Farba horčičiny v interiéri

Prítomnosť horčičných farieb v interiéri vždy vyzerá farebné a efektívne. Tento tieň je už taká sezóna je obľúbená z mnohých slávnych dizajnérov interiérov nielen v našej krajine, ale aj v zahraničí. Na jednej strane je táto farba zložitá a protichodná, a na druhej – expresívne a aktívne, čo si vyžaduje osobitnú pozornosť. Pred použitím tejto farby a jeho odtieňov v interiéri vášho domova vám odporúčame, aby ste sa zoznámili s vlastnosťami, zaujímavými kombináciami a inými dôležitými položkami.

Zvláštnosť

Horčica v interiéri sa zriedka používa samostatne, je najčastejšie šikovne kombinovaná s inými odtieňmi teplých farieb alebo neutrálnych. Menej výhodné a dokonca aj niekedy vyblednuté farebné horčicu vyzerá v kombinácii s chladnou palete.

Odborníci odporúčajú nasledovné: Ak sú interiérové ​​predmety alebo nábytok natretý v horčicovom farbe, potom by ste mali byť v inom odtienii: tmavej, ľahkej alebo neutrálnej, ale nie rovnakým spôsobom ako samotný nábytok.

Farba horčice sa neodporúča používať vo veľmi malých a tesných priestoroch, pretože je bez toho, aby bol vizuálne znižuje miestnosti. To je dôvod, prečo vo veľkých miestnostiach sa používa hlavne pre zón, najmä v štúdiových apartmánoch. S touto farbou, interiér spálne alebo obývacej izby môže byť vykonaná teplá a útulná, vyhnúť sa veľmi „kričiacim jasom“.

Zaujímavé kombinácie a odtiene

Klasická horčica farba je zmes žltých a hnedých odtieňov. V každom modernom interiéri bude takáto farba naladená na pozitívnu vlnu, kdekoľvek sa používa: na stenách, strop, alebo dokonca na podlahe.

Avšak, ak to preháňate s týmto tieňom, môže to vyzerať tvrdo, ostro a dokonca aj vzdorne, najmä s nesprávnym osvetlením.

Zostatok Množstvo horčičnej farby na stenách môže byť použitá s pomocou správneho zvoleného osvetlenia v miestnosti a kompetentné vybrané dekor s textilom. Interiér, kde hlavné farby prevláda, môže byť doplnená pomocou príslušenstva mliečnych a krémových odtieňov. Ako svetlé akcenty, môžete použiť kontrastné maľby, stoličky a textil na konferenčnom stole.

Horčica musí dominovať alebo používať ako akcenty na pozadí iných hlavných farieb. Dávno, tmavé horčičné odtiene sú veľmi populárne, možnosti s prímesou zelenej, zlata a žltej. Najmä víťazný vzhľad medovej horčičnej farby, ktorý dokonale bije moderné interiéry. Music je tiež dokonale kombinovaný s:

 • šedo-hnedé;
 • sivá-béžová;
 • mliečne výrobky;
 • Modrá;
 • biely;
 • čierna;
 • bažina;
 • oranžové;
 • čokoláda;
 • Ružové a iné.

  Ak chcete pridať vintage interiér štýl, odporúča sa použiť odtieň svetla horčica, ktorý vyzerá dobre na stenových povlakoch, a to môže byť šikovne kombinované s fialovým alebo vaječným tónom.

  Ak bol moderný interiér vykonaný v jasných odtieňoch, ale chýba „zvýraznenie“, potom ako špeciálne akcenty môžete aplikovať stoličku s horčicou textilu alebo dekoratívnych vankúšov tejto farby s krásnou výšivkou.

  Kombinácia horčičných a bielych farieb vždy vyzerá ľahko a ľahko. Aj v mnohých interiéroch je len jedna stena v horčicovom farbe, všetci ostatní sú vytiahnuté so sivou alebo inou blond tapety. Pre väčšiu farbu sú kombinované rôzne textúry.

  Vydať interiér miestnosti bez špeciálnych zmien, ale pomocou horčičnej farby, Odporúča sa vziať žltozelené textílie. Môže to byť záclony a posteľná bielizeň a dokonca aj dekoratívne pohovky vankúše. Takáto odroda pomôže urobiť najdynamickejší a živým interiérom.

  Pri výbere, napríklad pohovky a stoličiek v horčicovom orezaní, odporúča sa používať túto farbu pri maľovaní rôznych povrchov. Steny v tomto prípade sú lepšie, aby sa tmavo sivá alebo biela-čierna, s akýmkoľvek dekorom. Tak to bude veľmi úspešné zameranie na pohovku horčičnej farby, ale zároveň sa miestnosť nevyzerá krátke.

  Ak je taká farba šikovne susedia s neutrálnou palete odtieňov, potom bude interiér harmonický a drahý. Je to veľmi výhodné používať horčicu a v zónovaní miestnosti. Zvyčajne, s ním, je rozdelená niekoľkými funkčnými zónami, zafarbenie steny s horčičnou farbou alebo výber tapety tejto farby.

  Dôležité podrobnosti

  Často horčičné použitie v interiéri kuchynských priestorov. Takže, ak je táto farba základná, potom je najlepšie si vybrať zelené, mlieko a dokonca aj olivové. Ako špeciálny prízvuk si môžete vybrať textúru stromu, uprednostňujú sa hnedú alebo hnedú farbu, v ktorej je možné vykonať kuchynskú súpravu alebo dosku. V jedálni môžete použiť krásny lustre z horčičného tieňa a stoličiek s čalúnením rovnakej farby.

  V tomto prípade je najlepšia tabuľka vybrať si tmu a nie svetlo.

  Ak je pohovka zvolená pohovka horčiceho tieňa pre interiér, potom na to, že by sa malo zaznamenať vankúš v tóne, a to temných možností. Pre rôzne takejto obývacej izby je možné rozšíriť aj dôraz na dekoratívne rastliny. Môžete napríklad vybrať žlté oranžové orchidey umiestnené v tmavých sklenených vázach. Takáto registrácia dokonale zdôrazňuje hlavný predmet nábytku v miestnosti – horčica pohovka.

  Pri použití horčice a jeho odtieňov v interiéri spálne, napríklad vo forme textilu, sa dopĺňajú doplnok s tmavou zelenou posteľnou lôžkovou a žltou horčicou dekoratívnych vankúšov rôznych foriem. Ak je túžba vybrať si všetky textílie v horčicovom vykonávaní, potom je dôležité, aby to nepreháňalo. Pre takéto textílie je žiaduce nábytok vo svetlých odtieňoch. Napríklad, posteľ, skriňa a dámy ‚stôl pod bielym stromom.

  Music je jedným z najzaujímavejších a sebestačných odtieňov, ale mal by sa používať správne. Pri vývoji interiéru je veľmi dôležité pozorovať všetky kombinácie farieb a ich proporcií.

  Napriek všetkej jednoduchosti je táto farba veľmi vyberá, nie je tak ľahké vybrať spoločnú farbu, ktorá bude priaznivo poraziť interiér miestnosti alebo iného. Ale ak pracujete trochu a pre-vytvoriť interiér miestnosti na papier, potom sa všetko objaví.

  Prehľad apartmánov s horčicovými prvkami v interiéri vyzerajú ďalej.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: