Beats by DR slúchadlá. Dre: Charakteristiky, riadok modelu, výber

Beats Electronics je hlavným slávnym americkým výrobcom vysoko kvalitných reproduktorov a slúchadiel. Značka bola založená rapper a hip-hop výrobca DR. Dre a bývalý predseda Interscope Geffen A & M Records Jimmy Iovin. V súčasnosti Módne slúchadlá bije elektroniku Vychutnajte si skvelú popularitu. Mali by ste sa zoznámiť s ich vlastnosťami bližšie.

Zvláštnosť

V súčasnosti je rozsah vysoko kvalitných slúchadiel s dobrým zvukom naozaj obrovský. Trh je doslova preplnený významným počtom známych značiek produkujúcich vysoko kvalitné hudobné zariadenia. Medzi tieto značky patria Beats od DR. Dre. Slúchadlá tohto populárneho výrobcu si vybrať mnoho milovníkov hudby, ocenenie šťavnaté a hlboké zvuk, z ktorého môžete získať skutočné potešenie.

Autoritatívna spoločnosť Beats Electronics bol založený v roku 2006 A dnes je lídrom vo svete hudby. Beats podľa DR produktov. Dre vyhral lásku k pôsobivému počtu používateľov. Prvá produktová značka – Beats by Drop Headphones. Dre.

Pôvodné zariadenia sú ideálnym riešením pre milovníkov skutočných hudby.

Jedným z hlavných rozdielov pôvodných produktov je ich Individuálny dizajn. Produkty amerického výrobcu, mnoho „rozpoznať tvárou“, je veľmi ťažké zmiasť s inými produktmi. Designer Dizajn značkových hudobných gadgets je považovaný za nielen trendy a moderné, ale aj nezabudnuteľné.

Ak sa rozhodnete kúpiť slúchadlá tejto spoločnosti, potom musíte vedieť o druhej z ich funkcií. Lion Podiel originálnych hudobných zariadení bije nemá žiadnu demokratickú cenovku. Zariadenia sú však ich peniaze. Pre vážne množstvo, môžete získať vysokokvalitné slúchadlá, ktoré vyzerajú s módnym a chic reprodukčný zvuk.

Potrebujete vedieť, že americká značka Beats sa špecializuje na vydanie štýlových modelov mládeže, Zvuk, ktorý je viac zameraný na basy.

Ak hľadáte hudobné stroje, ktoré je táto funkcia, potom beats slúchadlá sú to, čo potrebujete.

Originálne slúchadlá sa líšia nielen chic dizajn, ale aj Najvyššia kvalita montáže. Technika trvanlivú, praktické a charakterizované vysokou spoľahlivosťou. Skutočné produkty Amerického výrobcu môžu slúžiť mnoho rokov bez straty výrobku. Beats Slúchadlá tiež sa môžu pochváliť Dobré ukazovatele ergonómie. Sú veľmi pohodlné a ľahko sa používajú. Toto je jeden z dôležitých faktorov, ktoré sú v rozpore s mnohými milovníkmi hudby na nákup bijes produktov.

Slávna značka môže byť hrdá Nie je zlý sortiment slúchadiel. Spotrebitelia si môžu vybrať nielen štandardné káblové, ale aj bezdrôtové, réžia, plné, vákuum a mnoho iných odrôd zariadení.

Ak ste starostlivo vyhľadajte, v modelovej škále značkových slúchadiel je celkom realistické nájsť a relatívne lacné možnosti.

Modelový rad slúchadiel

Americký výrobca v otázke ponúka vysoko kvalitné a módne slúchadlá rôznych typov. Zariadenia sa od seba líšia nielen dizajnom, ale aj technickými špecifikáciami a parametrami.

Vložiť

Niektoré z najužitočnejších a rozšírených sú moderné plug-in (príchody) slúchadiel amerického výrobcu. Priťahujú kupujúcich a Nedokončiteľná kvalita a vynikajúce zvukové a kompaktné veľkosti. Typicky sa takéto zariadenia demonštrujú ako nenáročné v doprave. Mnohí milovníci hudby nosia v vreckách alebo taškách, čo je veľmi pohodlné. Zvážte niektoré zaujímavé modely.

Beats X Wireless

Trendy Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, ktoré sa môžu pochváliť Čistý a prirodzený zvuk. Bez dobíjania môže zariadenie pracovať až 8 hodín Offline. Typ slúchadiel je Dynamický.

Polomer akcie je 15 m, v súbore so zariadením, nasleduje ďalšia čakačka krčka maternice, ako aj vymeniteľné ambuly.

Urbeats

Tento model môže byť ideálnym riešením pre používateľa, ktorý chce získať maximálne praktické slúchadlá, ktoré sú charakterizované dobrým zvukom. Urbeats je populárny káblový Zariadenie typu intra-kanála.Formát zvukového systému – 2.0. Užitočná vlastnosť náhlavnej súdy. Vákuové vložky sú veľmi pohodlné, hlavná farba módneho zariadenia je striebro.

Typ akustického dizajnu Urbeats – zatvorený, typ žiaričov je dynamický, na drôte zariadenia je mikrofón.

Powerbeats Pro

Toto sú vysoko kvalitné Slúchadlá s mikrofónom. Pohodlný a spoľahlivý chvost na uchu. Offline Toto je hudobné zariadenie môže pracovať až 9 hodín, Čo je dobrý indikátor. Slúchadlá sú prezentované v čiernych, zelených a modrých farbách. Toto je nádherná voľba Pre športové aktivity. Zahŕňa vymeniteľnú zálohu.

Typ Predstavte si – Dynamic.

S čelenkom

Mnohí používatelia dnes uprednostňujú štýlové a módne nadiaduce slúchadlá amerického výrobcu. Tieto hudobné gadgets sa líšia nielen Unikátny dizajn, ale aj dobré technické vlastnosti. Zoznámte sa s parametrami jednotlivých najobľúbenejších zariadení na počúvanie hudobných skladieb.

Prečítajte si viac  USB ventilátor: Čo to je a ako to urobiť sami?

Beats sólo pr

Elegantný model nad hlavou slúchadiel zo slávnej značky. Prezentované v niekoľkých pôvodných farbách: v modrej, červenej, modrej, sivej a bielej farbe. Toto je zariadenie Bluetooth vybavené vysoko kvalitným mikrofónom. Zariadenie podporuje iPhone. Typ výstavby Solo Pro – zatvorené. Dizajn týchto slúchadiel je vytvorený skladateľným, čo ich robí pohodlným v prevádzke. Zariadenie má svoju vlastnú lítium-iónovú batériu, vďaka ktorej slúchadlá môžu konať offline na polovicu času.

Zariadenie sa vyrába s adaptívnym redukciou hluku. Beats Solo Pro sú veľké a veľmi veľkolepé slúchadlá, ktoré sa môžu pochváliť neprekonateľnou kvalitou zvuku.

Studio 3 Wireless

Módny model Bluetooth-slúchadlá S vstavaným vysoko kvalitným mikrofónom. Dizajn je plná, typ zariadenia – dynamický. Dizajn je veľmi pohodlný: skladanie, existuje indikácia LED a kábel odpojeného typu. Konektor týchto horných slúchadiel – 3,5 mm Mini Jack, z poskytnutých výkonových položiek Lítium-iónová batéria poskytuje životnosť batérie zariadenia, Obmedzené 22 hodín. Desať minút nabíjacieho štúdia 3 bezdrôtové pripojenie na 3 hodiny nepretržité autonómne práce.

Model je prezentovaný v niekoľkých značkových farbách.

Bije ep on-ucho

Jasný a atraktívny model nad hlavou slúchadiel z americkej značky, reprezentované v červenej, modrej, čiernej, sivej a bielej farbe. Hudobné zariadenie Má v ovKonštrukcia mikrofónu môže podporovať iPhone, označuje populárny dynamický typ. Zariadenie má jednostranné káblové pripojenie, klasický konektor slúchadiel: 3,5 mm Mini Jack.

Dĺžka kábla hudobného zariadenia je 1,2 m, je upravený pohodlný ovládač hlasitosti zvuku, v súprave je veľmi pohodlný prípad.

Ako si vybrať?

Na výber moderných a módnych slúchadiel by sa mali blížiť S osobitnou starostlivosťou a pozornosť, Koniec koncov, sú ďaleko od lacného. Ak nechcete vyhodiť peniaze na vietor, nákup zariadenia, ktoré vám nakoniec nevyhovuje, potom by ste mali venovať náležitú pozornosť viacerým dôležitým kritériám.

V prvom rade sa odporúča Rozhodnúť o priamej účele nákupu Značkové slúchadlá a podmienky, v ktorých ich budete používať. Napríklad, Pre športové aktivity Potrebujete kúpiť vhodné modely odolné voči vlhkosti s ďalšími upevňovacími prvkami. Ak je zariadenie potrebné len pre obyčajné Domáca aplikácia, Nemá zmysel pre preplatok pre zbytočné možnosti a konfigurácie. Rozhodnite sa pre seba, ktoré slúchadlá, ktoré by ste chceli mať.

Nevyhnutne Preskúmajte všetky špecifikácie a parametre vybraných hudobných zariadení. Neodporúča sa dôverovať len príbehy predajcov konzultantov. Žiadaný Zoznámte sa s sprievodnou technickou dokumentáciou, kde môžete vidieť všetky parametre. Nezabudnite, že predajcovia často umelo nadhodnocujú vlastnosti takéhoto vybavenia v ich príbehoch, aby spôsobili väčší záujem o kupujúceho.

Prečítajte si viac  Ako si vybrať formát formátu A4 laserová tlačiareň?

Nebuďte leniví opatrne a zbežne skontrolujte vybrané značkové slúchadlá. Na nich Nemala by existovať žiadna chyba. Nemali by byť žiadne zle pevné časti. Ak zariadenie odkazuje na káblové zadanie, kontrolu a káble. Nemusia mať jar. Nemali by byť žiadne škrabance, čipy, škrabance a akékoľvek iné nedostatky na zariadení.

Odporúča sa skontrolovať prácu vybraných hudobných strojov v obchode pred platbou. Uistite sa, že vysoko kvalitný zvuk. Nemala by byť plochá, nepočujúca a kričala vysoké frekvencie. Upozorňujeme, že značkové beats slúchadlá sú charakterizované dobrým basom. Ak počas testovania zariadenia ste počuli zahraničné zvuky alebo skreslenie, potom z nákupu je lepšie odmietnuť a vyzdvihnúť ďalšiu možnosť.

Pozrite sa na servisnosť možností vybavenia. Môžete napríklad pokúsiť sa synchronizovať slúchadlá Bluetooth s telefónom, skontrolujte prevádzku všetkých konektorov a regulačných tlačidiel. Modul gadget by mal fungovať jasne a neochotne, bez prerušenia.

Mnohí používatelia pri výbere takýchto zariadení ju podceňujú dizajn, A veľmi márne. Krásne slúchadlá, ktorí majú radi melomanu, používajú oveľa príjemnejšie. Americká značka našťastie starala o módny a štýlový dizajn svojich produktov, takže tam sú nádherné znalcov z toho, čo si vybrať. Beats Slúchadlá sú reprezentované v rôznych farbách: klasické aj matky a nasýtené.

Na nákup originálnych slúchadiel americkej značky stojí za to Len v špecializovaných predajniach s brilantnou reputáciou. A aj tu je žiaduce požiadať o sprievodnú dokumentáciu a všetky potrebné certifikáty, aby sa nestanili na ďalšie falošné. Dôrazne sa odporúča hľadať autentické slúchadlá bije Dr. Na trhu alebo lacné obchody.

Na takýchto miestach nebudete schopní kúpiť originálny produkt z dlhodobej kvality.

Ako skontrolovať originality?

Hlavný americký výrobca bije, rovnako ako mnoho ďalších populárnych značiek, trpí obrovským množstvom falzifikátov, zaplavili trh. V predajniach môžete splniť takéto slúchadlá, ktoré sa vykonávajú dokonale a kupujúci nemajú pochybnosti, že to nie je kópia. Ale v skutočnosti to môže byť len dobre vykonaná replika.

Aby nestali márne peniaze a nenahal si falošný, Stojí za to vedieť, ako odlíšiť pôvodný produkt z falšovanej kópie.

 1. Box – Jedným z dôležitých kritérií, o ktoré sa môžete uistiť, že pravosť hudobného vybavenia. Balenie v žiadnom prípade by nemali byť mäta, poškodená, špinavá a vyblednutá. Kupujúci musí na ňom zistiť príslušné sériové číslo. Zvyčajne sa nachádza na špeciálnom malom nálepke.
 2. Popis Pôvodný tovar bude uvedený v 5 jazykoch. Falošné slúchadlá majú tendenciu opisovať iba 3. V niektorých prípadoch môžete splniť takúto kópiu, v ktorej je popis reprezentovaný o viac ako 5 jazykov – to je tiež zlé znamenie.
 3. Obrázok na krabici S pôvodným produktom bude vysoká kvalita, nasýtený a kontrast. Vo falziách sa tento faktor často neberie do úvahy a spotrebitelia môžu pozorovať muntitúd, zbytočne zatemnené alebo len nízko kvalitný obraz.
 4. Na bývanie Originálne slúchadlá budú určite prítomné dobre čitateľné a zrozumiteľné nápis „Beats“. A môžete tiež zistiť jasnú a dobre považovanú gravírovanie na vnútornom povrchu a kábel zariadenia. V falošnom produkte bude všetko spôsobené zlé a lacné farby.
 5. Dôležitým kritériom pre definíciu falošného – cena. Nebuďte leniví ísť na oficiálne webové stránky amerického výrobcu, aby ste zistili presné náklady na pôvodný produkt. Ak ste našli požadovaný model, vložte svoju cenu, ktorá je uvedená na webovej stránke Beats. Ak ste gadget, cenovka, ku ktorej neočakávane „padol“, je nižšia ako 50%, potom to bude živé potvrdenie jeho podzemného pôvodu.
 6. dávaj pozor na vybudovať kvalitu. Originálne slúchadlá bije bezchybnú montáž. Ak ste zariadenie s odporom, krémom a slabo pevnými časťami, potom je lepšie odmietnuť nákup: pôvodná položka má takéto problémy nebudú presne.
Prečítajte si viac  Hlavné rozdiely klimatizácie a rozdeleného systému

Niektorí kupujúci vedome kupujú lacné falošné značky produkty bije. Samozrejme, toto je právo spotrebiteľa, ale nesmieme zabúdať na to, že z falšovaných hudobných zariadení neexistuje žiadny bod čaká na dobrý zvuk, žiadny dlhý životnosť, bez servisnosti všeobecne.

Ako použiť?

Moderné vysoko kvalitné beats by DR slúchadlá. Dre je slávny nielen vynikajúcim zvukom a exkluzívnym minimalistickým dizajnom, ale aj pohodlným ovládaním. Užite si pôvodné zariadenia americkej značky – jedno potešenie. Budeme skúmať niekoľko Dôležité pravidlá prevádzky uvažovaných hudobných gadgets. Konjugácia moderných bezdrôtových zariadení s inými zariadeniami sa koná v niekoľkých stupňoch, a to:

 • Najprv je potrebné zapnúť zariadenie;
 • Bude potrebné držať tlačidlo napájania zariadenia doslova 5 sekúnd;
 • Prejdite na nastavenia Bluetooth vo vašom zdroji zvuku (môže to byť smartfón, tablet alebo osobný počítač);
 • Nájdite v zozname zistených zariadení, ktoré slúchadlá bije DR. Dre, vyberte ich.

Potom môžete bezpečne spustiť svoje obľúbené skladby a vychutnať si vysoko kvalitný zvuk. V prípade, keď používate iPhone, Napríklad, s operačným systémom iOS 10, potom poradie krokov bude trochu inak. Zároveň sa vykoná metóda ladenia slúchadiel automaticky a sú ľahko synchronizované so všetkými gadgetmi, ktoré boli predtým zlepšené v iCloud.

 1. Bude potrebný na lokalizáciu techniky bije v blízkosti odomknutého iPhone.
 2. Potrebujete kliknúť na tlačidlo Spustenie. Dosť na to, aby ste ju držali 1 sekundu.
 3. Po niekoľkých sekundách sa na displeji smartfónu zobrazí požiadavka na potvrdenie pripojenia. Ak sa dotaz nezobrazí na obrazovke, môžete opäť stlačiť tlačidlo napájania na slúchadlách porazení a držať ho nie 1 a 5 sekúnd.
 4. Ďalej bude potrebné jasne konať, všetky pokyny, ktoré sa zobrazia na obrazovke vášho iPhone.

Je potrebné nielen pripojiť slúchadlá správne k iným zariadeniam, ale aj kompetentne účtovať. Gadget môže byť pripojený k zdroju napájania inštaláciou špeciálneho blesku, ktorý zvyčajne prichádza v dodávke. Keď sú spustené a nakonfigurované značky Gadgets, Podľa farby svetelného indikátora, ktorý sa nachádza na tlačidle napájania, môžete udržať čas pod kontrolou, ktorý zostáva na autonómnom prehrávaní hudobných skladieb:

 • Biele svetlo – zostáva menej ako 8 hodín;
 • Červená – hrať hudbu zostáva menej ako 1 hodina;
 • Červená, ktorá bliká – je potrebné nabiť zariadenie.

  Riadenie značkovej techniky je pomerne jednoduché:

  • Ak chcete spustiť alebo zastaviť prehrávanie skladby, musíte kliknúť na tlačidlo diaľkového disku sa nachádza na drôte;
  • Ak chcete prejsť na ďalšiu kompozíciu, musíte kliknúť na tlačidlo 2 Times uvedené vyššie;
  • Zapnúť predchádzajúci záznam – 3 krát;
  • Ak chcete, aby sa previnúť zloženie prehrávania dopredu, musíte kliknúť na tlačidlo 2 krát, pričom 2 kliknutia držte trochu;
  • Ak potrebujete otvoriť trať späť, budete musieť kliknúť na požadované tlačidlo 3-krát a podržte ho na poslednom tlači.

  Kúpil si originálne slúchadlá slávnej americkej spoločnosti, Nezanedbávajte oboznámenie s pokynmi na použitie, Aj keď sa vám zdá, že s takou technikou sa môžete ľahko vyrovnať so sebou. Všetky nuansy a vlastnosti prevádzky slúchadiel, ktoré nemusíte vedieť, budú nevyhnutne zahrnuté v príručke, takže sa odporúča stretnúť sa s ním.

  Video Review Slúchadlá Monster Beats od DR. Dre Studio je prezentované v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: