Hlasové zosilňovače: funkcie, modely, kritériá výberu

Pri organizovaní výletov je potrebné zariadenie Hlasový zosilňovač. To je jednoduchá technika, ktorá zaberá malý priestor, mierne váži, ale umožňuje vám počuť sprievodcu celej skupine. Pozrime sa viac na funkcie týchto zariadení, populárne modely a kritériá výberu.

Zvláštnosť

Reproduktor a hlasový zosilňovač sú v skutočnosti synonymá, ktoré označujú rovnaké technické zariadenie, s ktorým môžete opakovane zvýšiť zvuk hlasu. Toto je jednoduché použitie zariadenia, je obzvlášť dôležité vo veľkých divákoch alebo na ulici, keď je potrebné na vyrovnanie možného nedorozumenia slov. Aj keď je rozsah pôsobnosti takýchto zariadení oveľa širší.

Hlasový zosilňovač bude potrebný pre každú osobu, ktorá čelí úlohe obrátiť sa na veľkú skupinu ľudí, ako aj v prípade, že funguje v hlučnej miestnosti. Zariadenie je skutočne nevyhnutné pre tých, ktorí, podľa povahy aktivity, je často potrebné namáhať hlas – to sú zástupcovia takýchto špecialít ako sprievodca, člen podpornej skupiny, trénera a učiteľa.

Lekári odporúčajú zakúpiť toto zariadenie tým, ktorí majú problémy s hlasovými ligamentmi z prírody alebo fyzickou chorobou. Zariadenie v podstate uľahčuje komunikáciu s chorobami, ako je laryngitída alebo faryngitída.

Počas svojej existencie sú zosilňovače hlasov dosť vyvinuté. Ak sa prvé modely podobali rúru, dnes vyzerajú ako kompaktné pásy rádiové prijímače. Mimochodom, niektoré modely sú v skutočnosti vybavené dodatočnou funkčnosťou vrátane rádia. Skutočnosť, že reproduktory sa stali celkom miniatúrou, neznamená to dobre, že kvalita zvuku tohto trpí – vynikajúca počuteľnosť sa uloží v širokom rozsahu. Zabráňte tomu, aby ste počuli taký zvuk, môže okrem iného, ​​hlasného hluku alebo vážnych problémov s vypočutím v tých ľuďoch, ktorým je odvolanie adresované.

Prečítajte si viac  Akvilon Split Systems Review

Treba poznamenať, že Moderné zosilňovače majú dosť dobrú jasnosť. Mnohí ľudia si pamätajú, že v predchádzajúcich rokoch bol zvuk vychádzajúci z elektromechanických rudrov chrapľavý a sprevádzaný hlukovým pozadím. Moderné vybavenie, o čo dokazujú mnohé recenzie, žiadne sťažnosti nemajú.

Preskúmať modely

Poskytujeme prehľad o populárnych modeloch používaných v rôznych oblastiach činnosti.

  VOISTA RUBY / C10, PEARL / C15

  Tieto prenosné zosilňovače sú ľahké a kompaktné vybavenie, veľmi jednoduché použitie a tiež so štýlovým dizajnom. Je určený na prácu lektorov a sprievodcov, sa používa vo verejnom výstražnom systéme, ako aj distribuovaný ľuďom s patológiami hlasového prístroja.

  Zosilňovač poskytuje minimálne skreslenie pípnutia, môže byť použité ako prenosné zariadenie a môže byť pripojený k osobnému počítaču.

  Lítium-ión batérie, udržiava výkon 30 hodín aktívneho používania. Balenie obsahuje všetky potrebné príslušenstvo: rameno a pásové pásy, špeciálne svorky, ako aj hlasové headset, zabezpečenie maximálneho pohodlia pohybu a gestikulácie.

  Takstar E270

  Zarovnajte reproduktor, dávať vysoko kvalitný zvuk – Peak kapacita zariadenia je 12 W. Puzdro je odolné, pre maximálne pohodlie je silikónové tlačidlo, ako aj špeciálne „oblečenie“ na ochranu zariadenia pred vlhkosťou a prachom.

  Lítium-ión batérie, podporuje až 10 hodín prevádzky, plné nabitie trvá 4 hodiny. Je na páse alebo na pleciach.

  Elegantný

  Prenosný hlasový zosilňovač s mikrofónom. Takéto zosilňovače hlasov sa používajú pri prezentáciách a prednáškach, model je distribuovaný v zábavnej animácii.

  Kapacita vybavenia je dosť pre oblasť 200-300 m2, v závislosti od akustiky miestnosti zvyšuje zvuky vo vzdialenosti 50 až 100 m, V tomto prípade je zachovaná kvalita zvuku pomerne vysoká.

  Lítium-iónová batéria, navyše na 15-20 hodín nepretržitej prevádzky.

  Ako si vybrať?

  Ak chcete správne vybrať hlasový zosilňovač, musíte sa vopred rozhodnúť s požiadavkami na vybavenie, Po odpovedi na nasledujúce otázky:

  • V ktorých podmienky budú fungovať reproduktor;
  • Aká je sila zariadenia;
  • veľkosť.
  Prečítajte si viac  Centek Split Systems: Charakteristiky, modely a prevádzku

  Takže pre exkurzie v autobusoch bude pomerne kompaktný model s nízkou spotrebou energie a ekonomickej spotreby energie.

  Pri výbere vyhliadkového modelu pre ulicu by sa mala zvážiť funkcia oblasti. Napríklad v preplnenej diaľnici sú potrebné silné mikrofóny a na prednášky na historických uliciach mesta, môžete sa obmedziť na nízko napájanie.

  Ak je mikrofón potrebný pre organizáciu reklamy, potom zariadenie môže pracovať bez dobíjania po dlhú dobu, zatiaľ čo hlasný a jasný zvuk. Musí obsahovať možnosť audio kampane hrať súbor nahraný na jednotke USB Flash. Takéto reproduktory sú veľmi často používané v blízkosti obchodov na prilákanie potenciálnych kupujúcich.

  Moderné agregáty sú k dispozícii v predaji v rôznych dimenziách – Rozhodnutie v prospech jednej alebo inej potreby byť založené na tom, ako budete používať zariadenie. Napríklad, pre krátkodobé triedy, môžete si vybrať úplne akejkoľvek techniky, a ak plánujete chodiť s mikrofónom po celý deň, je lepšie postarať sa o kúpu malej možnosti – inak po niekoľkých hodinách sa budete cítiť únava.

  Nemenej dôležitá je kvalita výstupu jednotiek, nemali by byť potenciálne šance. Dlhá životnosť zariadenia je do značnej miery určená tým, ako budú zraniteľné výstupy – spôsob, akým sú pripojené a vyprávka. V posledných rokoch sú modely v textilnom vrstve populárne. Sú to trochu drahšie ako tradičné, ale aj život ich prevádzky.

  Niektoré zvukové zosilňovače sú dodatočne vybavené možnosťou auditu – takáto funkčnosť umožňuje všetkým členom skupiny nosiť slúchadlá a počúvať sprievodcu, ktoré hovoria o udalostiach a faktoch.

  Prehľad hlasového zosilňovača Pozri v nasledujúcom videu.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: