Dexp Console Model modely pre digitálnu televíziu a pokyny pre ich použitie

V súčasnosti sa zvyšujúci počet ľudí ide do modernej digitálnej televízie. Aby ste zabezpečili, že to bude vyžadovať špeciálnu prefix TV, ktorá môže previesť všetky potrebné signály a umožní prehrávať obrázok na obrazovke a zobrazovať zvuky. Dnes budeme hovoriť o takýchto konzoloch z DEXP.

Zvláštnosť

Takéto zariadenia nám umožňujú poskytnúť najvyššiu kvalitu a jasné video a konkurzu. Zároveň sa na obrazovke objaví rôzne rušenie, vrátane vlniek. Stojí však za to, že televízne konzoly budú môcť prísť ďaleko od všetkých modelov televízorov. Koniec koncov, nie všetky z nich majú schopnosť prijímať digitálne signály používané na takéto vysielanie.

Zariadenia musia podporovať štandard DVB-T2. Tento formát sa používa na vysielanie digitálnej televízie v Rusku.

Väčšina moderných modelov podporuje tento druh.

LineUp

Dnes výrobca DEXP vyrába rôzne modely takýchto digitálnych konzol. Samostatne treba poznamenať nasledujúce vzorky.

  • HD 2552P. Tento model je schopný podporovať štandardy, ako je DVB-T, DVB-T2, HDMI, USB, TIMESTER. Formát zobrazeného obrazu môže byť 4×3 alebo 16×9. Prefix má niekoľko ďalších funkcií, vrátane vám umožňuje nahrávať televízne programy na externom nosiči, má špeciálny elektronický telegete, teletext. Na televíznej konzole je tiež samostatný výstup pre priechod pre anténu. Telo zariadenia je vyrobené z plastov. V jednej sade spolu s ním je tiež špeciálny adaptér pre napájanie, diaľkové ovládanie a AV kábel. Hmotnosť takéhoto výrobku je len 90 gramov.

  • HD 2991P. Vzorka je schopná podporovať rovnaké formáty ako predchádzajúcu verziu. Táto prefix TV tiež poskytuje niekoľko samostatných noriem pre komprimované video. Má funkciu telešdy, teletextu. Súprava je ovládací panel, AV kábel a adaptér. Celková hmotnosť zariadenia dosahuje 85 gramov.

  • HD 1813P. Konzola je vybavená digitálnymi tunermi DVB-T a DVB-T2. Na prednej strane puzdra je USB port, umožní vám nahrávať programy pre externé médiá a prehrávať zvuk a video na televíznej obrazovke, fotografiách. Zariadenie je tiež vybavené portom HDMI. Vstavaná voľba Timeshift umožňuje odložiť štart v prípade potreby.

  • HD 3112M. Táto televízna predpona podporuje štandardy DVB-T a DVB-T2. Je vybavený digitálnymi rozhraniami ako HDMI, USB. Všetky vstupy antény a port USB sú umiestnené na strane zariadenia. Prípad modelu sa vykonáva z vysoko kvalitného plastu.

  • HD 7789P. Toto digitálne televízne zariadenie podporuje štandardy, ako je DVB-C, DVB-T a DVB-T2. Vzorka má funkciu odloženého zobrazenia, je tiež možné vysielať videá z YouTube. V jednom nastavenom so zariadením je pohodlné diaľkové ovládanie. Pripojenie k samotnému TV sa vykonáva pomocou AV kábla. Celková hmotnosť výrobku je len 63 gramov.

  • HD 8835P. Táto prefix TV umožňuje hrať nielen digitálne kanály, základné prevodovky, ale aj vysielanie YouTube a IPTV. V jednej sade, AV kábel, adaptér pre napájanie, Wi-Fi adaptér. Model poskytuje schopnosť zaznamenávať externé nosiče. Podobne ako predchádzajúce vzorky, HD 8835P má odložené možnosti prezerania a teletext. Toto zariadenie sa vyznačuje najkompaktnejším rozmerom, takže to môže byť umiestnené takmer všade, bude to mať aspoň miesto.

Manuálny

V jednej sade, pričom každá takáto televízna konzola tiež ide Podrobné pokyny, v ktorých môžete nájsť krok za krokom. Pomôže to správne pripojiť zariadenie k televízoru a potom ho nakonfigurovať.

Diagram pripojenia z rôznych modelov sa môže od seba líšiť. Zvážte inštaláciu digitálnej konzoly na príklad vzorky HD 2991P.

Začať Musíte starostlivo zobraziť všetky dostupné konektory na televízore. Najviac optimálna možnosť bude HDMI.

Ak sú na technike poskytnuté iba vstupy RSA alebo SCART, potom pri inštalácii bude musieť použiť špeciálne „tulipány“.

Pripojenie konzoly k televízoru, Stačí, aby ste tieto priamo pripojili priamo a vložte vstup z antény do digitálneho zariadenia. Potom bude potrebné prejsť do režimu AV. Ak sa pripojenie vykonalo správne, potom sa menu musí automaticky otvoriť.

V niektorých starých modeloch nie je zabezpečené televízory HDMI. V tomto prípade budete musieť pripojiť digitálne televízne konzoly cez RSA alebo SCART (mnoho modelov má len SCART).

Pri inštalácii cez RSA bude potrebné len „tulipány“. Ich spojenie sa vyskytuje priamo určitými farbami. Dvaja konektory sú spravidla na videu.

Ak je na televízore len SCART, potom bude potrebné samostatne získať adaptér špeciálne určený pre takéto štandardy. Obyčajné „tulipány“ a tiež je potrebné nainštalovať.

Keď je digitálna prefix správne pripojená, mali by ste ho konfigurovať.

Ak to chcete urobiť, produkujte prvé vyhľadávanie dostupných kanálov. Ak ste zariadenie pripojili cez HDMI, stačí vybrať príslušný režim. Ak ste ho pripojili prostredníctvom iných noriem, budete musieť dodatočne nainštalovať AV.

Pozrite si prehľad modelu DEXP HD2991P.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár