Ako pripojiť tabletu do tlačiarne?

Tlač dokumentov z počítača a notebooku teraz nie je prekvapením. Súbory, ktoré si zaslúžia výstup na papieri, môžu byť na niekoľkých ďalších zariadeniach. Preto je dôležité vedieť, Ako pripojiť tablet do tlačiarne a tlač textov, grafiky a fotografií a čo robiť, ak nie je k dispozícii kontakt medzi zariadeniami.

Bezdrôtové metódy

Najlepšia vec vyzerá ako nápad pripojiť tabletu k tlačiarni cez Wi-Fi. Avšak, aj keď obidve zariadenia podporujú takýto protokol, majitelia zariadenia čakajúce na sklamanie. Bez kompletného súboru ovládačov nie je žiadna spojenie nemožné.

Odporúča sa používať balík PrintersHare, ktorý berie takmer všetky časovo náročné práce.

Ale môžete vyskúšať a Podobné programy (TRUE, vyberte a použite ich – je to skôr veľa skúsených používateľov).

Môžu byť použité a Bluetooth. Skutočný rozdiel sa týka len typu použitého protokolu. Aj rozdiely v rýchlosti pripojenia je nepravdepodobné, že by mohli odhaliť. Po pripojení zariadení budete musieť aktivovať moduly Bluetooth na ne.

Ďalšie akcie algoritmus (v príklade tlačiarní):

 • Spustenie programu, kliknite na tlačidlo „Zvoľte“;
 • Hľadáte aktívne zariadenia;
 • čaká na koniec vyhľadávania a pripojte sa k požadovanému režimu;
 • Prostredníctvom menu Uveďte, ktorý súbor potrebujete odoslať do tlačiarne.

  Následná tlač je veľmi jednoduchá – je vyrobená stlačením dvojice tlačidiel na tablete. Preferencia tlačiarní je spôsobená tým, že je ideálny pre tento proces. Program je iný:

  • plne rušivé rozhranie;
  • Schopnosť prepojiť zariadenia ako Wi-Fi a Bluetooth čo najefektívnejšie;
  • Vynikajúca kompatibilita s poštovými programami a dokumentmi Google;
  • Úplné nastavenie tlačeného procesu na širokú škálu parametrov.

  Ako sa pripojiť cez USB?

  Ale tlač s Androidom je možná cez USB kábel. Minimálne problémy sa vyskytnú pri používaní gadgets, ktoré podporujú režim OTG.

  Zistite, či je takýto režim, pomôže značku technického popisu. Je užitočné kontaktovať a Špeciálne fóra na internete. V neprítomnosti normálneho konektora budete musieť kúpiť adaptér.

  Ak potrebujete pripojiť niekoľko zariadení naraz, Potrebujete kúpiť rozbočovač USB. Ale v tomto režime, gadget zrýchlene vypúšťa. Bude potrebné ho ponechať v blízkosti z výstupu alebo použitia Poverbank. Pripojenie na drôte je jednoduché a bezpečne, môžete vytlačiť akýkoľvek dokument. Mobilita gadgetu sa však zriedka znižuje, ktorá nie je všetko.

  V niektorých prípadoch stojí za to používať Aplikácia HP EPRINT. Musíte vybrať program pre každú verziu tablety samostatne. Hľadať aplikáciu kdekoľvek, okrem oficiálnej stránky, sa kategoricky neodporúča.

  Budeme musieť začať jedinečnú poštovú adresu, ktorá končí @HPEprint. Com. Stojí za to zvážiť niekoľko obmedzení:

  • Celkové množstvo prídavných zariadení so všetkými súbormi je obmedzené na 10 MB;
  • Každé písmeno nie je povolené viac ako 10 investícií;
  • Minimálna veľkosť spracovaných obrázkov je 100×100 pixelov;
  • Je nemožné vytlačiť šifrované alebo obsahujúce dokumenty digitálnych podpisov;
  • Nie je to tak, ako posielať súbory z OpenOffice na papier, ako aj zapojiť sa do duplexného tesnenia.

  Všetky výrobcovia tlačiarne používajú svoje špeciálne tlačové riešenia s Android. Tak, posielanie obrázkov na technike Canon je možné vďaka aplikácii PhotoPrint.

  Žiadna špeciálna funkcia od neho čakať. Ale aspoň to nevyskytuje s uzavretím fotografií. Upozornenie si zaslúži a brat iprint Scan.

  Tento program je pohodlný a navyše je jednoduchý v jeho štruktúre. Pre jednu príjmu na papieri sa odosiela maximálne 10 MB (50 strán). Niektoré stránky na internete sa zobrazia nesprávne. Ale nemali by existovať žiadne iné ťažkosti.

  Epson Connect má všetky potrebné funkcie, môže odosielať súbory e-mailom, čo umožňuje byť obmedzené na mobilnú platformu.

  Dell Mobile Print pomáha vytlačiť dokumenty bez problémov, pričom ich prechádza prostredníctvom miestnej siete.

  DÔLEŽITÉ: V prostredí iOS je nemožné používať tento softvérový nástroj.

  Tlač je možná ako atramentová aj na laserových tlačiarňach tej istej značky. Tlačové riešenia Canon Pixma S istotou funguje len s veľmi úzke kolo tlačiarní.

  Možné stiahnutie textov z:

  • Súbory v cloudových službách (Evernote, Dropbox);
  • Twitter;
  • Facebook.

  Kodak mobilná tlač – Veľmi populárne riešenie.

  Tento program má úpravy pre iOS, Android, BlackBerry, Windows Telefón. Kodak Dokument Print umožňuje odosielať nielen miestne súbory, ale aj webové stránky, súbory z online skladoch. Mobilná tlač Lexmark je kompatibilná s IOS, Android, ale len súbory vo formáte PDF je možné odoslať na tlač. Podporované laserové aj už odstránené atramentové tlačiarne.

  Stojí za zmienku, že technika Lexmark má výnimočnú QR kódy, ktoré poskytujú mierne pripojenie. Sú práve naskenované a zavedené do spoločnosti. Od programov tretích strán možno odporučiť Apple Airprint.

  Táto aplikácia je charakterizovaná fenomenálnou univerzálnosťou. Wi-Fi pripojenie sa vytlačí takmer všetko, čo sa dá vo všeobecnosti zobraziť na obrazovke smartfónu.

  Možné problémy

  Ťažkosti pri používaní tlačiarní HP sa môže vyskytnúť, ak gadget nepodporuje protokol MOPRIA alebo má operačný systém Android pod verziou 4.4. Ak systém nevidí tlačiareň, je potrebné overiť, či je režim MOPRIA povolený; Ak toto rozhranie nie je možné použiť, je potrebné aplikovať tlačové riešenie HP Print Service. Mimochodom, MOPRIA plugin zakázal, často vedie k tomu, že tlačiareň je v zozname, ale nemôžete dať príkaz na tlač. Ak je systém pripojený k sieti USB, musíte tlačiareň dôkladne nakonfigurovať na odosielanie informácií o sieťovom kanáli.

  Závažné ťažkosti vznikajú, ak tlačiareň nepodporuje ani USB ani Bluetooth ani Wi-Fi. Výstup sa zaregistruje tlačové zariadenie v programe Google Cloud Print. Takáto služba vám umožňuje poskytnúť diaľkové pripojenie k tlačiarňam všetkých známok odkiaľkoľvek na svete. ale Najlepšie je použitie zariadenia CLOUP Ready Class. Keď nie je podporované priame pripojenie k službe Cloud, budete musieť tlačiareň pripojiť cez počítač.

  Ak však už existuje počítač alebo notebook, vzdialené pripojenie cez službu nie je vždy odôvodnené. V jednom formáte sa dá vykonať hádzaním súboru na disk a potom ho odoslať na tlač z počítača. Normálna práca je možná pri používaní účtu Google a prehliadač Google Chrome. V nastaveniach prehliadača vyberte nastavenia a potom prejdite do časti Rozšírené nastavenia. Nižší bod bude Google Cloud Print.

  Pridaním tlačiarne, v budúcnosti budete musieť vždy udržiavať počítač, na ktorom bol vytvorený účet.

  Samozrejme, že je potrebné prihlásiť sa pomocou tablety, ktorá obsahuje požadovaný súbor. Google Gmail pre Android nemá žiadne možnosti tlače. Výstupom je navštíviť účet cez ten istý prehliadač. Keď stlačíte tlačidlo „Print“, prepínanie Tlač Google Cloud, kde žiadne problémy nemajú problém.

  Prečítajte si viac o tom, ako pripojiť tabletu k tlačiarni, pozrite si video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár