„Khrushchev“ v podkrovnom štýle

Väčšina Rusov, ktorí chcú aktualizovať interiér na moderný spôsob, čelil problému výberu štýlu. Je ľahšie premeniť novú budovu, kde sa môžete dostať vďaka oblasti a zaujímavému usporiadaniu. Z tých istých dôvodov je ťažšie riešiť zmenu v interiéri v Khrushchev. Malé metrov štvorcových (aj v 3-KE) a štandardné umiestnenie izieb vám nedovoľujú ukázať moje.

Ak stále chcete zmeniť byt získaný na sekundárnom trhu, odporúčame sa zoznámiť s štýlom loftu.

Vlastnosti štýlu

Uvažovaný štýl je charakteristický pre jednoduchosť, minimalizmus a jasné farby, ktoré vizuálne robí izbu viac, kde, s týmto správnym prístupom, môžete kompakticky umiestniť všetko, čo potrebujete na kompakciu. Vďaka šikovne použitému štýlu Loft, napríklad interiér dvojizbového bytu v Khrushchev môže byť zmenený nad rámec uznania a prispôsobiť sa rodine 4-5 ľudí.

Faktom je to Uvedený štýl zahŕňa otvorený priestor bez prítomnosti dverí, ktoré vizuálne zvyšuje oblasť. Ak je to možné, existujúce oddiely sú eliminované a získaný priestor je rozdelený do zón: rekreačná plocha, príjem potravy a t. D. Hovoriť inými slovami, kuchyňa, spálňa, obývacia izba nie je nikam – jednoducho získajú nejaký druh otvorenosti. Jedna zóna z iných oddelených regálov, pohovky, menej často shirm.

Na jednej strane sa takéto usporiadanie považuje za moderné a originálne, ale na druhej strane, kvôli nedostatku dverí, môže spôsobiť, že rodina, na ktorej budú členovia rodiny zasahujú.

Ale ak máte mladú rodinu alebo rodinu, kde nie je potrebné izolovať sa od seba, potom bytový dizajn je len výhodou, pretože neznamená špeciálne náklady na obklad a nábytok.

Možnosti dokončenia

Pre dekoráciu Použite hlavne biele, svetlé červené, oranžové a čierne a hnedé tóny, ktoré musia byť pripojené (napríklad steny môžu byť v čiernej a bielej alebo bielej farbe). Je dôležité, aby sa vizuálne zvýšenie priestoru tak, že len 1 stena bola tmavšia (napríklad červená) a zvyšok by mal byť biely.

Ak hovoríme o dokončovaní stien v podkrovnom štýle, potom jeden z nich môže byť ponechaný v nedotknutej forme (ak je dom murovaný) alebo mierne odráža to s rovnými farebnými materiálmi.

Ak dom nie je tehlový, a hrúbka steny neumožňuje odstrániť omietku, potom Pre dekorácie často používajú rozloženie tehál alebo kameňa. Počas stien stien nie je povolené používať tapety alebo plastové panely, pretože sú ďaleko od prírodného prostredia. Môže byť omietnené steny alebo steny, pokryté tapetami pod maľovaním (rovnaká požiadavka a stropný dizajn).

Ako pre podlahu, potom Výhodou je daná parkety, laminát pod stromom alebo dlažbami. Posledná možnosť bude celkom zima, takže použitie malých monochromatických rohože pripomínajúcich prírodné kožušiny je povolené v blízkosti lôžka alebo pohovky.

Nábytok

Pokiaľ ide o nábytok, robiť opravy v byte v štýle podkrovia, nemali by ste sa starať o vysoké náklady. Ako jednoduchšie, tým lepšie. V trende budú vintage možnosti. Ak má rodina remeselník s minimálnym fantázím a zručnými rukami, potom optimálnou možnosťou bude reštaurovanie starý sovietsky nábytok (stoličky, truhly), ktoré stačí obnoviť lak.

Hovoriť o časoch ZSSR, stojí za zmienku, že s babičkami kobercov a palácov bude musieť presne rozdeliť, pretože výrazne neporiadok priestoru. Okrem Rôzne police, najmä v jednoizbovom byte, môžu byť vyrobené nezávisle, konverziu rôznych boxov.

No, ak nie je žiadny starý nábytok alebo nie je žiadna túžba zapojiť sa do reštaurovania, budú úplne stúpajú, na rozdiel od nábytku z vyrezávaných polí, Moderné lacné možnosti, ktorý je dnes zastrelený výrobou nábytku. Sledovanie situácie, vyhnite sa objemným skrine, rohové pohovky s pôsobivými podrúčkami a pevnými stenami. Ak chcete, aby sa veci pridali, je žiaduce kúpiť stenu, ale malo by to byť malé rozbité na moduloch.

Týka sa chodieb. Nie je potrebné kúpiť meter a viac slúchadiel. Môžete robiť s vešiakom a topánkami. Preferencia je daná regály, hrudník a malé pohovky.

Pokiaľ ide o kuchyňu, Loft sa prejavuje hlavne v špičkách: V lakovaných policiach pod stromom, v pohároch v štýle Provence a, samozrejme, v osvetlení a textilnom.

Osvetlenie

LOFT ŠTÝLNENIE Osvetlenie je zmysluplné, ale nie je to tak známe americké strečke stropy s početným množstvom energeticky úsporných žiaroviek. Tu je potrebné si uvedomiť, že ILYICH je žiarovka, z ktorej sa všetko ponáhľali, aby sa zbavili začiatku 20. storočia.

Takže podkrovie osvetlenie je osvetlenie prezentované centrálne, skupiny sústredené v mieste potrebnom pre vás.

To napríklad, rad 2-3 nízkych žiaroviek cez jedálenský stôl. Ak si želáte, môžete zdobiť žiarovku, z ktorých výber je skvelá v obchode IKEA. Je povolené používať jednu veľkú nízku závesnú plaffonu nad pracovnou plochou. Okrem, Prípustné umiestnenie podlahových svietidiel stojacich na oboch stranách pohovky alebo postele.

Textil a príslušenstvo

Loft nevylučuje Použitie textílií, Je pravda, že je obmedzená na dekoratívne vankúše alebo záclony, ktoré sa používajú ako rozdelenie alebo dvere do šatne. Pokiaľ ide o okná, musia byť úplne otvorené alebo zakrivené s valcovanými záclonami alebo žalúziami. Povrch stravovacích stolov alebo konferenčných stolov sa neodporúča pokryť obrus (najmä nežiaduce používať olej) alebo obrúsky.

Pokiaľ ide o príslušenstvo, mali by byť čo najviac, a tým viac originálu budú, tým lepšie. Je pravda, že nezabudnite, že príslušenstvo nie sú len nejaký druh Bubles, vyzdvihnutie izby. Po prvé, toto sú potrebné veci, ktoré sa zdajú byť v prvom rozpätí príslušenstvo. Napríklad, pohár, hranie úlohy krabice, alebo baffy, pripomínajúce hrudník. Keďže loft neznamená prítomnosť v byte, rovnaký bicykel umiestnený na stenu môže tiež hrať úlohu príslušenstva.

Loft v interiéri je tučným riešením, ktorý umožňuje kreatívnym ľuďom racionálne používajú každý meter štvorcový. Od príliš veľa sa bude musieť zbaviť, ale nevyhnutné bude hrať novým spôsobom.

Ako urobiť opravy v Khrushchev v Loft Style, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár