BBK TVS: Charakteristika a rozsah modelov, prevádzkové tipy

  Pri hľadaní rozpočtovej televízie chce každý získať techniku ​​s modernými možnosťami a vysokou kvalitou. Aby nebolo preplatok na populárnu značku a zároveň nie je sklamaný po nákupe, je potrebné pozrieť sa na linku BBK. Medzi lacné televízory majú „Smart“ modely s LED matricami, 1080p Full HD, HDMI 1. H a 1.4, Lex Series C Ultra HD.

  Zvláštnosť

  Televízory vyrábané BBK sú známe na domácom trhu ako lacné, ale vysoko kvalitné čínske vybavenie. Spoločnosť vyvíja svoje výrobky a vyrába špeciálne na predaj v krajinách Ruskej federácie a CIS. Preložené z čínskeho mena spoločnosti znie ako „rastúce krok za krokom“. Tam je druhé meno – „všetky vyššie a vyššie“. Obe preklady sú stručne a pravdivé charakterizujú kvalitu produktov BBK Electronics Ltd.

  Úspech spoločnosti dosiahla vďaka novému vývoju a technológii, ktoré boli zvládnuté a implementované už mnoho rokov. Takže výrobca vytvoril jedinečné televízory v kategórii rozpočtovej ceny.

  Krajina výrobcu LCD TVS – Čína, ale zbierať zariadenia v Rusku. Zároveň sa výrobca podarilo získať významnú výhodu vo forme „plnenia“ pre lacné modely s pokročilými funkčnými.

  Elektronické zariadenia Zaberajú popredné miesta na predaj v Kazachstane, Bielorusku, Moldavsku, Rusku a Ukrajine. BBK Značka sa stala rozpoznateľnou a dokázala získať oporu na medzinárodnom trhu.

  Klady a zápory

  V prvom rade stojí za preskúmanie výhod televíznych zariadení. Okrem vysokej kvality budovy sú technologické údaje pridelené v nasledujúcich charakteristikách.

  • Nízke náklady. Nákup zariadení si môže dovoliť ľuďom aj s obmedzenými menovými zdrojmi.
  • Na samostatných modeloch je špeciálne ochranné sklo, ktoré uľahčuje starostlivosť o televízor.
  • Cenovo dostupné rozhranie, ľahko sa riadia.
  • Príkazy cez telefón (niektoré z modelov).
  • Dobré zvukové príležitosti.
  • Dlhý servis.
  • Široký výber v rozsahu modelu. Každý individuálny kupujúci si môže skutočne vybrať televízor s vhodným uhlopriečkou a ďalšou funkčnosťou.

  Ale slávna technológia má nejaké negatívne nuansy.

  • Nie je v každom modeli je slot pre bleskové pohony a konzoly pre upevňovacie prvky na stene.
  • Diaľkové ovládanie nie vždy funguje správne. Niektoré modely sú nepohodlné kvôli malej veľkosti.
  • Dlhé zapnutie televízora (asi 30 sekúnd). Preklad kanálov začína po zobrazení šetrič obrazovky značky.
  • Nie je dostatok priestorového zvuku. Pre lepší objem v týchto prípadoch na zakúpenie špeciálnych stĺpcov.

  Potenciálny kupujúci sa odporúča zohľadniť kvalitu montáže, obrázkov a zvuku, veľkosti obrazovky, pohodlie konzoly, digitálnych schopností a prítomnosť ďalších funkcií. Je dôležité, aby rozmery technológií a finančných zdrojov zodpovedali skutočným možnostiam.

  Takže medzi všetkými predloženými modelmi televízorov si môžete vybrať najlepšiu možnosť.

  Sériový popis

  Vzhľadom na mnohé televízne modely, musíte sa rozhodnúť, aký produkt bude najvhodnejší. Produkty vyrábané VKK majú niektoré rozdiely od analógov iných čínskych výrobcov. Po prvé, charakteristický rozdiel televízorov sa považuje za zabudovaný prehrávače DVD.

  Spoločnosť je zameraná na záujmy priemernej vekovej kategórie, konzervatívnych kupujúcich, a nie na mladých ľudí, s videom na YouTube Video. Tí, ktorí chcú sledovať videá priamo zo siete, môžu mať záujem o najnovší PopcornTV DVD prekladateľ, so sieťovým pripojením bez počítača. Pri pripájaní k televízoru je efekt podobný Smart TV.

  Od roku 2011 Lem pravítko TV s obrazovkou 19-32 palcov diagonálne vydaných.

  Na všetkých modeloch, s výnimkou 19-palcového diagonálneho, je reprodukovaná full-dĺžka HD videa s Full HD. Tiež moderné mediálne prehrávače v BBK TVS môžu čítať flash disky.

  BBK vyrobené LCD modely a LED podsvietené televízory. S rôznymi uhlopriečkami obrazovky (od 15, 32 alebo viac) a rôznych farieb prípadu. Všetky televízory majú podporu na montáž na horizontálny povrch a montáž na stenu.

  Modely z radu UNO sú vytvorené s minimálnym rámom okolo obvodu obrazovky – pre realistickejšie vnímanie toho, čo sa deje na obrazovke.

  Názov série označuje diagonálnu. Pre ňu sú štyri číslice písané – séria od 1000 do 7000:

  • 1000 – séria, vrátane iba TB;
  • 5000 a 7000 sú založené na Android 4.4;
  • 6000 ? Podpora 4K a aktualizovanú verziu Android (6).0).

  Písmená dešifrovať dosť:

  • U – 4K;
  • F-Full HD (1920 × 1080);
  • T – DVB-T2 (zobrazuje analógovú TV a „číslice“ so zabudovaným tunerom);
  • S – DVBS (Satelitné televízne vysielanie, vysielanie cez tuner alebo nastavenie dekodéra);
  • C-DVBC (káblová TV).

  BBK TVS môžu pripojiť rôzne externé zariadenia.

  Fiškálny model má 19-palcovú obrazovku – BBK LD1988DT (približne 5500 rubľov.) Na priemernej televízii bude stáť 7000-9000 rubľov. Najdrahší model je zástupca série LEM 3248DT s 32-palcovými obrazovkami, LED osvetľovaním a zabudovaným DVD prehrávačom (približne 18000).

  Najmä pre spotrebiteľov v Ruskej federácii pre televízne zariadenia BBK vyvinuté rozhranie v »ERGO. Všetky nastavenia sú veľmi jasne a pohodlne zobrazujú súčasne v trojnásobnom menu.

  Veľké farebné ikony sú vytvorené vývojármi na prototypom rozhraní smartfónu. Tak, každá osoba s minimálnymi skúsenosťami s manipuláciou smartfónu alebo počítača bude môcť vysporiadať s menu prehrávača médií bez prekážok.

  Priečinky a súbory sú veľmi pohodlné. Možnosť vytvorenia osobného zoznamu skladieb.

  Obraz

  BBK predstavuje televízne modely s rozlíšením 1336×738 (19-palcové obrazovky) a 1920×1080 (veľké obrazovky na prezeranie Full HD). Všeobecne platí, že obrázok nie je zlý, pomerne svetlý, nepočíta sa problémy s kontrastom a reprodukciou farieb. Čierna farba nedostatočnej hĺbky, skôr to je tmavo sivá.

  Uhol pohľadu je špecifikovaný v pase – 140-170 av skutočnosti z boku prezerania obraz je už nemožný.

  BBK LEM

  LEM TVS TM BBK sa vyznačujú nasledujúcimi definujúcimi charakteristikami:

  • prijímanie kanálov analógovej a digitálnej televízie (satelit – len s dodatočným tunerom);
  • Vysoko kvalitné 720p HD video (pre TV transfery a filmy) vo väčšine televízorov Lem;
  • Full HD – V prístrojoch s označením „F“ (50LEM-104Z / FTS2C, 40LEM-1027 / FTS2C, atď.);
  • HDMI Video rozhranie je vhodné použiť s notebookom, DVD prehrávačom, hernou konzolou, prijímačom;
  • Väčšina nástrojov má konektor VGA na použitie ako monitor;
  • Dobrý prenájom, kontrast a jas;
  • Dostupnosť v „Ergo značkové menu;
  • HD Media Player rozpoznávajúci všetky hlavné formáty;
  • Jack pre slúchadlá.

  Zo minesov, môžete označiť nedokonalú reprodukciu farieb, nie príliš silné stĺpce, hrúbka tela a trochu ťažká hmotnosť.

  Všeobecne platí, že Lem riadok je rozpočtové televízory na dobrej „základni“. Voľba môže byť vyrobená z päťdesiat modelov.

  BBK LEX

  Hlavné charakteristiky série:

  • Schopnosť sledovať analógovú, digitálnu a satelitnú TV (závisí od modelu a počtu tunerov);
  • Rozlíšenie od 720p HD, Full HD – až do najlepšej kvality 4K Z840 × 2160 Ultra HD (modely s písmenom „U“ v značke: 43LEX-6056 / UTS2C, 65LEX-6027 / UTS2C);
  • prítomnosť prehrávača HD médií;
  • Verzia video rozhrania HDMI 1.4;
  • Pripojenie k počítaču ako monitoru a synchronizáciu so smartfónom na Wi-Fi;
  • Pracuje na Android 4.4 rýchlo rýchlo s „optimálnym“ množstvom RAM (SMART TB založené na Android 6.0 na modeloch série 6000;
  • LAN Pripojenie k sieti, vstavaný bezdrôtový komunikačný modul (802.jedenásť);
  • Zvukový zvuk s dobrou redukciou hluku;
  • obrazovku s potiahnutím proti oslneniu;
  • Demokratická cena;
  • Dostupnosť TV TV TV tunerov.

  Medzi chyby série je možné poznamenať: pomalý prehrávač médií, slabý reproduktor (v porovnaní s vlajkovýmishipmi od najlepších výrobcov v poradí). Verzia pre zastaranú HDMI (1).4), veľká spotreba energie, ťažkopádny stojan a ťažká hmotnosť.

  Vyberte televízor bez nutnosti. V prípade potreby si stiahnite firmvér na oficiálnej webovej stránke BBK, so zameraním na sériu televíznych zariadení.

  Značenie

  Každé zariadenie BBK má štítok jednotlivého sériového čísla. Označenie je duplikované čiarovým kódom, ktorý informuje s príslušníkom pre konkrétnu komoditnú skupinu, dátum výroby výrobku a poradového čísla pridelené. Sériové číslo nájdete pri pohľade na neho na zadnej strane panela tovaru, v záruke vstupeniek a na balenie výrobku.

  Prvé dva písmená označuje korešpondenciu určitej skupiny tovaru, prvé dve číslice – rok vydania, nasledujúci dva – týždeň výroby, zostávajúce čísla definujú poradové číslo zariadenia.

  Ako si vybrať?

  Výber domáceho spotrebiča – proces nejednoznačných. Na trhu, preplnený tovar, vybrať slušný produkt za prijateľnú cenu nie je tak jednoduché. Pred nadobudnutím BBK LED TV, musíte jasne pochopiť, že dnes všetky spoločnosti umiestnia svoj produkt ako najlepší a každý spôsob, ako sa usilovať o najvyššiu úroveň kvalitného obrazu pomocou podsvietenia LED. ale Obraz ovplyvňuje nielen typ podsvietenia. Je dôležité zohľadniť riešenie obrazovky, model video procesora, iné technológie, ktoré zlepšujú video signál. Na bežných LCD televízoroch môže CCFL tiež dobré vysielanie „obrázkov“.

  V obchodoch zmiadila vysokú cenu LED-TVS v porovnaní s LCD zariadeniami. Vzhľadom na to, že technológia LED by mala byť lacná z dôvodu efektívnosti spotreby energie.

  Musíte si vybrať model analýzou všetkých uvedených charakteristík, primerane sa blíži k nákupu zariadenia.

  Ako nastaviť?

  Ak chcete konfigurovať digitálne kanály na zariadení BBK, mali by ste pôsobiť podľa pokynov pre televíziu. Pred začatím inštalácie je dôležité uistiť sa, že zariadenie podporuje DVB-T2 – vysielací formát pre prijímanie digitálnych kanálov pomocou antény. Na pripojenie káblovej televízie na televízore BBC vyžaduje podporu pre DVB-C.

  Kliknutím na konzolu menu sa dostanete do nastavení TV. V ponuke, ktoré sa zobrazí, musíte nájsť položku „Channel“ a kliknite na tlačidlo „OK“. Ďalej je položka „Anténa“ zvolená a potvrdená „OK“. Teraz je potrebné vybrať si medzi „éterom“ a „káblom“. Ak chcete konfigurovať 20 digitálnych kanálov, ktoré potrebujete vybrať „éter“. Pri pripojení k operátora kábla – „Kábel“.

  Ďalej by ste mali vybrať možnosť „AutoPoysk“. Ak je zvolené „éter“, automaticky sa začne vyhľadávanie digitálnych kanálov. Možnosť „Kábel“ sa zobrazí výzva na „Auto-Search“ Zadajte parametre poskytovateľa káblov. Ak nie sú známe, vyberte tlačidlá typu „Full“ a potvrďte akciu tlačidlom „OK“.

  Ak sú známe frekvencie – výber položky „Manuálne vyhľadávanie DTV“. Po spustení automobilového dodávky čakať na koniec skenovania kanálov. Menu tiež používa obrázok, zvuk, čas, inštaláciu blokov, aktualizáciu firmvéru.

  Vykorisťovanie

  Hnacia televízia Jednoduchá učenie sa učí, či budete postupovať podľa pokynov pre zariadenie. S takýmito akciami ako zahrnutie a prepínanie kanálov a úrovne hlasitosti sa každý môže vyrovnať, ale ako zapnúť televízor bez diaľkového ovládania, budete musieť byť dokonalý.

  Zapnutie televízora, keď je rozdelenie alebo strata diaľkového ovládania vykonaná stlačením tlačidla uvedeného v časti Špeciálne pokyny. Tam si môžete prečítať, ako krok za krokom na ovládanie zariadenia.

  Niekedy je potrebné reštartovať televízor. Môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi.

  • Z diaľkového ovládania. Stlačte a podržte tlačidlo napájania na približne 5 sekúnd pred zobrazením nápisu „Power Off“ („Power Off“). O chvíľu neskôr sa televízor vypne a potom sa automaticky zapne.
  • Zakázať kábel (napájanie) z elektrickej siete na 2-3 minúty a po zasunutí sieťovej zástrčky do výstupu.

  Ďalšou častou akciou pri prevádzke BBK Teleparics – Synchronizácia s počítačmi alebo telefónmi. Zariadenia môžete synchronizovať káblom, bezdrôtovou sieťou alebo Bluetoothom. Voľba metódy závisí od konkrétneho účelu a modelu televízora.

  Zostávajúce momenty na používanie televíznych zariadení nespôsobujú ťažkosti.

  Priložený pokyn je napísaný cenovo dostupným jazykom a dešifrovať všetky značkové terminológie.

  Opraviť tipy

  Chybná televízia spôsobuje veľa skúseností a spôsobuje rôzne otázky. Príčiny zlyhania môže byť veľa. V mnohých situáciách si môžete opraviť samotný vybavenie, ale niekedy nie je nič iné, s výnimkou prepravy zariadenia do servisného strediska.

  Oprava a konfigurácia televízorov BBK musia byť vykonané podľa návodu na obsluhu. Ak to nie je po ruke, si môžete stiahnuť kópiu na internete alebo prečítať pred-špeciálne články na túto tému.

  Je dôležité študovať vopred funkcie konkrétneho modelu.

  Televízor sa zastavil

  Keď na prijímači, čierna obrazovka a indikátory sa nerozsvietia, a pokusy o zaradenie z konzoly alebo panelu neposkytli, s najväčšou pravdepodobnosťou neexistuje elektrina.

  Ako vyriešiť problém:

  • Skontrolujte, či je elektrina vypnutá v dome;
  • Uistite sa, že zástrčka je vo výstupe;
  • Uistite sa, že integrita kábla.

  Ďalším dôvodom môže byť porucha s napájacím modulom. Je potrebné skontrolovať na CW a výkon sieťovej poistky.

  Stáva sa však, že indikátor na prístrojovej doske svieti červenú a nezapne. Pravdepodobne, celá vec v konzole, ktorá prišla do disrepair. Indikátor horenia signalizuje, že napájanie je v poriadku a elektrina je v sieti.

  Možno je čas nahradiť batérie na diaľkovom ovládači alebo kúpiť novú zložku.

  Ak sa televízor nezapne a z ovládacieho panela môžu byť dôvody trochu.

  1. Pracovala ochrana, keď pokles napätia. Zariadenie sa môžete pokúsiť znovu pripojiť vodičom a vložením znovu zasunutím do zásuvky.
  2. Nepravdepodobné, ale možné zlyhanie napájania.
  3. Poruchy spojené so systémovou doskou, mikročama, narušenie energetického reťazca.

  Ak sa obrazovka zostáva čierna, keď sa pokúsite zapnúť zariadenie, a indikátor na paneli je zelený, snáď dôvodom pre zlyhanie softvéru, v rozpore s poradím príkazov, poškodená LCD matrica.

  Situácia opraví aktualizáciu softvéru a firmvéru.

  Zvuk zmizol

  Dôsledkom môže byť zmiznutie zvuku:

  • verzie reproduktorov;
  • Nesprávne nastavenia;
  • Chyby zvukovej karty alebo mute zbernice;
  • Poruchy na základnej doske;
  • letel firmware.

  Neexistuje žiadny signál

  Porucha môže byť:

  • rušenie na prenosovej línii signálu buď počasie kataklysms;
  • vykonávanie prevencie poskytovateľa;
  • Nesprávne nastavenie televíznych konzol;
  • Porucha prijímača.

  Zmizlo podsvietenie

  Ak po zapnutí sa zobrazí holý obraz, snáď lampy modelov LCD alebo LED diód na LCD.

  Žiadny obrázok

  V prípadoch, keď je zvuk, ale nezobrazuje obraz alebo sa objaví, a potom zmizne, chybný napájací zdroj môže byť vinný. Možno problém s osvetlením (výživa, LED, alebo ich zlúčenina).

  Po zapnutí sa okamžite vypne

  V situácii, keď sa lampa najprv rozsvieti zelená, a potom červená svieti znova, môžeme dospieť k záveru, že procesor je v poriadku. K dispozícii je možnosť pitiacich dosiek. Musia sa čistiť, aby sa obnovil signál.

  Ak pri pripájaní novej antény, kábla, tunera, keď zapnete televízor, zamrznete, musíte skontrolovať nastavenia zvoleného typu pripojenia.

  Nezasahuje do kontroly integrity všetkých vodičov a káblov.

  Recenzie Recenzie

  Užívatelia si môžu vybrať vysoko kvalitné zariadenie na sledovanie televízie medzi dostupnými modelmi založenými na operačnom systéme Android, so všetkými schopnosťami Smart TV a dokonca inovatívnych zvukových panelov.

  Niektorí majitelia moderných televízorov BBK neopúšťajú príliš nadšené recenzie. Je to spôsobené nedostatkom skúseností s výrobou modelov s rýchlym Wi-Fi a vysoko kvalitným operačným systémom. Mnohí kupujúci kritizujú Smart TV a podobné funkcie.

  Napríklad pre jednotlivé modely, 40LEM-1005 / FT2C, – Chvála prevláda nad kritiku. Pre pravidelnú televíziu je tento produkt skutočne vysoký. Samozrejme, vnímanie všetkých spotrebiteľov je odlišné, niekto nie je dosť kontrast, iné sú naladení na slabých detailoch a tretia kategória odhadcov sa diskutuje o kvalite sprostredkovania zvuku.

  Všeobecne platí, že pre takéto náklady kupujúci dospievajú k záveru, že čínske televízory stojí za nákup domov a pre obchodné projekty. Rozpočtové televízory sú vhodné v kuchyniach od súkromných obchodníkov a v útulnej kaviarni. Odporúča sa kúpiť v škôlke alebo starších príbuzných. Silný plast nepotrebuje nadmernú manipuláciu. Menu je vhodné pre začiatočníkov telemenu, nehovoriac o skúsených televíznych televízoch.

  Vyberavý užívatelia, prezeranie v 4K a vysielanie na veľkých obrazovkách, s BBK značkovými produktmi nevezdávajte. Je to skôr televízia pre spálňu ako prvok kina v obývacej izbe.

  Technickí špecialisti a hazardné hry s nízkym rozhľadom na úrovni obrázkov a obrazu zariadenia, a tiež dôvod na insolvenčných fórach inteligentného systému v zariadeniach pre televízne programy a sledovanie filmov.

  Podľa všetkých vyššie uvedených možno dospieť k záveru, že TVV televízory sa vyznačujú nízkou cenou a prijateľnou kvalitou.

  BBK 55LEX-6045 / UTS2 TV Prehľad s 4K rozlíšením Pozrite sa na video nižšie.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: