Ako urobiť panel z plsti?

Dekoratívne dekorácie dávajú akékoľvek miesto špeciálnej farby a coziness. Celkom je vynikajúci materiál na vytvorenie takýchto remesiel. Z neho môžete urobiť rôzne panely, kryty a obaly, ako aj dekorácie a hračky. Výhoda materiálu je v rôznych farbách, jej výhoda a jednoduchosť použitia. Panel, vyrobený ručne z plsti, môže byť použitý ako pôvodný dekor a vo forme darček na blízku osobu.

Čo potrebuješ?

Panel je prvok dekor akejkoľvek miestnosti. Môžete ho použiť na dekoráciu steny, stropu a dokonca aj fasády budovy. Deti môžu byť pripojené k vytvoreniu takéhoto návyku. To umožní rozvíjať plytkú motocy, fantasy a zlepšiť predstavivosť. Ak sa práca vykonáva experimentálnou remeslením, detaily sú zvyčajne prešité závitmi. Deti namiesto nití pre upevnenie dielov môžu používať lepidlo. Ako dekoratívne dekorácie sa používajú korálky, tlačidlá, stuhy, ako aj sisálne a prírodné materiály.

Celkový je netkaný materiál. Týmto sa cítila, pre ktorú sa zvyčajne používa králik alebo koza alebo syntetické materiály. Materiál môže mať rozdiel v hrúbke, sa líši aj hustotou.

Obrázky vyrobené z plsti môžu byť jasné a farebné, ale môžete si vybrať pre panely a pastelové jemné odtiene.

Výber farieb závisí od individuálnych preferencií, ako aj na predmet zvolenej kompozície. Takže dievča je vhodnejšie pre produkt v ružových farbách a pre chlapca je lepšie vybrať si možnosť v jasných farbách, s kontrastom detailmi. Ak chcete, aby sa panel cítil s vlastnými rukami na stene, budete potrebovať určité materiály a nástroje.

 • Rezy z plsti. Môžete si vybrať všetky druhy farbiaceho materiálu, v závislosti od vybraných tém.
 • Lepenka.
 • Nožnice.
 • Šijacia ihla a sada nití.
 • Ďalšie dekoratívne prvky.

Dôležitou súčasťou práce je výber vzoru. To môže byť vykonané nezávisle alebo tlačiť na hotové možnosti so vzormi, napríklad na internete. Vykonávanie remesiel pre deti, je lepšie si vybrať grafy pre nich jasné. Rôzne zvieratá, obyvatelia mora, potraviny alebo milované hračky sa môžu stať možnými možnosťami maľby.

Prečítajte si viac  YouTube pre Smart TV: Inštalácia, registrácia a konfigurácia

Šije malý suchý zips na detail, môžete urobiť druh hry z panela. Takéto vzdelávacie remeslá umožnia deťom baviť. Takáto hra im pomôže preskúmať mená zvierat, zasadiť rastlinnú záhradu alebo zbierať ovocie v košíku. Nedávno sa populárne stali populárne maľby. Panel vyzerá navonok ako pravidelný obraz so špecifickým príbehom, s menom dieťaťa.

Môžete špecifikovať nielen meno dieťaťa, ale aj dátum narodenia.

Nápady na výrobu

Panel vyrobený z plsti môže slúžiť ako nielen s dekoratívnym prvkom miestnosti. Používa sa vo forme organizátora, ak v ňom sú vrecká alebo ako miesto na skladovanie šperkov. Nováčikovia lepšie robia jednoduchšie remeslá. Maľba „jeseň“, vyrobená z takéhoto materiálu, sa v tomto prípade stane vynikajúcou možnosťou.

Pre prácu budete potrebovať:

 • Modrý plsť na vytvorenie pozadia;
 • kusy viacfarebných plstených;
 • Rám z dreva;
 • Farebný papier;
 • PVA lepidlo;
 • Dekor.

Práca na tvorbe jesenných obrazov sa vykonáva nasledovne.

 1. Potrebujú vziať šablónu, Použitie ho, rezané nožnice na applikvy. V neprítomnosti šablóny, môžete si vziať listy zozbierané na ulici, načrtnite ich podľa obrysu.
 2. Vyrezávané vzory Aplikujte na farebný papier a vystrihnite.
 3. Urobte si tesný lepenka a utiahnite ho modrou plsťou pre vytvorenie základného pozadia. Oprava s rámom.
 4. Brown tkaninové rezané časti, ktorý bude slúžiť kmeňom stromu.
 5. Krona Tree Rezané z viacfarebných plsti.
 6. V chaotickom poradí na obrázku Miesto jesenné padajúce listy.
 7. Na koniec Applique je zdobené korálkami alebo kamienkami.

Obrys všetkých častí a telies listov sa orezáva. Na upevnenie častí môžete použiť ihlu alebo ich lepiť s lepidlom PVA. Uveďte podrobnosti Objem používa synteps. Podobne sú letné panely vyrobené, pre ktoré sú použité kusy viacfarebných plsti, čo im dáva tvar dozrievaného ovocia.

Doplniť maliarske dekoratívne prvky vo forme chlopní tkaniny, perly a tlačidiel.

Zimné usporiadanie na ramene skúsených majstrov. Ak je to žiaduce, môže to urobiť ktokoľvek. Rezanie potrebných častí zo šablóny a pripojenie ich v požadovanom poradí, zobrazí sa krásny zimný obraz. Remeslá sa skladá z rôznych malých častí, takže táto práca bude vyžadovať pozornosť a zosilnenie. Veľmi krásne, panel „Seasons“. Takýto produkt je lepší visieť v škôlke, kde to bude vyzerať dobre, priťahuje pozornosť.

Prečítajte si viac  Integrálne zosilňovače: čo to je a čo sa stane?

Dokonale bude vyzerať a cítite maľovanie vo forme kvetinovej kytice. Ak chcete, aby sa kvety, vyberte jednu z možností, ako je šablóna. Môžete urobiť kvetinu pomocou jednej alebo viacerých vrstiev tkaniny. Farba plstených farieb robí monofónny alebo kontrast.

Pomocou šablóny papiera by ste mali nakresliť obrys farieb a potom narezať prázdne kontúry. Boot Podrobnosti sú zložené z najväčšieho lístru. Ako jadro použite okrúhly plstený kus a opraviť ho v strede kvetu. Malé korálky, korálky alebo kamienky budú slúžiť dekorácii tohto detailu.

Pre letáky, čím sa z neho vystrihli klepnutím na zelenú tkaninu a vhodné časti. Použitie lepidla alebo ihly, okvetné lístky sú upevnené na kvety.

Krásne príklady

Vytvorenie roztomilého panelu a vzorov z plsti je fascinujúce zamestnanie.

V detskej izbe sú vhodné pre remeslá so zaujímavým alebo rozprávkovým grafom. Pomalé panely sú veľmi populárne. Zvyčajne sú dané dieťa ako darček k narodeninám. Obľúbená hračka produktu bude potešiť narodeniny.

Takýto dar bude rád nielen detí. Kvetinové usporiadanie z plsti budú ozdobiť dom.

Je to vynikajúca možnosť pre jedáleň, obývaciu izbu alebo chodbu.

Dokonca aj nepárové a jednoduché plstené remeslá vyzerajú veľmi roztomilý.

   Vytvorenie remesiel z plsti urobí pôvodnú dekoráciu, ukazuje vašu fantáziu a uvedenie práce. Takýto produkt bude príjemný dar pripomínajúci určitú udalosť.

   O tom, ako urobiť panel z plsti s vlastnými rukami, pozrite sa na nasledujúce video.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: