Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Zobraziť váš obľúbený film a séria sa stáva oveľa zaujímavejším s priestorovým zvukom. Akustické reproduktory – najviac optimálna voľba pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do atmosféry kina. Nevyhnutné zariadenie bude tiež pre tých, ktorí chcú len oddýchnuť na relaxačnú hudbu, alebo naopak, usporiadajte párty vonku.

Tento článok bude diskutovať o tom, ako si vybrať akustiku pre domácnosť a prírodu, ako aj o funkciách a kritériách pre výber výkonných stĺpcov.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Zvláštnosť

Akustické reproduktory môžu byť použité nielen ako doplnenie domáceho kina. Audio zariadenia sú pripojené k počítaču aj TV. Okrem toho existujú prenosné modely, ktoré sú vybavené pamäťovou kartou a batériou. To umožňuje použitie akustiky relaxovať v prírode.

Home reproduktory majú niekoľko funkcií. Najdôležitejšou výhodou je sila takýchto zariadení – hlasitosť prehrávania závisí od tejto hodnoty.

Akustika pre dom má parametre od 15 do 20 W. Tieto ukazovatele sa rovnajú objemu televízora a stredného zvukového systému počítača. Ukazovatele od 40-60 W sa rovná hlasným a výkonným reproduktorom. Takýto zvuk je možné porovnať s autom. Treba však zapamätať si, že reproduktory s batériou pri vysokom výkone sú veľmi rýchlo vybité.

Výkonné audio systémy s subwooferom sú vhodné na hranie vysoko kvalitných basov. Rozsah výkonu v takýchto stĺpcoch je 1-150 W.

Kvalita prehrávania závisí od zvukovej frekvencie.

Ľudské vypočutie je schopné zachytiť frekvenciu 16-20000 Hz. Zvukové časti bližšie k tomuto významu majú lepšie, hlboký zvuk.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Tiež reproduktory majú niekoľko pripojení.

Čím viac rôznych konektorov na stĺpci, širšie jeho schopnosti.

Hlavné typy pripojení v zvukových farbách:

 • Micro USB – na nabíjanie;
 • Litning – Pripojenie k iPhone;
 • USB vstup – Konektor pre iné zariadenia (Power Bank) alebo Flash Card;
 • Micro SD – Slot pre pamäťovú kartu;
 • AUX 3,5 – Pripojenie slúchadiel.

Okrem toho sú reproduktory s bezdrôtovými pripojeniami. Bluetooth, NFC, Wi-Fi Funkcie vám umožní ovládať stĺpec a prehrávať hudbu z telefónu alebo tabliet.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Treba tiež zaznamenať jednu dôležitú vlastnosť stĺpcov, ktoré používajú v prírode. Prenosné pouličné gadgets majú určitý stupeň ochrany proti prachu a vlhkosti. Táto hodnota je indikovaná skratkou IPX a má úrovne od 0 do 8.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Populárne modely

Model Review Treba začať s niektorými z najvýkonnejších domácich stĺpcov. Akustický systém JBL Partybox 100 má výkon 160 W, čo vám umožní hrať nízke frekvencie vo vysokej kvalite. Citlivosť hudobného stĺpca – 80 dB, zvuková frekvencia – 45-18000 Hz, odpor – 4 ohmy. Tento hudobný systém má autonómne jedlo, vďaka čomu môžete použiť tieto výkonné reproduktory mimo domu.

Model má rad funkcií pre prehrávanie:

 • Blu-ray prehrávač, CD;
 • Vinylový záznamový hráč;
 • Práca s DVD.

JBL PARTY BOX 100 má tiež slot pre pamäťovú kartu.

Nevýhodou takejto výkonnej a funkčnej akustiky je vysoká cena.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Prenosný Harman Kardon Go Hrať Mini Má vysokú kvalitu zvuku, 100 W Power, rozsah 50-20000 Hz a citlivosť 85 dB. Model má slotu a batériu pamäťovej karty. Napriek svojej malej veľkosti, akustický stĺpec reprodukuje vysoko kvalitný vysoký výkon. Batéria poskytuje prehrávanie na 8 hodín.

Mobilný a štýlový reproduktorový systém sa stanú nepostrádateľnou pre domácnosť a odpočinok v prírode.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ďalší model – BBK AMS 120W. Akustický výkon – 80 W, Power Dostupný subwoofer – 50 W. Stĺpec má LCD displej, svetelné efekty a diaľkové ovládanie. K dispozícii je tiež batéria 5000 mah, ktorá vám umožní používať systém mimo domu. Stojí za zmienku prítomnosť slotu pre pamäťovú kartu a FM rádio. Napriek takejto vysokej funkčnosti má tento stereo systém priemerné náklady – asi 5 tisíc rubľov.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Reproduktor JBL PULSE 3. Sviatočný a svetlý dizajn, výkonný zvuk, nasýtený šok basy, osvetlenie svetla – všetko tento model JBL impulz 3. Výkonná batéria bude mať za zvuk 12 hodín. Gadget má tiež hlasitý telefón, ktorý vám umožní hovoriť o telefóne na hlasnom telefóne. Všetko ostatné, akustický systém je vybavený hlasovými pomocníkmi – Siri a Google teraz.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Tipy na výber

Existuje niekoľko kritérií na výber výkonného hudobného stĺpca. Ak je stĺpec zakúpený na prácu na ulici, potom hlavná úloha pri nákupe prehráva veľkosť zariadenia.

Mobilné zariadenia s miernou hmotnosťou budú vhodné na relaxáciu. Niektorí užívatelia sa mylne veria, že dimenzie viacerých gadgetov, tým lepšie. Toto je nesprávne. Napriek kompaktným rozmerom môžu mať takéto zariadenia vysokú prehrávanie.

Aj mini-akustické systémy majú stupeň ochrany pred vonkajším znečistením. Toto by sa malo zvážiť pri nákupe. Zvyčajne, Úroveň ochrany pred vlhkosťou a prachom výrobcom sa vytlačí na balíku.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Prípadový materiál – dôležitá funkcia pri výbere výkonných stĺpcov. Životnosť závisí od materiálu. Ale ak je zvukový systém zvolený pre dom, potom s dôverou môžete zastaviť podľa potreby plastového puzdra. Pri nákupe stĺpcov pre prírodu stojí za to zdôrazniť na modeloch s kovovým puzdrom alebo od trvalejšieho plastu.

Pre milovníkov vhodnejších funkčných funkcií existujú modely s displejom. Prítomnosť displeja pomôže pri riadení systému. Avšak, musíte vedieť, že displej displeja rýchlo vypúšťa batériu.

Niektorí výrobcovia sú vybavené podsvietením zariadení a ľahkou hudbou. Takéto zariadenia sú ideálne pre diskotéku alebo pre stránku bazéna.

S cieľom vybrať zariadenie požadovaného výkonu, v prvom rade je potrebné porovnať účel jeho účelu s veľkosťou miestnosti. Pre malý byt, dosť 25-40 w. Pre veľkú izbu alebo pre stredný dom, 50-70 W. Audio systém s kapacitou 60-150 W je vhodný pre veľkú miestnosť. 120 W pre ulicu.

Pri výbere hudobného systému je dôležitá frekvencia zvuku. Z frekvenčného rozsahu, šťavnaté a jasné zvuk závisí.

Melanmanovia budú vyhovovať frekvencii 40000 Hz. Pre tých, ktorí uprednostňujú hlboký vysokokvalitný zvuk basov, stojí za to venovať pozornosť stĺpci s frekvenciou 10 Hz.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Vo výbere stĺpcov závisí od výrobcu veľa.

Musíte si vybrať tovar z osvedčených firiem. Predčítajte si recenzie a odporúčania na internete.

Mnohí odborníci tiež odporúčajú venovať pozornosť nasledujúcim aspektom:

 • Citlivosť stĺpcov by mala byť aspoň 75 dB;
 • Dostupnosť pripojenia Mini Jack 3,5 mm;
 • Ak si vyberiete, je potrebné počúvať zvuk, je potrebné, aby zosilňovač má stabilizátor temparu;
 • Zdroj zdroja – iba CD / DVD, ak je prehrávač Audio CD / MP3, zvuk je zmätený aj v drahých modeloch;
 • Prítomnosť slotu pre pamäťovú kartu, stojí za zmienku, že teraz sú takmer všetky gadgets vybavené touto funkciou.

Tieto tipy pomôžu vybrať silnú a vysoko kvalitnú akustiku. V každom prípade je voľba založená na osobných preferenciách a vlastnostiach používania zariadenia.

Ako si vybrať výkonné stĺpce?

Ešte viac radu o voľbe vysoko kvalitnej akustiky v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár