LG Music Centers: Popis, Prehľad modelu, Kritériá výberu

Žiadna dobrá strana nemôže robiť bez vysoko kvalitnej hudby. Je veľmi dôležité, aby bol zvuk čistý a silný, a samotná technika mala niekoľko ďalších funkcií. Jedným z variantov takýchto zariadení môže byť hudobné centrá LG, ktorej obrovský rozsah umožní každému kupujúcemu vybrať požadovaný model.

O značke

LG je jednou z najobľúbenejších a slávnych firiem. Vyrába domáce spotrebiče, smartfóny a televízory, ktorých kvalita sa už podarilo zhodnotiť milióny ľudí na celom svete. Avšak, málo ľudí vie, ako bola nezvyčajná cesta spoločnosti a kde skutočne začala.

Január 1947 – Toto je východiskový bod práce spoločnosti. Tento rok otvorí kórejský podnikateľ Ku v Hoi výrobu tvárových krémov, ako aj hygienických výrobkov ústnej dutiny. Nazvaná táto spoločnosť LHCI.

Postupne, všetky nové krémy, cestoviny a umývanie chémie sa objavujú v sortimente. Spoločnosť začne rásť, jeho príjem sa rýchlo zvyšuje.

10 rokov neskôr rastú tak, že podnikateľ sa rozhodne rozšíriť produkciu. Takto vytvoril Goldstar, ktorého vzhľad bol skutočným prielomom na trhu s elektronikou. Spoločnosť vyrába prvý tranzistor, nasledujúcim krokom je výroba ventilátora, chladničky a televízie. Bohužiaľ, to bola posledná vec, ktorá mala čas urobiť kórejský podnikateľ – v roku 1969 bola jeho životná cesta dokončená a prípad sa rozhodol pokračovať v synovi.

Ku Cha Cun nepožičal svojho rodiča a úspešne zvládol pole technológie. Pod jeho vedením bol vynájdený výťah, práčka, klimatizácia, telefón. Je dôležité poznamenať, že zároveň spoločnosť mení svoj názov s LHCI na Lucky, a tiež úspešne búša obchod v USA. Jediným problémom je použitie pri výrobe komponentov japonského a západného pôvodu, ktorý nedáva firmu vstúpiť na globálnu úroveň.

Ku Cauun úspešne rieši túto úlohu, proces spúšťania výskumného centra. To umožňuje Kórei rozvíjať vlastné komponenty a nezávisí od iných štátov. Vzhľad centra sa stal štádiom obratu vo vývoji spoločnosti. Farebné televízory, počítače boli vynájdené, spoločnosť rýchlo získala popularitu len v Kórei, ale aj v európskych krajinách. V roku 1995, Lucky a Goldstar sú kombinované do jedného podniku s názvom LG. Začína masovú výrobu monitorov, multimediálnych a domácich spotrebičov.

Lg jeden z prvých, kto spustí systém „Smart“ domy, prekvapujúce mnoho ľudí na celom svete.

Dnes táto spoločnosť nestratí nielen, ale aj získava popularitu. Niekoľko jednotiek vám umožní vyrábať najdôležitejšiu techniku. Hlavným zameraním je výroba zábavných a pracovných techník: notebooky, počítače, monitory a televízory, domáce divadlá, hudobné centrá. Po druhé, spoločnosť vyrába mnoho domácich spotrebičov: sušiče na vlasy, vysávače, práčky, chladničky. Celkom vážne zriadené a výroba smartfónov, ktorých funkcie budú dosť pre tých najnáročnejších používateľov.

Zvláštnosť

LG Hudobné audio systémy sú zariadenia určené na hranie a počúvanie hudby rôznych formátov a od rôznych nosičov. Na ľubovoľnom hudobnom centre je ovládací panel vybavený tlačidlami. S ním môžete zmeniť nastavenia zvuku a systémové funkcie. Okrem ovládacieho panela obsahuje prístrojový balík tuner, ekvalizér, reproduktory, ovládací panel.

 • Melódii Umožnite vám chytiť a rozpoznať rádiové signály rôznych frekvencií. Pomocou ich pomoci môžete uložiť konkrétnu rozhlasovú stanicu a kedykoľvek ho zahrnúť.

 • Ekvalizér Sme potrební na úpravu intenzity zvuku a jeho frekvencie. Vďaka nemu môžete dať hudbu špeciálny štýl a efekty.

 • Štandardný počet stĺpcov – 2, ale môže existovať viac. Čím viac stĺpcov, jasnejšie a čistič, ktorý je schopný vyplniť každý roh miestnosti.

 • Diaľkové ovládanie – Toto je jedna z hlavných komponentov hudobných centier. S ním môžete rýchlo zmeniť nastavenia zvuku a vychutnať si všetky jeho funkcie.

  Hudobné centrá z LG majú niekoľko nesporných výhod:

  • obrovské množstvo rôznych funkcií;
  • Krásny a vhodný dizajn do akéhokoľvek interiéru;
  • schopnosť čítať informácie a reprodukovať hudbu z rôznych typov médií;
  • Vynikajúca kvalita potvrdená kupujúcimi;
  • schopnosť kontrolovať smartphone;
  • Mnohé systémy majú ľahkú hudbu a karaoke.

   Nevýhody z väčšej časti by sa mali zvážiť z hľadiska určitých modelov, ale môžu byť identifikované niektoré spoločné nevýhody: \ t

   • Vysoké ceny zariadení;
   • nie sú vhodné pre priestory so zlou zvukovou izoláciou;
   • Veľké rozmery v mnohých modeloch.

   Preskúmať modely

   Všetky modely z LG môžu byť rozdelené do troch hlavných skupín. Sú to mikrosystémy, mini-systémy a MIDI systémy. Každá zo skupín má svoje vlastné charakteristiky, a preto si zaslúži podrobnú pozornosť.

   Mikro systém

   Toto sú najkompaktnejšie hudobné centrá. Vďaka zaujímavému dizajnu a dokonca výskumnému pracovníkovi môžu ľahko vstupovať do moderného interiéru. Zvuk v podobných domácich systémoch znie dobre a čisté, ale ich sila nie je príliš vysoká.

   Mnohé mediálne pripojenie buď nebude fungovať.

   LG CM1560

   Veľmi prísne, sofistikované hudobné centrum, ktoré je vhodné pre domáce aj kancelárie. Má čiernu, ale tam sú chrómové lesklé prvky. Z výhody tu môžete označiť kompaktný displej so všetkými potrebnými tlačidlami, ovládaním zo smartfónu, rozpoznávanie rôznych typov nahrávania, prítomnosť dobrého ekvalizéra a úspory elektriny. Toto zariadenie váži iba 3 kg, môže sa pohodlne pohybovať s komfortom. LG CM1560 je však pomerne malá sila, nemôžete s ním zariadiť párty. Okrem, Nie všetky smartfóny sú vhodné pre kontrolu.

   LG CV2460

   Pre microsystem je to jedno z najlepších hudobných centier kvôli výkonu 100 W reproduktorov. Existujú dva stĺpce, ako aj hodný ekvalizér. Zariadenie môže rozpoznať CD, ako aj formát MP3. Nezorporné plusy modelu sú čisté zvukové, pohodlné tlačidlá, veľký počet rôznych programov, prítomnosť časovača, schopnosť kontrolovať telefón. Medzi nevýhodami, je potrebné poznamenať, že na ovládanie telefónu Musíte najprv stiahnuť aplikáciu, ako aj skutočnosť, že telo v hĺbke je väčšie ako stĺpce. Váži dizajn 4,5 kg.

   Lg ck43

   Sila reproduktorov tohto hudobného centra je 150 W. Prípad sfarbenie čierne, sú prítomné červené prvky. Zariadenie reprodukuje disky CD, existuje konektor pripojenia USB, neexistuje žiadna podpora DVD. K dispozícii je subwoofer, Bluetooth, Hodiny a časovač.

   Podľa recenzií zákazníka, LG CK43 má nízke basy, príjemné vypočutie.

   Nevýhodou modelu je, že zvuk z televízora môže ísť s určitými oneskoreniami. Váži zariadenie o niečo viac ako 7 kilogramov.

   Mini systém

   Takéto centrá sa výrazne líšia z mikrosystémov, pretože majú silnejšie reproduktory a lepšiu kvalitu zvuku. V stĺpci môžete umiestniť niekoľko médií naraz, a nie len jeden. Rozmery zariadení, samozrejme, tiež viac. Existuje aj ďalšia funkcia.

   LG DM5360K

   Jedná sa o výkonný audio systém so zaujímavým, veľmi premyslený dizajn, ktorý sa dobre zapadne do loft, high-tech a minimalizmu. Sila stĺpcov je 230 W, existuje 2 audio kanály, subwoofer je postavený nižšie. Funkcia tohto Mini-System je tlačidlá neobvyklého tvaru, ako aj pôvodného konektora slúchadiel. Okrem toho existuje karaoke mikrofón a disk s piesňami. Zariadenie môžete ovládať z telefónu, je časovač schopný zapnúť a vypnúť a vypnúť jednotku v určitom čase.

   Okrem, LG DM5360K má 2 konektory USB, budík a veľmi funkčný ekvalizér. Ak je to žiaduce, môže užívateľ počúvať nielen audio, ale aj video súbory. Samozrejme, bez obrazu. Minusy hudobného centra sa stávajú hmotnosťou (7 kg) a pomerne vysoké sadzby.

   LG CL65DK

   Mini-systém s dvomi stĺpmi 475 W. Prehráva rôzne typy diskov, existuje reprodukcia s USB, pripojenie cez HDMI, Bluetooth. Farbenie čiernej a červenej. Aj v tomto hudobnom centre sú hodiny a časovač. Zariadenie reprodukuje rôzne typy súborov, ale tu písať niečo nemožné, neexistuje žiadna taká funkcia. Ale je tu karaoke podpora.

   Medzi nevýhody výrobku, užívatelia si všimnú absenciu slúchadiel, ako aj nemožnosť pripojenia k počítaču.

   Lg ol100

   Veľmi prísny, kompaktný vertikálny model mini s rovnými čiarami. Produkt má vysoký výkon, existujú tri pripojenia pre USB. Farbenie úplne čierne, podporované rádio, karaoke, reprodukciu z rôznych typov zvukových nosičov. K dispozícii je slušný ekvalizér a Dolby Digital Dekodér, je vstavaný mikrofón a schopnosť nahrávať zvuk. Mínus Tento systém má len jednu – vysokú cenu.

   Ale ako pre hudobné centrá s MDSS, možno povedať, že už ide do minulosti, pretože môžu reprodukovať hudbu len s CD, hoci zvuk a zaslúži si chválu. Na takýchto modeloch sú hodiny a časovač, podpora pre karaoke, FM antény. Ale funkcie, ktoré modernosť bude môcť odpovedať, sú extrémne.

   Systém MIDI

   Takéto systémy sú najväčšie, ale aj zoznam funkčností, ktoré majú širší. MIDI-systémy sa skladajú zo samostatných blokov, z ktorých každý má svoj účel. Keďže zariadenia sú ťažkopádne, odporúčajú sa pre súkromné ​​domy. Kapacita takéhoto agregátu je dosť pre niekoľko poschodí bezprostredne vedených o vašom hudobnom vkusu. Absolútne držiaky rekordov medzi MIDI systémami sú hudobné centrá s XBOOM. Sú to relatívna novinka, podobné hudobné centrá sú určené pre veľké a vysoko profilové strany, ktoré by mali zahŕňať ľahkú hudbu a karaoke.

   Najjednoduchší model v tomto segmente sa stáva OM6560. Sila stĺpcov je 500 W, existujú zvuky amplifikácie zvukov, subwoofer.

   V procese prehrávania reproduktorov si môžete vybrať rôzne režimy a možnosti podsvietenia. Na konzole DJ sú dva pripojenia pre USB a dva regulátory, vďaka čomu môžete dať zvuk rôzne efekty. OM6560 podporuje správu od smartfónu a môže byť tiež úspešne kombinovaný s televízormi, v súprave, ktorého je adaptér Bluetooth.

   Ďalším zaujímavým modelom bude FH6, ktorý stojí za to zvoliť, len preto, že má dve pozície: vertikálne a horizontálne. Existujú dva subwoofer, výkon stĺpcov – 600 W. Charakteristiky modelu sú 64 možností osvetlenia, ako aj podporu pre dva mikrofóny. Disk je neprítomný, hudba sa dá prehrať len z televízora, počítača alebo flash disku. Je tiež možné nahrávať a digitalizovať súbory.

   Samozrejme, že to nie je všetko xboom modely, existujú možnosti a oveľa silnejšie. Napríklad, OM7560. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí sa radi bavia. Tu je najpokročilejšia ľahká hudba a najčistejší zvuk, okrem toho môže byť svetelná hudba ovládať pomocou di-Jean Pool. V opačnom prípade sú charakteristiky podobné modelu OM6560. Minusy z vyššie uvedených modelov okrem ceny, nie. Je však lepšie kúpiť za veľké priestory.

   Ako si vybrať?

   Výber hudobného vybavenia je ťažká úloha, pretože zariadenie musí spĺňať moderné požiadavky a mať rad užitočných funkcií. Pozrime sa, aké kritériá sa musia najprv spoľahnúť.

   • Účel. Pred nákupom systému sa rozhodnite, prečo ho potrebujete. Ak máte radi len počúvať hudbu a chcete čistý zvuk, je lepšie zostať na microsystem. Ak je cieľom zábava a strany, stojí za to zakúpiť MIDI systémy s veľkým množstvom funkcií.
   • Gabarits. V malom byte, kde sú v obývacej izbe vybavené dve stoličky a pohovka, veľký systém bude vyzerať aspoň zvláštne. Okrem toho, aj pri nízkom objeme, zvuk vyplní celú miestnosť, ktorá nie je vždy pohodlná a potrebná. Vyberte si model tak, aby sa zmestil do interiéru, a nebola spojiť, prevenciu pohybu.
   • Dizajn. Toto je ďalší dôležitý bod. Apartmány, zariadené v štýle klasického, nebudú mať prospech zo skutočnosti, že budú umiestniť obrovské kovové centrum. Pre moderné štýly bude kov a chróm najlepšou voľbou, pre klasiku je lepšie zostať na výrobkoch s drevenými vložkami.
   • Moc. Bez ohľadu na to, koľko chcete kúpiť zariadenie s najvyššou silou, bude musieť ho odmietnuť, ak vlastníte malý byt. Pre malé apartmány je energia vhodná až do 100 W, súkromných domov – od 100 a vyššie. Okrem toho, musíte si uvedomiť, že zariadenie bežiace pri maximálnom výkone vydá zvuky s chrapicou a haváriou.
   • Reproduktory materiálu. Toto kritérium sa musí brať do úvahy, ak chcete získať naozaj dobrý zvuk. Plastové v tomto prípade je nevhodné, skreslí zvukové vlny. Ale strom je celkom prijateľný.
   • Funkčný. Akýkoľvek systém z LG má rad funkcií, rozdiel je len v ich množstve. Hudobné centrum musí mať konektory pod USB, rozhlasové vysielanie a ekvalizér. Mnohé modely sú vybavené TV TULS, ktoré vám umožňujú sledovať rôzne programy. Zhodnotiť pre užívateľov je prítomnosť pevného disku a karaoke. Pre niektoré, najdôležitejšie veci sú rôzne typy ľahkej hudby. Vyberte modely s funkčným, že ste blízko a čistí.

   Ako sa pripojiť?

   Spojenie hudobného centra, spravidla nespôsobuje ťažkosti aj na nováčikov.

   Po prvé, odporúča sa starostlivo preskúmať pokyny na použitie, v ktorom výrobca sekvencie sekvencie kroky pripojenia a nastavenia všetkých potrebných funkcií a systémov.

   Až potom by mal ísť do samotného procesu.

   Pripojenie strediska k televízoru beží podľa nasledujúcej schémy.

   1. Skontrolujte panel oboch zariadení. Mali by byť rovnaké konektory. Môžu mať rovnakú farbu alebo byť podpísané (audio v, audio out). Ak nie je možné nájsť konektor, budete musieť kúpiť adaptér, spravidla to je model s prechodom z SCART na RTA.
   2. Po zistení konektorov musia byť pripojené k káblu (Predtým sú obe zariadenia odpojené od siete). Kábel je tiež kúpený vopred, musí sa vykonať počas získavania technológie v obchode, kde vám poradca pomôže vybrať si vhodný model.
   3. Po dokončení pripojenia kábla môžete zapnúť techniku ​​a zapojiť sa do ďalších nastavení. V hudobnom centre by mal byť režim AUX. Niekedy pri prvom nastaveniach môžete počuť praskanie z reproduktorov, to znamená, že musíte nastaviť reproduktory na televízore.

   Okrem TV, LG Hudobné centrá môžu byť pripojené k počítaču. Zvážte, ako to urobiť.

   1. Prvá priorita – Nákup kábla, tzv tulipány (pozostáva z 3 zástrčiek). Predtým, než pôjdete do obchodu, pamätajte na model oboch typov zariadení, pretože existujú rôzne veľkosti a priemery šnúr.
   2. Po rozbití s ​​káblom môžete začať nastaviť. Čierna zástrčka sa pripája k počítaču, stačí nájsť špeciálne hniezdo. Spravidla je to biele alebo nazelenalé.
   3. Rozšírte hudobné centrum a nájdite panel s AUX Inscription. Tam bude červená a biela diera, kde potrebujete vložiť zástrčky zodpovedajúcich farieb. Keď sa skončí, môžete skontrolovať výkon.

   DÔLEŽITÉ: ŠPECIONÁNY Odporučujú nákup „Tulipány“ so zlatým striekaním, pretože lepšie prenášajú kvalitu zvuku.

   Okrem toho, ak niečo nefunguje po pripojení, nemali by ste paniku. Uistite sa, že ste vybrali požadované konektory a správne pripojené. Niekedy môže byť príčina poruchy zahrnutá do hudobného centra rádia alebo iných funkcií, ktoré sú nekompatibilné pri práci s televízorom / počítačom. Mnohí používatelia, ktorí stratia inštrukciu a najprv rozhodnúť o nastavení rádia, môžu čeliť. Popisujeme proces nastavenia etapov.

   1. Zapnite zariadenie a začnite stlačením tlačidla TUNER, niekedy to môže byť nazývané pásmo. Po niekoľkých kliknutiach na displeji vášho centra sa zobrazí FM.
   2. Nájdite tlačidlo TUNING UP / DOWN a držte prst, kým sa frekvencia nezačne meniť. Potom musí byť tlačidlo uvoľnené, skener bude pokračovať v čítaní. Po našiel rozhlasovú stanicu, prestane fungovať.
   3. Po nájdení stanice musíte kliknúť na tlačidlo MEMO. Pamätá o frekvenciu. Tlačidlo prednastavenia je stlačené, s ktorým je nastavený počet rozhlasových staníc.
   4. Keď sú vykonané všetky manipulácie, znova stlačte tlačidlo MEMO. Stanica sa teda uloží do pamäte zariadenia a nemusíte ho znova nakonfigurovať.

   XBOOM CK43 MINI SYSTÉMU LG Prehľad Zobraziť viac.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
   Pridať komentáre

   ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: