Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

V posledných rokoch sa mobilná technika vyvíja rýchly rýchly tempo. Mnohé gadgets nielenže sa stali prístupnými, ale môže sa tiež pochváliť množstvom technických možností. Samozrejme, predajným lídrom je Apple, ktorý ponúka svojich zákazníkov prišli k svojim klientom. Jednou z výhod zariadenia Americas je možnosť jednoduchej a rýchlej synchronizácie s inými zariadeniami. Napríklad užívateľ bez problémov môže konfigurovať pripojenie telefónu a konzolu alebo televíziu. Mnohí sa pýtajú, Môžem pripojiť iPhone k televízoru, napríklad, populárna značka LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Za to, čo je potrebné?

Prečo sa dokonca snažíte konfigurovať pripojenie smartfónu do Kórejskej značky TV? Takáto synchronizácia bude zaujímavá len pre používateľov, ktorí majú bežné televízory bez inteligentných funkcií. Medzi hlavné možnosti takéhoto pripojenia, môžete priradiť nasledovné.

 1. Zobraziť multimediálne súbory, vrátane filmov a seriálov v reálnom čase.
 2. Vedenie prezentácií a multimediálnych predstavení.
 3. Počúvanie hudby, komunikácie prostredníctvom sociálnych sietí.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako vidíte, dôvody, pre ktoré by mal byť smartfón pripojený k televízoru, sada.

Ak chcete synchronizovať, budete musieť vybrať typ pripojenia, pretože nie všetky televízory poskytujú podobnú príležitosť. Preto by sa pri pokuse o synchronizáciu platili, je v tomto okamihu.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Káblové metódy

Randiť Najspoľahlivejším spôsobom pripojenia iPhone k televízoru LG je káblový. Poskytuje stabilné spojenie, ktoré sa nerozbije a charakterizuje vysokou rýchlosťou.

Usb

Táto metóda synchronizácie je jedným z najjednoduchších a najdostupnejších používateľov. Hlavná výhoda metódy Je to ihneď po pripojení smartfónu dostane možnosť účtovať, čo je veľmi pohodlné. Okrem toho je toto rozhranie prítomné v takmer akejkoľvek modernej technike. Existujú však niektoré nedostatky takejto spojenia. Po synchronizácii sa obrazovka iPhone už nebude môcť prehrávať žiadne súbory, pretože smartfón bude použitý ako pamäťové ukladanie.

Kábel pre pripojenie bude potrebné zvoliť v závislosti od toho, ktorý model smartfónu sa používa.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

HDMI

Pripojte americký smartfón do kórejskej televízie a S digitálnym rozhraním HDMI. Treba poznamenať, že mobilné telefóny, vrátane iPhone, zvyčajne nie sú vybavené podobnými konektormi, takže budete musieť použiť špeciálny adaptér. Dnes existuje obrovské množstvo podobných adaptérov na trhu, čo do značnej miery zjednodušuje proces pripojenia. Pri výbere kábla nevyhnutne Musíte vziať do úvahy model smartfónu, pretože v tejto veci má zásadný význam.

Jednou z výhod pripojenia HDMI je, že nastavenie všetkých parametrov sa vykonáva automaticky.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ak sa vyskytne chyba, potom budete potrebovať nejaké softvérové ​​manipulácie, Na dosiahnutie pozitívneho výsledku. Po prvé, musíte sa uistiť, že je na televízore aktivované príslušné rozhranie. Okrem toho budete musieť vybrať ho ako hlavný zdroj signálu. Iba potom, čo sa obraz zobrazí na veľkej obrazovke. Pripojenie cez HDMI teda vyžaduje minimálne manipulácie, čo robí taký spôsob, ako jeden z najviac optimálnych.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Av

Pripojte iPhone na televízor LG S analógovým káblom, ktorý sa nazýva aj AV alebo TULIP. Táto metóda sa zvyčajne uchyľuje v prípadoch, ak je model televízora zastaraný a nie sú v ňom žiadne moderné rozhrania. Použitie adaptérov a analógového kábla umožňuje synchronizáciu. Hlavnou nevýhodou je, že výstupný obraz nebude môcť pochváliť vysokú kvalitu, pretože analógový kábel neumožňuje zobraziť mediálne súbory v moderných formátoch.

Ak chcete pripojiť, môžete použiť niekoľko typov káblov.

 1. Composite, rozlišovacia značka, ktorá sa skladá z 3 zástrčiek a jedného USB výstupu. Takýto kábel môže používať majiteľov iPhone 4s a starších modelov spoločnosti.
 2. Komponent, ktorý vo svojom vzhľade pomerne výrazne pripomína prvú možnosť. Výrazná funkcia v prítomnosti ďalších zástrčiek, ktoré potrebujú vysielať obraz s maximálnou kvalitou.
 3. VGA – používa sa na synchronizáciu televízora a moderných verzií iPhone.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako sa pripojiť bez vodičov?

Ak máte inteligentnú televíziu, potom Môžete sa pokúsiť pripojiť vzduchom, Nepoužívajte žiadne vodiče a káble.

Airplay

AirPlay Protocol je rozvoj spoločnosti Apple Apple a poskytuje možnosť priamo pripojiť smartfón k televízoru. Ak chcete urobiť, prejdite na príslušné nastavenia, po ktorom je potrebné vybrať vhodné zariadenie v zozname a synchronizovať.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

WiFi

Treba poznamenať, že nie všetky televízory z kórejskej spoločnosti sa môžu pochváliť prítomnosťou modulu pre bezdrôtové pripojenie. Takéto zariadenia sú len v inteligentných modeloch. Umožňujú ísť do globálnej siete bez pripojenia pred káblom alebo iným vybavením. Preto sa Wi-Fi pripojenie považuje za najpohodlnejšie a praktické.

Pred vykonaním úplnej synchronizácie smartfónu z „Apple Company“ a TV, musíte nainštalovať špeciálnu aplikáciu. LG vyvinula žiadosť o riešenie takýchto úloh s názvom Smart Share.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Pre smartfón bude tiež musieť byť inštalovaný špeciálny program. Sú dnes obrovské množstvo a najobľúbenejšie a ľahko použiteľné je Twonky lúč.

Ak chcete konfigurovať a pripojiť, musíte dodržiavať nasledujúce odporúčania.

 1. Otvorte program a začiarknite políčko v ponuke, umožňuje zobraziť obrázok na obrazovke.
 2. Vyberte súbor médií, ktorý chcete prehrať na obrazovke a potom nájdite dostupné zariadenia v zozname. Tu potrebujete vybrať televízor na zobrazenie obrázka a videa.
 3. Začne sa prehrávanie, mali by ste kliknúť na „Bearning“.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Tento spôsob pripojenia vzduchom nie je jediný. Nedávno bola aplikácia populárne Imediashare, Synchronizácia, v ktorej sa vykonáva prakticky v rovnakom princípe. Jediným rozdielom je, že užívateľ bude musieť zadať heslo z bezdrôtovej siete. Kórejská spoločnosť vyrába niektoré televízory, ktoré sú vybavené Wi-Fi priama funkcia. Charakteristickým znakom funkcie je, že umožňuje pripojenie bez použitia smerovača. Avšak, na použitie, mali by ste predkonfigurovať systém v časti „Sieťová“. Tam si môžete vybrať iPhone, potom, čo sú obe zariadenia okamžite synchronizované.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Jedným z najobľúbenejších a rýchlo sa rozvíjajúcich technológií na svete dnes je Google Chromecast, ktorý sa používa aj na pripojenie iPhone pre bezdrôtový modul. Hlavným znakom zariadenia je, že by sa mal vložiť do konektora HDMI, po ktorom hrá úlohu smerovača. Zvyčajne sa používatelia uchyľujú k používaniu podobného modulu v prípadoch, keď ich televízor nie je vybavený modulom Wi-Fi.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Apple TV

Apple TV je Multimediálna konzola, ktorej použitie umožňuje synchronizovať váš smartphone a televízor. Proces pripojenia sa vykonáva vďaka protokolu Wi-Fi. Neexistujú žiadne požiadavky na predponu, ale smartfón by nemal byť starší ako 4 generácie.

Pred začatím synchronizácie musíte aktualizovať operačný systém na všetkých zariadeniach, pretože inak bude vydaná chyba pripojenia.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Proces pripojenia iPhone k televízoru z Kórejskej značky obsahuje nasledujúce kroky.

 1. Spustenie konzoly, po ktorej bude potrebné pripojiť ho k televízoru z kórejskej značky.
 2. Sme presvedčení, že smartphone a prefix z „Apple Company“ sú pripojené k jednej lokálnej sieti.
 3. Vyberte menu AirPlay a vyhľadajte zariadenie, ktoré potrebujete na prispôsobenie smartfónu s TV.

Spojenie iPhone smartphone na kórejskú televíziu teda umožňuje sledovať televíziu, prehrávanie videa alebo riadiaceho multimediálneho obsahu. Ak ste duplikovať obrazovku alebo zapnite ho, môžete priradiť oba zariadenia a zobraziť všetky mediálne súbory na veľkej obrazovke.

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG?

Ako pripojiť iPhone na televízor LG, pozrite sa na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár