Hodnotenie najlepšie saunbarov

  Každý chce vytvoriť osobnú kino doma. Vysoko kvalitná televízia dáva príjemný obraz, ale je to len polovica prípadu. Maximálna ponorenie v tom, čo sa deje na obrazovke, vyžaduje ďalší dôležitý bod. Vysokokvalitný zvuk je schopný urobiť skutočné domáce kino z konvenčnej plazmovej televízie. Aby ste dosiahli maximálny účinok, vyzdvihnite vhodné saungle.

  Najlepšie obľúbené značky

  Soundbar je kompaktný akustický systém. Takýto stĺpec je zvyčajne horizontálne orientovaný. Spočiatku je zariadenie určené na zlepšenie zvukových schopností LCD televízorov. Systém môže byť pasívny, ktorý sa pripája len na techniku ​​a aktívnu. Ten navyše potrebuje sieť 220V. Active Soundbars sú pokročilejšie. Najlepší výrobca je Thomson. Modely tejto spoločnosti sú charakterizované kapacitou a trvanlivosťou v kombinácii s prijateľnou cenou.

  Phillips má tiež populárne medzi spotrebiteľmi. Modely tejto značky sa považujú za doslova uvedené v pomere cien a kvality. Stojí za zmienku, že existujú spoločnosti, ktoré produkujú univerzálne zariadenia. Napríklad, JBL a Canton SauntsBars môžu byť použité s akýmkoľvek televízorom. V tomto prípade sa odporúča techniku ​​z LG odporučiť na doplnenie rečníka z tej istej spoločnosti. Samsung Soundbars pre takýto televízor bude príliš drahý, ale nie dosť silný.

  Pred nákupom konkrétneho modelu stĺpca pre niektoré techniky však stojí za to venovať pozornosť preskúmaniu a charakteristike.

  Hodnotenie najlepšie modely

  Porovnávacie testy sa vyrábajú na vypracovanie ratingu saunového bodu. Umožňujú vám identifikovať obľúbené medzi zástupcami rôznych cenových kategórií. Porovnanie sa vykonáva z hľadiska kvality a montáže zvuku, energie a trvanlivosti. Novinky vyjdú pomerne často, ale spotrebitelia majú svoje vlastné nezmenené obľúbené. Stojí za zmienku, že vysoko kvalitný zvukový panel pre televíziu je možné zvoliť v rozpočtovom segmente av prémiovej triede.

  Rozpočet

  Pekné lacné stĺpce môžu byť vysoká kvalita. Porovnajte ich s prémiovým segmentom, samozrejme, nebude fungovať. Avšak, tam sú pomerne silné modely za prijateľnú cenu.

  JBL Bar Studio

  Celková kapacita akustiky v tomto modeli je 30 W. To stačí na zlepšenie kvality zvuku televízora v interiéri s oblasťou do 15-20 kV. M. Dvojkanálový saunbar dáva skôr bohatý zvuk, keď je pripojený nielen na televízor, ale aj na notebook, smartfón, tablet. Pre pripojenie sú porty USB a HDMI, stereo. Výrobca tento model zlepšil v porovnaní s predchádzajúcim. Je možné bezdrôtovo pripojiť cez Bluetooth, v ktorom zvuk a obraz idú synchrónne. Používatelia Soundbar JBL Bar Studio považujú to najlepšie pre umiestnenie malej veľkosti.

  Stojí za zmienku, že čistota zvuku vo veľkej miere závisí od kábla, ktorý sa má použiť na pripojenie. Model je charakterizovaný kompaktnosťou a spoľahlivosťou, príjemným dizajnom. Stĺpec môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača z televízora.

  Hlavnými výhodami sú vysokokvalitné montáž, široké rozhranie a prijateľný zvuk. Pre veľkú miestnosť takýto model nestačí.

  Samsung HW-M360

  Model je už dlho známy na svete, ale nestráca popularitu. 200 W Power Reproduktory vám umožňujú vychutnať si vysoko kvalitný zvuk v miestnosti s veľkou plochou. Soundbar dostal budovu fázového meniča, ktorá výrazne zvyšuje stredné a vysoké frekvencie. Zariadenie je dvojkanálové, samostatne môžete nastaviť nízkofrekvenciu. To vám umožní pridať objem dokonca tiché zvuky. Nízke frekvencie sú mäkké, ale ostré. Stĺpec nie je vhodný na počúvanie hudby s rockovým štýlom, avšak pre klasiku a filmy je vlastne ideálne. Model má displej, ktorý zobrazuje hlasitosť a port na pripojenie.

  HW-M360 zo Samsung má diaľkové ovládanie, výrazne odlišné od analógov tohto cenového segmentu. Soundbar sa automaticky zapne spolu s TV. Rozhranie má všetky potrebné porty. V súbore s koaxiálnym káblom zariadenia.

  Stojí za zmienku, že Soundbar pracuje dobre v pároch s TV s 40 palcami. Pre väčšie techniky stĺpcov.

  Sony HT-SF150

  Dvojkanálový model má výkonné reproduktory s fázovým meničom. Vďaka tomu si môžete vychutnať zlepšený zvuk filmov a programov v plnom rozsahu. Plastové puzdro má tuhé rebrá. Kábel HDMI ARC sa používa na pripojenie a na ovládanie sa používa televízny diaľkový ovládač. Technológie, ktoré sa používajú v tomto modeli, zaisťujú prehrávanie zvuku bez hluku a rušenia.

  Celková kapacita dosahuje 120 W, čo je celkom dobré pre saunbar rozpočtovej kategórie. Model je vhodný pre malú miestnosť, pretože neexistuje žiadny subwoofer, a nízke frekvencie nie sú veľmi dobré. Existuje model Bluetooth na pripojenie bez zbytočných vodičov. Dizajn elegantný a nenápadný.

  Polk Audio Signa Solo

  Jeden z najviac technologických modelov v tomto cenovom segmente. Americkí inžinieri pracovali na vývoji, takže charakteristiky sú celkom dobré. Vysoko kvalitná montáž je kombinovaná so štýlovým a nezvyčajným dizajnom. Dokonca aj bez ďalšieho subwooferu môžete získať vysoko kvalitný zvuk. SDA procesor zaručuje frekvenčný objem. Technológia špeciálnej značky vám umožňuje konfigurovať reprodukciu reči, aby bola čistejšia. Ekvalizér pracuje v troch režimoch pre rôzne obsah. Je možné zmeniť objem a intenzitu basov.

  Je to pozoruhodné Soundbar má vlastné diaľkové ovládanie. Ak chcete konfigurovať, stačí, aby stĺpec pripojil k televízoru a elektrickej sieti. Soundbar má prijateľnú cenu. Stĺpec napájania dostatok pre izbu 20 kV. M. Dokonca aj s bezdrôtovým pripojením zostáva zvuk čistý, čo prospeje model na pozadí rozpočtových analógov. Medzi nevýhody je možné poznamenať, že zariadenie má pomerne veľké veľkosti.

  LG SJ3

  Tento monokolón má pomerne atraktívny dizajn. Plochý model, mierne predĺžený, ale nízky. Reproduktory sú chránené kovovou mriežkou, cez ktorú je možné vidieť displej. Model má pogumované nohy, čo to umožňuje dať ho aj na klzkých povrchoch. Okrem toho takýto detail zaručuje nedostatok zníženia kvality zvuku nízkych frekvencií pri vysokom objeme. Soundbar Bývanie je vyrobené z plastu. Zhromaždenie premýšľania, všetky prvky sú dobre upravené. Stojí za zmienku, že kvapky monokolódy odolávajú zlé.

  Porty pre pripojenie sú na zadnej strane. Na ovládanie modelu sa používajú fyzické tlačidlá na skrini. Zariadenie získalo 4 reproduktory s celkovou kapacitou 100 W a 200 W fázový invertor sabwofer. Nízke frekvencie Znie to celkom dobré. Vysoký výkon je kombinovaný s prijateľnou cenou. Štýlový dizajn zdobí akýkoľvek interiér. V rovnakej dobe, model má dosť miesta.

  Priemerný cenový segment

  Soundbars s vyššími nákladmi, ktoré výrazne zlepšujú televízny zvuk. Priemerný cenový segment je známy pre ideálnu rovnováhu medzi kvalitou a nákladmi.

  Samsung HW-M550

  Soundbar vyzerá striktne a stručné, žiadne dekoratívne prvky. Kovové puzdro s matným povlakom. Je to celkom praktické, pretože na zariadení sú prakticky žiadne viditeľné rôzne kontaminanty, odtlačky prstov. K dispozícii je kovová mriežka, ktorá chráni reproduktory. Model je charakterizovaný spoľahlivosťou a trvanlivosťou, vysokokvalitnou montážou. Existuje displej, ktorý zobrazuje údaje o vstupe spojenia. Skrutkové body na spodnej strane skrine vám umožňujú opraviť sangle na stenu. Celkový výkon je 340 W. Samotný systém pozostáva z subwooferov fázového meniča a troch reproduktorov. Zariadenie vám umožní vychutnať si vyvážený zvuk v takmer akejkoľvek časti miestnosti. Centrálny stĺpec je zodpovedný za reprodukciu reči.

  Stojí za zmienku, že model sa pripája k televízoru. Vysoký výkon vám umožňuje vychutnať si dokonca počúvanie hudby. Jedna z značkových možností poskytuje pomerne širokú oblasť počuvnosti. Samsung Audio Remote App vám umožňuje ovládať zvukový panel aj s tabletou alebo smartfónom. Hlavná výhoda môže byť považovaná za spoľahlivého kovového puzdra. Model funguje dobre s televízormi akejkoľvek výroby. Čistý zvuk, žiadny vonkajší hluk.

  Stojí za zmienku, že basová linka vyžaduje ďalšiu konfiguráciu.

  Canton DM 55

  Model priťahuje používateľov s vyváženým a priestorovým zvukom. Zvuk je rovnomerne rozvedený v priestore miestnosti. Linka basu hlboko, ale nenarušuje kvalitu iných frekvencií. Soundbar dokonale reprodukuje. Stojí to za zmienku Model nedostal konektor HDMI, sú prítomné iba koaxiálne a optické vstupy. Je tiež možné pripojiť prostredníctvom modelu Bluetooth. Výrobca sa staral o informatívne zobrazenie a pohodlné diaľkové ovládanie. Signál cez optický vchod prechádza dobre, pretože samotný kanál je pomerne široký.

  Zvýrazní sa telo modelu. Hlavný panel tvrdeného skla vyzerá atraktívny a prakticky nie na mechanické vplyvy. Kovové nohy sú pokryté tenkou vrstvou gumy, ktorá zabraňuje posuvu. Hlavné výhody modelu možno považovať za širokú funkčnosť a vysokú kvalitu zvuku. Všetky frekvencie sú vyvážené.

  Yamaha Musiccast Bar 400

  Tento zvukový panel odkazuje na novú generáciu. Model má primárny blok a samostatný subwoofer. Dizajn je pomerne diskrétny, je tu ohnutá sieťovina a samotný bývanie, zdobené matným povlakom. Malá forma faktor umožňuje inštalovať zariadenie na akomkoľvek vhodnom mieste. Soundbar dostal dynamiku s kapacitou 50 W, Bluetooth a Wi-Fi modely. Subwoofer oddelený a má rovnaký dizajn ako hlavná časť. Vnútri veľkosti 6,5 palca a výkonový zosilňovač s výkonom 100 W. Senzorické ovládacie prvky sa nachádzajú priamo na kryte.

  Okrem toho môžete použiť diaľkové ovládanie zo Soundbar alebo z televízora, program pre smartfón v ruštine. V Aplikácia má možnosť jemne doladiť zvuk. Vstup – 3,5 mm vstup pre túto techniku ​​- Umožňuje pripojiť ďalšie reproduktory alebo plnohodnotný zvukový systém. Je možné použiť modul Bluetooth. Soundbar môže pracovať s akýmikoľvek zvukovými formátmi.

  Okrem toho je možné počúvať internetové rádio a všetky hudobné služby.

  Bose Soundbar 500

  Pomerne silný zvukový panel je vybavený vstavaným hlasovým asistentom, ktorý je veľmi nezvyčajný. K dispozícii je podpora Wi-Fi. Systém môžete ovládať diaľkovým ovládaním, hlasom alebo prostredníctvom programu Bose Music. Zariadenie je pomerne vysoká kvalita v zvuku, ako aj v zostave. Subwoofer v tomto modeli nie je, zvuk je stále pomerne vysoko kvalitný a objemový.

  Dokonca aj s bezdrôtovým pripojením a vysokým objemom, nízke frekvencie Zvukujte hlboké. Americký výrobca sa staral o atraktívny dizajn. Nainštalujte model je pomerne jednoduchý ako konfigurácia. Systém je možné doplniť subwooferom. Stojí za zmienku, že podpora ATMOS nie je.

  Prémia

  S akustickou hi-end akékoľvek televízor sa zmení na plnú domácu kino. Drahé Saundbars poskytujú čisté, odmerné a vysoko kvalitné zvuk. Premium monokolóny sa rozlišujú vysoko kvalitnou montážou a vysokou spoľahlivosťou.

  Sonos PlayBar

  Soundbar dostal deväť rečníkov, medzi ktorými sú za priemerné frekvencie a tri – pre vysoké. V bočných častiach prípadu sa nachádzajú dva zvukové zdroje, ktoré zaisťujú maximálny zvuk. Každý reproduktor má zosilňovač. Kovové puzdro je zdobené plastovými vložkami, ktoré vyzerajú veľmi efektívne. Výrobca sa postaral o to, aby sa mohol použiť internet a inteligentná televízia. Optický vchod vám umožňuje kombinovať soundbar s TV. Model môžete použiť samostatne ako hudobné centrum. Výkon na tieto účely je viac než dosť.

  SoundBar prijíma a distribuuje signál z televízora v automatickom režime. K dispozícii je program ovládača Sonos, ktorý je možné nainštalovať na prístroji gadget s akýmkoľvek operačným systémom. Kvalita a spoľahlivý monokolón poskytuje čistý zvuk. Nainštalujte a prispôsobte model čo najjednoduchšie.

  Sony HT-ZF9

  Soundbar má pekne zaujímavý dizajn. Časť bývania matné, druhá časť je lesklá. Tam je atraktívna mriežka, ktorá magnetizuje. Celý dizajn je pomerne malý a stručný. Systém môžete pridať so zadnými reproduktormi s bezdrôtovými pripojeniami. Výsledkom je, že systém sa zmení 5.1, s funkciou ZF9 pre spracovanie zvuku. Ak je tok DTS prijatý: X alebo Dolby Atmos, systém automaticky aktivuje príslušný modul. Akýkoľvek iný zvuk Soundbar tiež rozpoznáva nezávisle. Možnosť Dolby Reproduktor VISTURALIZER Umožňuje zlepšiť formát zvukovej stopy v šírke a výške.

  Odporúča sa nainštalovať model na úrovni uší, aby ste si mohli vychutnať všetky schopnosti systému. Subwoofer je zodpovedný za vysoko kvalitné nízke frekvencie. Existujú moduly pre bezdrôtové pripojenie. Konektory HDMI, USB a slúchadlá, slúchadlá. Stojí za zmienku, že model dostal špeciálny spôsob získania reči na dvoch úrovniach. Vysoký výkon a maximálny objem vám umožňujú nainštalovať sa obsávaný v miestnosti s veľkou plochou. Zahrnuté je vysokokvalitný vysokorýchlostný kábel HDMI.

  DALI KACH

  Zvukový panel pracuje s výkonom 200 W. Zahrnuté je diaľkové ovládanie pre diaľkové ovládanie. Deväť reproduktorov skrytých v prípade. Zariadenie je veľké a štýlové, môže byť inštalované na stene alebo na stojane. Rozhranie je rozmanité, výrobca sa staral o veľký počet rôznych vstupov pre pripojenie. Navyše postavený v module Bluetooth. Odporúča sa nainštalovať saunbar v blízkosti zadnej steny pre lepšie prehrávanie zvuku.

  Stojí za zmienku, že model sa nepripojí k Wi-Fi. Dolby Atmos Audio súbory nie sú podporované a podobné.

  YAMAHA YSP-2700

  Systém má celkovú dynamiku 107 W a štandardnej 7.jeden. Model môžete ovládať pomocou konzoly. Je pozoruhodné, že zariadenie je nízke a má odnímateľné nohy. Laconic a prísny dizajn. Na konfiguráciu priestorového zvuku sa používa mikrofón pre kalibráciu. Stačí ho dať na správne miesto a samotný systém aktivuje všetky potrebné možnosti. Mikrofón je zahrnutý. V procese sledovania filmov je pocit, že zvuk sa zdá doslova na všetkých stranách.

  Tam je program Musiccast na ovládanie cez gadget. Aplikačné rozhranie maximálne zjednodušené a jasné. Je možné použiť Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay. Pokyny v ruštine sú len v elektronickej forme.

  Stojí za zmienku, že upevnenie na stene budú musieť kúpiť samostatne, nie sú v súprave.

  Kritériá voľby

  Pred nákupom saunového bytu je potrebné vyhodnotiť mnohé kritériá. Je dôležité vziať do úvahy silu, typ monokolódy, počet kanálov, kvalitu reprodukcie nízkych frekvencií a reči. Takže pre hudbu a filmy budete potrebovať iný súbor charakteristík. Kritériá výberu Soundbar pre domácnosť, ktoré sa týkajú dôležitých.

  • Moc. Táto funkcia je jednou z najvýznamnejších. Systém zverejní hromadný, vysoko kvalitný a hlasný zvuk s vysokým ukazovateľom napájania. Pre apartmán s malými izbami si môžete vybrať Saunbar pre 80-100 W. Maximálna hodnota dosiahne 800 W. Okrem toho musíte zohľadniť úroveň skreslenia. Ak sa napríklad tento indikátor dosiahne 10%, potom počúvajú filmy a hudbu neprináša potešenie. Úroveň skreslenia by mala byť nízka.
  • vyhliadka. Soundbars sú aktívne a pasívne. V prvom prípade ide o nezávislý systém so zabudovaným zosilňovačom. Pre hromadný a vysoko kvalitný zvuk len na to, aby ste pripojili monokolón na televíziu a sieťovú sieť. Pasívny zvukový panel vyžaduje dodatočný zosilňovač. Aktívny systém je relevantnejší pre dom. Pasívne sa vzťahuje len v prípadoch, ak nie je možné stanoviť predchádzajúcu možnosť z dôvodu malého priestoru miestnosti.
  • Subwoofer. Sýtosť a zvukový objem závisí od šírky frekvenčného rozsahu. Pre lepšie zvuky výrobcov basov Nainštalujte subwoofer v Soundbar. A táto položka môže byť v puzdre so stĺpcami alebo byť oddelená. Existujú modely, kde sa subwoofer nachádza oddelene a kombinuje s viacerými bezdrôtovými stĺpmi. Ak chcete počúvať filmy s komplexnými zvukovými efektmi a hudbou v štýle rocku, musíte si vybrať poslednú možnosť.
  • Počet kanálov. Táto charakteristika výrazne ovplyvňuje náklady na zariadenie. Soundbars môžu mať od 2 do 15 akustických kanálov. Pre ľahké zlepšenie kvality televízora, ktoré znejú dostatok štandardu 2.0 alebo 2.jeden. Modely s tromi kanálmi lepšie prenášajú ľudskú reč. Optimálne sú štandardné monokoly 5.jeden. Sú schopné hrať všetky zvukové formáty kvalitatívne. Multikanálové zariadenia majú vysoké náklady a sú určené na hranie Dolby Atmos a DTS: X.
  • Rozmery a metódy tvarovania. Rozmery priamo závisia od preferencií a počtu vstavaných uzlov. Inštalácia Soundbar môže byť stena alebo horizontálna. Väčšina zariadení vám umožní nezávisle vybrať metódu inštalácie.
  • Ďalšie funkcie. Možnosti závisia od segmentu účelu a cien. Zistilo sa, že zaujímavé príležitosti pripojiť flash disky a disky. Existujú zvukové panely, ktoré podporujú Karaoke, Smart-TV a majú zabudovaný prehrávač.

  Okrem toho sa môže zúčastniť Wi-Fi, Bluetooth, Airplay alebo DTS Play-Fi.

  Ako si vybrať vysoko kvalitný saungle, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: