Lacné komory pre Bloggers: Charakteristika a výber

Video Blocking sa stáva viac populárnym. Mnohí vykladajú nezávisle odstránené valce v YouTube alebo ho naplánujú. Ak chcete uspieť v tomto podnikaní, musíte dostať kameru. Voliteľne získajte drahé vybavenie, môžete obmedziť rozpočtový model. Bez špeciálnych vedomostí, dokonca aj drahá technika nepomôže odstrániť vysoko kvalitné valce, takže sa odporúča začať začínajúce lacným zariadeniami.

Charakteristický

Mnohí výrobcovia ponúkajú lacné komory pre bloggerov. Malé zariadenia na streľbu využívajú najväčší dopyt – Sú pohodlnejšie, môžete ich nosiť všade. Špecializovaná technika vám umožňuje zachytiť dôležité momenty života, rozprávať o zaujímavých veciach pre vaše publikum. Pri vytváraní klipov pre video bloku sa stane kvalita obrazu a zvuku.

Mnoho video bloggerov uprednostňuje fotoaparáty slávnych značiek, ako napríklad Canon a Nikon. Zariadenie týchto firiem zaručuje vynikajúcu kvalitu obrazu a je známa pre rozsiahly súbor funkcií.

Tam sú tí, ktorí strieľajú akčnými kamerami gopro. Hlavnými výhodami tejto techniky sú jednoduché a kompaktné veľkosti.

Názory

Vytvorte valčeky na následný displej v blogu, ktorý môžete s čímkoľvek – to môže byť konvenčný smartfón a profesionálny fotoaparát. Technika určuje kvalitu streľby. Z smartfónov môžete zvýrazniť iPhone a galaxiu. Gadget je vždy po ruke, ktorý vám umožní strieľať, keď sa vám páči, a potom rozdeliť zábery s účastníkmi.

Kamery pre bloggerov sú obvyklé:

  • silebo;
  • zrkadlené;
  • Akčné zariadenia.

Modely mudgull sú charakterizované jednoduchosťou a kompaktnosťou. Medzi nimi sú fotoaparáty podporujúce 4K. Jednou z výhod tejto techniky je demokratická cena, sú ideálne pre nováčik bloggerov. Zrkadlové zariadenia sú rýchlejšie a ich kvalita je na úrovni. Voľba ponúka rozpočtové a drahé možnosti.

Akčné kamery sú vytvorené špeciálne pre streľbu v pohybe. Majú spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou a mechanickými vplyvmi. Nedostatok takýchto fotoaparátov súvisí so skutočnosťou, že kvalita streľby ponechá veľa, aby bola žiaduca, ak sa vykonáva v zlých svetelných podmienkach. Tam sú tiež inovatívne modely fotoaparátu, ktoré dávajú možnosť strieľať vo formáte 360 ​​stupňov.

Značka Review

Newcomer v blokovaní videa je nepravdepodobné, že by chcel veľmi veľa stráviť na nákup svojej prvej komory. Medzi rozpočtovými modelmi, existujú aj dobré – potrebujete sa rozhodnúť o značke.

  • COBRA DC522. Toto je fiškálne zariadenie, jeho náklady pod 2 tisíc. trieť., To vám umožní získať dobrý obraz. Kvalita snímania pre takúto cenu hodnú. Jedinou nevýhodou chýba vstavaná pamäť. Ihneď sa odporúča zakúpiť pamäťovú kartu.

  • WINAIT DC500. Náklady na tento model je 2250 rubľov. Jej kľúčová výhoda – osem-čas zoomu. Obrázky a video sú získané vysoko kvalitným, pretože rozlíšenie matice je 12 palcov.

  • Kamera Kodak M522 Stojí 3750 rubľov. Tento model zahŕňa makrá a integrovaný mikrofón. Jeho nevýhoda – chýbajúce nastavenia obrazu.

  • Z ubytovacích ubytovacích komôr a SJCAM SJ4000. Kompaktné zariadenie je možné zakúpiť na 5 tisíc. trieť. V balíku obsahuje rôzne držiaky. Fotoaparát môže byť použitý pod vodou v hĺbke 30 metrov. Rozlišuje sa širokým uhlom prezerania, ktorý vám umožní zakryť všetky požadované časti počas snímania.

  • S pomocou Akčná kamera Xiaomi Yi Môžete strieľať Full HD video. Stojí len 5 tisíc. trieť., Zároveň má kompaktnú veľkosť, širokouhlý objektív, podporuje pamäťovú kartu do 64 GB. Toto je pohodlný a požadovaný model.

Výber pravidiel

Pri výbere lacného fotoaparátu pre snímanie videa na youtube, sprievodca formát prenosu. Ak existujú plány na vytvorenie valcov v konštantnom pohybe, stojí za to preferencie modelu akcie. Toto je vynikajúca možnosť pre extrémnych milencov. Takéto zariadenie vám umožňuje strieľať aj v nepriaznivých podmienkach. Ďalší populárny cieľ na stránke YouTube-Platform Shopping Recenzie. Takže prezentácie sú získané vysokou kvalitou, fotoaparát by mal mať dobrú farbu a detail.

Pre Vlogov, tzv. Preferencie je potrebné poskytnúť techniku ​​osvedčených značiek. V pravidlách slávnych výrobcov nie sú len drahé, ale aj lacné modely. Je žiaduce, aby fotoaparát má vstup na pripojenie externého mikrofónu, má dostatok pamäte, dovolené strieľať v 4K.

Okrem toho by ste mali venovať pozornosť nabite batérie, funkcii optického zoomu. Sú to kľúčové selekčné parametre.

V ďalšom videu nájdete top 3 rozpočtové komory pre nováčik bloggerov.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár