Kryty pre bezdrôtové slúchadlá: Prečo potrebujete a ako si vybrať?

V tomto článku vám povieme, prečo potrebujú kryty pre bezdrôtové slúchadlá, aké ďalšie prvky môžu byť vybavené a ako si musia vybrať. Naučíte sa vlastnosti populárnych modelov, výhod a nedostatkov ochranných krytov z rôznych značiek.

Prečo potrebovať kryty?

Ak považujeme za slúchadlá s plnou veľkosťou, je mimoriadne nepohodlné preniesť ich do batohu alebo vrecka. Ak je skladací model, jeho pánty sú veľmi krehké a nebudú stáť najmenší tlak z iných vecí. Áno, a pridajte / slečna ich často neodporúča.

Ak sú slúchadlá nepríjemné, situácia sa zhoršuje. Zaberajú viac priestoru a pravdepodobnosť rozpadu sa zvyšuje. Prípady všetkých modelov sú zvyčajne vyrobené z plastu. Zjednodušuje použitie, pretože slúchadlá sú ľahšie nosiť, ale znižuje ich mechanickú silu.

Slúchadlá a príchody (najznámejšie – AIRPODS) sú dodávané v plastovom puzdre, ktoré ich spoľahlivo chráni pred poškodením a nabíja sa navyše. Ale tu je niekoľko okamihov:

  • Prípad je vyrobený z lesklého plastu, ktorý je pomerne rýchlo pokrytý škrabancom;
  • K dispozícii je iba biela farba, zatiaľ čo kryty môžu byť viacfarebné;
  • Štandardný prípad nemá žiadne spojovacie materiály na pás;
  • Neexistuje možnosť bezdrôtového nabíjania;
  • Nie je veľmi príjemné hmatové pocity z lesklého plastu.

Kryty pre bezdrôtové slúchadlá eliminujú všetky tieto nedostatky a poskytujú dobrú ochranu pred prachom, fúka a niekedy vody. Hovoríme o najlepších modeloch.

Prehľad najlepších modelov

Urobili sme pre vás výber krytov s najlepším pomerom „Stupeň ochrany – vzhľad – náklady“. Toto nie je rating, ale skôr zoznam slušných možností.

HOCO CW18

Tento model chráni pôvodný prípad z nečistôt, škrabancov a mechanického poškodenia. Je to veľmi kompaktné a pevne fixované. Výhody – Dostupnosť bezdrôtového nabíjania, vysokej pevnosti a prijateľnej ceny. Nevýhoda – iba jedna sfarbenie.

Baseus Wireless Nabíjačka

Tento model je podobný predchádzajúcemu, ale má 2 farby. Bezdrôtové nabíjanie, kompaktné veľkosti, dokonalé fixáciu v prípade a prijateľné náklady uložené. Mínus – tento prípad je len červená alebo čierna.

Dvanásť South Airsnap

Prípad z pravej kože a vybavený kovovým karbínom. Teda Môžete ľahko opraviť Airpods na pás alebo v batohu. Materiál má vysokú odolnosť proti opotrebeniu a vyzerá veľmi štýlový. Ďalšie výhody – niekoľko farebných riešení a trvanlivej spony. Nevýhody – relatívne vysoké náklady a nedostatok bezdrôtového nabíjania.

Puzdro na Silikón Spigen

Model je vyrobený zo silikónu a zaručuje ochranu proti prachu, nečistotám, úderom a kvapkám vody. Je vybavený karabínom, ktorý umožní, aby slúchadlá boli konsolidované takmer kdekoľvek. Plusy – niekoľko sfarbenie a nízka cena, mínus – Mount Karabarb nevedie dôveru.

Wiwu Armor

Táto možnosť je podobná predchádzajúcemu, ale z plastu. Chráni vaše Airpods od škrabancov, odiestných a malých úderov. Výhody – Kompaktné veľkosti, prítomnosť karbín a prijateľné náklady. Nevýhoda – vzácne farebné palety.

Remax RC-A6

Funkcia tohto krytu – vstavaný bleskom kábel na dobíjanie. Má dĺžku 9 cm. Takže namiesto nabíjačky môžete nosiť len adaptér. V opačnom prípade ide o obyčajný silikónový prípad, jeho výhody – Ochrana pred poškriabaním a poškodením svetla, ako aj nízka cena. Nevýhoda – žiadna ochrana pred kvapkami a silnými fúkami.

Lautové pod

Model ponúka dobrú obranu a svetlý vzhľad s množstvom farieb. Tento silikónový prípad prakticky nezvyšuje prípad prípadu. Niektoré farby môžu žiariť v tme. Výhody – vysoká kvalita za prijateľnú cenu. Minusy nie sú zistené.

Baseus silikónový puzdro

„Raisin“ tohto krytu – popruhy s magnetickými držiakmi. Počas prepravy spoľahlivo opravia bezdrôtové slúchadlá a riziko straty ich minima. Ochrana proti nečistotám, škrabancom a iným poškodeniu vysokým poškodením a materiálom odolný voči opotrebeniu. Pros – prítomnosť 3 farieb, sily a náklady. Ale zároveň, šnúrky môžu byť trochu medzi sebou a s inými vecami.

Onelounge

Tento model spoľahlivo chráni slúchadlá z vlhkosti, prachu, škrabancov a malých úderov. Môžete k nemu pripojiť karabína alebo čipky. Ďalšie výhody – Niekoľko farieb, podložka na nabíjacej konektore a prijateľnú cenu. Ale tento model nechráni prípad zo silných úderov.

Séria ICARER VINTAGE

Prípad je vyrobený z prémiovej kvality kože, vyzerá štýlový a nádherný. K dispozícii sú 3 rôzne farby. Chráni pred prachom, odieraním a menšou vlhkosťou. Nevýhody – Nie je možné pripojiť karbín a slabú ochranu proti šoku.

Medzi hojnosť modelov, ktoré si môžete vybrať vhodnú možnosť, nie je niekedy tak jednoduchý. Ale je to nshno, Koniec koncov, môžete si kúpiť niekoľko krytov a zmeniť ich v závislosti od nálady. A napriek tomu sa musíte uistiť.

Serety voľby

Začať s potrebnými funkciami. Potrebujete karbín, bezdrôtové nabíjanie a iné. Ak nie, si myslíte, či prídu k vám neskôr. Vyberte si český materiál. Plast a silikón približne rovnomerne chrániť slúchadlá, ale takticky sa líšia. Koža – viac prémiového materiálu, ale aj náklady na takýto kryt.

Určiť stupeň chráneného. Potrebujete ochranu pred fúkami a vodu alebo dostatočnú ochranu len od škrabancov a škrabancov. Je lepšie, aby ste sa na ňom ušetrili, ale tiež používajte kryt s zátkami, nie je tak pohodlné. Nakoniec, Vyberte položku Farba.

A čo je najdôležitejšie, kryt by mal rád. Bez toho nie je vhodný aj najlepší model.

V ďalšom videu nájdete recenziu silikónových krytov pre bezdrôtové slúchadlá Redmi Airdots.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: