Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Ak kvalita vstavaných reproduktorov alebo systém reproduktorov nestačí na prehrávanie čistého a surround zvuku, odporúča sa vybrať pohodlné a funkčné slúchadlá. K PC môžete ľahko pripojiť káblové alebo bezdrôtové slúchadlá. Budú užitočné nielen na počúvanie hudby, ale aj na sledovanie filmov a komunikovať v hlasových posloviach. Proces spojovacích slúchadiel je jednoduchý, hlavnou vecou je dodržiavať postupnosť akcií a poznať určité funkcie.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Základné pravidlá

Pred pripojením slúchadiel do počítača so systémom Windows 7, Musíte sa zoznámiť s počítačom PC. V súčasnosti sú takmer všetky základné dosky vybavené vstavanými zvukovými kartami. Obsahujú prístavy na pripojenie akustických zariadení a slúchadiel.

Ak sa chystáte pripojiť headset na moderný model systémovej jednotky, je lepšie použiť predné konektory.

Hlavná rys moderných zvukových kariet Je to, aby automaticky spracovali zvuk, aby sa dosiahla maximálna kvalita. V tomto prípade dokonca aj štandardné telefónne slúchadlá zaznie na optimálnej úrovni.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Pri prezeraní prístavov základnej dosky je zrejmé, že výrobcovia používajú označenie nielen s pomocou listov, ale aj farieb. Pomáha správne vykonávať spojenia rôznych typov techník. Pre slúchadlá (či už ide o kompaktný headset z telefónu alebo veľkého zariadenia uzavretého typu pre hráčov), musíte použiť šalát (zelený) konektor. Ružová je určená pre slúchadlá. Pri použití headsetu s mikrofónom má 2 zástrčky, z ktorých každý je vložený do príslušného portu.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Pripojenie

Ak chcete začať pomocou náhlavnej súpravy, Ak chcete začať, musíte sa pripojiť. Požadovaný konektor možno nájsť na zadnom alebo prednom paneli PC systémovej jednotky. Ak slúchadlo pripojíte k notebooku, port musí byť založený na boku. Moderné aj zastarané počítače sú vybavené štandardnými konektormi 3,5 milimetrov, určených na headset a rôzne akustické zariadenia. Zasuňte zástrčku slúchadiel do portu príslušnej farby. Tiež výrobcovia používajú ikony (obrázok slúchadiel alebo mikrofónu v konkrétnom konektore).

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Proces pripojenia sa vykonáva nasledovne.

 1. Po vložení zástrčky slúchadiel do portu, musíte otvoriť menu „Štart“. Prístup k nemu sa vykonáva cez ovládací panel, ktorý je zvyčajne v spodnej časti obrazovky.
 2. Ďalšia požadovaná časť – „Zariadenie a zvuk“.
 3. V okne, ktoré sa otvorí, musíte nájsť položku „Prehrávanie“, potrebné slúchadlá a po pravým tlačidlom myši.
 4. Ak chcete zopakovať zvuk, ktorý nie je cez stĺpce, ale cez slúchadlá, musí byť nové zariadenie zvolené ako predvolené zariadenie. Tento parameter vyberte v menu a uložte zmeny.
 5. Pre presnejšie nastavenia slúchadiel musíte znova otvoriť kontextové menu a prejsť na časť „Vlastnosti“. V tomto okne môžete zmeniť parametre zvuku, zmeniť úroveň hlasitosti, nastavte rýchlosť odberu vzoriek, zmeňte ikonu zariadenia a vykonajte iné nastavenia.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Synchronizácia počítača a bezdrôtová headset

Kvôli nedostatku drôtov Bluetooth slúchadlá ocenili mnoho moderných používateľov. Toto sú praktické a pohodlné používať zariadenia, ktoré možno použiť pri práci v počítači alebo televízore. Pracujú tiež pozoruhodne s akýmikoľvek mobilnými zariadeniami. Hlavným rozdielom takýchto zariadení je prítomnosť vstavaného modulu Bluetooth. Pri prenose slúchadiel do režimu párovania, robí špeciálny signál, ktorý zachytáva ďalšie zariadenie. V dôsledku toho sa vyskytne bezdrôtová synchronizácia.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Na úspešné pripojenie musí mať špeciálny adaptér počítač alebo inú techniku, s ktorou sa vyskytne párovanie.

Tento modul je zabudovaný do väčšiny modelov notebooku. Keď je headset pripojený k stacionárnemu PC vo väčšine prípadov, adaptér je zakúpený samostatne. Má malé veľkosti a pripomína konvenčné USB flash disk. Takže sa uskutočnilo párovanie, malo by to byť aktívne.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Pripojenie bezdrôtových slúchadiel do počítača s operačným systémom Windows 7 sa vykonáva podľa takejto schémy.

 1. Ak si nie ste istý, či je na počítači modul Bluetooth, je potrebné skontrolovať. Môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi. Môžete navštíviť časť „Zariadenie“ otvorením „Ovládací panel“, a to aj dostupnosť adaptéra bude indikovať príslušnú ikonu vedľa hodín a dátumu na paneli úloh. Ďalšia možnosť – zadanie príkazu WIN + R a po pridaní MSC. Ak je modul zabudovaný, zobrazí sa v zozname.
 2. Adaptér, ktorý je zakúpený samostatne, je pripojený cez USB port a zahrnúť. Ak chcete dobre fungovať, budete musieť nainštalovať ovládač.
 3. Odporúča sa stiahnuť softvér na webovej stránke výrobcu. Tiež môže byť nainštalovaný z disku, ktorý prichádza v súprave. Pre fungovanie potrebujete skutočnú verziu programu.
 4. Zapnite slúchadlá a preneste ich do režimu párovania. Musia byť v optimálnej vzdialenosti od počítača.
 5. V niektorých prípadoch je pripojenie automaticky. Ak sa to stane, musíte nájsť v nastaveniach protokolu Bluetooth na počítači.
 6. Ak chcete urobiť, prejdite na „Zariadenia“ a výberom Bluetooth, kliknite na ikonu „+“. V zozname by sa mal zobraziť názov slúchadiel. Vyberte ho s kurzorom.
 7. Ak je potrebné, aby bol systém vložený, aby ste zadali kód, môžete ho nájsť v návode na obsluhu pre headsetu. Môžete tiež vyskúšať štandardnú možnosť: „0000“ alebo „1234“.

Poznámka: Táto schéma môže byť použitá na pripojenie slúchadiel do notebooku alebo počítača s desiatou verziou systému Windows.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Ako nastaviť?

Dosiahnuť maximálnu úroveň pohodlia pri používaní slúchadiel, Musíte nakonfigurovať parametre hlasitosti. Na tento účel otvorte ovládací panel zvuku, navštívte kartu s názvom „Prehrávanie“ a vyberte požadované zariadenie kliknutím na to 2 krát ľavé tlačidlo myši.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Úroveň hlasitosti a rovnováhu

Ak chcete konfigurovať tieto parametre, musíte otvoriť časť „Úrovne“. Celkový objem je nastaviteľný pomocou posuvníka. Tieto zmeny môžete vykonať aj, ak môžete kliknúť na ikonu vo forme reproduktora na paneli úloh. Potom, čo musíte skontrolovať slúchadlá a v prípade potreby znova nakonfigurovať. Môžete tiež nastaviť prevádzku ľavého a pravého audio kanálu. Kliknite na „Zostatok“, skontrolujte nastavenie a uložte zmeny. Úrovne oboch kanálov sa automaticky zmenia pri zmenách úrovne hlasitosti.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Zvukové efekty

Rôzne účinky, ktoré sa tiež nazývajú zlepšenie kvality zdravia, môže byť povolené v časti Vylepšenia. K dispozícii je konkrétny zoznam účinkov v závislosti od modelu zvukovej karty a verzie ovládača. Všetky vylepšenia zvuku sa automaticky odpojia, ak je vypnutie všetkých vylepšení parameter. Odstráňte ho a systém bude nezávisle zmeniť zvuk, čistejší, zvonenie a objemné.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Môžete tiež zvoliť konkrétny efekt a po kliknutí na nastavenie nastavenia nastavenia (Preložené do ruského – „Setup“). Pre každé účinky poskytli ich nastavenia. Špecialisti vypracovali zoznam najobľúbenejších vylepšení na PC.

 1. Parameter Bass Boost sa odporúča, aby sa umožnilo počúvanie nízkej frekvenčnej hudby. Optimálna frekvencia slúchadiel je 50-100 Hz a parameter zisku je 3-12 dB. Pre povesť sa odporúča presná hodnota.
 2. Pri použití prijímačov zahŕňajú virtuálny priestor. Kóduje multikanálový zvuk v stereo.
 3. Ak chcete nastaviť časový limit, používa sa zlepšenie ekvalizéra.
 4. Parameter vyrovnávania hlasitosti sa používa na vyrovnávanie tichých a hlasných zvukov.

POZNÁMKA: Údaje o vylepšení sa odporúčajú, aby zahŕňali pri používaní slúchadiel s mikrofónom a bez neho. Výsledok kalibrácie môžete odhadnúť pomocou tlačidla náhľadu. Keď sa stlačí, systém stráca zvukový súbor.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Vzorkovanie

Ak je to potrebné, môže užívateľ konfigurovať frekvenciu odberu vzoriek. Tento parameter sa zmení v karte „Rozšírené“. Je užitočné na počúvanie vysoko kvalitných zvukových záznamov, v ktorých je frekvencia nad 48 kHz. Pri prehrávaní štandardných súborov kvality sa tento parameter môže preskočiť. Ako predvolené nastavenia je lepšie vybrať položku „16 bitov, 48000 Hz“.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Zvuk Surround

Nasledujúce zmeny Vykonávané v okne „priestorové zvuk“. Odporúča sa vybrať jeden z parametrov:

 • „Zvukový zvuk 7.jeden „;
 • „Okná pre slúchadlá“.

Tento efekt je lepšie použiť pri sledovaní filmov alebo počas hry.

Pri použití nových slúchadiel je odporúča pridať ich na prehrávanie zariadení a prepínanie ako predvolený headset.

Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

Možné problémy

   Ak ste presvedčení, že používate pre pripojenie pracovníkov slúchadiel, ale keď synchronizácia stále nemá žiadny zvuk, problém môže byť v nasledujúcom texte.

   1. Pri párovaní káblových slúchadiel, starostlivo vyhodnotiť kábel na poškodenie. Aj keď kábel vyzerá celý, Príčina poruchy môže byť vnútornou prestávkou. Mnohí používatelia často tvár. Opravte problém len opravou.
   2. Opatrne skontrolujte zástrčku. Musíte tiež skontrolovať porty počítača, prostredníctvom ktorého je pripojený headset. Časom sú oxidované a upchaté prachom. Odporúča sa pravidelne čistiť.
   3. Odhlásiť sa, Či sú slúchadlá zvolené ako predvolené zariadenie. Možno počítač posiela signál na iné gadgets alebo zvuk prechádza reproduktormi.
   4. Ďalším dôvodom nedostatku zvuku – Panel je zakázaný, do ktorého je konektor pre párovanie. Skontrolujte ho v správcovi zariadenia. Otvorenie tejto časti môžete aktivovať a deaktivovať audio kartu a ďalšie komponenty počítača.
   5. Keď počítač nenájde vôbec a nepoznajú slúchadlá, s najväčšou pravdepodobnosťou, Problém je zastaraný ovládač zvukovej karty (poplatky). Opraviť to len bez profesionálov. Musíte sa naučiť model dosky, navštívte oficiálnu stránku výrobcu a stiahnite si najnovšiu verziu programu.
   6. Niektoré slúchadlá sa predávajú kompletné s špeciálnym ovládačom, ktorý sa má nainštalovať pred pripojením.
   7. Pri párovaní bezdrôtových slúchadiel, uistite sa, že A modul Bluetooth je aktívny.

   Ako pripojiť slúchadlá do počítača Windows 7?

   Ako pripojiť Slúchadlá Bluetooth do počítača pomocou operačného systému Windows, pozrite si ďalšie video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár