Klimatizácia Timberk: Pros a nevýhody, Model, výber, použitie

Klimatické stroje sa stále viac vylial do každodenného ľudského života. Ak sa na ulici teplo alebo chlad, teraz nie je potrebné používať neefektívne metódy na boj proti depresii počasia. Na trhu také zariadenia, ako sú klimatizácia, existuje mnoho výrobcov, ale chcel by som preskúmať techniku ​​Timberk.

Keďže mobilné monobloky sa stávajú čoraz populárnejšími, potom zvážte väčšinu modelov tohto typu. Hlavnou výhodou podlahových klimatizačných zariadení je možné nazývať umiestnenie. To je, že nemusia byť namontované na určitom mieste, kde bude v budúcnosti zariadenie.

Ak z nejakého dôvodu potrebujete vychladnúť vzduch len v jednej miestnosti alebo miestnosti, potom tam môžete preniesť monoblok. Samozrejme, sila inštalácií na stenu s externými modulmi je oveľa viac, ale mobilita vonkajších jednotiek im umožňuje kompenzovať menší výkon.

Informácie o výrobcovi

Značka Timberk začal svoju prácu v roku 2003. Rodisko tohto výrobcu je Škandinávsko. Hlavným smerom výroby je ohrev vody, tepelnou a klimatickou technikou. Hlavným významom Timberka sa môže nazývať výroba. Tento výrobca vytvára techniky, takže prináša pohodlie. Dosiahne sa na úkor estetického vzhľadu a moderných technológií. Vďaka spolupráci s inými firmami má Timberk továrne, ktoré vytvárajú neobvyklé návrhy a systémy pre budúce agregáty.

Stojí za zmienku, že individuálna línia tejto spoločnosti zahŕňa svoje vlastné výrobné technológie, ktoré sa už nenašli kdekoľvek. Timberk je na ruskom trhu viac ako 10 rokov, to znamená viac času od jeho vzniku. Počas tohto časového intervalu sa spoločnosť stala populárnou medzi spotrebiteľmi a začala byť garantom kvality.

Výrobná základňa Timberk obsahuje rôzne výskumné laboratóriá, vlastný technický dizajn a výrobné továrne. Nemusíte pochybovať o produktoch tejto spoločnosti, pretože rozsah Timberka má viac ako 30 patentov.

LineUp

Timberk AC TIM 09C P8 – Mobilné monooom, ktoré funguje len na chladenie. Sila jednotky sa rovná 2630 hod., Spotreba – 950 W. Existujú dva ďalšie režimy: Vetranie a odvodnenie. Z funkcií stojí za zmienku možnosť zapamätať si nastavenia, ak používate rovnaké parametre denne. Existuje nastavenie rýchlosti otáčania ventilátora, s ktorou môžete určiť určitú moc. Celý dizajn sa skladá len z vnútorného bloku, ktorý má hmotnosť 24,7 kg. Malé rozmery, ak v porovnaní so strojmi od iných výrobcov, malej spotreby energie, prítomnosť kolies na pohyb – toto všetko robí 09c P8 pohodlné na prevádzku a pomerne produktívnu klimatizáciu.

Výsledný hluk zariadenia zapnutý – od 45 do 53 dB, takže počas prevádzky môžete počuť trochu buzz. Recenzia hovoria, že toto zariadenie dokonale sa vyrovnáva s hlavnými funkciami. Spracovaná oblasť – 20-25 kV. M.

Timberk AC TIM 07C P8 – Klimatizácia, ktorá je podobná predchádzajúcemu modelu podľa počtu funkcií. Rozdiel je len v charakteristikách, a to v moci, ktorá sa rovná 2050 W. Spotreba – približne 785 W. V odvodňovacom režime je potrebné dodať vodou 1,46 l / h. Hmotnosť je o niečo menšia, menovite 24 kg. Okrem chladenia vzduchu môže tento model vytvoriť jednoduchý obeh. Inštalácia vzduchového kanála je možná bez otvoru v stene – musí sa použiť len priestor okna.

Timberk Techno Freeze P8 – inovatívny model, ktorý je jedným z najviac technologicky. Trieda energetickej účinnosti – A, existujú tri režimy: Chladenie, vypúšťanie a vetranie. Kapacita chladenia – 2050 W, spotreba – 785 W. Z funkcií si môžete všimnúť si stupeň ochrany pred vlhkosťou IPX60, ELEKTRICKÁ OCHRANA TRIEDY I. Rozsah prevádzkových teplôt – 18-35 stupňov. Spotreba vzduchu – 330 kocka. M. o jednej hodine. Hladina hluku – 48, 48 a 53 dB pri práci v nízkych, stredných a vylepšených režimoch. Odparovanie kondenzátu je automatické, to znamená, že prebytočná tekutina zasiahne výmenník tepla a potom ide na špeciálnu nádrž. Pohľadniteľný vzduchový filter, pripojená inštalačná súprava.

Timberk City-Hall CF3 – Systém vonkajšieho stropu, ktorý má atraktívnejšie vlastnosti ako predchádzajúce modely. Môžete nastaviť smer prúdenia vzduchových hmotností, je tu dodatočná ochrana proti prietoku kondenzátu, systém automatického reštartu v zlyhaniach siete.Z prevádzkových režimov si môžete všimnúť funkcie intelektovej auto a nočnej starostlivosti. Prvý umožňuje, aby zariadenie fungovalo automaticky a druhý – vytvorí špeciálne podmienky pre spánok. V noci je veľmi príjemnejší spať v chladu, takže klimatizácia postupne znižuje teplotu na 17-19 stupňov. Tam je 24-hodinový časovač, ktorý môžete naprogramovať alebo vypnúť v určitých časoch. Anti-Rust System bude schopný zabrániť vzhľadu korózie, funkcia samočinnej diagnostiky bude chrániť proti rozbitiu elektroniky.

Pri hľadaní poruchy v systéme dostanete digitálne označenie chýb, ktorých zoznam môžete určiť, pretože je pripojený s pokynmi.

Timberk Storm Wi-Fi Ac Tim 18H S15 – Dlhoročná klimatizácia vo forme rozdeleného systému. Celý dizajn je dva bloky: externé a interné. Jednotka je nainštalovaná na stene, vonkajšej časti – na fasáde budovy alebo strechy. Rozdelené systémy môžu nielen chladné, ale aj otepľovanie. Okrem tejto všestrannosti majú viac energie v porovnaní s mobilnými analógmi. Nie je to výnimka a tento model, ktorý má chladiacu kapacitu 5300 W a vykurovanie – 5320 W. Spracovaná oblasť je asi 53 kV. M, čo je oveľa väčšie ako mobilné modely. Vodotesný blok triedy – IPX4, interný – IPX0. Trieda energetickej účinnosti – A / A (t.j. na vykurovanie a chladenie).

Hladina hluku mimo – 58 dB, vnútri – 44-48 dB. Displej má 6 ukazovateľov, ktoré poskytujú úplné informácie o aktuálnom stave systému. Zvýraznenie osvetlenia mesiaca robí čísla viditeľné aj cez plastový povlak prípadu, Ticho-sen funkcia znižuje hladinu hluku pri práci v noci. Riadenie sa vykonáva cez diaľkové ovládanie, s ktorým môžete nastaviť klimatizáciu.

Veľký počet technológií robí tento model prakticky autonómny, pretože systém seba-diagnózy bude schopný identifikovať a, ak je to možné, eliminovať problém. Rovnako ako v prípadoch s predchádzajúcimi modelmi, s poruchou, dostanete kód chyby, pre ktorý bude jasný, ktorý problém sa stal.

Storm Wi-Fi – Jedná sa o celú sériu rozdelených systémov, ktoré sa líšia svojou kapacitou, hlukom a ošetrenou oblasťou. Najslabší a lacnejší model – 07h, najsilnejšie a zároveň drahé – 24n. Veľká plus tejto série je odroda, pretože si môžete kúpiť agregáty pre malý dom alebo byt, a pre pomerne veľké výrobné zariadenia. Zároveň dostanete rozdiel len v charakteristikách, ale technologická zložka zostane nezmenená. To naznačuje, že výrobca sa postarala o kupujúceho a urobil veľmi širokú škálu v každej sérii klimatizačných zariadení.

Timberk AC TIM 12C P8 – iný mobilný systém, ktorý je podobný iným modelom monoblokov zo škandinávskeho výrobcu. Rozdiel je malý, ale stále má. Hlavným rozdielom je spôsob odvodnenia alebo skôr jeho výkon a spotrebu. Cirkulačná sila sa zvýšila ako spotreba vody, ktorá je 2,33 l / h. Trieda energetickej účinnosti – A, Stupeň ochrany vlhkosti – IPX0, rozsah prevádzkovej teploty – 18-35 stupňov, objem kvapalnej nádrže – 1 l. Hladina hluku – 45, 48 a 54 dB, v závislosti od rýchlosti ventilátora, ktorý je regulovaný 3. režimami.

Hmotnosť celého dizajnu – 28 kg, navyše ide posuvník montážnej súpravy, vzduchové filtre (umývateľné).

Timberk Laguna Art S10 – rozdelený systém, ktorý sa vyznačuje jeho vzhľadom. Ak väčšina techniky bieleho alebo čierneho Timberka, potom pre túto líniu, dizajnéri spoločnosti vytvorili neobvyklé typy farbív. Môže napodobniť ľahký strom, tmavý strom alebo mať červený odtieň. Takáto odroda v farebnej schéme je vhodná pre tých, ktorí majú špeciálny interiér miestnosti. Kvalitatívna prevádzka tohto zariadenia je spôsobená možnosťou nastavenia uzáverov. Takže môžete nasmerovať prietok vzduchu vertikálne a horizontálne. Ovládanie osvetlenia displeja sa vykonáva cez diaľkové ovládanie. Dodatočný Turbo Drive Mode Spustí Laguna Art na maximum, aby ste mohli vetrať miestnosť alebo vyčistiť stagnujúci vzduch po dlhej neprítomnosti.

Hluk hladina je regulovaná systémom Silence Dream, pohodlie počas spánku je monitorované nočnou starostlivosťou. Pomocou časovača môžete nastaviť požadovaný čas na zapnutie / vypnutie jednotky. Na vnútornom bloku je indikátor aktuálnej úrovne teploty. Bezpečnosť zariadenia je riadená systémom Autorun a self-diagnostika. V tejto sérii sa modely líšia aj z hľadiska výkonu. 09N – slabšia variácia, 12N – silnejší. Zvážte pohľad 12N. Chladiaca kapacita – 3200 W, Warring – 3500 W, Vykurovací výkon – 1025 W. Elektrická trieda – I, Trieda energetickej účinnosti – B / B. Vodotesný vnútorný blok – IPX0, externý – IP24.

Hladina hluku vo vnútri – 32-40 dB (v závislosti od spôsobu prevádzky), mimo – 54dB. Hmotnosť – 8 a 28 kg, resp.

Timberk AC TIM 09H P4 – Vonkajší model, ktorý je jedným z najobľúbenejších od tohto výrobcu. Energetická trieda – B, výkon v režime vykurovania a chladenia je rovnaký a množstvá do 2600W, z ďalších režimov prevádzky existujú vetranie a odvodnenie. Hmotnosť – 23 kg. Cena je veľmi nízka, zatiaľ čo kvalita je pomerne vysoká. Táto jednotka dokonale sa vyrovná s hlavnou úlohou – šírenie studeného a teplého vzduchu.

Pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: