Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Počítače v posledných 15 rokoch výrazne upevnili herné konzoly ako hlavné zariadenie videohier, ale také prerozdelenie vplyvu je spôsobené univerzálnosťou PC, ktorá je vhodná aj pre prácu, a pre hry. Pokiaľ ide o vášnivých hráčov, mnohí z nich neveria, že úplné potešenie z procesu môže priniesť dobrú konzolu. Medzi ďalšie značky a modely, rôzne verzie PlayStation z Sony boli vždy považované za najlepšie z najlepších na trhu, a toto vyhlásenie ešte nestratilo svoj význam. V týchto položkách zvážte podrobne, ako pripojiť Sony Playstation na TV.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Funkcie pripojenia

Kúzlo Sony Playstation je, že ho môžete pripojiť k televízoru, môže vážiť rôzne spôsoby. Kvôli tomu Nepotrebujete konkrétnu televíziu pre predponu konkrétneho modelu – vo väčšine prípadov, prítomnosť aspoň niektorých konektorov vám umožní pripojiť konzolu a starú, a do novej televízie. V niektorých prípadoch, pravda, adaptéry budú musieť oddelene, ale stále stoja gameman oveľa lacnejšie ako náhrada televízora k modernejšiemu modelu.

Z mechanického hľadiska je postup pre pripojenie hernej konzoly rovnaký pre všetky verzie PS, ale zároveň bude súbor rozhraní k dispozícii na pripojenie bez ďalších adaptérov.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Tak, prezentované vo vzdialenosti 2006, ale doteraz v niektorých miestach, súčasný PS3 má plnohodnotný súbor tulipánov, zatiaľ čo PS4, ktorý spadol na trh až na konci roka 2013, cez tulipány je už pripojený len cez Adaptér, pretože v čase, keď začal prijať popularity Universal HDMI konektor. V rovnakom čase Skutočná rarita je ps2 – sa objavila pred vývojom prvého štandardu HDMI, takže ho pripojil k zvyčajnému jednému dnes nie je vždy TV jednoducho – tam všetky káble končí tulipánom.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Po vypočítaní na pripojenie konzoly k televízoru cez adaptér je potrebné vziať do úvahy skutočnosť, že nie každý je vhodný pre určitý model playstation. Formálna schopnosť držať zástrčku v hniezde ešte nehovorí o kompatibilite. Tak, Prevodník, ktorý pracuje na princípe „z HDMI vo VGA“, nebude fungovať s PS4, hoci na hniezdach sa zdá, všetko je v poriadku. Zakúpením predpony a adaptéra v špecializovanom obchode sa neváhajte nastavte otázku konzultantov, pokiaľ ide o kompatibilitu – to pomôže vyhnúť sa rôznym nepríjemným prekvapeniam.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Metódy

Najnovšie modely PS sú už teoreticky dovolené robiť bez drôtov, ale stále maximálna kvalita obrazu je možné získať len vďaka káblu, nastavenie synchronizácie sa tiež vyskytuje, a nie všetky moderné televízory sú už spojené s kategóriou „SMART“. Stručne povedané, určite potrebujeme kábel, a japonský výrobca veľmi láskavo umožňuje vybrať jednu z mnohých možností, vďaka ktorým sa môžete pripojiť k ľubovoľnému televízoru, ktorý je stále schopný rozdávať obrázok.

 • HDMI. Tento štandard bol považovaný za mnoho rokov, aby bol najrelevantnejším káblovou cestou na pripojenie konzoly k TV. Akákoľvek moderná televízia je takýto konektor musí byť. Metóda je dobrá, pretože jeden kábel sa prenáša a obrázok a zvuk a obrázok sa zobrazí v maximálnej kvalite a bez závesu. V modernej playstation sa v balíku prichádza požadovaný kábel.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

 • HD / AV. Táto možnosť je slušná alternatíva k vyššie opísanej metóde s HDMI – Aspoň, obraz by mal tiež získať vysokú kvalitu a nie brzdiť. Ďalšou vecou je, že požadovaný kábel nie je nikdy zahrnutý do konzoly, takže sa bude musieť nakupovať samostatne v každom prípade. Upozorňujeme, že zodpovedajúce konektory nie sú v každej televízore, či už staré alebo nové modely, takže nestrácajú peniaze, kým sa nezaujímate, aby táto metóda pripojenia bola vhodná pre vás.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

 • RCA. Ak bol predchádzajúci kábel podobný tulipánom, potom sú v ich klasickej forme. Pre moderné televízne modely je tento formát, možno už zastaraný – aj keď sú zachované zodpovedajúce konektory, obraz bude úprimne chróm. Ďalšou vecou je, že staré televízne modely boli v skutočnosti ostré na tento formát prenosu signálu a priori nemal impozantný moderný obraz, takže by nemalo byť žiadne významné skreslenie. V nastavení PS3 sú štandardne prezentované káble s tulipmi, takže vlastník konzoly môže vyskúšať takéto pripojenie zadarmo.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

 • S-video. Dnes je už tak zastaraný spôsob, ako sa pripojiť k televízoru, ktorý sa používa len na prácu so starými televíznymi modelmi a na tej istej logike Tento štandard sa nezdá byť rozumný na použitie s relatívne novým PS4. Aby ste dosiahli viac alebo menej kvalitných obrázkov z takéhoto konektora, jednoducho nebude fungovať – ​​tento štandard bol široko populárny v 90. rokoch dvadsiateho storočia a odvtedy sa nevyvinula a stratila svoje miesto na nové nové štandardy relevantné. Zo zrejmých dôvodov, takýto kábel nebude v štandardnej konfigurácii; ani konzola, žiadna nová televízia, ale aj na kúpu oddelene, pretože nebola dlhá doba. Ak chcete byť úprimní, dnes táto možnosť je v hlbokej rezerve, keď majiteľ konzoly nechce kúpiť novú televíziu v krajine alebo v obci, ale je pripravený vziať s ním v takýchto cestách.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

 • Scart. To je ekvivalent relatívne dobrého RCA rozhrania, ale je menej pravdepodobné, že sa stretáva a poskytuje výrazne nižšiu kvalitu, to znamená, že podobná podobnosť konektorov je len to, že zariadenie má vždy RCA alebo SCART, ale nie naraz. K dnešnému dňu je to veľmi vzácna možnosť pripojenia, ktorá nevydá kvalitu nad zastaraným 480R.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

 • Vga. Ďalším vznikom z vzdialenej minulosti, ktorá je najčastejšie spojená s pripojením k starému počítačovému monitoru, ale v skutočnosti takéto hniezdo v jednom čase bolo charakteristické pre niektoré televízory. Je to veľká rarita v našej dobe, ale ak iné riešenia nie sú vhodné, budete musieť vziať samotný kábel a adaptér, pretože jednoducho nie je žiadnym vhodným výstupom v prípade konzoly.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Nastavenie

Ak ste šli najvhodnejším spôsobom a pripojte sa k HDMI, najprv pripojte k konzole sieťového kábla a nalepte ho do zásuvky. Ak zariadenie funguje a všetko je v poriadku s ním, červené svetlo sa rozsvieti – potom vložte kábel HDMI do príslušných konektorov na televízore a konzolu. Pri úspešnom pripojení bude počuť charakteristické kliknutia. Konfigurácia displeja ďalej je extrémne jednoduchý – s diaľkovým ovládaním z televízora, vyberte ako zdroj signálu HDMI-JACK, môžete nainštalovať všetky hry a prehrávanie.

Kábel HD / AV je ťažké zmiasť s niečím iným, pretože na konci jednej šnúry bude naraz päť zástrčiek naraz, z ktorých niektoré bežné tulipány sa pripomínajú bolesť.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Každý z nich musí byť zahrnutý do správneho hniezda, ale pre jednoduchosť pochopenia, každá zástrčka je označená nielen listom, ale aj farebné označenie je logickou úlohou na úrovni materskej školy. Ak máte záujem, L je ľavý kanál audio signálu, r je v poriadku a ostatné tri sú zodpovedné za prevod obrazu vo vynikajúcej kvalite.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

RCA – rozpoznateľná trojná zástrčka bielych, žltých a červených farieb, ale bez ďalších širokých konektorov. Rovnako ako v prípade HD / AV, sú špecificky označené rôznymi odtieňmi, takže pri pripojení bolo ťažké zmiasť hniezda. Podobne ako vyššie uvedené štandardy je červená zástrčka pravý zvukový kanál, biely – vľavo a žltá zástrčka je zodpovedná za prenos video signálu.

S-VIDEO – charakteristická zástrčka s hustým zaobleným „obvodom“ a niekoľkými hrotmi vo vnútri, schopný volať veľa nostalgie u tých ľudí, ktorí si stále pamätajú na „staré časy“. Farebné označenie je prítomné na takýchto „primitívnych“ tulipánoch nie vždy, takže je potrebné starostlivo zamerať na abecedskú. Drôty sa vkladajú len v televízore vypnuté, zapnite antédilnú slepú jednotku. Nestojí za to a dúfam, že takáto technika samotná bude určiť pripojenie, takže musíte vystúpiť diaľkové ovládanie a vysvetliť jej presne to, čo je zdroj signálu, ktorý chceme zobraziť na obrazovke.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Medzi všetkými, ktorí sme boli vnímaní vyššie, SCART je spôsob, ako sa pripojiť, kde inde, ako sa hovorí, bude musieť „tancovať s tamburínom“, až kým technika nezačne pracovať normálne.

Tento kábel nie je jednoducho dodaný kompletný s konzolou – je v zásade nie je vybavený ani výstupom takéhoto štandardu, takže si musíte kúpiť špeciálny adaptér, ktorý sa pripája k výstupu AV typu. Pripojenie jemnosť lži v skutočnosti, že niekoľko zástrčiek, ale vývojári normy sa neobťažovali aspoň v marci, takže vrecko bude mať náhodne – až kým sa nedosiahne nejaký prijateľný výsledok.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Pripojenie cez VGA je vo všeobecnosti špeciálny zážitok v živote hráča, pretože samotný je štandard navrhnutý tak, aby prenášal len video signál a zvuk zostáva niekde za scénami. Problém, samozrejme, je vyriešený, ale potom nepotrebujete adaptér, ale konvertor – prijímanie kompozitného signálu z konzoly, zobrazí obraz na televíznom displeji, ale pre zvuk na špeciálny konektor na konvertore Pripojiť nezávislé slúchadlá alebo zvukový systém. Adaptéry HDMI-VGA môžu prevziať samostatný USB napájací konektor alebo bez nej – pre playstation, je to zvyčajne nepropavné. V rovnakej dobe, stará televízia alebo monitor niekedy prisahajú, volania vstupného signálu nie je súčasťou jeho prevádzkového rozsahu – to znamená, že zariadenie jednoducho nevytiahne 1080p. Exit Tu je jeden: Úplne resetujte nastavenia konzoly a potom ho prekonfigurovať na vydávanie 720p – obrázok nebude rovnaký, ale bude môcť hrať aspoň nejako.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Možné problémy

Stáva sa to, že ste sa zdá, že je to správne, ale televízor nevidí konzolu, nie je žiadny zvuk ani obraz. V skutočnosti to ešte nie je dôvod, aby ste sa rozrušili alebo spôsobili majstrov – existuje niekoľko dôvodov, prečo sú takéto „triky“ možné, a oni sú stále eliminované aj nováčik doma. Ak z nejakého dôvodu ste zmenili pripojovací kábel, nemali by ste byť prekvapení, že konzola sa nepripojí – TV jednoducho nechápe, že toto je zariadenie, ktoré už bolo plne nakonfigurované. Špecialisti vám poradia, aby ste splnili celý reset konzoly – aspoň v prípade PS3 funguje takmer vždy. Kliknite na tlačidlo Štart na desať sekúnd, kým sa zariadenie nezobrazí dvojité pískanie – potom, čo sa môžete pokúsiť znova pripojiť.

Vyššie, popísali sme dôsledky náhrady kábla, a šnúry nie sú jednoducho zmenené tak – v priebehu času, kedy môžu nosiť a zhoršiť, a chybné vzorky nefungujú pôvodne.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

Ak sa predvoľba nezapne po páde, môže to byť, že problém je v samotnom kábli, najmä ak nie je nový. Ak chcete vykonať plnú diagnostiku v tomto prípade, len komplikovanejšie – potrebujete buď špeciálne zariadenie alebo inú prefix, aby ste sa pokúsili pripojiť ho cez rovnaký kábel. Môžete sa pokúsiť vyriešiť problém a náhodne vypočítať, že kábel je pokazený a získanie ďalšieho.

Často televízor sa často nechce prepnúť na pripojenú konzolu – to dokazuje pokračovanie éterovej demonštrácie TV kanála namiesto stiahnutia systému rozhrania. Tento problém sa všeobecne vyrieši veľmi jednoducho – stačí, aby ste sa dostali na diaľkové ovládanie a manuálne prepnite na signál, aby ste demonštrovali z tohto konektora, ku ktorému je spojenie Playstation. Videli sme nad tým, že teoreticky konzola môže byť uviaznutá takmer v ktoromkoľvek zo vstupov, takže jednoducho vyberiete ponuku, ktorá z nich je zvolená na pripojenie.

Ako pripojiť Sony Playstation na TV?

  Nie je tiež vylúčená veľmi smutná možnosť, keď práve nefunguje PS. Ak špeciálny indikátor nepatrí na bývanie, nemôžete ani pochybovať. Skúsení ľudia sa zvyčajne neodporúča, aby sa pokúsili opraviť konzolu nezávisle – je lepšie kontaktovať obchod, kde ste ho kúpili, alebo autorizované servisné stredisko.

  Ako pripojiť Sony Playstation na TV, pozrite sa ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár