Ako si vybrať kompaktnú fotografickú tlačiareň?

Tlačiareň je špeciálne externé zariadenie, s ktorým môžete tlačiť informácie z počítača na papieri. Je ľahké hádať, že tlačiareň je tlačiareň používaná na tlač fotografií.

Zvláštnosť

Moderné modely majú rôzne veľkosti: od objemných stacionárnych zariadení na malé prenosné možnosti. Malá fotografická tlačiareň je veľmi vhodná na rýchlu tlač fotografií z telefónu alebo tabletu, urobte fotografiu na dokument alebo vizitku. Niektoré modely takýchto kompaktných zariadení sú vhodné na vytlačenie požadovaného dokumentu A4.

Tieto miniatúrne tlačiarne sú spravidla prenosné, to znamená, že pracujú z batérie zabudovanej do nich. Sú pripojené cez Bluetooth, Wi-Fi, NFC.

Populárne modely

V súčasnosti sú niektoré modely mini-tlačiarní pre tlač fotografií najmä v dopyte.

LG Pocket Photo PD239 TW

Malé vreckové tlačiarne pre rýchle vytlačenie fotografií priamo z smartfónu. Proces sa vyskytuje pomocou technológie Tricolor Tepelnej tlače a konvenčné atramentové kazety sa nevyžadujú. Štandardná fotografia 5×7,6 cm sa vytlačí za 1 minútu. Zariadenie podporuje Bluetooth a USB. Špeciálna voľná aplikácia LG Pocket Photo Spustí sa hneď, ako pripojíte mobilný telefón na fotografickú tlačiareň. S ním môžete tiež spracovať fotografie, aplikovať nápisy na obrázky.

Hlavnou časťou zariadenia je vyrobená z bieleho plastu a skladacie veko môže byť biele alebo ružové. Vo vnútri je priestor pre fotografický papier, ktorý sa otvára so zaobleným tlačidlom umiestneným na prednom konci. Model má 3 LED indikátory: Dno je neustále, keď je zariadenie zapnuté, v strede zobrazuje úroveň nabitia batérie a horné svetlo sa rozsvieti, keď je potrebné načítať špeciálny PS2203 Photo Paper. Ak je batéria úplne nabitá, môžete vytvoriť približne 30 obrázkov vrátane vizitiek a fotografií pre dokumenty. Zvážte tento model 220 g.

Prečítajte si viac  Antény pre digitálne konzoly: Charakteristika a výber

CANON SELPHY CP1300

Prenosná fotografická tlačiareň pre domácnosť a cestovanie s podporou Wi-Fi. S ním môžete takmer okamžite vytvoriť odolné vysoko kvalitné fotografie z mobilného telefónu, kamery, pamäťových kariet, zatiaľ čo kdekoľvek a kedykoľvek. Fotografia veľkosti 10×15 je vytlačená asi 50 sekúnd a veľkosť 4×6 je ešte rýchlejšia, môžete fotografovať do dokumentov. Veľká farebná obrazovka má uhlopriečku 8,1 cm. Model je vyrobený v klasickom čiernom a sivom dizajne.

Vytlačky Použite prenos farieb tepelným sublimáciou a atramentom žltou, modrými a fialovými farbami. Maximálne rozlíšenie dosiahne 300×300. Pomocou aplikácie Canon Print Application si môžete vybrať fotografiu a usporiadanie, ako aj spracovanie obrazu. Pre jednu úplnú batériu sa ukáže na tlač 54 fotografií. Model má výšku 6,3 cm, šírka 18,6 cm a hmotnosť 860 g.

HP Sprocket

Malý model tlačiarne pre tlač fotografií, vyrobený v červených, bielych a čiernych možnostiach. V tvare sa podobá rovnobežnosť s skosenými rohmi. Veľkosť fotografie – 5×7,6 cm, maximálne rozlíšenie – 313×400 DPI. Sa môže pripojiť k iným zariadeniam cez mikro USB, Bluetooth, NFC.

Tlačiareň fotografií môžete ovládať pomocou aplikácie mobilného telefónu. Má potrebné výzvy: Ako používať zariadenie, upraviť a upraviť fotografie, pridať rámy, nápisy. Obsahuje 10 kusov fotografií Zink Zero Ink. Hmotnosť tlačiarne – 172 g, šírka – 5 cm, výška – 115 mm.

Huawei CV80

Prenosný Pocket Mini Printer Biela farba, kompatibilná s nízkymi modernými smartfónmi. Riadené prostredníctvom aplikácie Huawei Share, ktorá vám umožňuje spracovať fotografie, vykonať nápisy a samolepky. Na tejto tlačiarni môžete tiež vytlačiť koláže, fotografie pre dokumenty, vytvárať vizitky. Súprava obsahuje fotografický papier v množstve 10 kusov 5×7,6 cm na lepiacom základe a jeden list kalibrácie na korekciu farieb a čistenia hlavy. Jedna fotografia je vytlačená do 55.

Prečítajte si viac  Vlastnosti plánovania "KHRUSHCHEVKA"

Kapacita batérie je 500 mAh. Kompletné batérie batérie GRAMS 23 Fotografie. Zvážte tento model 195 g a má rozmery 12x8x2,23 cm.

Tipy na výber

Kompaktná fotografická tlačiareň vás sklamala s obrázkami, Pred nákupom by ste si mali pozorne prečítať odporúčania špecialistov.

  • Malo by byť známe, že v tlačiarňach so sublimačným telom nie sú použité tekuté atrament, ako v atramentových modeloch a pevné farbivá.
  • Formát určuje kvalitu vytlačených fotografií. Čím vyššie je to maximálne rozlíšenie, tým lepšie budú obrázky.
  • Nemali by ste očakávať od fotografií vytlačených týmto spôsobom, dokonalú presnosť prenosu farieb a gradientov.
  • Rozhranie je možnosť pripojiť sa k inému zariadeniu Wi-Fi alebo Bluetooth.
  • Venujte pozornosť nákladom na spotrebný materiál.
  • Prenosná tlačiareň musí mať mnoho možností spracovania obrazu cez menu.

Pri výbere, uistite sa, že ste zvážili kapacitu pamäte a batérie.

V nasledujúcom videu nájdete stručný prehľad Canon SELPHY CP1300 COMPACTHO PROTIKÁRSTVA.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: