Ako pripojiť Xbox na TV?

Mnohí hráči sú presvedčení, že nie je nič lepšie ako stacionárny počítač s mocnou plnkou. Avšak, niektorí milovníci náročných hier však dávajú svoje preferencie herných konzol. Nie je nič prekvapujúce. Dnes sú nové hry spočiatku vydané pre Xbox, a potom, čo sa konvertujú na prácu na notebooku a PC. Cítite však kompletnú hru, sedí v kresle pre malý monitor, nemožné. Xbox v tejto otázke zaberá vedúcu pozíciu, pretože sa pripája na širokouhlý televízor. Hlavnou vecou je pripojenie konzoly a konfigurovať.

Aké televízory sú vhodné na synchronizáciu?

Ako viete, všetky televízory na zadnom a bočnom paneli majú niekoľko rôznych portov vytvorených na pripojenie rôznych zariadení a periférie. Konzola Xbox v tejto otázke je nenáročná. Tento video prijímač je vhodný pre moderné televízory od rôznych výrobcov, a to: Sony, Panasonic, LG, Philips a Samsung. Zvlášť svetlý a nasýtený obraz na televízoroch s technológiou 4K.

Okrem prezentovaných značiek existuje množstvo málo známych spoločností, ktoré vytvárajú televízory s prítomnosťou rôznych konektorov vhodných na pripojenie video aplikácie. Je veľmi ťažké ich uviesť, ale ak je prítomný v dome, stačí vykonať návod na použitie a zistiť, ktoré zariadenia a ktorá metóda by mala byť pripojená k TV. K dnešnému dňu sa video prijímač XBOX 360 teší veľkú popularitu.

Môžete ho pripojiť k ľubovoľnému televízoru zo zoznamu predtým. Ale ak sa pokúsite, bude možné synchronizáciu konzoly s pravidelnou TV a povoliť vhodné parametre zariadenia.

Možnosti pripojenia

Proces hier na veľkej televíznej obrazovke, a nie na malom monitore stacionárneho počítača, postupuje oveľa zaujímavejšie. Existuje niekoľko dôvodov: Maximálny detail obrazu a absencia limitného obrazu uhla. Je to tieto vlastnosti prinútili mnoho hráčov zmeniť monitor na širokouhlej obrazovke TV.

V každej hernej konzole je Xbox prítomná, konzola, joysticks, pripojovací kábel, návod na použitie, kde sú predpísané všetky pravidlá používania zariadenia. Je to tam, že metódy pripojenia konzoly k televízoru sú zadané a ako konfigurovať systém. Najnáročnejší spôsob pripojenia je HDMI drôt. Existujú však aj iné možnosti, napríklad cez tulipán alebo, ako sú tiež nazývané, zvončeky. Táto metóda sa však používa v starej televízory. Mimochodom, je vhodnejšie získať Xbox 360 pre zastaralý televízor. Toto zariadenie je považované za univerzálne, ale, bohužiaľ, je takmer nemožné získať perfektný obraz.

Hra konzola sa pripája k starej televízii, rovnako ako televízory posledných modelov. Tulipány prítomné na koncoch šnúr sú pripojené k príslušným konektorom. Každý z nich je natretý špecifickou farbou. Hlavný, po pripojení, aby sa nastavenie správne). Ale dnes je najnovší systém hernej konzoly Xbox je systém SCART. Je to vhodné len pre všetky konzoly, ale len pre Xbox 360 a Xbox. Tento systém pripojenia je adaptér, zvýšenie funkcií televízora. S ním bude možné synchronizovať prevádzku televízora pomocou DVD-prefix, videorekordéra a inými zariadeniami.

Microsoft sa nezastavil pri vytváraní univerzálnej konzoly. Takže modely Xbox One a X sa objavili. A v roku 2016 spoločnosť spustila hernú konzolu Xboxu. Tento model dostal menšiu veľkosť, pretože som musel odstrániť niekoľko konektorov z dizajnu. K dnešnému dňu sú široko známe 4 xboxové pripojenie.

V tomto prípade si každý užívateľ si môže vybrať najvhodnejšiu možnosť. A, trávia sa dosť času, bude možné získať vysoko kvalitný obraz vašich obľúbených hier.

HDMI

Najjednoduchší spôsob, ako pripojiť hernú konzolu, ktorá zaberá trochu času – cez kábel HDMI. Žiadne špeciálne zručnosti a znalosti pre používateľa budú musieť ukázať.

 • Po prvé, stojí za to vypnúť všetku techniku, odporúča sa dokonca vypnúť zásuvku.
 • Vezmite HDMI kábel, vyberte zástrčky z oboch zátkov.
 • Nájsť zo zadnej strany konzoly a televízorov Potrebné zásuvky a pripojte kábel HDMI k nim.
 • Zostáva len zahrnúť obidve zariadenia.

Všeobecne sa proces pripojenia kábla HDMI nemôže nazvať komplex. Dokonca aj dieťa sa môže vyrovnať s touto prácou. Akonáhle zariadenia dostali signál zo siete, medzi nimi nastane synchronizácia. Signál sa musí ihneď zobraziť na pracovnom paneli konzoly. Ak sa to nestalo, budete musieť použiť manuálny spôsob, ako nakonfigurovať. Dosť na stlačenie tlačidla SOURSE na ovládacom paneli pre prepnutie zdroja.

Jediný „ale“, táto metóda je vhodná len pre moderné televízne modely. Normálna televízia nemajú konektor HDMI. Účinok odosielania obrazu pomocou HDMI-CORD UNIMAGINABLE. Obrazovka zobrazuje kompatibilitu palety, výrazne zvyšuje rýchlosť meniacich sa rámov a zvuku. Ale najpozoruhodnejšia vec je, že na získanie takéhoto účinku nie je potrebné vykonať komplexné manuálne nastavenie. HDMI kábel robí všetko sám.

Kábel HD AV

Ak chce užívateľ získať plný HD obraz na obrazovke, je potrebné pripojiť Xbox pomocou kábla HD-AV. Táto metóda sa nedá nazývať jednoduché. UPOZORNENIE POZOROVAŤ. Jedným z hlavných ťažkostí spojenia je nájsť požadované konektory.

 • Po prvé, musíte si vybrať situ. V tomto prípade si užívateľ musí pamätať, že sa líšia podľa vlastností televízora. Existujú súpravy vhodné pre obrazovky s rozlíšením až 480p a HDTV, určené pre moderné televízne modely.
 • Ďalej sa musíte pripojiť. Drôtené plug – tulipány a konektory sú natreté v určitých farbách, aby sa užívateľ nepripojil pri pripájaní. Pre televízne staré modely, červená a biela zástrčka sa používa pri pripájaní televízora s hi-tech rozlíšením.
 • Pri pripájaní tulipánov Je potrebné skontrolovať, či tulipány spadajú do hniezd s príslušným označením.

Táto metóda sa líši od predchádzajúcej možnosti pripojenia k hernej konzole televízorov starých modelov. Ale zároveň kvality signálu nemôže byť nazývaný. Pridáva sa aj štruktúra palety obrazovky, zvýši sa rýchlosť snímky a zvuk sa stáva jasnejšími. Ale hráči budú prenasledovať presne za týmito vlastnosťami.

S-video

Keď televízor nepodporuje iné prostriedky na pripojenie konzoly, budete musieť použiť metódu S-Video, VHS sa tiež nazýva. Je charakteristické pre staré televízne prijímače a pre nové modely, ktoré majú štandardné konektory, ktoré spájajú ďalšie zariadenia. Samozrejme, kvalita nebude vysoká, maximálny ukazovateľ 480p. Ale je to celkom zastarané televízory s minimálnymi vlastnosťami.

 • Ak chcete konzolu pripojiť, musíte vypnúť výkon zariadenia zo siete.
 • Ďalej sa určuje smer zástrčiek do zariadení.
 • Zostáva pripojiť.

Po pripojení zástrčkách by sa mala okamžite aktivovať synchronizácia.

VGA HD AV

Takéto rozhranie je tiež jedným zo spoločných metód pripojenia Xbox. Nevýhodou tejto metódy je však potreba získať samostatný drôt. Hoci vrecko nezasiahne takúto nákup vôbec. Ak nie je v televízore žiadny príslušný konektor, budete musieť kúpiť špeciálny adaptér. Samotný proces pripojenia je celkom jednoduchý, trvá maximálnu minútu.

 • Po prvé, musíte pripojiť drôt do hernej konzoly pomocou portu A / V. Druhý koniec sa pripojí k televízoru alebo priamo alebo prostredníctvom adaptéra.
 • Je dôležité, aby ste sa zmiasili drôty. Pre túto zástrčku a konektory sú natreté v rôznych farbách. Napríklad, červené a biele tipy sú zodpovedané pre zvuk.
 • Teraz môžete zapnúť zariadenia. Synchronizácia signálu medzi TV a hernou konzolou sa vyskytuje okamžite.

Tak rýchlo a len obrázok na televízore je prevedený na 1080p.

Možné problémy

Aby ste sa vyhli problémom s pripojením hernej konzoly, musíte sa zoznámiť s návodom na obsluhu. Je dôležité si uvedomiť, že pred pripojením káblov by ste mali vypnúť sieť oboch zariadení. Po prvé, drôty sa držia do slotu hernej konzoly, potom k televízoru. A až po umožnení techniky. O správe o pripojení konzoly hovorí, že vzhľad novej karty v ponuke TV. Ale nie vždy užívateľ sa spravuje pripojiť hernú konzolu. Existuje mnoho dôvodov. Snáď zástrčka v zásuvkach je voľne pripojená alebo samotný drôt má vnútornú medzeru, a možno jeden z konektorov zlyhal.

Aj po pripojení existuje šanca na malý problém, napríklad „žiadny signál“ alebo vôbec zmizol. V takýchto situáciách skontrolujte správnosť a hustotu. Ak sú zástrčky správne pripojené, ale signál chýba, budete musieť kontaktovať technickú podporu. Sa pokúšate identifikovať príčinu chyby v tomto prípade bude nesprávna. Podľa zamestnancov servisných centier, najbežnejší problém, keď televízor nevidí hernú konzolu pripojenú cez kábel HDMI.

V tomto prípade sa pripojenie drôtu uskutočňovalo podľa krokových pokynov. V takejto situácii kontaktujte tých. podpora.

Ako pripojiť Xbox 360 k televízoru, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár