomto prípade môže byť držiak použitý so silným vetrom alebo zrážok.

Cyklisti a oblohy najčastejšie si vyberajú Spojovacia plošina vo forme popruhov a gumy. Ako aj pre helmu môžete použiť upevňovacie prostriedky Suchý zips. Podobné možnosti poskytujú možnosť zmeny pozície a uhla prehľadu. Univerzálne držiteľov Vhodné pre rôzne modely prilieb a akčných kamier.

Upravívy s otvormi vetrania vyrábať pre ski casak. Používajú popruhy z elastického materiálu, ktorý sa používa cez otvory a opravy. Táto možnosť sa môže použiť na cyklistické prilby a skateboardistov. Ale stojí za to zvážiť, že toto Typ fixácie nie je použiteľný pre motocyklové prilby. V tomto prípade si vyberte Zvláštny stojan, ktorý je pripevnený na povrch helmy pomocou bilaterálnej škótskej. Hvedecká dráha vytvára možnosť otáčania fotoaparátu pre 360 ​​stupňov. Ako aj zariadenie má špeciálne koleno Pre zmenu polohy.

Prečítajte si viac  Kazetové prehrávače: Charakteristiky a najlepšie modely

Pre motocykel si môžete vybrať Fixácia s otočnou platformou. Tam sú položené modely a svorky na umiestnenie na prilby. Pre extrémne podmienky sa vyrábajú špeciálne Zámky so západkou.

Závesné upevňovacie prvky môže prísť len pri balení. Aby ste nestratili zariadenie, je pevné Poistný lano.

Ak chcete ubytovať držiak na hornej strane helmy, stojí za to zvoliť upevňovače s západkou v tvare J. Fixácia zabezpečí zvýšenie vzdialenosti od spojovacích materiálov do fotoaparátu a prilba nebráni preskúmaniu.

Tam sú vzdialené platformy. M-tvarovaný dizajn je vybavený koleno Odstránenie fotoaparátu. Sa vzťahuje v prípadoch, keď je potrebné odstrániť. Upevňovacie prvky sú zabezpečené lepiacou plošinou. Môžete tiež pripojiť platformy na suchý zips predĺženie. Dizajn nielenže umožní odstrániť sami seba, ale tiež zachytáva všetko na pozadí v pozadí.

Pravidlá inštalácie

Pred upevnením zariadenia musíte vybrať miesto na povrchu prilby, kde sa vykoná maximálny kontakt držiaka s prilbou. Mnoho modelov ochranných prilieb majú reliéfny povrch. Reliéf môže byť obrevený obrezaním niektorých častí lepidlá lepidla. Dostane najlepšiu spojku s povrchom.

Nespokojujte fotoaparát ďaleko na zadnej strane. Musíte si vybrať miesto pre optimálny uhol fotoaparátu.

Pred uložením zámku potrebujete Jasná prilba. Ak to chcete urobiť, použite bavlnený disk alebo handrový zametanie v alkoholickej kvapaline. Neodporúča sa používať silné riešenia. To môže poškodiť povlak. Takýto postup pred upevňovačom poskytne spoľahlivejšiu fixáciu na odstreďovacej a čistom povrchu. Pomocou svoriek na lepiacom základe je potrebné jasne dodržiavať pokyny výrobcu.

Pri inštalácii upevňovacích materiálov potrebujete stlačiť na svahu. Potrebuje to byť opatrne a nastaviť silu lisovania. Zariadenie je potrebné na polovicu minútu. Potrebné sledovať Kontakt zámku s povrchom bol najviac hustý. Potom sa prilba ponechala na jeden deň na úplné sušenie lepidla.

Prečítajte si viac  Vyberieme nábytok v modernom štýle: Moderné módne trendy

Najjednoduchší spôsob, ako opraviť akčné kamery na ski a cyklistické prilby. Majú špeciálne otvory, v ktorých je pás upevnený. Otvory sa nachádzajú na hornej alebo bočnej strane.

Tipy a odporúčania

Pri výbere držiaka pre akčné kamery sa odporúča dodatočne zakúpiť Sada samolepiacich základov a liniek pre poistenie. Ak je chvíľku, keď sa zariadenie náhle môže rozbiť z upevňovacích prvkov, potom môže extra pás zabrániť pádu. Poisťovatelia, ako je platforma, musíte si vybrať Na Scotch 3m. Uvedenie bezpečnosti, musíte si vybrať optimálnu vzdialenosť, ktorá je vybraná na základe dĺžky poistného kábla.

Pri výbere stojí za to zaplatiť pozornosť prítomnosti pogumovaných prvkov. Gumová základňa eliminuje možnosť kontroly svorky.

Pre prilby je lepšie vhodné Zakrivená plošina. Kvalitná platforma poskytuje spoľahlivé upevňovacie prvky akčnej komory a eliminuje zbytočné vibrácie. Zároveň sa pri prezeraní robí obraz a video a príjemné. Nebojte sa, že upevňovacie muchy alebo sa rozpadne. Pri výrobe zariadenia sa testuje rýchlosťou až 300 km / h. Okrem toho sú takéto upevňovacie prvky veľmi spoľahlivé pri použití pod vodou.

Akčné kamery vám umožňujú strieľať vysoko kvalitný obsah vo všetkých podmienkach. Špeciálne zámky sa používajú na spoľahlivé upevnenie zariadenia, ktoré sa líšia v každom inej spôsoby upevnenia. Najpohodlnejšia možnosť sa uvažuje Upevňovacie prvky akčných kamier na helme. To vám umožní odstrániť dynamické videá počas motokros, cyklistiky alebo skateboardingu. Voľba platformy závisí od priameho účelu a podmienok, v ktorých sa zariadenie bude používať.

V ďalšom videu sa dozviete, ako správne upevniť akčnú komoru na lyžiarsku helmu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: