Konzoly pre televízor na stene

Pred vstupom do života moderného používateľa plochých televízorov bol držiak niečo zo série odchádzajúcich. Televízor bol nainštalovaný na Tumbel alebo malý stôl s policami a málo ľudí premýšľalo o jeho umiestnení na stene vážne.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Zvláštnosť

Držiak je určený na uloženie na stene domácich zariadení. Vyznačuje sa niektorými funkciami.

 • Vhodné len pre malé veľkosti – z hľadiska technologickej hrúbky – technikov. „Zmätený“ TV starej vzorky, práčka, mikrovlnná rúra a t. D. Nenoste ho – nielen kvôli zdĺhavým veľkostiam, ale aj v dôsledku značnej hmotnosti, ktorá je 10 kg. Veľké a ťažké zariadenia vyzerajú nie je estetické v byte alebo vidiecke dom. V nedávnej minulosti bolo zavesenie kamery a ďalších profesionálnych zariadení len televíznym štúdiovým štúdiom.
 • Držiak vyžaduje prostredníctvom upevnenia. Napriek značnej úľave monitorov, televízorov, súborov domácich divadiel a iných panelov s obrazovkou LCD, takže zariadenie náhle nespadlo, odporúča sa vyvŕtať pripútanosť na vŕtanie. Pre upevnenie, segmenty čapov s veľkými (od 3 cm na vonkajšom priemere) lisovacie podložky, brúsené podložky, aby sa zabránilo náhlemu uvoľneniu a vývodu upevňovacích prvkov. Samotná držiaka je oceľ (nie hliník) potrubia.

Rovnako ako každá prémiová suspenzia, držiak pre televízory a monitory – súbor dielov, v ktorých všetko, vrátane spojovacích materiálov. Niektorí výrobcovia sú umiestnené v sade šesťhranných kľúčov.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Názory

Ploché televízory a monitory sú ľahko prispôsobené kdekoľvek v miestnosti, visí ich na stenu. Rôzne sady sa líšia v rozmeroch a formáte dobrých komponentov, dĺžky a šírky hlavného, ​​bez ktorého bude televízor pozastavený. K dispozícii sú štyri hlavné typy.

Konzoly pre televízor na stene

Otáčanie

Držiak na otočnom základe umožňuje nielen otáčať televízor na jednej z osí pohybu, ale aj trochu zatlačte ho dopredu, trochu bližšie k používateľovi. Tento druh umožňuje zvýšiť vzdialenosť od steny – v prípade, keď sa pohybuje pohovka alebo stolička. Pokročilejšie modely sú vybavené elektronikou a energetickou elektrickou elektrickou elektronickou energiou, ktorá bude nezávisle meniť polohu televízora alebo monitora vzhľadom na stenu, otočením do požadovanej strany pod požadovaným uhlom. Riadenie sa vykonáva z diaľkového ovládania. Nevýhoda týchto návrhov – veľké vysoké náklady, niekedy niekoľkokrát dosahuje rozdiel – V porovnaní s podobnými zariadeniami, ktoré nemajú takúto funkciu.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Uhlový

Umiestnite televízne zariadenie je prípustné a v rohu miestnosti. Niekedy to bude dokonca dodatočne zdobiť uhol, v ktorom stále nie je nič pozoruhodnejšie a zlepšovanie dizajnu miestnosti. Dôstojnosť dizajnu je významným úsporom miesta v blízkosti niektorého z stenách. Mnohí používatelia hodnotili takéto rozhodnutie. Faktom je, že v skutočnosti, rohová konzola je otočná suspenzia pre televízor a monitory, čo vám umožní rozšíriť displej, pretože majitelia miestnosti si želá. Ale držiak rohu je univerzálnym riešením, než je predchádzajúci, bude známy: on by našiel miesto a bližšie k stredu steny, kde by mal LCD panel stáť.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Otočná šikmá

Tento druh sa považuje za ešte viac Univerzálny upevnenie ako obidve predchádzajúce. Väčšina produktov tohto typu nie je vybavená žiadnym elektronickým automatickým: Panel zmení pohyb ruky používateľa. Toto je hodnotné rozhodnutie pre obzvlášť náročné v takýchto spotrebiteľoch. Ale je drahší. Táto skutočnosť však netlačí ľudí, pre ktoré je LCD panel plnohodnotné mediálne centrum pre dom.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Takže držiaky monitorov s funkciou káblových a bezdrôtových prognóz, ku ktorému budú pripojené aj smartfón s video dekrétom, určite sa zastaví na tomto riešení.

Pevný

Tento druh je nerentabilný z troch predchádzajúcich. Napriek zrejmým nízkym nákladom je k dispozícii aj pre vlastné. Táto príloha ani nepotrebuje držiak potrubia. Stačí nainštalovať štyri vodiace lišty, z ktorých dva, dno, budú rohom: neumožnia monitor klesnúť kvôli jeho inštalačným stranám. Odstránenie potrubia je namontované len v prípadoch, keď sa otočný mechanizmus nie je uvedený v konzole, a „stlačiť“ TV panel do uhla medzi dvoma susednými stenami alebo medzi stenou a strop je stále potrebný. Ale tieto konzoly môžu byť vybavené teleskopickými (zatiahnuteľnými) potrubím, ktorý im dáva zmestiť do akéhokoľvek uhla alebo prechodu tvoreného blízkymi stenami.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Ako si vybrať?

Nezáleží na tom, čo je uhlopriečka TV panelov 32, 40, 42, 43, 49, 50, 55, 65 alebo 75 palcov, výkonný držiak vydrží ľubovoľnému zariadeniu, t. Na. Má sotva desaťnásobné rezervy na výslednú hmotnosť zvýšenej technológie. Rozmery konzol môžu oscilovať – ​​od 100×75 do 400×400. Toto sú rozmery dosky, ktorá je umiestnená najbližšie k zadnej stene monitora – umožňuje držať panel v relatívne fixnom stave, bez skreslenia. Užívateľ môže použiť konzolu s držiakom, napríklad 200×200, zatiaľ čo jeho displej podporuje montážny štandard 100×100, ale nie naopak. Ak interpretujete toto pravidlo, naopak – monitor môže spadnúť a havárie. Čím väčšia je uhlopriečka monitora alebo televízie, tým viac rozmerná je montáž pod držiakom: je logické predpokladať, že 100×100 pristupuje k 32-palcovému monitoru, zatiaľ čo 400×400 by stálo 75-palcový panel. 300×300 môže byť použitý s uhlopriečkami, povedzme, 48-55 palcov.

Konzoly pre televízor na stene

Nasledujúce faktory ovplyvňujú konečný výber držiaka:

 • Uloženie voľného miesta v miestnosti;
 • stúpať na panel do výšky, neprístupné pre deti a domáce zvieratá;
 • ochrana pred náhodným mechanickým poškodením – napríklad rozdelenie obrazovky;
 • Organická kombinácia s interiérom obytných priestorov.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Uskutočnenie výberu v prospech umiestnenia steny televízneho panela musí užívateľ vziať do úvahy, že bude potrebné správne vyzdvihnúť spojovacie materiály a nie menej presne zavesiť vybavenie na miesto určené pre ňu. Najvýznamnejším parametrom je výsledná hmotnosť televízneho zariadenia. Držiak, zdržanie 15 kg, by nemali byť kúpené pre panel tej istej hmoty: jedno ľahké a neopatrné pohybu – a dizajn sa zlomí, a bude stratený a samotný prístroj. Uprednostňujú držiaku s dvojitým a lepším – s trojnásobným rozpätím prípustnou hmotnosťou.

Typ držiaka musí byť v diagonálnom zariadení. Popis modelu označuje odporúčaný rozsah hodnôt, z ktorých jeden má vaše zariadenie.

Konzoly pre televízor na stene

Ako iné charakteristiky – priehradka, skrytie dodatočných centimetrov káblov vo vnútri, doplnkových policiach pre stĺpce alebo umiestnenie médií konzoly. Nakoniec, farby sa môžu zhodovať s panelovými kvetmi – buď blízko k nim. Bude to biele alebo napríklad hnedé, pod farbou skriniek a nábytkovej steny, závisí od skutočného dizajnu vidieckeho domu alebo bytu.

Konzoly majú ochrannú známku na dodržiavanie štandardu VESA. To neznamená, že všetky ostatné produkty budú publikované, ale pozrite sa, čo sú vyrobené, stojí za to. Plastové a hliník nie sú tak inšpirujúce dôveru ako oceľ. Ak konzola nespĺňa tento štandard, potom bude ťažké pozastaviť televízor: takýto držiak je možné removať.

Konzoly pre televízor na stene

Populárne modely

Pre 2021, osem najlepších modelov zátvoriek, ktoré získali najvyšší dopyt. Táto situácia sa však mení až niekoľkokrát ročne.

 1. Kromax Techno-1 (tmavo sivá) je vyrobená z hliníka. Navrhnuté pre zariadenia od 10 do 26 palcov. Povolená hmotnosť – 15 kg. Kontaktné stránky – vo formáte 75×75 a 100×100 mm. Otočte panel vertikálne – o 15, horizontálne – 180 stupňov. Hmotnosť výrobku – viac ako 1 kg, je zaručená trvanlivosť.
 2. Digis DSM21-44F je určený pre zariadenia od 32 do 55 palcov. Zapínanie – pre 200×100, 200×200, 300×300 a 400×400 mm. Miesto pripevnenia suspenzie zo steny bolo odstránené iba 2,7 cm. Na jednom z regálov je lišta hladina bubliny-tekutín – inštalácia výrobku z dôvodu tejto funkcie je mimoriadne zjednodušená.
 3. Digis DSM-P4986 – Produkt určený pre 40-90 palcov panelov môže odolať hmotnosti zariadení až 75 kg.
 4. NB C3-T Vhodné pre 37-60-palcové panely. Navrhnuté pre kontakt s plochou 200×100, 200×200, 300×300, 400×400 a 600×400 mm. Nakloní sa v uhle 12 stupňov. Hmotnosť produktu – 3 kg. Pokryté antioxidačnou vrstvou – odolať, napríklad, prevádzku v kuchyni, kde sa vlhkosť a teplota môže výrazne líšiť.
 5. North Bayou C3-T Navrhnuté pre televízne panely a monitory pri 32-57 palcov. Strop. Zapínanie – 100×100, 100×200, 200×200, 300×300, 200×400, 400×400 a 400×600 mm. Posuvná trubica vám umožňuje nakloniť televízor na 20 stupňov a otočte – pre všetkých 60. Hmotnosť dizajnu je 6 kg, vyžaduje upevňovač s cez (skrutky, roztrhané a tlačové podložky s maticami) alebo hlboko (kotva) nastavením steny.
 6. North Bayou T560-15 – naklonené a otočené, zamerané na televízne panely do 60 palcov a hmotnosť maximálne 23 kg. Štandardné kontaktné miesta: 75×75, 100×100, 200×100, 200×200, 300×300 a 400×400 mm. Použil sa pár tlmičov vzduchu, čo dáva plynule, aby sa panel odskrutkoval na požadovanej strane. Nakloní sa o 15 stupňov, spinning – na 180. Vybavené káblovým priestorom.
 7. North Bayou F400 – naklonený a otočený, pre 2-42 palcov panelov. Povolená hmotnosť zariadenia – 18 kg. Kontakty 2000×100, 200×200, 300×300 a 400×400 mm. Oceľ. Otočené vertikálne o 20 stupňov, nastavenie horizontálneho náklonu – pri 180. Vzdialenosť od steny do zadnej steny panelu – 3,5 cm.
 8. Vogel je tenký 445 – stropná konštrukcia. Mechanický krok motora, riadený z modulu buničiny, umožňuje otáčať konzolu bez mechanického zásahu užívateľa v uhle, až o 90 stupňov, hore a dole, na stranách. Navrhnuté pre mediálne konzoly a panely vo veľkosti 40-70 palcov. Povolená hmotnosť zariadenia – 10 kg. Upevnenie pod 200×200, 300×300 a 400×400 mm. Strop a výklenok. Vhodné pre miestnosti s stropom od 3 do 3,5 m na výšku – vďaka hrúbke upevnenia 11 centimetrov.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Iné štruktúry, ktoré nie sú uvedené v tomto zozname, sa vypočítajú stovkami. Ratingové svietidlá závisia od reálnych recenzií návštevníkov online obchodov.

Ako zavesiť?

Ak chcete umiestniť televízor, monitor alebo panel médií na stenu, vrátane počítačového monobloku, reinfeitu na inštaláciu celkom vážne. Montážne miesto je zvolené s prihliadnutím na to nielen želania užívateľa, ale aj v súlade s tým, ako je jeho obytný priestor zariadený. Takže bočné miesto je častejšie posunuté bližšie k rohu v miestnosti. Vyrobené s významným poškodením práce je plná strata drahého zariadenia – najmä po páde od 1,5-3-metrových výšok. Majster bude brať do úvahy všetky požiadavky a vykonáva pozastavenie monitora alebo televízie, aby mohol pracovať už mnoho rokov bez komentára. Pozrite si pokyny v používateľskej príručke: Dôležité a správne objednávky montáže.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Technika by nemala vážne narušiť umiestnenie iných vecí a predmetov v miestnosti – Naopak, jeho poloha harmonicky zapadá do skutočnosti, že už existuje. Takže v malej kuchyni pre 5-6 metrov štvorcových, to nestojí za 75-palcový panel: normálne vidieť osobu, bez Myopie, ako aj ľudia s chorobami súvisiacimi s vekom Príliš úzko umiestnený širokouhlý displej, spôsobí nepohodlie. Umiestnite monitor na prázdnu stenu – kde neexistujú žiadne interiérové ​​dekorácie, maľby a reprodukcie, nástenné lampy a t. D. Faktom je, že high-tech a drahé zariadenie nie je len druh médií Express, ale aj ďalšie interiérové ​​dekorácie.

Konzoly pre televízor na stene

Panel by sa nemal umiestniť vedľa vykurovacieho radiátora – nezáleží na tom, či je voda alebo olej (elektrický). Neprijateľný panel umiestnenie cez kuchynský sporák, rúra, v tesnej blízkosti rúry, v blízkosti mikrovlnnej rúry alebo vykurovacieho kotla, tiež zvýraznenie významného tepla. Je tiež nemožné, aby panel prehriati v letnom horúčave na slnku.

Konzoly pre televízor na stene

Pred umiestnením panelu sa starajte, aby sa nachádzala voľná výstava alebo umiestnite blízke rozšírenie. Niektorí užívatelia predlžuje na stenu – ako zásuvky. Čím bližšie je zásuvka umiestnená na TV panel, tým menej pred všetkými prítomnými a káblami vodičov. Nakoniec, sledovanie televízie a videa by nemali dodávať nepríjemnosti publika, ktoré sa nachádzajú na pohovke alebo sedí pri stole.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Ak sú police v blízkosti, napríklad pre reproduktory, nemali by spôsobiť ostrú disonanciu v kombinácii s televíznym panelom.

Výška odpustenia zariadenia by nemala byť nižšia ako 70 cm od podlahy k spodnému okraju. Substlačné upevnenie je zabezpečené v dlhých izbách – od 5 m, najmä keď sa diváci nachádzajú na vzdialenom konci miestnosti.

Konzoly pre televízor na stene

Na montáž konzoly a prístroj na ňu, postupujte podľa týchto krokov:.

 1. Značkujte na stene otvorov sedadla pod držiakom pomocou druhej ako šablóny.
 2. Vŕtacie otvory pre kotviace skrutky alebo cez cvoky. Skrutku a opraviť upevňovač. Takže kotva je zakrytá a vložená v dôsledku spacerového mechanizmu v každom z nich.
 3. Zaveste a skrutkujte do hnuteľných a pevných častí držiaka.
 4. Nainštalujte a opravte televízor alebo monitor na pripojenie držiak. Skontrolujte, či je všetko spoľahlivo dotiahnuté.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Pripojte zariadenie k napájaciemu zdroju na zdroj videa. Môže to byť teleconnenne, modul Media Express, IPTV modul, smartfón alebo tablet, lan-kábel smerovacej lokálnej siete pripojenej na internet a t. D.

Silne nemožné zavesiť staré kineskopické televízory. Vďaka väčším rozmerom sa môže ťažisko zariadenia pohybovať, a držiak je skrútený, čo nevylučuje pád technológie. Miesto starých televízorov s kinescope – na vonkajšej (nie na stenu) skrine, ako aj na stojan typu stojana. Ultra tenký monitor kvôli malým (nie viac ako 3 kg) hmotnosti nepotrebuje držiak vôbec, jednoduchý stôl statív je vhodný pre neho v t. C. a motorizované a rovnaké tenké ako samotný gadget.

Konzoly pre televízor na stene

Konzoly pre televízor na stene

Ak návod na obsluhu obsahuje značkovací vzor, ​​potom navyše nie je potrebné nakresliť stenu. Stačí len pripojením na miesto inštalácie konzoly, všimnite si body, v ktorých sú otvory vyvŕtané, potom nainštalujte časti držiaka so štandardným alebo samostatným upevňovačom. Ak sa v súprave neexistuje upevňovací prostriedok, používajú sa skrutky kotvy a / alebo stud s asociovanými výzvami.

Niektorí obzvlášť opatrní užívatelia predkladajú všetky abnormálne situácie spojené so spoľahlivosťou montážnej konzoly a nainštalujú najlepšie, vysoko pevné zips, ktoré sa podarilo dostať sa do najbližšieho výstavby. Na ňom a pripojte časti dizajnu pozastavenia.

Konzoly pre televízor na stene

V tomto videu je prezentovaný proces upevnenia držiaka pre televízor na stene.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár