Ako si vybrať profesionálnu kameru Canon?

Medzi mnohými výrobcami Canonových kamier – jeden z najobľúbenejších. Produkty tejto značky sú v dopyte na celom svete. A je ľahké vysvetliť: korporácia produkuje vysoko kvalitné vybavenie v širokom rozsahu cenových rozsahov, určených pre používateľov s rôznymi úrovňami prípravy. V súlade s tovarom Canon, existujú možnosti pre začiatočníkov fotografov a profesionálov.

Zvláštnosť

Profesionálne kamerové kamery sa líšia od iných značiek výkonnejších parametrov. S ich pomoc vytvárať autentické majstrovské diela. Široká škála Canon vám umožňuje vybrať techniku ​​s optimálnymi vlastnosťami. Najlepšie kamery nie sú vždy najdrahšie. Niektorí profesionálni fotografi používajú rozpočtovú techniku ​​a celkom spokojný.

Všetky kamery Canon sú charakterizované funkčnosťou a spoľahlivosťou v prevádzke, použite ich jedno potešenie.

Populárne modely

Ranking najlepších kamier pre profesionálov vydaných značkou Canon obsahuje niekoľko modelov. Pri vypracovaní tohto zoznamu zohľadnili ergonómiu a funkčnosť kamier, kvalita snímania. Zohľadnil sa tvorba ratingu a stanovisko expertov, používateľských recenzií.

Mnohí profesionálni fotografi uprednostňujú zrkadlové kamery, sú zneužívanie v línii Canon. V takýchto modeloch existuje mnoho užitočných funkcií pre používateľov, ich funkcie vysokokvalitný zvuk a zvýšený počet megapixelov, hojnosť manuálnych nastavení.

Náklady na profesionálne kamery sú však vyššie v porovnaní s poloprofesionálnymi náprotivkami.

Takže, aké vzorky sú zahrnuté do zoznamu najlepších modelov fotoaparátov pre profesionálnych fotografov.

Canon EOS 5D Mark IV

Tento model bol prezentovaný v roku 2016, má 31,7 MP Matrix, umožňuje strieľať v 4K formáte. S kompetentnou konfiguráciou vysoko kvalitnej optiky je technika schopná fungovať av podmienkach slabého osvetlenia. Medzi jeho charakteristické vlastnosti, môžete vybrať dotykový displej, prítomnosť modulov GPS a Wi-Fi.

Tento model je charakterizovaný zvýšeným detailom, vysokorýchlostným a presným zaostrením, veľkolepým rozmazaním pozadia. Trvanlivé puzdro z kovu má spoľahlivú ochranu proti prachu a vlhkosti, fotograf môže použiť fotoaparát na akékoľvek počasie. Fotoaparát je možné naladiť na seba, uzávierka funguje veľmi rýchlo. Pre pamäťové karty, 2 sloty sú k dispozícii, technika je jednoduchá, je to vhodné a pohodlné používať ho.

Zo nedostatkov, môžete si všimnúť absenciu schopnosti fotiť počas snímania videa, náklady.

CANON EOS 6D BODY

Japonská firma vydala technickú zrkadlovú zrkadlo, porovnateľnú s elitnými komorami, ale cenovo dostupnejšími nákladmi. Vo fotoaparáte nainštaloval matricu 20 mp, je vyznačený vynikajúcim detailom, plastovým spätným rozmazaním. Shot môže byť vykonaná aj s nedostatkom osvetlenia. Zariadenie poskytuje 11 zameraných bodov, ale je kompenzovaný vysokou citlivosťou.

Tento model je vybavený modulmi GPS a Wi-Fi. Pri používaní vysoko kvalitného objektívu, optika umožňuje dosiahnuť nádhernú jasnosť. Plusy kamier zahŕňajú ľahkosť, kompaktnosť, pohodlné rozhranie, schopnosť kontrolovať vo vzdialenosti. Podľa nevýhody – Snímky obrazovky, pri vytváraní videa, Wi-Fi nefunguje. Canon EOS 6D telo je skvelá voľba pre krajinu a natočenie na portrét.

CANON EOS 6D MARK II KIT

Univerzálny model, vhodný a milovníci a profesionáli. Zariadenie je vybavené super citlivou maticou 26,2 mp, má presné a prevádzkové zameranie, bezdrôtové moduly. Treba najmä zaznamenať možnosť čistenia, ľahko odstrániť znečistenie. S touto videokamerou môžete strieľať v 4K formáte.

Hlavné výhody súvisia s prítomnosťou obrazovky otáčania dotykovej, vstavaným časovačom dlhej expozície, slot pre pamäťovú kartu. Nevýhody – stabilizácia Pri vytváraní videa môžete poskytnúť výhradne pri nákupe značkových okuliarov, nie dostatok vysokej rýchlosti dopravy RAO.

Canon produkuje nielen zrkadlo, ale divoké modely fotoaparátov pre profesionálov.

Takéto zariadenia sú dokončené vymeniteľnou optikou a sú dokonale vhodné pre tých, ktorí sú dokonale rozobraté do fotografií.

CANON EOS M50 KIT

Toto je jeden z najlepších mamognových modelov, môžu byť k nej pripojené ďalšie záblesky, ktoré si to uvádza z konkurentov. V prípade potreby môžete pripojiť akýkoľvek prenosný blesk, ktorý vám umožní experimentovať s osvetlením. Výrobca vybavený vstupom fotoaparátu na pripojenie mikrofónu – pomáha zlepšiť zvuk.

Profesionáli chváli tento model pre mnohé nastavenia, pohodlne umiestnené ovládacie tlačidlá, vynikajúce štúdio snímanie, vysoko kvalitný hľadáčik. Jeho hlavné výhody je sledovanie zameranie, bezdrôtová možnosť, rotačná dotyková obrazovka displej. Nevýhody – neúspešne umiestnený vstup pre mikrofón, žiadna schopnosť nabíjať batériu cez USB.

Tipy na výber

Pri výbere fotoaparátu pre profesionálne alebo amatérske streľby musíte preskúmať charakteristiky modelov. Vo fáze výberu zariadení sa odporúča zohľadniť rady skúsených fotografov.

Pozornosť by sa mala venovať matrici: čo je viac, tým lepšie. Význam a funkcie napájania: z batérií alebo batérií. Trvanie snímania závisí od tohto parametra.

V komore musí byť možná možnosť stabilizácie obrazu pri snímaní videa, režim potlačenia červených očí.

Výhody budú možnosť pripojenia jednotky Flash (to vám umožní vykonať viac obrázkov), prítomnosť vysoko kvalitného hľadáčika, ktorý vám umožní strieľať aj na slnku.

V objektíve sa zvýšenie zvýšenia, nastavení ohniskovej vzdialenosti.

Iba analyzovaním všetkých hlavných charakteristík, môžete rozhodnúť o nákupe konkrétneho modelu.

Preskúmanie profesionálneho fotoaparátu Canon EOS 5D Mark IV na video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár