Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Mobilné zariadenia čoraz viac prenikajú do nášho života a stanú sa nepostrádateľnou súčasťou. Takže to bolo s mobilnými telefónmi, a teraz tablety sú čoraz populárne. Tieto malé zariadenia sú vynikajúcim rozhodnutím, pokiaľ ide o mobilitu. Okrem toho môžu byť prevádzkované ako pohony a pri pripájaní k televízoru, získajte takúto alternatívu k tzv. Smart TV. O tom, ako môžete tablet pripojiť k televízoru cez USB, učíme sa v tomto článku.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Zvláštnosť

Ak chcete začať, je potrebné povedať, že pripojenie tabletu môže byť takmer každá televízia, dokonca aj stará. Jediná vec – bude potrebná prítomnosť vhodných konektorov a káblov.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Najbežnejšou technológiou je, samozrejme, USB. Takmer každá moderná televízia, ktorá neplatí aj pre titul „SMART“, má aspoň 1 konektor tohto typu, Vďaka ktorým môžete pripojiť flash disk alebo externý pevný disk na zobrazenie filmov, fotografií a hudobných prehrávačov.

Je dôležité, aby táto metóda pripojenia bola vhodná nielen na skutočnosť, že sa zdá, že sa zdá schopnosť prenášať video obsah z tablety do televízora.

Môžete súčasne cvičiť a nabiť tablet, ktorý je veľmi pohodlný. A môžete si to istý Zariadenie sa nevypúšťa.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Ďalšou vlastnosťou takéhoto pripojenia bude Možnosť vysielania spokojných nie je zlá pre kvalitu zvuku a videa. Pripojenie cez USB verzia 2.0 dá príležitosť sledovať video nie je veľmi vysoké rozlíšenie a obsah s monozéra. Ale ak sa použije štandard 3.0, kvalita videa sa zvýši ako kvalita zvuku. Aj keď video prenos veľmi vysoko kvalitného typu typu 4K v tomto prípade nebude fungovať.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Pokyny na pripojenie

Ak chcete zobraziť obrázok na televíznej obrazovke a pripojte tabletu k nemu, budete musieť mať kábel s príslušnými konektormi po ruke. Bude tiež potrebné, aby boli podobné elektrické konektory prítomné na samotných zariadeniach. Toto rozhodnutie bude vynikajúce, pretože to poskytne možnosť sledovať film alebo video v pomerne vysokej kvalite.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Ako disk USB

tak, Ak potrebujeme vytvoriť pripojenie v režime USB Drive, umožní obrázky a video na televíznej obrazovke, rovnako ako hrať hudbu, ktorá je v pamäti tabletu. Takéto pripojenie však má nejaké nevýhody. Hovoriť presnejšie, nebude možné klonovať obraz z obrazovky gadget. Na obrazovke televízora nebude možné sledovať stránku webového prehliadača alebo streamovanie videa.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Ak chcete konfigurovať takéto pripojenie, musíte implementovať niekoľko akcií:

 • Najprv pre televízor nasleduje Pripojte jeden koniec USB kábla, A druhý koniec svojho konca by mal byť inštalovaný v mikro-USB tabletovej zásuvke;
 • Teraz by sa mali objaviť zobrazenie gadgetu Špeciálne menu, Tam, kde sa položka zúčastní „Connect, ako disk,“ vyberieme to;
 • Teraz na diaľkovom ovládači z potreby TV Stlačte tlačidlo „Zdroj“, Čo dá príležitosť vybrať zdroj video signálu, v ponuke, ktorá sa zobrazí, bude potrebné zvoliť položku „USB disk“;
 • Na televíznej obrazovke by sa malo zobraziť Zoznam dostupných diskov – Výber jedného z nich, môžete vidieť, ktoré súbory na ňom.

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

Ako sa môžete uistiť, že v takomto pripojení nie je nič komplikované.

  Ale táto metóda má chybu – nebude fungovať so zariadeniami, ktoré fungujú na systéme Android verzie 4.4 a vyššie.

  Majú spojenie v tomto režime, je nahradené pripojením MTP. To znamená, že pripojíte tabletu týmto spôsobom k televízoru, sa uznanie jednoducho nestane. V najlepšom prípade televízor sa zobrazí na priečinku Tablet File System. Ale ísť na niektorú z nich, uvidíte, že v nich nie je nič. Zároveň na zariadeniach, ktoré pracujú na operačnom systéme Windows Telefón, takýto problém nie je pozorovaný.

  Ani zachrániť skutočnosť, že televízor a tablet môže uvoľniť jedným výrobcom. To znamená, že je to v operačnom systéme. V rovnakom čase, Ak bude verzia systému Android na vašom zariadení vyššia ako 4.4, potom je pre vás najvhodnejšia možnosť.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Ako hráč médií

  Zariadenia s novými verziami operačného systému Android Ak chcete zobraziť filmy, môžete sa pripojiť v režime prehrávača videa. Táto možnosť bude možná v prípade, Keď obe zariadenia podporujú takzvanú technológiu Mobile High Definition Link (alebo MHL). Tento štandard bol vyvinutý s účasťou známych výrobcov mobilných zariadení a zariadení, vrátane HTC, LG, Sony a ďalších.

  Podstatou tejto technológie je, že umožňuje prenášať z tabliet do externých zobrazovacích zariadení, či už je to televízor alebo monitor, typ streamovania videa s vysokým rozlíšením. Okrem toho, vďaka tejto technológii, je možné vykonať klonovanie akéhokoľvek obrázka z displeja tablety.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  V tomto prípade je prepojenie medzi zariadeniami nainštalovaný pomocou kábla mikro-USB-HDMI.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Zvyčajne je konektor tohto typu v televízii jeden a má zodpovedajúce označenie. V tomto prípade bude algoritmus akcií takmer totožný s tým, čo sme použili v poslednej možnosti pripojenia. Rozdiel bude len to, že je potrebné zvoliť port MHL-HDMI ako externý zdroj signálu.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Výhodou tejto metódy pripojenia bude Prenos vysoko kvalitného zvuku a videa. Zároveň si vyžaduje väčšiu spotrebu energie zariadenia, ale bude nabitý paralelne, čo je záruka, že tableta sa v určitom bode nevypne.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Jednou z dôležitých výhod tohto spôsobu pripojenia tablety s TV bude tiež skutočnosť, že v tomto prípade nebudú pri zobrazení video súborov na tablete a televíznej obrazovke nie sú viditeľné oneskorenia.

  TRUE, rozlíšenie obrazu na televízore bude zodpovedať len skutočnosti, že môžete prenášať gadget. Mimochodom, ak MHL podporuje výlučne tablet, pripojenie bude možné aj. Ale potom budete musieť mať aktívny kábel s adaptérom. Ukazuje sa, že okrem konektora Micro-USB a konektor HDMI musí byť aj konektor typu USB, ktorý bude musieť pripojiť externý výkon.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Tam je ďalšia možnosť spojenia s názvom SLIMPORT. Po použití táto technológia úplne opakuje princíp prevádzky MHL – pomocou kábla alebo adaptéra, tableta sa pripája k televízoru vybavenému konektorom HDMI.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Možné ťažkosti

  Ak hovoríme o možných ťažkostiach, potom ich zoznam nie je taký veľký, ako sa to môže zdať. Po prvé, hlavný problém bude riešiť problémy s tabletom pripojeným k televízoru. Dôvodom môže byť rôzne faktory. Prvá a najčastejšia – Problém je v samotnom kábli. To môže byť prerušené, niekde zle vyrobené alebo jednoducho poškodené. Ale pretože má izoláciu, externe, táto porucha nie je taká jednoduchá.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Okrem toho to môže byť dôvod TV nevidí tablet vôbec. Môže nastať tak Samotný konektor nefunguje na televízore alebo na tablete.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Ťažkosti môžu vzniknúť od skutočnosti, že firmvér na tablete bol zriadený nesprávne alebo nesprávne. V tomto prípade je potrebné reflash. Podobné môže dôjsť k počítaču. Týka sa to však len modelov, ktoré spadajú pod kategóriu tzv. Smart TV.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Niekedy dôvod, prečo televízor nevidí tablet, je Potreba aktivovať vhodný režim na tablete. Týka sa to vzoriek čínskych výrobcov. Ak chcete odstrániť tento problém, stačí ísť do nastavení a nájsť príslušnú časť, v ktorej je potrebné, aby ste si mali kláštor v príslušnom odseku, po ktorom televízor uvidí tabletu. V extrémnych prípadoch Tableta sa jednoducho reštartuje.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  Všeobecne platí, ako sa môžete uistiť, Pripojenie tablety k televízoru cez USB – pomerne jednoduchý proces, s ktorým môže dokonca človek zvládnuť, nie veľmi dobre overené v technike. Jediná vec, ktorú chcete pridať, je jediná vec – Táto metóda nie je najobľúbenejšia, Koniec koncov, existuje množstvo ďalších, pohodlnejších metód pripojenia tablety k televízoru. Ale sú k dispozícii v prítomnosti určitých konektorov na zariadeniach. Alebo dobrá možnosť bude spôsob, ako bezdrôtové pripojenie tabletu k televízoru alebo monitoru.

  Ako pripojiť tablet na TV cez USB?

  V ďalšom videu sa môžete jasne zoznámiť s procesom pripojenia tabletu na televízor cez USB kábel.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár