DVD prehrávače s obrazovkou: Čo je to a ako si vybrať?

Každý DVD prehrávač – Jednoduché a pohodlné zariadenie pre filmy doma, ale je mimoriadne ťažké to vziať s ním. Vývojári vyriešili tento problém s vytvorením prenosných prehrávačov DVD s obrazovkou. Takéto zariadenie kombinuje televízor a hráč. Môže to fungovať autonómne a nevyžaduje komplexné spojenia. Kompaktné DVD prehrávače – Vynikajúca alternatíva k notebooku. Okrem toho, s tou správnou voľbou modelu hráča sa môže stať rovnakým náhradným a notebookom, nepočítajúc prístup k internetu.

Zvláštnosť

Toto zariadenie má však vlastné vlastnosti práce. Hlavným rysou takéhoto hráča – dostupnosť obrazovky. Zariadenie pripomína formu notebooku, len namiesto tlačidiel – disk. Pohodlné umiestnenie obrazovky a pohon vám umožňuje zložiť prehrávač, v dôsledku čoho sa stáva celkom kompaktnej položky.

Ďalším rozdielom od bežného hráča je schopnosť batérie z batérie. Nabité zariadenie vám umožňuje sledovať filmy bez priameho zdroja napájania, napríklad v dlhej ceste alebo počas zvyšku v prírode.

Malý kondicionér obsahuje širokú funkčnosť, ktorej súbor závisí od modelu. Okrem toho, DVD prehrávač môže mať TV tuner, ktorý umožní nielen sledovať filmy a televízne relácie z diskov, ale tiež si pozreli televízne kanály odkiaľkoľvek. A tieto zariadenia sú vybavené pripojením pamäťových kariet, ktoré zmierňujú proces videozáznamov filmov z potreby diskov: môžete prehrávať video z rôznych nosičov.

Prenosný DVD prehrávač s obrazovkou – ideálne riešenie pre milovníkov cestovať, odpočívať v prírode, tráviť čas s priateľmi v krajine. Jeho výhody to potvrdzujú.

Rating modely

Preskúmanie modelov, ktoré zahŕňajú najobľúbenejšie, pomôže určiť výber zariadenia.

  • EPLUTUS EP-1516T. Model je prezentovaný v priemernom segmente: náklady budú asi 7 tisíc. rubľov. Laconický dizajn zariadenia nie je navrhnutý tak, aby neodvrátil pozornosť diváka z obrazovky, ktorá je hlavnou výhodou modelu. 16 palcov diagonálne, jasný číry obraz – a to všetko v prenosnom prenosnom formáte. Ako aj výhoda – vysoko kvalitný zvuk a schopnosť kontrolovať z konzoly.

  • Prenosné DVD LS-130T. Náklady na tento model nepresahujú 6 tisíc. rubľov, ale nie je to horšie v kvalite predchádzajúceho. Jednoduché ergonomické prístroje má vysoké charakteristiky: moderný audio systém a obrazovku s vysokým rozlíšením. Model je obzvlášť relevantný pre tých, ktorí neplánovali sledovať filmy cez slúchadlá. Okrem toho nie je možné poznamenať možnosť otáčania obrazovky 180 stupňov. Stručne povedané, LS-130T je ideálnym zariadením s najlepším pomerom cien a kvality.

  • DVB-T2 16 »LS-150T. Čestné tretie miesto na správnom zaberá Model DVB-T2 16 »LS-150T. Tento prehrávač má len jeden rozdiel z predchádzajúcich – model sa nabíja z automobilového zapaľovača s kapacitou 12 V. Nevýhodou užívateľov označuje vysokú úroveň vykurovania počas dlhodobého hľadiska, ale vo všeobecnosti je model bezchybný. Hlavné pozitívne vlastnosti možno považovať za vysoko kvalitný zvuk, krásny obraz, príjemný dizajn.

  • Osobitné miesto v ratingových modeloch Eptus LS-780T, Najviac fiškálna možnosť, ale s vynikajúcimi vlastnosťami. Pre malé náklady – asi 4 tisíc. rubľov – môžete získať hráča s dobrými kvalitami. Model tiež umožňuje prehrávať filmy z nosiča USB a je vybavený TV tunerom.

Kritériá pre výber

Ak chcete vybrať optimálny model zariadenia, stojí za to venovať pozornosť viacerým kritériám. Po ich analýze nebudú fungovať.

  • Diagonálne a jej povolenie. Najdôležitejšie v kompaktných hráčoch je jeho obrazovka. Diagonálny by mal byť čo najširší a kvalita rozlíšenia je vyššia. Minimálne prijateľné rozlíšenie obrazovky 480 až 234 pixelov. Za takýchto podmienok budú najpríjemnejšie pohyblivé filmy.

  • Podporované formáty prehrávania. Najúspešnejší nákup nemôže byť hráč schopný hrať exkluzívne jeden alebo dva video formáty. Prenosný prehrávač je schopný rozpoznať nasledujúce formáty: DVD, CD, DivX, XVID, ako aj Audio (MP3 a iné) a grafiku. Takýto súbor formátov urobí hráč ako všeobecný.

  • Dostupnosť TV-a FM tunera. Kritérium pre prítomnosť údajov tunerov možno pripísať voliteľnému. Potreba pre nich je veľmi individuálna: Kupujúci potrebuje len rozhodnúť o kúpe, či potrebuje jednu alebo inú funkciu. Samozrejme, že jeho prítomnosť nebude zbytočná, pretože zásoby filmov a televíznych relácií môžu skončiť v každom okamihu a televízne a vzdušné rádio – nie.

  • Schopnosť pripojiť sa k externým zariadeniam. Kompaktná hra sa ľahko môže stať stacionárnym, ak ho pripojíte k televízoru a reproduktorom. Táto funkcia je prítomná len v prítomnosti požadovaných káblových pripojení. Multifunkčný prehrávač so schopnosťou počúvať hudbu môže mať AUX vstup, ktorý vám umožní hrať hudbu aj s smartfónom.

  • Dodávka. Existujú 3 hlavné varianty hráča: z batérie, od stacionárneho zdroja elektriny a z ľahkej cigarety. Bude musieť vybrať vhodné. Budú zvážené univerzálne modely, ktoré kombinujú možnosti výživy samostatne z batérie a z jedného z ostatných dvoch zdrojov energie. Keď si vyberiete výživu z batérie, venovať pozornosť svojej kapacite: Čo je viac, tým dlhšie bude hráč schopný pracovať bez dobíjania.

  • Ďalšie funkcie. Výrobcovia ponúkajú rôzne funkcie. Vstavaná pamäť, pripojenie k Wi-Fi – toto všetko urobí len zariadenie len funkčnejšie. Napríklad anti-reflexné poťahovanie a rotujúci monitor vám umožní sledovať filmy z rôznych uhlov, ktoré sa zobrazia v veľkej spoločnosti čo najpohodlnejšie.

Bezpodmienečne plus na vybraný model bude jeho malé náklady. Stojí však o výber modelovanie z osvedčených výrobcov s dobrou povesťou.

Falošné falzifikáty slávnych značiek technológie. Bez ohľadu na výber, hlavná vec je, že nákup plne uspokojí potreby kupujúceho.

O tom, ako vybrať DVD prehrávač s obrazovkou, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: