Bezdrôtové herné slúchadlá: Ranking tie najlepšie a tajomstvo voľby

Každý hráč vie, že slúchadlá sú povinné príslušenstvo, bez ktorého nemôžete robiť v procese účasti v hrách. Najobľúbenejšia škála herných slúchadiel sú bezdrôtové zariadenia. Dnes v našom materiáli zvážime najobľúbenejšie modely, ako aj pravidlá pre ich výber.

Zvláštnosť

Bezdrôtové herné slúchadlá sú moderné zariadenia, ktoré musia zodpovedať viacerým požiadavkám. Takže, predovšetkým zariadenia musia mať schopnosť kvalitnej polohy zvuku. Vďaka tejto funkcii užívateľ vychutnáva zvuk, ktorý je čo najviac a bez skreslenia sa prenáša do zdroja zvuku. Pre hry je tiež dôležité mať mikrofón. Vďaka tomuto zariadeniu môžu hráči navzájom komunikovať (toto je relevantné pre online milovníkov zábavy).

Okrem, Hráči pre počítač musia byť čo najpohodlnejšie a pohodlné fungovanie čo najpracnejšie. Týka sa to 2 hlavných faktorov. Najprv musíte povedať, že samotný dizajn musí byť pohodlný: mäkký AMOP a schopnosť nastaviť všetky časti. Takéto funkčné vlastnosti zariadení prispejú k tomu, že prehrávač môže na dlhú dobu používať slúchadlá, zatiaľ čo nezažíva žiadne nepohodlie.

Druhým faktorom je hmotnosť (musí byť minimálna), ako aj skladací dizajn, ktorý vám umožní ľahko prepravovať slúchadlá z miesta na miesto.

Preskúmanie druhov

Všetky existujúce slúchadlá sú rozdelené do niekoľkých kategórií v závislosti od typu konštrukcie, ako aj spôsobov prenosu signálu.

Podľa typu stavby

V závislosti od toho, ktorý dizajn je zariadenie, slúchadlá bezdrôtových hráčov sú rozdelené do 4 hlavných typov.

Vložky

Táto odroda sa považuje za najjednoduchšiu a najbežnejšiu medzi užívateľmi. Slúchadlá sú veľmi malé vo veľkosti a hmotnosti, sú pripevnené vo vnútri ušného kanála, resp. Zdroj zvuku je vo vašom uchu. Hlavnými nevýhodami zariadení môže byť pripísaná nízkou hlučnosťou izoláciou, v súvislosti s ktorou budete počuť hluk pozadia, ktorý vás môže rozptyľovať.

Na druhej strane nie je možné povedať, že táto špecifikácia je považovaná za jednu z najlacnejších, resp. K dispozícii pre každú osobu.

Intracanal

Návrh Intracanal slúchadiel obsahuje niekoľko ďalších prvkov, najmä – špeciálne silikónové vankúše. Pomáhajú opraviť ucho v uchu, čím môžete použiť zariadenia pri chôdzi alebo počas športových aktivít.

Prečítajte si viac  Ako urobiť stojan pod TV s vlastnými rukami?

Nad hlavou

Tento typ sa líši od slúchadiel opísaných vyššie, predovšetkým vo svojej veľkosti. Okrem toho, zdroj zvuku je mimo ušného plášťa.

Najčastejšie je tento typ zvolený pre párovanie s osobnými počítačmi.

Plná veľkosti

Ak hľadáte ideálny model herných slúchadiel, mali by ste venovať pozornosť takýmto zariadeniam. Ich najdôležitejším rozlíšením je vysoká zvuková izolácia. Vďaka tejto nehnuteľnosti nebudete počuť nežiaduci hluk zvonku, a preto nebudete rozptyľovaní a budete môcť ponoriť do hernej atmosféry 100%. Okrem toho väčšina slúchadiel s plnou veľkosťou sa uvoľňuje spolu s mikrofónom, čo je pre hráčov veľmi dôležité.

Transferom signálu

Všeobecne povedané, slúchadlá sú rozdelené do 2 hlavných skupín v závislosti od typu prenosu signálu: káblové a bezdrôtové. V tomto prípade môžu bezdrôtové zariadenia na základe niekoľkých rôznych technológií pracovať na základe niekoľkých rôznych technológií. Po prvé, musím povedať o funkcii Bluetooth. Slúchadlá, ktoré majú túto funkciu, sú stabilnejšie a vysoko kvalitné, neexistujú žiadne neželané zlyhania. Ďalšou technológiou používanou v bezdrôtových slúchadlách sú užívatelia rádia.

Podobné modely slúchadiel sú veľmi jednoduché v ich dizajne, ako aj funkčné funkcie. Okrem toho sú radom lacnejšie.

Hodnotenie najlepšie modely

Na trhu môžete nájsť mnoho rôznych modelov prevodovky. A existujú lacné zariadenia a prémiové návrhy. Zvážte najlepšie najlepšie modely Slúchadlá bezdrôtových hráčov.

Razer Nari Ultimate

Charakteristickým znakom tohto modelu – prítomnosť funkcie vibrácií. Táto technológia je zabudovaná do hlavného dizajnu slúchadiel a zlepšuje kvalitu a hĺbku ponorenia používateľa v hre. Vďaka vysokokvalitnému zvuku môžete chytiť aj najmenšie swapy vĺn. Pohodlné a veľkosť – slúchadlá sú veľmi kompaktné, a preto ľahko ovládateľné.

Okrem toho je možné držiteľa nastaviť, takže každý človek môže nastaviť konštrukciu slúchadiel pod seba. Model Razer Nari Ultimate môže prenášať zvukové frekvencie v rozsahu od 20 do 20 000 Hz. Pre pohodlie používateľa je podsvietenie, s ktorými slúchadlá môžu priebežne pracovať 8 hodín. Zhromaždenie vykonávané na najvyššej úrovni. Zároveň musíte mať na pamäti, že slúchadlá sú veľmi drahé.

Prečítajte si viac  Vlastnosti Layout 3-izbový byt v panelovom dome

Plantronics Rig 800HD

Vývojári zariadenia poskytli tento model technológie Dolby Atmos. Vďaka tejto funkcii si užívateľ môže vychutnať hlboký, objemný a realistický zvuk. Čelenka je vybavená mäkkým vankúšom, takže môžete použiť slúchadlá na dlhé obdobie, zatiaľ čo nezažívajú nepohodlie. Šálky slúchadiel môžu byť nahradené viac kompaktnou veľkosťou. Okrem toho je dôležité oslavovať štýlový a originálny externý dizajn.

Prevádzka mikrofónu je automatická – keď je zvýšená, vypne, takže nemusíte robiť nadmerné pohyby. Maximálna frekvencia je 20 000 Hz.

Logitech G533 Wireless

Tento model je jedným z najnovších a viac súčasných, prístroj bol vyvinutý a vydaný Švajčiarskou spoločnosťou Logitech. Kvôli úspešnému dizajnu sú slúchadlá pevne priľahlé k hlave. Poháre sú vyrobené zo špeciálneho mesh materiálu, ktorý nebude trieť kožu. V procese výroby sa použili tento model slúchadiel, materiály, ako je plast a kov. Pokiaľ ide o funkčné vlastnosti zariadenia, je dôležité poznamenať, že existuje systém potlačenia hluku, ktorý bude veľmi jasne počuť všetky herné dialógy. Čas nepretržitej prevádzky zariadenia je približne 15 hodín, zatiaľ čo pre úplné nabíjanie bude potrebovať iba 4 hodiny.

Razer Thresher Ultimate pre Playstation 4

Okamžite treba poznamenať, že slúchadlá sú dosť drahé, takže nie každý je k dispozícii každej hre. Na druhej strane, vysoká cena je plne odôvodnená prítomnosťou jedinečných vlastností. Najprv musíte povedať o možnosti pripojenia slúchadiel do konzoly PS4. To je možné vďaka konektorom USB a výstupov na pripojenie k konzole alebo osobnému počítaču. V dizajne sa nachádza zatiahnuteľná rukoväť, ktorá poskytuje možnosť nastaviť slúchadlá pod tvarom hlavy používateľa. Hmotnosť je veľmi malá, čo prispieva k dlhodobej prevádzke.

Okrem toho môžete prideliť vysoko kvalitné materiály, ktoré boli použité vo výrobnom procese.

Dizajn zariadenia je veľmi ergonomický a štýlový. Model je vyrobený v 2 farbách: biela a čierna. Hlavným materiálom je plast a poháre sú vyrobené z mäkkého tkaniva, ktoré je príjemné pri kontakte s pokožkou. Stavebné poháre sa ľahko pohybujú s pántmi. Na ľavej šálke slúchadiel sú ovládacie tlačidlá. Je možné konfigurovať verziu virtuálnej zvukovej verzie 7.jeden. Návrh označuje zatvorený typ. Dostupné zvukové vlny sú v rozsahu od 20 do 20 000 Hz. Indikátor citlivosti je 38 dB. Pokiaľ ide o nedostatky, je potrebné si všimnúť nedostatok vybavenia, ako aj nízkou hlučnosťou.

Prečítajte si viac  Všetko o štúdiových monitoroch

Kritériá voľby

Bezdrôtové slúchadlá pre hráčov pre PC sú zariadenia, pri výbere, ktoré potrebujete byť veľmi pozorný. V procese nákupu musíte zvážiť niekoľko najdôležitejších kritérií.

cena

Dnes nájdete herné stavby rôznych cenových kategórií na trhu: rozpočtové, stredné cenové segment a luxusnú triedu. V tomto ohľade, po prvé, musíte sa zamerať na vaše materiálne príležitosti. Zároveň by sa však malo pripomenúť, že týmto znížením nákladov, tým nižšia je kvalita.

Zabudnite si vziať do úvahy pomer ceny a kvality. Priemerné náklady na vysoko kvalitné herné slúchadlá sú asi 5 000 rubľov.

Ďalšie príslušenstvo

Povinné je prítomnosť mikrofónu. Mali by sa zvoliť len tie modely, ktorého navrhuje, ktorý obsahuje toto zariadenie. Kde Je žiaduce, aby mikrofón mal takéto vlastnosti ako vysokú citlivosť, ako aj schopnosť potlačiť vonkajší hluk.

Jednoduché riadenie

Externé kryt slúchadiel musí byť vybavené ovládaním hlasitosti (môže to byť tlačidlo a kolesá).

Vďaka tomu môžete zariadenie rýchlo a jednoducho spravovať, čo je dôležité v stresových situáciách počas hry.

Výrobca

Všeobecne platí, že sa odporúča uprednostniť zariadenia, ktoré boli vyrobené svetoznámami autoritatívnymi spoločnosťami. V tomto prípade sa môžete spoľahnúť na skutočnosť, že slúchadlá boli vykonané s prihliadnutím na všetky najnovšie technologické a vedecké vývoj. Okrem, Výrobné procesy rozsiahlych spoločností sú v súlade s medzinárodnými normami a zásadami. Na druhej strane, musíte mať na pamäti, že je to často pre značku bude musieť preplatiť.

technické údaje

Po prvé, musíte venovať pozornosť silu. Táto charakteristika slúchadiel ovplyvňuje kvalitu zvuku. Indikátor napájania by mal byť v rozsahu od 1 do 5000 MW. Frekvenčný rozsah je dôležitý pri výbere zariadenia, treba mať na pamäti, že osoba môže vnímať zvukové vlny v rozsahu od 18 Hz do 20 kHz.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: