Design Apartment Studio Oblasť 28 Square. M.

  Je zvyčajné myslieť si, že pre pohodlný život potrebuje moderný človek veľa metrov štvorcových. Nie je to vždy. Fulfing náležitá pozornosť na dizajn apartmánovo štúdiu 28 kV. M., Môžete získať jedinečné a funkčné bývanie, ktoré nebude podávané veľkým množstvom apartmánoch.

  Zvláštnosť

  Štúdiový apartmán je pomerne moderný výhľad na plánovanie bytov, móda, ktorú prišla zo západu. Majú byť miestom bydliska jedného, ​​maximálne dvoch ľudí. Najčastejšie sú obsadené študentmi alebo ľuďmi tvorivých profesií v dôsledku nízkych nákladov na takéto bývanie.

  Štúdiový apartmán nemá jasnú separáciu pre obytné a nebytové zóny. Samostatne je len kúpeľňa. Počet stien je vždy minimálny. Rozlišuje ich od apartmánov s jednou spálňou, kde sú všetky izby sú oddelené a ich oblasť je jasne rozdelená do nebytových a obytných zón.

  Námestie s jednou spálňou Malé apartmány od 20 do 35 kV. M. Takmer všetky štandardné byty post-sovietskeho priestoru možno pripísať tomuto typu bývania. Usporiadanie jednoizbových bytov tohto typu sa nelíšila v rozmanitosti, žiadny rozdiel a teraz zmení proporcie a veľkosť izieb.

  Studio je oveľa menšie v porovnaní s jedným izbovým bytom. Kuchyňa zvyčajne nepresahuje 7 kV. M., chodba miniatúrna, kúpeľňa je kombinovaná alebo oddelená, ale veľmi blízko. Izby sa môžu líšiť v tvare: obdĺžnikové, predĺžené alebo sa nachádzajú v podkroví.

  Niekedy sú výsledkom prestavby apartmánov s jednou spálňou.

  Vyvíjame projekt dizajnu

  Prvá vec, ktorá sa rozhodne, čo odráža na dizajn apartmánovo-štúdiu 28 metrov štvorcových. M., – Toto je množstvo práce. Niekedy dosť na usporiadanie nábytku alebo výmenu farby interiérového roztoku.

  Niekedy to vyžaduje prehľad alebo plánovanie plánovania. V tomto prípade musíte získať riešenie miestnych orgánov pre niektoré druhy práce.

  Týka sa to demolácie stien, výmena elektroinštalácie a rúrok.

  Potom stojí za to premýšľať a kresliť príkladný plán budúceho bytu, a je vhodné poznamenať, aké funkčné zóny je žiaduce prideliť a vybaviť. Najčastejšie je samostatná zóna kuchyňa a obývacia izba je kombinovaná so spálňou. Ale potreby každej osoby sú individuálne, je to ich stojí za to, aby sa v budúcnosti odrážali. Pre niekoho je dôležité, aby viac priestoru na zvýraznenie kuchynského priestoru, druhá bude uprednostňovať na úkor funkčnosti veľkého pohodlného postele. Všetky tieto údaje sa musia zohľadniť pri plánovaní.

  Je potrebné poskytnúť miesta na ukladanie vecí. O skriniach pre oblečenie a knihy je lepšie postarať sa vopred. Pre lieky môžete prispôsobiť organizátorom alebo košom.

  Stojí za to opustiť hlavné závesné lustre, pretože berú príliš veľa miesta a vizuálne vytvárajú miestnosť. Týka sa to masívnych hodín a iných položiek dekorov.

  Plánovanie štúdiového bytu priamo závisí od toho, koľko okien v ňom:

  Jedno okno

  Hlavnou výhodou štúdia je hojnosť vzduchu a priestoru, ktorý vytvára žiadne steny. S cieľom zdôrazniť tieto výhody musí byť byt dobre zakrytý.

  Ak v štúdiu len jedno okno, strop s podsvietením okolo obvodu môže byť vynikajúci nápad.

  Existujú dve možnosti:

  • Zlepšenie podsvietenia. Na strope v strede miestnosti je nainštalovaná sadrokartónová doska, na ktorej je namontovaná LED páska. Pásky sú ako biela vlhkosťou a farebná. Líšia sa pri výkone, na ktorej závisí intenzita farby: 30, 60 a 120 LED diódy na jednom merači mongon. Sú lacné, slúžia po dlhú dobu, nevyhrievajú sa. Žiarovky vyžadujú výmenu extrémne zriedkavo. Tento typ osvetlenia vytvára mäkkú žiaru, ktorá vytvára uvoľnenú a romantickú atmosféru v miestnosti.

  • LED osvetlenie okolo stropného obvodu. LED páska je upevnená v širokom stropnej penovej pente pozdĺž stien. Táto metóda je lacnejšia ako rámček sadrokartónu a ľahšie nainštalovať.

  DÔLEŽITÉ Pri inštalácii pripojte podsvietenie na samostatný spínač tak, aby hlavné svetlo prerušilo LED diódy.

  Dokonale rozbaľte priestor zrkadla. Ak umiestnite zrkadlo pred oknom, urobí miestnosť dvakrát ľahšie.

  Dva okná

  Štúdio v dvoch oknách je pomerne svetlo a vzduch, nepotrebuje ďalšie osvetlenie.

  Nachádza sa v jednej stene okna vám umožní testovať zón medzi nimi v dvoch izbách: obývacia izba a kuchyňa. Ak chcete „rozdeliť“ zóna, môžete použiť panelový stojan, pohovku alebo oddiel.

  Dôležitou úlohou v územnom prehrávaní Vonkajšie pokrytie.

  Okno otvory sú miesto, ktoré možno použiť na maximum. Windion Niches pomôžu ušetriť priestor na ukladanie malých vecí. A ak nahradíte pultovú dosku Windowsill, bude slúžiť ako jedálenský stôl a pracovisko.

  Balkón

  Veľké šťastie, ak by Apartment-Studio má balkón, pretože každý meter štvorcový na účte. Ďalší priestor môže byť použitý na uloženie vecí, najmä ak nastavíte priestrannú šatníku.

  Ďalšou možnosťou je obrátiť balkón v salónike alebo na pracovisku. Dokonca aj na najmenšom balkóne sa zmestí hojdacia sieť alebo malý stôl.

  Ak chcete re-vybaviť balkón v samostatnej oblasti, musíte sa postarať o jeho izoláciu.

  Návrh balkóna závisí od toho, či ide o samostatnú miestnosť alebo nie. V druhom prípade je lepšie použiť rovnaký podlahový kryt a jeden štylizovaný roztok.

  Dáme nábytok

  S cieľom oddeliť obývaciu plochu z nebytového (napríklad kuchyne), môžete umiestniť v centre pohovky. Veľký kontrastný koberec dáva hranicu obývacej izby. Ak sa pohovka skladacia, obývacia izba sa tiež stane spálňou. Toto je najvhodnejšia možnosť pre malé bývanie. Ale ak je to žiaduce, s pomocou obrazovky alebo oddielu, môžete zvýrazniť spálňu ako samostatnú zónu.

  Táto možnosť je prijateľná v predĺžených apartmánoch s jedným oknom.

  Ak umožňuje výška stropov, môžete usporiadať druhú tyč. To je skvelá voľba pre mladých, kreatívnych ľudí.

  Police alebo úložné boxy sú najlepšie umiestnené pozdĺž stien. Ak umiestnite knihy v nízkych policiach pozdĺž steny, potom horný povrch políc môže byť použitý ako stojan pre TV alebo dekoratívne maličkosti.

  Šatník je dokonale zachránený v malom byte. Zrkadlový skriňa vizuálne pridá objem bývania a svetlo. Oblečenie môže byť umiestnené aj na vonkajšom závese.

  Farebné riešenia

  Pre malé izby, je najlepšie si vybrať jasné pastelové farby alebo hrať na kontraste bielej a niektorých jasných farieb. Biela a žltá, biela a oranžová vytvorí veselá a energetická atmosféra a uvoľnenejšie zelene-modré odtiene budú nakonfigurované na mieri a odpočinku.

  Ideálne pre byt-štúdio Škandinávsky štýl v interiéri. Jeho hlavné znaky – jednoduchosť, minimalizmus, prírodné materiály, zdržanlivé tóny.

  Nápady na dizajn

  Idea číslo 1. Design Studio Studio s jedným oknom

  Interiér bytu je vyrobený v bielych a sivých tónoch. Aby sa miestnosť zapaľovalo, pridal osvetlenie okolo stropného obvodu a niekoľkých ďalších svetelných zdrojov, ktoré dávajú zvýraznenie.

  Obývacia izba hrá obidve úlohu spálne a oddelená od kuchyne ako oddiel a ďalšie podlahy.

  Idea číslo 2. Design Studio Design s dvoma oknami

  Veľmi svetlé štúdio štúdio s dvoma oknami. Funkčné oddelenie medzi kuchyňou a obývacou izbou je vyrobená na úkor pultu tyčí, ktorá slúži súčasne ako jedálenský stôl. Dodatočný priestor dosiahnutý z Únie balkóna a obytných priestorov.

  Konštrukcia miestnosti je vyrobená prírodnými materiálmi. Jasný prízvuk Vytvorte pohovku vankúše.

  Namiesto jedného lustra sa používa niekoľko plochých zdrojov svetla – takže sa zdá, že strop sa zdá.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: