Ako si vybrať webovú kameru s mikrofónom?

Webkamera je jednoduché rozpočtové vybavenie. Toto je zariadenie, ktoré umožňuje získať ďalšie príjmy. Koniec koncov, dnes je online učenie distribuované, ktoré sa vykonáva pred webovou kamerou, zatiaľ čo vzniká zmysel obvyklého lekcie. Existuje mnoho výhod v porovnaní s bežným učením: môžete sa kedykoľvek angažovať, kdekoľvek, bez ohľadu na zdravie.

Zvláštnosť

Známe 3 odrody webkamers:

 • Desktop – Na použitie v spojení s osobnými počítačmi;
 • Prenosný – určené pre notebooky;
 • Multifunkčné (kompletné s PC a notebookmi) – Tieto zariadenia sa líšia v univerzálnej fixácii a priemernej hodnote.

Všetky webkamery sa líšia fyzickým množstvom a typu a dĺžkou drôtu. Dĺžka kábla pre prenosné počítače nepresahuje 0,5 m. Webové vybavenie používané pre stolové počítače majú veľkosť kábla od 150 do 200 cm. Väčšina zariadení tohto typu je obvod strednej hodnoty, kde je časť tváre vybavená objektívom.

Premium varianty sú webová kamera s vstavaným mikrofónom.

Tam sú detské webové kamery. Toto zariadenie má objektív vložený do hračky, s ktorými rodičia sledujú dieťa. Pre prenosné počítače sú malé veľkosti poskytnuté v čiernych alebo sivých farbách.

Kamery Universal Type majú mnoho odrôd. Hlavnou vlastnosťou je metóda upevnenia, ktorá obsahuje niekoľko foriem a umožňuje upevniť zariadenie na ľubovoľnom povrchu.

Rating modely

Prinášame do vašej pozornosti top 4 najobľúbenejšie modely.

 • Hercules Dualpix Chat and Show. Súprava obsahuje disk s ovládačmi inštalácie, manuál pre použitie a headset. Ako dodatočný bonus je zariadenie vybavené kľúčeňovým fotorámikom. Hlavným rysom prístroja je vynikajúca kvalita obrazu. Fotoaparát je nainštalovaný na obrazovke počítača alebo tabuľky. Headset sa vyznačuje vysokou kvalitou zvuku. Headset je regulovaný pákou na kábli, mikrofón s nízkym citlivosťou, ktorý chráni pred zvukom zvonku. Drôt zo zariadenia nie je príliš dlhý, takže pripojte headset je lepší v zásuvke na prednej časti systémovej jednotky.

 • Genius VideoOcam vzhľad 110. Toto zariadenie sa líši od predchádzajúcej rozpočtovej hodnoty. Model je vhodný pre stredne šírske kanály, vybavené zaostrením, ktoré je nakonfigurované a manuálne, a bláznivý hovorový systém, ktorý je nevyhnutný pre animáciu a znejúce.

 • Creative Live! CAM Notebook Ultra. Má priemerné charakteristiky, môže sa používať v spojení s notebookmi, pretože prídavné zariadenia sú navrhnuté špeciálne pre osobný kryt počítača a kábel nie je dlhší ako meter. Zariadenie je vybavené vstavaným mikrofónom, ktorý má funkcie echo a zvukovej izolácie. Existujú pomocné schopnosti: animácia, vysoko kvalitná úprava obrazu.

 • LOGITECH QUICKCAM SPHERE AF. Najdrahší model vybavený automatickým rotačným pohonom, sledovacím systémom s ideálnym uhlom pohľadu, automatického zaostrovania a videa videa vo formáte HD.

Tipy na výber

Pri výbere webového zariadenia musíte byť kondenzovaný v nasledujúcich bodoch.

 • Ak je túžba vybrať si kvalitnú webovú kameru, potom by ste mali najprv venovať pozornosť na matrici. Prípustná prítomnosť CMOS alebo CCD Matrix. Ten poskytuje vysoko kvalitný obraz.
 • Povolenie. Nesmie nie poslednú úlohu pri tvorbe vysoko kvalitných obrázkov.
 • cena.
 • Mikrofón. Je žiaduce, aby zariadenie bolo vybavené mikrofónom, ale je voliteľný, môže byť pripojený oddelene.
 • Metóda fixácie Kamery.
 • Typ pripojenia k počítaču (cez USB konektor alebo modem).
 • Dostupnosť Pomocné funkcie.

  Toto sú základné parametre zariadenia, ktoré sa pri nákupe nebude mýli.

  Prehľad internetovej kamery Creative Live! CAM CHAT HD Vidieť viac.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: