Hodnotenie najlepších televízorov s uhlopriečkou 24 palcov

Nemusí nevyhnutne získať televízny prijímač s obrovskou obrazovkou. Ranking najlepších televízorov s uhlopriečkou 24 palcov presvedčivo ukazuje, že v mnohých prípadoch sú len dokonalé. Je potrebné správne vybrať najvhodnejšiu verziu.

Najlepšie modely v KVALITY

Rating TVS s uhlopriečkou 24 palcov si zaslúžene zahŕňa Model Funai 24fev5725 / 10. Obrazovka zariadenia poskytuje posun obrazu s frekvenciou 100 Hz. Konštruktívne poskytol analógový tuner. Bohužiaľ, nepodporuje technológiu Wi-Fi.

Ale všetky hlavné nuansy týkajúce sa skutočných obrázkov a prijímania základných vysielaní sú na správnej úrovni.

Oveľa funkčnejšou alternatívou – YUNO ULM-24TC111. Striktne povedané, diagonálo obrazovky je 23,6 palca. Rozlíšenie povrchu dosiahne 1366×768 bodov. Matrica reaguje na príkaz centrálneho procesora pre 8,5 ms. Ďalšie funkcie takéto:

 • Brigácia obrazu – Až 210 KD na 1 kV. m;
 • Osvedčený DVB-T2, DVB-C;
 • potlačenie vizuálneho hluku;
 • hrebeňová filtrácia;
 • Skenovanie s frekvenciou 50 Hz;
 • automatické odrezanie veľmi hlasného signálu;
 • Blokovanie rodičov;
 • Vyberte položku Obľúbené;
 • Rozhranie CI + PCMCIA;
 • H. Súbory. 264, H. 265;
 • kvalita zvuku v Dolby Digital;
 • Schopnosť pripojiť externé pevné disky s kapacitou až 1 TB;
 • Montáž na stenu podľa štandardu VESA 75×75.

Veľmi dobrá pozícia na trhu si zaslúži obzvlášť tenkú TV Philips 24PHT4031 / 60. Toto je vynikajúce LED zariadenie, ktoré zaručuje obraz na úrovni HEVC. Nepochybnou výhodou je technológia digitálneho kryštálu. Vstavaný tuner dokonale zvládňuje spracovanie signálu:

 • DVB-C;
 • DVB-T;
 • DVB-T2.

Na výrobku Phillips jasne fungoval gramotný dizajnérov. Špeciálne moderné technológie umožňujú lepší jas a kontrast.

Dokonca aj tie najdynamickejšie scény budú poskytnuté vynikajúce. Odborníci si všimnú nasýtenie farieb a ich prirodzeného prevodu. Jas displeja je vyššia ako hodnota predchádzajúceho modelu a technicky dosiahne 250 kD na 1 m2.

Prečítajte si viac  Veľké televízory: Rozmery a top modely

Možnosti rozpočtu

Pri výbere lacných televíznych prijímačov s uhlopriečkou 24 palcov stojí za to platiť pozornosť Model LG 24TK410V-PZ. DÔLEŽITÉ: Výrobca umiestni tiež ako úplnú výmenu pre monitor na ploche. Sieť a video systém s dôverou poskytujú kategórie HD kategórie. Existuje režim „filmy“, vďaka ktorým je možné jasne zvážiť aj v najmmocnejších epizódach.

Keďže neexistujú dynamiku so stereofónnym zvukom, nie je potrebná pre externé reproduktory. Špeciálna technológia Tvaker Safe znižuje na minimálne nepríjemné a dokonca nebezpečné pre oko blikania. Keďže dizajn je určený na montáž na stenu, možnosti používania zariadenia viac ako iné modely. Audio systém úplne spĺňa virtuálny priestorový štandard. Pripojenie externých komponentov pomocou rozhraní USB a HDMI.

Dostatočne dobrá voľba je zaslúžená môže byť považovaná za BBK 24LEM-1078 / T2C.

Tento stroj konzistentne poskytuje povolenie na HD Ready Level. Plne podporované DVB-C, DVB-T2 Technologies. Uhol pohľadu v oboch rovinách dosiahne 178 stupňov. Reakcia matrice sa vyskytuje len v 5 ms, jas dosiahne 200 kD na 1 kV. m a kontrast – 3000 k 1.

Atraktívne riešenie sa často ukáže ako HYUNDAI. Napríklad, Model H-LED24ES5020 s obzvlášť tenkým displejom. Aktualizácia obrázkov s kvalitou HD Ready nastáva 60 krát za sekundu. Zvukový výkon – 2×2 W. Úplne podporované Dolby Digital, Nicam Standards.

Vyplňte prehľad rozpočtových verzií primerane na takejto novinke ako Supra STV-LC24LT0060W. Rozlíšenie je rovnaké ako iné modely – 1366×768 bodov. V rovnakej dobe, funkčný HDTV je plne implementovaný. Poskytuje sa teletext a stúpajúci časovač.

Záznam je zahrnutý aj časovačom. Úroveň dynamického kontrastu dosahuje 80 000 K 1.

Ako si vybrať?

Samozrejme, že pri výbere televízora musíte starostlivo študovať recenzie ostatných ľudí. Sú najcennejšie informácie o tom, ako sa zariadenie správa niekoľko mesiacov po nákupe. Ale aj váš vlastný odhad aspoň vzhľadu televízora nie je možné ignorovať. Pre kuchyňu je potrebné venovať pozornosť možnosti pripojenia na stenu. To vám umožní opustiť rôzne police, TUMB a iné Solutions.

Prečítajte si viac  Zakrivené televízory: funkcie, typy, pravidlá výberu

Takmer všetky moderné modely môžu:

 • Práca s pamäťovými kartami;
 • Prehrávanie obrázkov, zvuku a videa z formátu USB;
 • Použite USB porty na pripojenie dodatočných zariadení;
 • Použite režim Smart TV.

Takéto možnosti sú už dokonca aj na modeloch rozpočtovej triedy. A ak nie je, je to buď na nízko kvalitné zariadenie, alebo morálne zastaraný výrobok. Ak nie je voľný priestor na zavesenie na stene, môžete si vždy vybrať vstavaný televízny model. Vzhľadom k tomu, osvetlenie v kuchyni je zvyčajne vysoká, av tejto miestnosti sú alebo zozbierané vo večerných hodinách, veľmi dôležitá nehnuteľnosť – anti-reflexný povrchový náter. Ak ide, dokonca intenzívne osvetlenie slnečných alebo elektrických lúčov nevytvára nepríjemné záhyby.

Ale existuje niekoľko ďalších úvah, ktoré by sa mali zohľadniť aj. Takže pokročilá technológia kvantových bodov umožňuje zlepšiť saturáciu temných scén a zvýšiť jas obrázkov. A tu Charakteristika bežných LED LCD slabých stránok (obmedzené uhly pohľadu, pomalé odozvy matrice) sa úplne uložia.

Čiastočne kompenzujte tieto nevýhody pomáhajú prítomnosti režimu HDR, a preto je veľmi dôležité mať záujem o jej prítomnosť.

   Tu sú niektoré ďalšie odporúčania:

   • Odporúča sa kúpiť televízory vo veľkých predajniach a ideálne – v oficiálnych zastupiteľských kanceláriách výrobcov;
   • Nemali by ste automaticky dôverovať zmienke o Smart TV, je lepšie pozorne zistiť, čo je skutočné funkcie v tomto režime;
   • Ak je to možné, dávajte prednosť zariadení s vyššou frekvenciou zametania.

   Ďalej pozrite si recenziu jedného z modelov.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: