Hodnotenie najlepších projektorov

Projektory už dlho závislí populárnym medzi ľuďmi všetkých vekových kategórií. Dnes sú takéto zariadenia prezentované v najširšom sortimente a každý kupujúci si môže vybrať vhodnú inštanciu. V tomto článku sme Pozrime sa podrobne hodnotenie najlepších modelov projektorov a dozviete sa všetko o svojich technických špecifikáciách.

Prehľad populárnych značiek

Moderné modely projektorov produkujú mnoho výrobcov. Medzi nimi, môžete nájsť dostatok svetoznámych mien, s ktorými má každý znak. Tu je malý prehľad najobľúbenejších značiek produkujúcich vysoko kvalitné a multifunkčné projektory.

 • Acer. Slávny výrobca taiwaniek dodáva na trh mnoho rôznych pozícií vysokokvalitných a trvanlivých techník. V širokom rozsahu, môžete splniť vynikajúce modely projektorov, ktoré sa líšia nielen bohatou funkčnosťou, ale aj atraktívnym dizajnom. Zariadenia sú prezentované v rôznych cenových kategóriách.

 • Benq. Chic sortiment vysoko kvalitných projektorov môže ponúknuť túto slávnu značku. V Arsenale BenQ je tu veľa praktických modelov vydávajúcich vysoko kvalitný a bohatý obraz.

Zariadenia výrobcu sú atraktívne pre ich realizáciu projektovania a široký výber modelov rôznych nákladov.

 • Epson. Vynikajúca kvalita sa môže pochváliť technikou tohto výrobcu. Epson projektory zaberajú vedúcu pozíciu v mnohých vrcholoch a sú považované za jeden z najobľúbenejších.

Kupujúci potešili kvalitu obrazu, ktorá je prenášaná značkovými zariadeniami.

 • Xiaomi. Slávny čínsky výrobca poteší spotrebiteľov s veľkým výberom vysoko kvalitných a atraktívnych projektorov rôznych modifikácií. V Arsenale značky môžete nájsť rozpočtové a veľmi drahé zariadenia schopné hrať veľký obraz vo formáte 4K.

 • Aus. Slávna taiwanská spoločnosť vyrába spoľahlivé a trvanlivé techniky. Väčšina pozícií ASUS je vyrobená v elegantnom dizajne, ktorá nie je pozoruhodná, ale je tuhá a vyžaruje kvalitu výrobku. Projektory populárnej značky sa vyznačujú bohatým funkčným a vynikajúcim výkonom.

Mnohé zariadenia sa môžu pochváliť možnosťou vysielania skvelého obrazu na pár s príjemným zvukom.

 • Odtrhnúť sa. Južná Kórejská značka vyrába multimediálne projektory rôznych typov. V sortimente Samsung nájdete vynikajúce zariadenia určené na prácu pre zábavu.

Obzvlášť populárne vysoko kvalitné zariadenia vyrobené v prenosnom tvarovom faktore.

 • Lg. Šťavnatý a kontrastný obraz dokáže preukázať správne vybraný projektor tohto známeho výrobcu. LG ponúka mnoho vynikajúcich zariadení vybavených dobrými reproduktormi, ktoré majú svetlý a štýlový dizajn.

Mnohé kópie z rozsahu tejto značky sú však dosť drahé.

 • Sony. Ak si chcete zakúpiť projektor, ktorý môže prenášať obraz bezmocnej kvality, mali by ste sa oboznámiť s sortimentom tohto japonského výrobcu. Sony ponúka vybrať od spotrebiteľov veľa vynikajúcich zariadení, medzi ktorými sa môžete stretnúť s veľmi drahými kópiami, ktorých náklady presiahne 1 milión rubľov.

Hodnotenie najlepšie modely

Moderné modely videoprojektorov majú rôzne Funkčné „plnky“ a technické parametre. Príslušný výrobok môže byť vybraný na takmer akýkoľvek účel, či už ide o štúdium, prácu alebo obvyklý čas domu. Získame sa bližšie s hornými zariadeniami rôznych cenových kategórií.

Rozpočet

Mnohí používatelia veria, že lacný projektor nemôže byť vysoká kvalita a demonštruje dobrý obraz. Zoznámte sa s populárnymi modelmi, ktoré tento spoločný mýtus rozvádzame.

 • ACER X1161P. Slávny model lacného projektora. ACER X1161P priťahuje používateľov s nízkou spotrebou energie, neopatrný, ale štýlový dizajn, ako aj vysoké rozlíšenie do 1080p.

S týmto zariadením je možné sledovať 3D video súbory.

 • BenQ MX505. Krásny model lacného projektora, ktorý je vhodný na ubytovanie v malej oblasti. Rozlišuje sa jednoduchým a zrozumiteľným rozhraním, malej hmotnosti a jednoduchosť pohybu z jedného miesta na druhú.

Technika môže reprodukovať 3D obsah, demonštruje kvalitný obraz.

 • FAVI Entertainment Riohd LED 3. Rozpočtový model vysoko kvalitného projektora, vyrobený v populárnom Mini formáte. Zariadenie môže byť použité pre hry alebo prezentácie, a zahrnuté v domácom kine. Rozlíšenie zariadenia – 1080p. Existuje vynikajúci prehrávač médií. V našom čase je veľa konektorov, ktoré potrebujete. Existujú dobré vstavané reproduktory.

 • Viewsonic PJD5133. Kompaktný prenosný projektor, ktorý je veľmi jednoduchý a rýchlo nainštalovaný. Model môže prehrávať trojrozmerný obraz formátu 3D. Demonštruje vynikajúce ukazovatele kontrastu a nasýtenia farieb. Zariadenie poskytuje vstavané reproduktory.

 • Dimagic Dimagic Deti. Pocket Model lacného projektora, ktorý má malé veľkosti a pekný dizajn dizajnu. Zariadenie poskytuje použitie projekčnej technológie LCD. Môže prehrávať video súbory z média USB. Malé zariadenie je vybavené 1 reproduktorom.

Priemerný cenový segment

Veľa vysoko kvalitných a multifunkčných modelov projektorov sú prezentované v priemernom cenovom segmente. Mnohé z týchto zariadení sú vo veľkej dopyte, pretože sú najlepšou cenou – kvalita. Zoznámte sa s niektorými vrchnými zariadeniami.

 • ACER XL1123H. Vysoko kvalitný projektor s technológiou DLP. Môže vydať obraz s rozlíšením 800×600 bodov. V zariadení je prítomné iba 1 lampa. Minimálna projekcia je 1 m. K dispozícii je 1 vstavaný reproduktor s výkonom 3 W.

 • Optoma x343e. Výborný model DLP projektor, charakterizovaný prísnym moderným dizajnom. Povolenie obrazu, ktorý môže zariadenie demonštrovať – ​​1024×768 bodov. S kapacitou 203 W. Môžu reprodukovať materiály z nosičov USB.

Riadené pomocou diaľkového ovládača, ktorý prichádza v súprave.

 • Epson EB-S400. Atraktívny projektor s technológiou 3LCD. Rozlišovať svetelný prúd 3200 lm. Technika nepodporuje 3D formát. Môže reprodukovať obsah z rôznych USB diskov.

Zariadenie môže byť upevnené na strope. Riadenie sa vykonáva diaľkovým ovládaním.

 • BenQ MH535. Vynikajúci model firemného projektora, ktorý pôsobí na základe technológie DLP. Môže poskytnúť obrázok s vysokým rozlíšením – 1930×1080. Podporuje 3D formát hlasitosti. Zariadenie nainštalovalo lampu UHP.

Model je dobrý, ale nie je určený na prenos informácií z nosičov USB. Vybavené vysokou kvalitnou rýchlosťou 2 W.

 • Asus Zenbeam S2. Slávna značka je známa pre uvoľnenie vysoko kvalitných a spoľahlivých produktov. Projekt Zenbeam S2 je vyrobený v najlepších tradíciách známeho výrobcu. Je to vrecková verzia s ľahkým tokom 500 lm. V projektore nainštalovalo RGB LED lampa. Môže reprodukovať obsah z nosičov USB. Zabudovaný bezdrôtový modul Wi-Fi je k dispozícii.

Prémiová trieda

Medzi modernými modelmi projektorov, môžete splniť mnoho takýchto zariadení, ktoré majú „hryzenie“ cenovku. Príliš vysoké náklady na takéto zariadenia často tlačia od nich spotrebiteľov. Vo väčšine prípadov sú však takéto projektory ich peniaze. Nielenže demonštrujú obraz o úžasných vlastnostiach, ale sú tiež určené na dlhú životnosť.

Zoznámte sa s niektorými prémiovými zariadeniami, ktoré sú charakterizované vysokými nákladmi.

 • Acer F7600. Atraktívny projektor vyrobený v minimalistickom kľúč. Pracuje na základe populárnej technológie DLP. Poskytuje demonštráciu obrazu v rozlíšení 1920×1080 p. Má 1 lampu OSRAM s výkonom 370 W. Zariadenie je vybavené dvomi vstavanými reproduktormi, ktorých celková sila je 6 W. Projektor je doplnený ethernetovým konektorom.

 • Viewsonic X10-4K. Zariadenie, ktoré podporuje 3D formát a práca na základe technológie DLP. Má lampu s jasom 2400 lm. Pracovný formát tohto zariadenia – 16: 9. Diagonálna obrazovka – od 30 do 200 palcov. Má všetky potrebné konektory, ktoré sú prítomné vo väčšine moderných zariadení. Spotreba energie tejto jednotky dosiahne 140 W. K dispozícii je vysoko kvalitný vstavaný reproduktor s kapacitou 16 W.

 • Dream Vision Yunzi 2 Najlepšie. Vynikajúci model drahého projektora, ktorý môže previesť 2D materiály v 3D. Demonštruje vynikajúci kontrast a kvetinový stupeň. Existuje možnosť reverznej kalibrácie. Technika môže byť vyrobená z bielej alebo čiernej farby s lesklými povrchmi. Uhlopriečka vysielaného obrazu sa pohybuje od 60 do 250 palcov.

 • Sony VPL-VW270ES / B. Vysokokvalitný japonský model projektora, ktorý dokáže preložiť obrázok 2d v 3D. Demonštruje obraz vo vysokej kvalite – 4K. Produkt podporuje technológiu HDR, HLG. Má funkčné interpolačné rámy. Existujú všetky potrebné audio a video vstupy (HDMI).

Tento projektor môže prosím užívateľom ohromujúci kvalitné obrázky.

 • Sony VPL-VW1000ES. Vysoko kvalitný stacionárny veľký projektor typu formátu. Skutočné povolenie – 4096×2160. Môže podporovať HDTV a 3D. Poskytuje svetelný prúd v roku 2000 lm. Zariadenie demonštruje vysoko kvalitný obraz s vynikajúcou úrovňou kontrastu a nasýtenia.

Projektor od spoločnosti Sony je praktický a spoľahlivý, ale je to veľmi drahé.

Serety voľby

Kvalitný projektor musí byť vybraný správne. Musia byť odpudzované z niekoľkých hlavných kritérií, aby ste neurobili chybu s nákupom. Dajte nám prebývať na každom z nich.

 • Cieľový cieľ. Z tohto kritéria bude závisieť od toho, aký druh projektora budete najvhodnejší. Domové produkty majú veľa rozdielov od zariadení určených na preukázanie prezentácií pracovníkov alebo odbornej prípravy. Zvážte toto predtým, než pôjdete do obchodu.

 • technické údaje. Opatrne preskúmajte všetky technické parametre vybratej zariadení. Všetky potrebné ochranné známky nájdete v sprievodných dokumentoch. Odporúča sa učiť sa odtiaľ všetky informácie a nielen počúvajte reklamné príbehy predajných asistentov.

Upozorňujeme, že tieto často preceňujú špecifické vlastnosti techniky, takže spôsobuje väčší záujem od kupujúceho.

 • Kvalita obrazu. Tento parameter ovplyvňuje mnoho charakteristík technológie – jas, hĺbka farieb, saturácia. Je potrebné zvážiť všetky uvedené ukazovatele.

Stojí za to pochopiť, že najlacnejšie a vreckové zariadenia sú sotva schopné demonštrovať, naozaj vysoko kvalitný obraz, napríklad v 4K formáte.

 • Konektory. Zvážte, ktoré konektory sú k dispozícii v prípade projektora. Je vhodné použiť tieto zariadenia, v ktorých sú poskytnuté všetky vstupy inštalované na moderných technikách. Patrí medzi ne HDMI, USB, AUX Konektory.

Kvôli prítomnosti takýchto prvkov môžu byť k projektoru pripojené iné zariadenia a kariet flash karty, čo sa ukáže, že je veľmi pohodlné.

 • Dizajn. Venujte pozornosť a dizajn projektora. Moderné značky produkujú krásne zariadenia, z ktorých väčšina je v modernom štýle. Môžete si vybrať niečo jasné s brilantnými vložkami (napríklad zariadeniami BenQ) alebo niečo prísnejšie, zdržanlivé (napr. Asus projektory).

Voľba ideálnej verzie závisí od chuti spotrebiteľa a interiéru, v ktorom bude technika.

 • Stav technológie. Pred platbou skontrolujte projektor. Nemali by existovať žiadne škody a chyby výrobku. Uistite sa, že zariadenie pracuje (alebo v obchode alebo počas kontrolnej kontroly).

 • Značka. Vyberte si značkový filmový projektor dobrej kvality pre domáce aj tréningové alebo pracovné ciele. Našťastie dnes vysoko kvalitné zariadenia produkujú mnoho známych značiek. V sortimente mnohých z nich sa pravidelne objavujú zaujímavé inovácie. Značkové produkty budú slúžiť dlhšie a budú mať atraktívnejší dizajn.

Nie je potrebné sa báť najvyšších cien – mnoho firemných projektorov majú demokratickú hodnotu.

O tom, čo projektor vybrať pre domácnosť, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: